Автобус СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА-КИЇВ-ВАРШАВА / Autobus STANICA ŁUGAŃSKA-KIJÓW-WARSZAWA

через Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінну, Куп’янськ, Шевченкове, Харків, Полтаву, Хорол, Пирятин, Бориспіль, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Люблін

Szczastia - Nowoajdar - Siewierodonieck - Rubiżne - Kreminna - Kupiańsk - Szewczenkowe - Charków - Poltawa - Chorol - Pyriatyn - Boryspol - Kijow - Żytomierz - Równe - Łuck - Lublin


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
11:20 щодня Станиця Луганська АС/Stanica Ługańska Луганська область A
12:20 щодня Щастя АС/Szczastia Луганська область B
12:55 щодня Новоайдар АС/Nowoajdar Луганська область
14:00 щодня Сєвєродонецьк АС/Siewierodonieck Луганська область C
14:30 щодня Рубіжне АС/Rubiżne Луганська область D
15:00 щодня Кремінна АС/Kreminna Луганська область
16:00 щодня Крохмальне/Krokhmalne Харківська область
17:05 щодня Куп’янськ АС/Kupiańsk Харківська область
17:50 щодня Шевченкове АС/Szewczenkowe Харківська область
19:20 щодня Харків АС-6/Charków Харківська область
20:00 щодня Харків АВ/Charków Харківська область E
20:20 щодня Харків АС Привокзальна/Charków Харківська область
22:45 щодня Полтава АВ/Poltawa Полтавська область F
23:40 щодня Хорол АС-2/Chorol Полтавська область
02:10 щодня Пирятин АС/Pyriatyn Полтавська область
04:00 щодня Бориспіль аеропорт/Boryspol Київська область
05:00 щодня/Ср.Нд. Київ АС «Київ»/Kijow місто Київ G
07:00 Ср.Нд. Житомир АВ/Żytomierz Житомирська область
09:45 Ср.Нд. Рівне АВ/Równe Рівненська область
11:20 Ср.Нд. Луцьк АВ/Łuck Волинська область H
16:00 Śr.Nd. Lublin Dworzec autobusowy/Люблін Polska I
19:00 Śr.Nd. Warszawa Dworzec autobusowy/Варшава Polska J
Рейс виконується щоденно до Києва та щовівторка і щосуботи до Польщі.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan (49 місць).
Протяжність складає 1700 км.
Сайти: bus-k.com, agat.eu

Wyjazd: wtorek, sobota.
www: bus-k.com, agat.eu
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ВАРШАВА-КИЇВ-СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА/WARSZAWA-KIJÓW-STANICA ŁUGAŃSKA

Автобус Станиця Луганська-Київ-Варшава з’єднує Луганщину із найбільшими містами країни - Києвом та Харковом, а також столицею Польщі - містом Варшава. Маршрут автобуса проходить територією семи областей: Луганською, Харківською, Полтавською, Київською, Житомирською, Рівненською та Волинською. Відстань між Станицею Луганською та Варшавою становить близько 1700 км. Населені пункти, через які курсує автобус Станиця Луганська-Варшава: Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Куп’янськ, Шевченкове, Харків, Полтава, Хорол, Пирятин, Бориспіль, Київ, Житомир, Рівне, Луцьк та Люблін. Повна тривалість поїздки складе понад 30 годин. Зі Станиці Луганської автобус відправляється в обідню пору щоденно до Києва та по вівторках і суботах до Варшави.





Скориставшись автобусом Станиця Луганська-Варшава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Станиці Луганської - Станиця Луганська-Щастя, Станиця Луганська-Новоайдар, Станиця Луганська-Сєвєродонецьк, Станиця Луганська-Рубіжне, Станиця Луганська-Кремінна, Станиця Луганська-Крохмальне, Станиця Луганська-Куп’янськ, Станиця Луганська-Шевченкове, Станиця Луганська-Харків, Станиця Луганська-Полтава, Станиця Луганська-Пирятин, Станиця Луганська-Київ, Станиця Луганська-Люблін, Станиця Луганська-Варшава;
із Щастя - Щастя-Новоайдар, Щастя-Сєвєродонецьк, Щастя-Рубіжне, Щастя-Кремінна, Щастя-Крохмальне, Щастя-Куп’янськ, Щастя-Шевченкове, Щастя-Харків, Щастя-Полтава, Щастя-Пирятин, Щастя-Київ, Щастя-Люблін, Щастя-Варшава;
із Новоайдара - Новоайдар-Сєвєродонецьк, Новоайдар-Рубіжне, Новоайдар-Кремінна, Новоайдар-Крохмальне, Новоайдар-Куп’янськ, Новоайдар-Шевченкове, Новоайдар-Харків, Новоайдар-Полтава, Новоайдар-Пирятин, Новоайдар-Київ;
із Сєвєродонецька - Сєвєродонецьк-Рубіжне, Сєвєродонецьк-Кремінна, Сєвєродонецьк-Крохмальне, Сєвєродонецьк-Куп’янськ, Сєвєродонецьк-Шевченкове, Сєвєродонецьк-Харків, Сєвєродонецьк-Полтава, Сєвєродонецьк-Пирятин, Сєвєродонецьк-Київ, Сєвєродонецьк-Люблін, Сєвєродонецьк-Варшава;
із Рубіжного - Рубіжне-Кремінна, Рубіжне-Куп’янськ, Рубіжне-Шевченкове, Рубіжне-Харків, Рубіжне-Полтава, Рубіжне-Пирятин, Рубіжне-Київ;
із Кремінної - Кремінна-Куп’янськ, Кремінна-Шевченкове, Кремінна-Харків, Кремінна-Полтава, Кремінна-Пирятин, Кремінна-Київ;
із Куп’янська - Куп’янськ-Шевченкове, Куп’янськ-Харків, Куп’янськ-Полтава, Куп’янськ-Хорол, Куп’янськ-Бориспіль, Куп’янськ-Київ, Куп’янськ-Люблін, Куп’янськ-Варшава;
із Шевченкового - Шевченкове-Харків, Шевченкове-Полтава, Шевченкове-Хорол, Шевченкове-Пирятин, Шевченкове-Бориспіль, Шевченкове-Київ, Шевченкове-Люблін, Шевченкове-Варшава;
із Харкова - Харків-Полтава, Харків-Хорол, Харків-Пирятин, Харків-Бориспіль, Харків-Київ, Харків-Люблін, Харків-Варшава;
із Полтави - Полтава-Пирятин, Полтава-Київ, Полтава-Люблін, Полтава-Варшава.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Станиці Луганської, Щастя, Новоайдара, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної, Куп’янська, Шевченкового, Харкова, Полтави, Києва, Житомира, Рівного та Луцька.


2015-2020