Автобус БАРАНІВКА-ПОЛТАВА

через Шишаки, Покровське (Жовтневе), Решетилівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
09:50 14:50 Баранівка Шишацький район A
09:55 14:55 Великий Перевіз Шишацький район B
10:05 15:10 Шишаки АС смт Шишаки C
10:11 15:20 Григорівщина Шишацький район D
10:15 15:25 Науменки Шишацький район
10:18 15:30 Тищенки Шишацький район E
10:22 15:35 Молодиківщина Решетилівський район
10:25 15:40 Нова Михайлівка Решетилівський район F
10:30 15:45 Потеряйки Решетилівський район
10:35 15:50 Кривки Решетилівський район G
10:40 15:55 Покровське (Жовтневе) Решетилівський район H
10:45 16:00 Білоконі Решетилівський район
10:55 16:15 Решетилівка АС місто Решетилівка I
11:15 16:30 Циганське Полтавський район
11:25 16:40 Абазівка Полтавський район
11:35 16:50 Супрунівка Полтавський район
11:45 17:00 Полтава АВ місто Полтава J
ПН., ПТ.-НД. ПН., ЧТ.-НД. періодичність
Перший рейс виконується щопонеділка, щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі, другий - щоденно, крім вівторка та середи.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-БАРАНІВКА

Автобус Баранівка-Полтава з’єднує одне з найбільших сіл Шишацького району - Баранівку із районним центром - селищем Шишаки та обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Шишацьким, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Баранівкою та Полтавою становить 90 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Баранівка-Полтава: Великий Перевіз, Шишаки, Покровське та Решетилівка. Повна тривалість поїздки складе 2 години. На маршруті здійснюється по два рейси: у першій та у другій половині дня. Рейси виконуються по днях. В обласному центрі автобуси прибувають на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Баранівка-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Баранівки - Баранівка-Великий Перевіз, Баранівка-Шишаки, Баранівка-Григорівщина, Баранівка-Науменки, Баранівка-Тищенки, Баранівка-Молодиківщина, Баранівка-Нова Михайлівка, Баранівка-Потеряйки, Баранівка-Кривки, Баранівка-Покровське (Баранівка-Жовтневе), Баранівка-Білоконі, Баранівка-Решетилівка, Баранівка-Циганське, Баранівка-Абазівка, Баранівка-Супрунівка, Баранівка-Полтава;
із Великого Перевозу - Великий Перевіз-Шишаки, Великий Перевіз-Григорівщина, Великий Перевіз-Науменки, Великий Перевіз-Тищенки, Великий Перевіз-Молодиківщина, Великий Перевіз-Нова Михайлівка, Великий Перевіз-Потеряйки, Великий Перевіз-Кривки, Великий Перевіз-Покровське (Великий Перевіз-Жовтневе), Великий Перевіз-Білоконі, Великий Перевіз-Решетилівка, Великий Перевіз-Циганське, Великий Перевіз-Абазівка, Великий Перевіз-Супрунівка, Великий Перевіз-Полтава;
із Шишак - Шишаки-Григорівщина, Шишаки-Науменки, Шишаки-Тищенки, Шишаки-Молодиківщина, Шишаки-Нова Михайлівка, Шишаки-Потеряйки, Шишаки-Кривки, Шишаки-Покровське (Шишаки-Жовтневе), Шишаки-Білоконі, Шишаки-Решетилівка, Шишаки-Циганське, Шишаки-Абазівка, Шишаки-Супрунівка, Шишаки-Полтава.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Шишак, Решетилівки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із БАРАНІВКИ до ПОЛТАВИ

МИРГОРОД-ПОЛТАВА


2015-2018