Автобус БАРАНІВКА-ПОЛТАВА

через Шишаки, Покровське (Жовтневе), Решетилівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
09:50 14:50 Баранівка Шишацький район A
09:55 14:55 Великий Перевіз Шишацький район B
10:05 15:10 Шишаки АС смт Шишаки C
10:11 15:20 Григорівщина Шишацький район D
10:15 15:25 Науменки Шишацький район
10:18 15:30 Тищенки Шишацький район E
10:22 15:35 Молодиківщина Решетилівський район
10:25 15:40 Нова Михайлівка Решетилівський район F
10:30 15:45 Потеряйки Решетилівський район
10:35 15:50 Кривки Решетилівський район G
10:40 15:55 Покровське (Жовтневе) Решетилівський район H
10:45 16:00 Білоконі Решетилівський район
10:55 16:15 Решетилівка АС смт Решетилівка I
11:15 16:30 Циганське Полтавський район
11:25 16:40 Абазівка Полтавський район
11:35 16:50 Супрунівка Полтавський район
11:45 17:00 Полтава АВ місто Полтава J
ПН., ПТ.-НД. щоденно періодичність
Перший рейс виконується щопонеділка, щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі, другий - щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 90 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-БАРАНІВКА

Інші рейси, якими можна доїхати із БАРАНІВКИ до ПОЛТАВИ

МИРГОРОД-ПОЛТАВА


2015-2017