Розклад руху автобусів по автостанції ГРАДИЗЬК

Автостанція Градизьк - пасажирська станція у селищі Глобинського району. Розташований вокзал навпроти ринку, вздовж автомобільного шляху національного значення Н 08 Бориспіль-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя. Залізничної станції Градизьк не має. Відстань до Глобиного становить 25 км, до Кременчука - 30 км, до Світловодська - 25 км, до Полтави - 140 км, до Києва - 260 км. Найближчі залізничні станції: Роз’їзд 27 км (Недогарки Кременчуцького району) - 10 км, Рублівка (Погреби Глобинського району) - 15 км, Глобине - 20 км, Кременчук - 30 км.

Автостанція обслуговує переважно транзитні автобуси. Із автовокзалу, як початкової станції, відправляються автобуси лише на Глобине, Кременчук та Полтаву. Через Градизьк курсують автобуси міжміського сполучення як по області, так і в інші регіони України (Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська та Черкаська області, а також місто Київ). По області пасажири можуть дістатися наступних населених пунктів: Глобине, Горішні Плавні (Комсомольськ), Кременчук, Лубни, Миргород, Оржиця, Полтава, Решетилівка, Семенівка, Хорол. По Україні із Градизька відправляються автобуси на Дніпро (Дніпропетровськ) (через Верхньодніпровськ, Кам’янське (Дніпродзержинськ)), Кам’янське (через Верхньодніпровськ), Київ (через Переяслав-Хмельницький, Бориспіль), Світловодськ, Черкаси (через Золотоношу). Найкраще автобусне сполучення Градизьк має із Кременчуком (близько 10 рейсів щоденно) та районним центром - містом Глобине (6 рейсів щоденно).





Для зручності перегляду розклад руху автобусів згруповано за чотирма напрямками: Кременчуцький (рейси на або через Кременчук), Глобинський (рейси на/через Глобине та/або Семенівку), Київський (рейси на Київ та Черкаси) та Світловодський (рейси до Кіровоградської області), окремо створено приміське сполучення. Щоб подивитися час відправлення та дні курсування автобусів, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або купити квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

Глобинський район
смт Градизьк
автотраса Бориспіль-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя
вул. Київська, 40/56



тел. (05365)34-36-8, (093)792-25-13
Режим роботи: 5:20-18:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Кременчуцький напрямок (на Кременчук, Горішні Плавні, Дніпро)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Градизька Рейс Час відправл. із Градизька Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:20 08:10 Градизьк-Кременчук: Недогарки, Піщане 06:25 07:15 пн.
08:00 09:00 Градизьк-Кременчук: Недогарки, Піщане 07:00 07:50 щоденно
05:15 07:55 Лубни-Кременчук 08:00 08:35 щоденно
10:50 11:40 Градизьк-Кременчук: Недогарки, Піщане 09:20 10:10 пн.-чт., сб.
06:10 09:25 Лубни-Кременчук 09:30 10:15 щоденно
07:40 10:35 Лубни-Дніпро: Кременчук, Кам’янське 10:40 15:00 щоденно
07:40 11:10 Полтава-Кременчук 11:15 11:55 пн.-ср., пт.-нд.
13:15 16:20 Миргород-Горішні Плавні: Кременчук 16:25 17:35 щоденно
14:40 16:45 Миргород-Кам’янське (Дніпродзержинськ) 16:45 19:35 пн.-вт., чт.-нд.
18:30 19:20 Градизьк-Кременчук: Недогарки, Піщане 17:05 17:55 щоденно
14:15 17:15 Полтава-Кременчук 17:20 18:00 щоденно
15:50 17:55 Черкаси-Полтава: Кременчук 18:00 20:45 щоденно

Глобинський напрямок (на Полтаву, Хорол, Миргород, Лубни)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Градизька Рейс Час відправл. із Градизька Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:15 15:55 Градизьк-Полтава: Глобине, В.Кринки 05:30 08:30 щоденно
10:00 10:55 Градизьк-Глобине 07:00 07:55 пн.-пт.
06:35 07:15 Кременчук-Полтава: Глобине, В.Кринки 07:20 10:00 щоденно
06:00 07:30 Горішні Плавні-Миргород: Глобине, Хорол 07:35 11:05 щоденно
16:15 19:25 Градизьк-Полтава: Глобине, В.Кринки 09:20 12:40 щоденно
07:20 10:45 Кам’янське-Миргород: Семенівка, Хорол 10:50 13:05 пн.-вт., чт.-нд.
12:00 12:45 Кременчук-Лубни: Глобине, Хорол 12:50 16:00 щоденно
13:15 13:55 Кременчук-Полтава: Глобине, Манжелія 14:00 17:40 пн.-ср., пт.-нд.
09:50 14:00 Дніпро-Лубни: Глобине, Хорол 14:05 16:45 щоденно

Київський напрямок (на Лубни, Черкаси, Київ)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Градизька Рейс Час відправл. із Градизька Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
04:45 05:15 Світловодськ-Київ: Золотоноша, Бориспіль 05:20 10:20 щоденно
06:00 09:00 Полтава-Черкаси: Бугаївка, Липове, Іркліїв 09:05 11:25 щоденно
13:40 14:10 Кременчук-Лубни: Оболонь, Оржиця 14:15 16:50 щоденно
13:50 14:55 Горішні Плавні-Черкаси: Іркліїв 15:00 17:35 щоденно

Світловодський напрямок (на Світловодськ)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Градизька Рейс Час відправл. із Градизька Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:55 17:25 Київ-Світловодськ 17:30 18:00 щоденно

Приміське сполучення (на Броварки, Мозоліївку, Святилівку)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Градизька Рейс Час відправл. із Градизька Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ГРАДИЗЬК-БРОВАРКИ

11:30 12:15
Кременчук-Броварки: Кагамлик, Кирияківка
Кременчук11:30
Піщане11:50
Недогарки12:05
Градизьк12:20
Кагамлик12:30
Кирияківка12:40
Броварки12:55
12:20 12:55 пт.-нд.
15:05 15:50
Кременчук-Броварки: Кагамлик, Кирияківка
Кременчук15:05
Піщане15:25
Недогарки15:40
Градизьк15:55
Кагамлик16:05
Кирияківка16:25
Броварки16:45
15:55 16:45 пт., нд.

ГРАДИЗЬК-МОЗОЛІЇВКА

10:00 10:55
Кременчук-Мозоліївка: Кагамлик, Пронозівка
Кременчук10:00
Піщане10:16
Ялинці10:26
Недогарки10:31
Градизьк11:00
Кагамлик11:10
Пронозівка11:31
Мозоліївка11:35
11:00 11:35 щоденно
16:45 17:35
Кременчук-Мозоліївка: Кагамлик, Пронозівка
Кременчук16:45
Піщане17:00
Ялинці17:10
Недогарки17:15
Градизьк17:40
Кагамлик17:55
Пронозівка18:10
Мозоліївка18:20
17:40 18:20 пт.

ГРАДИЗЬК-СВЯТИЛІВКА

13:05 13:55
Кременчук-Святилівка: Броварки, Бугаївка
Кременчук13:05
Піщане13:20
Ялинці13:30
Недогарки13:35
Градизьк14:05
Кагамлик14:15
Броварки14:35
Бугаївка14:45
Струтинівка14:55
Святилівка15:05
14:05 15:05 пт., нд.


2015-2017