Розклад руху автобусів по автовокзалу ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

Запоріжжя АС-1 - основний автовокзал Запоріжжя. Розташована автостанція за адресою: проспект Соборний, 20. Поряд із вокзалом знаходяться зупинки громадського транспорту - Автовокзал. Неподалік автостанції розміщені головний залізничний вокзал міста - Запоріжжя-1 (1 км) та залізнична станція Запоріжжя-2 (2,5 км).


Автостанція Запоріжжя обслуговує автобуси міжміського та міжнародного сполучення. У межах України із Запоріжжя можна дістатися більшості обласних центрів та великих міст, зокрема, Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова, Кривого Рогу, Миколаєва, Вінниці, Полтави, Черкас, Хмельницького, Чернівців, Житомира, Рівного, Кам’янського, Кропивницького, Тернополя, Кременчука, Луцька, Кам’янець-Подільського, Умані, Новомосковська, Могилів-Подільського та інших. Автобусами міжнародного сполучення можна доїхати у Болгарію (Варна, Бургас), Молдову (Кишинів, Бєльці), Польщу (Варшава, Краків, Лодзь, Вроцлав, Познань, Ґданськ, Щецин, Бидгощ, Люблін, Катовіце, Гдиня, Ченстохова, Радом, Торунь, Ряшів, Кельце, Глівіце, Ольштин, Забже, Бельсько-Бяла, Битом, Зелена Гура), Румунію (Бухарест, Констанца, Бакеу, Сучава) та Чехію (Прага, Брно, Острава, Пльзень, Оломоуц). Більшість рейсів виконується щоденно, деякі - по днях (переважно автобуси міжнародного сполучення).





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати квиток на автобусний рейс. Розміщено матеріал з метою попереднього ознайомлення. Можлива відміна автобусів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів міжнародного сполучення може відрізнятися від зазначеного (можлива зміна залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Запоріжжя
проспект Соборний, 20



тел. (061)22-44-046





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та перевізників

Дніпровський напрямок (на Дніпро, Харків, Київ, Одесу, Львів)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Запоріжжя Рейс Час відправлення із Запоріжжя Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Запоріжжя-Суми: Дніпро, Харків, Охтирка
www.vip-travel.org
06:00 15:00 щоденно
Запоріжжя-Вінниця: Кременчук, Черкаси, Умань 06:05 18:50 щоденно
06:10 22:00 Запоріжжя-Кошалін: Кременчук, Київ, Луцьк
caznatrans.com.ua
06:15 20:00 щоденно
21:30 17:00 Запоріжжя-Кишинів: Кривий Ріг, Вінниця 06:20 04:30 щоденно
13:15 18:00 Запоріжжя-Харків 06:35 11:55 щоденно
13:30 02:30 Запоріжжя-Зелена Гура: Кр.Ріг, Львів
ternvoyage.com
06:40 18:00 щоденно
Запоріжжя-Суми: Дніпро, Харків, Охтирка
www.vip-travel.org
07:00 16:00 щоденно
06:30 Сб. 16:15 Запоріжжя-Тімішоара: Кривий Ріг, Одеса, Ізмаїл 07:15 15:00 Чт.
09:55 19:25 Запоріжжя-Одеса: Дніпро, Кр.Ріг, Миколаїв
avtoexpress.dp.ua
07:20 17:30 щоденно
07:00 16:40 Запоріжжя-Київ: Дніпро, Кобеляки, Пирятин
new.nika-bus.com.ua
07:20 17:20 щоденно
07:20 22:55 Запоріжжя-Гдиня: Черкаси, Київ, Луцьк
z-time.ua
07:40 22:00 щоденно
Запоріжжя-Херсон: Дніпро, Кр.Ріг, Миколаїв 07:55 17:10 через день
Запоріжжя-Суми: Дніпро, Харків, Охтирка
www.vip-travel.org
08:00 17:00 щоденно
09:00 19:00 Запоріжжя-Одеса: Дніпро, Кр.Ріг, Миколаїв 08:00 18:30 щоденно
Запоріжжя-Суми: Дніпро, Харків, Охтирка
www.vip-travel.org
09:00 18:00 щоденно
07:00 Вт.-Чт.Сб.Нд. 19:30 Запоріжжя-Познань: Кр.Ріг, Вінниця, Львів 09:00 16:30 Вт., Чт.-Нд.
10:00 21:00 Запоріжжя-Київ: Дніпро, Кременчук, Черкаси 09:20 20:55 щоденно
07:30 18:40 Запоріжжя-Київ (Автолюкс): Кривий Ріг, Умань
autolux.ua
10:00 21:00 щоденно
Запоріжжя-Шостка: Харків, Охтирка, Суми
www.vip-travel.org
10:00 22:00 щоденно
08:45 17:30 Запоріжжя-Одеса: Миколаїв 10:00 19:15 через день
09:00 Пн.Ср.Пт. 18:30 Запоріжжя-Бургас: Кривий Ріг, Чернівці
avtoexpress.dp.ua
10:00 21:50 Пн., Ср., Сб.
10:10 17:25 Запоріжжя-Полтава: Дніпро, Красноград 10:15 16:40 щоденно
Запоріжжя-Суми: Дніпро, Харків, Охтирка
www.vip-travel.org
11:00 20:00 щоденно
10:00 18:50 Запоріжжя-Київ: Дніпро, Кобеляки, Пирятин
new.nika-bus.com.ua
11:30 21:10 щоденно
06:00 10:50 Запоріжжя-Харків: Дніпро 11:30 16:20 щоденно
11:30 20:15 Запоріжжя-Одеса: Дніпро, Кр.Ріг, Миколаїв 12:00 20:30 щоденно
11:00 19:00 Запоріжжя-Суми: Красноград, Полтава, Котельва 12:00 20:00 щоденно
Запоріжжя-Суми: Дніпро, Харків, Охтирка
www.vip-travel.org
12:00 21:00 щоденно
09:00 15:35 Запоріжжя-Харків: Дніпро, Красноград
busking.com.ua
12:30 19:15 щоденно
Запоріжжя-Дніпро 13:20 15:00 щоденно
Запоріжжя-Суми: Дніпро, Харків, Охтирка
www.vip-travel.org
14:00 23:00 щоденно
Запоріжжя-Дніпро 14:40 16:30 щоденно
08:00 12:10 Запоріжжя-Полтава 15:30 20:40 щоденно
Запоріжжя-Дніпро 15:55 17:25 щоденно
11:00 15:40 Запоріжжя-Харків: Дніпро 16:00 20:40 щоденно
07:00 23:40 Запоріжжя-Щецин: Кр.Ріг, Вінниця, Львів 19:00 09:15 щоденно
22:00 07:40 Запоріжжя-Київ: Дніпро, Кобеляки, Пирятин
new.nika-bus.com.ua
19:30 05:30 щоденно
19:30 05:30 Запоріжжя-Одеса: Дніпро, Кр.Ріг, Миколаїв 19:30 05:30 щоденно
22:30 08:00 Запоріжжя-Київ: Дніпро
autolux.ua
21:00 06:30 щоденно

Болгарський напрямок (на Варну, Бургас)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Запоріжжя Рейс Час відправлення із Запоріжжя Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 Пн.Ср.Пт. 18:30 Запоріжжя-Бургас/Запорожие-Бургас
avtoexpress.dp.ua
10:00 21:50 Пн., Ср., Сб.

Молдовський напрямок (на Кишинів, Бєльці)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Запоріжжя Рейс Час відправлення із Запоріжжя Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 17:00 Запоріжжя-Кишинів/Zaporijjea-Chișinău 06:20 04:30 щоденно
04:50 19:25 Запоріжжя-Кишинів/Zaporijjea-Chișinău
avtoexpress.dp.ua
07:20 23:25 щоденно

Польський напрямок (на Варшаву, Краків, Лодзь, Вроцлав, Познань)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Запоріжжя Рейс Час відправлення із Запоріжжя Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:10 22:00 Запоріжжя-Кошалін/Zaporoże-Koszalin
caznatrans.com.ua
06:15 20:00 щоденно
06:30 22:00 Запоріжжя-Слупськ/Zaporoże-Słupsk
caznatrans.com.ua
06:15 18:30 щоденно
13:30 02:30 Запоріжжя-Зелена Гура/Zaporoże-Zielona Góra
ternvoyage.com
06:40 18:00 щоденно
07:00 Вт.Чт.-Нд. 22:00 Запоріжжя-Пльзень/Zaporoże-Pilzno
east-express.cz
07:00 19:30 Пн.Вт.Сб.Нд.
14:00 Пн. 22:00 Запоріжжя-Антверпен/Zaporoże-Antwerpia
east-express.cz
07:00 12:50 Чт.
06:00 22:55 Запоріжжя-Щецин/Zaporoże-Szczecin
z-time.ua
07:40 21:05 щоденно
07:00 Вт.-Нд. 19:30 Запоріжжя-Познань/Zaporoże-Poznań 09:00 16:30 Вт.-Нд.
Запоріжжя-Познань/Zaporoże-Poznań
avtoexpress.dp.ua
10:00 17:55 Пн., Ср., Сб.
07:00 23:40 Запоріжжя-Щецин/Zaporoże-Szczecin 19:00 09:15 щоденно

Румунський напрямок (на Бухарест, Констанцу, Бакеу, Сучаву)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Запоріжжя Рейс Час відправлення із Запоріжжя Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:30 Сб. 16:15 Запоріжжя-Тімішоара/Zaporijjea-Timișoara 07:15 15:00 Чт.
09:00 Пн.Ср.Пт. 18:30 Запоріжжя-Бургас/Zaporijjea-Burgas
avtoexpress.dp.ua
10:00 21:50 Пн., Ср., Сб.

Чеський напрямок (на Прагу, Брно, Остраву, Оломоуц, Пльзень)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Запоріжжя Рейс Час відправлення із Запоріжжя Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:00 Вт.Чт.-Нд. 22:00 Запоріжжя-Пльзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
07:00 19:30 Пн.Вт.Сб.Нд.
14:00 Пн. 22:00 Запоріжжя-Антверпен/Záporoží-Antverpy
east-express.cz
07:00 12:50 Чт.

2015-2023