Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Решетилівку, Горішні Плавні

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:15 Полтава АВ місто Полтава A
07:50 Решетилівка АС смт Решетилівка B
08:00 Сені Решетилівський район C
08:10 Шевченкове Решетилівський район D
08:15 Дружба Решетилівський район E
08:20 Буняківка Козельщинський район F
08:35 В'язівка Козельщинський район
08:40 Дяченки Козельщинський район G
08:50 Йосипівка Козельщинський район
08:55 Запсілля Кременчуцький район H
09:10 Кияшки Горішньоплавнівська міськрада
09:40 Горішні Плавні АС місто Горішні Плавні I
10:05 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць). Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Кременчук через Горішні Плавні (Комсомольськ) з’єднує три найбільших міста Полтавської області: Полтаву, Кременчук та Горішні Плавні. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Полтавським, Решетилівським, Козельщинським та Кременчуцьким. Відстань між Полтавою та Кременчуком становить 150 км. Повна тривалість поїздки складе близько 3 годин. Рейс здійснюється щоденно. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Решетилівка та Горішні Плавні. У Полтаві маршрутка відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному зранку.





Скориставшись автобусом Полтава-Кременчук через Комсомольськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Сені, Полтава-Шевченкове, Полтава-Дружба, Полтава-Буняківка, Полтава-В’язівка, Полтава-Дяченки, Полтава-Йосипівка, Полтава-Запсілля, Полтава-Кияшки, Полтава-Горішні Плавні (Полтава-Комсомольськ), Полтава-Кременчук;
із Решетилівки - Решетилівка-Сені, Решетилівка-Шевченкове, Решетилівка-Дружба, Решетилівка-Буняківка, Решетилівка-В’язівка, Решетилівка-Дяченки, Решетилівка-Йосипівка, Решетилівка-Запсілля, Решетилівка-Кияшки, Решетилівка-Горішні Плавні (Решетилівка-Комсомольськ), Решетилівка-Кременчук;
із Горішніх Плавнів - Горішні Плавні-Кременчук (Комсомольськ-Кременчук);
із інших населених пунктів - Сені-Горішні Плавні (Сені-Комсомольськ), Сені-Кременчук, Шевченкове-Горішні Плавні (Шевченкове-Комсомольськ), Шевченкове-Кременчук, Дружба-Горішні Плавні (Дружба-Комсомольськ), Дружба-Кременчук, Буняківка-Горішні Плавні (Буняківка-Комсомольськ), Буняківка-Кременчук, В’язівка-Горішні Плавні (В’язівка-Комсомольськ), В’язівка-Кременчук, Дяченки-Горішні Плавні (Дяченки-Комсомольськ), Дяченки-Кременчук, Йосипівка-Горішні Плавні (Йосипівка-Комсомольськ), Йосипівка-Кременчук, Запсілля-Горішні Плавні (Запсілля-Комсомольськ), Запсілля-Кременчук, Кияшки-Горішні Плавні (Кияшки-Комсомольськ), Кияшки-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Решетилівки, Горішніх Плавнів та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК
КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Решетилівку
ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ
СУМИ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-КИШИНІВ
ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ХАРКІВ-ОЛЕКСАНДРІЯ
ХАРКІВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ


2015-2017