Автобус ШИЛІВКА-ПОЛТАВА

через Онищенки, Колотії, Паненки, Каленики, Хрещате, Шрамки, Решетилівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:05 14:30 15:00 Шилівка Решетилівський район A
07:10 15:05 15:05 Онищенки Решетилівський район B
15:15 Колотії Решетилівський район
07:15 15:15 Паненки Решетилівський район C
07:20 15:25 Каленики Решетилівський район D
07:35 15:40 Хрещате Решетилівський район E
07:50 15:55 Шрамки Решетилівський район F
08:15 15:10 16:10 Решетилівка АС місто Решетилівка G
08:35 15:25 16:30 Нова Диканька Решетилівський район H
08:45 15:30 16:40 Циганське Полтавський район I
09:00 15:35 16:55 Абазівка Полтавський район
09:10 15:45 17:05 Супрунівка Полтавський район
09:25 15:50 17:20 Полтава АВ місто Полтава J
ЩОДЕННО ПТ., НД. ПТ. періодичність
Рейси виконуються щоденно і по днях.
Можливі автобуси на маршруті: ЛАЗ.
Протяжність складає 55-70 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ШИЛІВКА


2015-2018