Автобус ШИЛІВКА-ПОЛТАВА

через Онищенки, Паненки, Каленики, Хрещате, Шрамки, Решетилівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
07:05 15:00 Шилівка Решетилівський район A
07:10 15:05 Онищенки Решетилівський район B
07:15 15:15 Паненки Решетилівський район C
07:20 15:25 Каленики Решетилівський район D
07:35 15:40 Хрещате Решетилівський район E
07:50 15:55 Шрамки Решетилівський район F
08:15 16:10 Решетилівка АС місто Решетилівка G
08:35 16:30 Нова Диканька Решетилівський район H
08:45 16:40 Циганське Полтавський район I
09:00 16:55 Абазівка Полтавський район
09:10 17:05 Супрунівка Полтавський район
09:25 17:20 Полтава АВ місто Полтава J
ЩОДЕННО П’ЯТНИЦЯ періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоп’ятниці.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 70 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ШИЛІВКА

Автобус Шилівка-Полтава з’єднує села Решетилівського району із районним центром - містом Решетилівка та обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією двох районів: Решетилівським та Полтавським. Відстань між населеними пунктами становить 70 км. Села, через які курсує маршрутка Шилівка-Полтава: Онищенки, Паненки, Каленики, Хрещате, Шрамки, Нова Диканька, Циганське, Абазівка та Супрунівка. Повна тривалість поїздки складе близько 2,5 годин. В обласному центрі автобус прибуває на головний автовокзал міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Шилівка-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Шилівки - Шилівка-Онищенки, Шилівка-Паненки, Шилівка-Каленики, Шилівка-Хрещате, Шилівка-Шрамки, Шилівка-Решетилівка, Шилівка-Нова Диканька, Шилівка-Циганське, Шилівка-Абазівка, Шилівка-Супрунівка, Шилівка-Полтава;
із Онищенків - Онищенки-Паненки, Онищенки-Каленики, Онищенки-Хрещате, Онищенки-Шрамки, Онищенки-Решетилівка, Онищенки-Нова Диканька, Онищенки-Циганське, Онищенки-Абазівка, Онищенки-Супрунівка, Онищенки-Полтава;
із Паненків - Паненки-Каленики, Паненки-Хрещате, Паненки-Шрамки, Паненки-Решетилівка, Паненки-Нова Диканька, Паненки-Циганське, Паненки-Абазівка, Паненки-Супрунівка, Паненки-Полтава;
із Калеників - Каленики-Хрещате, Каленики-Шрамки, Каленики-Решетилівка, Каленики-Нова Диканька, Каленики-Циганське, Каленики-Абазівка, Каленики-Супрунівка, Каленики-Полтава;
із Хрещатого - Хрещате-Шрамки, Хрещате-Решетилівка, Хрещате-Нова Диканька, Хрещате-Циганське, Хрещате-Абазівка, Хрещате-Супрунівка, Хрещате-Полтава;
зі Шрамків - Шрамки-Решетилівка, Шрамки-Нова Диканька, Шрамки-Циганське, Шрамки-Абазівка, Шрамки-Супрунівка, Шрамки-Полтава;
із Решетилівки - Решетилівка-Нова Диканька, Решетилівка-Циганське, Решетилівка-Абазівка, Решетилівка-Супрунівка, Решетилівка-Полтава;
із Нової Диканьки - Нова Диканька-Циганське, Нова Диканька-Абазівка, Нова Диканька-Супрунівка, Нова Диканька-Полтава;
із Циганського - Циганське-Абазівка, Циганське-Супрунівка, Циганське-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Решетилівки та Полтави.


2015-2020