Автобус ГЛИБОКА ДОЛИНА-ПОЛТАВА

через Хорішки, Високу Вакулівку, Говтву, Решетилівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:05 Глибока Долина Козельщинський район A
06:10 Приліпка Козельщинський район B
06:15 Хорішки Козельщинський район C
06:25 Висока Вакулівка Козельщинський район D
06:35 Говтва Козельщинський район E
06:40 Дружба Решетилівський район F
06:45 Капустяни (Фрунзівка) Решетилівський район G
06:50 Пасічники Решетилівський район H
06:55 Сені Решетилівський район
07:05 Решетилівка АС смт Решетилівка I
07:15 Нова Диканька Решетилівський район
07:20 Циганське Полтавський район
07:25 Абазівка Полтавський район
07:30 Супрунівка Полтавський район
07:40 Полтава АС-1 місто Полтава J
Рейс виконується щоденно, крім неділі. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (18 місць). Протяжність складає 105 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ГЛИБОКА ДОЛИНА


2015-2017