Автобус РЕШЕТИЛІВКА-КРЕМЕНЧУК

автобуси ВІДМІНЕНО


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:00 15:00 Решетилівка АС місто Решетилівка A
06:10 15:10 Сені Решетилівський район B
06:15 15:15 Пасічники Решетилівський район C
06:30 15:30 Шевченкове Решетилівський район D
06:35 15:35 Дружба Решетилівський район E
06:45 15:45 Буняківка Козельщинський район F
06:50 15:50 Пашенівка Козельщинський район G
07:00 16:00 Хорішки Козельщинський район H
07:05 16:05 Юрки Козельщинський район I
07:10 16:10 Вільне Козельщинський район
07:15 16:15 В’язівка Козельщинський район
07:25 16:25 Дяченки Козельщинський район
07:45 16:40 Йосипівка Козельщинський район
07:50 16:45 Запсілля Кременчуцький район
08:05 17:00 Крамаренки Кременчуцький район
08:10 17:10 Кияшки Горішньоплавнівська міська рада
08:20 17:20 Потоки Кременчуцький район
08:45 17:45 Кременчук АС місто Кременчук J

Інші рейси, якими можна доїхати із РЕШЕТИЛІВКИ до КРЕМЕНЧУКА

ДИКАНЬКА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Дяченки


2015-2018