Автобус РЕШЕТИЛІВКА-КРЕМЕНЧУК

через Сені, Пасічники, Капустяни, Шевченкове, Дружбу, Буняківку, Пашенівку, Хорішки, Юрки, Вільне, В’язівку, Дяченки, Йосипівку, Запсілля, Крамаренки, Кузьменки, Кияшки, Потоки


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
15:00 Решетилівка АС місто Решетилівка A
15:10 Сені Решетилівський район B
15:15 Пасічники Решетилівський район C
15:25 Капустяни Решетилівський район
15:30 Шевченкове Решетилівський район D
15:35 Дружба Решетилівський район E
15:40 Буняківка Козельщинський район F
15:45 Пашенівка Козельщинський район G
15:50 Хорішки Козельщинський район H
15:55 Юрки Козельщинський район I
16:00 Вільне Козельщинський район
16:05 В’язівка Козельщинський район
16:10 Дяченки Козельщинський район
16:25 Йосипівка Козельщинський район
16:30 Запсілля Кременчуцький район
16:40 Крамаренки Кременчуцький район
16:45 Кузьменки Горішньоплавнівська міська рада
16:50 Кияшки Горішньоплавнівська міська рада
17:00 Потоки Кременчуцький район
17:20 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоп’ятниці.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 90 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-РЕШЕТИЛІВКА

Автобус Решетилівка-Кременчук з’єднує одне з найменших міст області - Решетилівку з одним з найбільших міст - Кременчуком. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Решетилівським, Козельщинським та Кременчуцьким. Відстань між містами становить 90 км. Села, через які курсує маршрутка Решетилівка-Кременчук: Сені, Пасічники, Капустяни, Шевченкове, Дружба, Буняківка, Пашенівка, Хорішки, Юрки, Вільне, В’язівка, Дяченки, Йосипівка, Запсілля, Крамаренки, Кузьменки, Кияшки та Потоки. Повна тривалість поїздки складе близько 2,5 годин.





Скориставшись автобусом Решетилівка-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Решетилівки - Решетилівка-Сені, Решетилівка-Пасічники, Решетилівка-Капустяни, Решетилівка-Шевченкове, Решетилівка-Дружба, Решетилівка-Буняківка, Решетилівка-Пашенівка, Решетилівка-Хорішки, Решетилівка-Юрки, Решетилівка-Вільне, Решетилівка-В’язівка, Решетилівка-Дяченки, Решетилівка-Йосипівка, Решетилівка-Запсілля, Решетилівка-Крамаренки, Решетилівка-Кузьменки, Решетилівка-Кияшки, Решетилівка-Потоки, Решетилівка-Кременчук;
із Пасічників - Пасічники-Капустяни, Пасічники-Шевченкове, Пасічники-Дружба, Пасічники-Буняківка, Пасічники-Пашенівка, Пасічники-Хорішки, Пасічники-Юрки, Пасічники-Вільне, Пасічники-В’язівка, Пасічники-Дяченки, Пасічники-Йосипівка, Пасічники-Запсілля, Пасічники-Крамаренки, Пасічники-Кузьменки, Пасічники-Кияшки, Пасічники-Потоки, Пасічники-Кременчук;
із Шевченкового - Шевченкове-Дружба, Шевченкове-Буняківка, Шевченкове-Пашенівка, Шевченкове-Хорішки, Шевченкове-Юрки, Шевченкове-Вільне, Шевченкове-В’язівка, Шевченкове-Дяченки, Шевченкове-Йосипівка, Шевченкове-Запсілля, Шевченкове-Крамаренки, Шевченкове-Кузьменки, Шевченкове-Кияшки, Шевченкове-Потоки, Шевченкове-Кременчук;
із Хорішків - Хорішки-Юрки, Хорішки-Вільне, Хорішки-В’язівка, Хорішки-Дяченки, Хорішки-Йосипівка, Хорішки-Запсілля, Хорішки-Крамаренки, Хорішки-Кузьменки, Хорішки-Кияшки, Хорішки-Потоки, Хорішки-Кременчук;
із Запсілля - Запсілля-Крамаренки, Запсілля-Кузьменки, Запсілля-Кияшки, Запсілля-Потоки, Запсілля-Кременчук;
із Кияшок - Кияшки-Потоки, Кияшки-Кременчук;
із Потоків - Потоки-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса Решетилівка-Кременчук у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс Решетилівка-Кременчук можна у касах автостанцій Решетилівки та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із РЕШЕТИЛІВКИ до КРЕМЕНЧУКА

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні

ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Дяченки

2015-2020