Автобус ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК

через Решетилівку, Дружбу, Дяченки, Запсілля

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
09:40 Полтава АВ місто Полтава A
10:25 Решетилівка АС місто Решетилівка B
10:30 Сені Решетилівський район
10:35 Пасічники Решетилівський район
10:45 Дружба Решетилівський район C
11:00 Буняківка Козельщинський район D
11:10 Хорішки Козельщинський район
11:15 Дяченки Козельщинський район E
11:25 Йосипівка Козельщинський район F
11:35 Запсілля Кременчуцький район G
12:00 Кременчук АС місто Кременчук H
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 125 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА

Автобус Полтава-Кременчук через Решетилівку з’єднує найбільші міста Полтавської області - Полтаву та Кременчук. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Полтавським, Решетилівським, Козельщинським та Кременчуцьким. Відстань між Полтавою та Кременчуком становить 125 км. Найбільший населений пункт, через який курсує маршрутка Полтава-Кременчук - місто Решетилівка. Повна тривалість поїздки складе понад 2 години. В обласному центрі автобус Полтава-Кременчук відправляється із центрального автовокзалу на Алмазному щоранку.





Скориставшись автобусом Полтава-Кременчук через Решетилівку, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Полтави - Полтава-Решетилівка, Полтава-Сені, Полтава-Пасічники, Полтава-Дружба, Полтава-Буняківка, Полтава-Хорішки, Полтава-Дяченки, Полтава-Йосипівка, Полтава-Запсілля, Полтава-Кременчук;
із Решетилівки - Решетилівка-Сені, Решетилівка-Пасічники, Решетилівка-Дружба, Решетилівка-Буняківка, Решетилівка-Хорішки, Решетилівка-Дяченки, Решетилівка-Йосипівка, Решетилівка-Запсілля, Решетилівка-Кременчук;
із Сенів - Сені-Пасічники, Сені-Дружба, Сені-Буняківка, Сені-Хорішки, Сені-Дяченки, Сені-Йосипівка, Сені-Запсілля, Сені-Кременчук;
із Пасічників - Пасічники-Дружба, Пасічники-Буняківка, Пасічники-Хорішки, Пасічники-Дяченки, Пасічники-Йосипівка, Пасічники-Запсілля, Пасічники-Кременчук;
із Дружби - Дружба-Буняківка, Дружба-Хорішки, Дружба-Дяченки, Дружба-Йосипівка, Дружба-Запсілля, Дружба-Кременчук;
із Буняківки - Буняківка-Хорішки, Буняківка-Дяченки, Буняківка-Йосипівка, Буняківка-Запсілля, Буняківка-Кременчук;
із Дяченок - Дяченки-Йосипівка, Дяченки-Запсілля, Дяченки-Кременчук;
із Йосипівки - Йосипівка-Запсілля, Йосипівка-Кременчук;
із Запсілля - Запсілля-Кременчук.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Полтави, Решетилівки та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПОЛТАВИ до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
ЗІНЬКІВ-КРЕМЕНЧУК
КОТЕЛЬВА-КРЕМЕНЧУК
МОСКВА-КРОПИВНИЦЬКИЙ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Градизьк
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Горішні Плавні
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Кобеляки
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Манжелію
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК через Миргород
ПОЛТАВА-ОЛЕКСАНДРІЯ
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Градизьк
ПОЛТАВА-ЧЕРКАСИ через Світловодськ
ХАРКІВ-КИШИНІВ
ХАРКІВ-КРОПИВНИЦЬКИЙ


2015-2018