Автобус ПІЩАНЕ-ПОЛТАВА

через Молодиківщину, Нову Михайлівку, Потеряйки, Кривки, Покровське (Жовтневе), Білоконі, Решетилівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:00 09:15 17:00 18:15 Піщане Решетилівський район A
07:05 09:20 17:05 18:18 Молодиківщина Решетилівський район B
07:10 09:25 17:10 18:20 Нова Михайлівка Решетилівський район C
07:15 09:30 17:15 18:25 Потеряйки Решетилівський район D
07:20 09:35 17:20 18:30 Кривки Решетилівський район E
07:25 09:40 17:25 18:35 Покровське (Жовтневе) Решетилівський район F
07:30 09:45 17:30 18:40 Білоконі Решетилівський район G
07:45 09:55 17:45 18:50 Решетилівка АС місто Решетилівка H
08:05 10:15 18:05 19:10 Циганське Полтавський район I
08:15 10:20 18:15 19:15 Абазівка Полтавський район
08:25 10:30 18:20 19:25 Супрунівка Полтавський район
08:40 10:40 18:30 19:30 Полтава АВ місто Полтава J
ПН.-ПТ. ПН.-ЧТ. ПН.-ПТ.НД. ПН.-ЧТ. періодичність
Рейси виконуються по днях.
Можливі автобуси на маршрутах: Еталон, Рута (19 місць).
Протяжність складає 65 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ПІЩАНЕ

Автобус Піщане-Полтава з’єднує найбільші населені пункти Решетилівського району після Решетилівки - село Піщане та селище Покровське із районним центром та обласним центром. Маршрут автобуса проходить територією Решетилівського та Полтавського районів. Відстань між Піщаним та Полтавою становить 65 км. Найбільші населені пункти, через які слідує маршрутка Піщане-Полтава: Покровське та Решетилівка. На маршруті здійснюється по чотири рейси: два зранку та два увечері. Автобуси курсують по днях. У Решетилівці маршрутки заїжджають на АС-1 у центрі містечка, у Полтаві - прибувають на головний автовокзал міста на Алмазному.





Скориставшись автобусом Піщане-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Піщаного - Піщане-Молодиківщина, Піщане-Нова Михайлівка, Піщане-Потеряйки, Піщане-Кривки, Піщане-Покровське (Піщане-Жовтневе), Піщане-Білоконі, Піщане-Решетилівка, Піщане-Циганське, Піщане-Абазівка, Піщане-Супрунівка, Піщане-Полтава;
із Нової Михайлівки - Нова Михайлівка-Потеряйки, Нова Михайлівка-Кривки, Нова Михайлівка-Покровське (Нова Михайлівка-Жовтневе), Нова Михайлівка-Білоконі, Нова Михайлівка-Решетилівка, Нова Михайлівка-Циганське, Нова Михайлівка-Абазівка, Нова Михайлівка-Супрунівка, Нова Михайлівка-Полтава;
із Покровського - Покровське-Білоконі (Жовтневе-Білоконі), Покровське-Решетилівка (Жовтневе-Решетилівка), Покровське-Циганське (Жовтневе-Циганське), Покровське-Абазівка (Жовтневе-Абазівка), Покровське-Супрунівка (Жовтневе-Супрунівка), Покровське-Полтава (Жовтневе-Полтава);
із Решетилівки - Решетилівка-Циганське, Решетилівка-Абазівка, Решетилівка-Супрунівка, Решетилівка-Полтава;
із інших населених пунктів - Молодиківщина-Покровське (Молодиківщина-Жовтневе), Молодиківщина-Решетилівка, Молодиківщина-Полтава, Потеряйки-Покровське (Потеряйки-Жовтневе), Потеряйки-Решетилівка, Потеряйки-Полтава, Кривки-Покровське (Кривки-Жовтневе), Кривки-Решетилівка, Кривки-Полтава.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Решетилівки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ПІЩАНОГО до ПОЛТАВИ

НАДЕЖДА-ПОЛТАВА


2015-2018