Автобус ПІЩАНЕ-ПОЛТАВА

через Молодиківщину, Нову Михайлівку, Потеряйки, Кривки, Покровське (Жовтневе), Білоконі, Решетилівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:00 09:15 17:00 18:15 Піщане Решетилівський район A
07:05 09:20 17:05 18:18 Молодиківщина Решетилівський район B
07:10 09:25 17:10 18:20 Нова Михайлівка Решетилівський район C
07:15 09:30 17:15 18:25 Потеряйки Решетилівський район D
07:20 09:35 17:20 18:30 Кривки Решетилівський район E
07:25 09:40 17:25 18:35 Покровське (Жовтневе) Решетилівський район F
07:30 09:45 17:30 18:40 Білоконі Решетилівський район G
07:45 09:55 17:45 18:50 Решетилівка АС смт Решетилівка H
08:05 10:15 18:05 19:10 Циганське Полтавський район I
08:15 10:20 18:15 19:15 Абазівка Полтавський район
08:25 10:30 18:20 19:25 Супрунівка Полтавський район
08:40 10:40 18:30 19:30 Полтава АВ місто Полтава J
ПН.-ПТ. ПН.-ЧТ. ПН.-ПТ.НД. ПН.-ЧТ. періодичність
Рейси виконуються по днях. Можливі автобуси на маршрутах: Еталон, Рута (19 місць). Протяжність складає 65 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ПІЩАНЕ

Інші рейси, якими можна доїхати із ПІЩАНОГО до ПОЛТАВИ

НАДЕЖДА-ПОЛТАВА


2015-2017