Автобус ДРУЖБА-ПОЛТАВА

через Шевченкове, Шамраївку, Пащенки, Яценки, Паськівку, Миколаївку, Потічок, Пасічники, Сені, Решетилівку, Нову Диканьку, Циганське, Абазівку, Супрунівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
07:20 13:45 Дружба Решетилівський район A
07:25 13:50 Шевченкове Решетилівський район B
07:35 14:00 Шамраївка Решетилівський район C
07:45 14:10 Пащенки Решетилівський район D
07:50 14:15 Яценки Решетилівський район
07:55 14:20 Паськівка Решетилівський район
08:00 14:25 Миколаївка Решетилівський район E
08:05 14:30 Потічок Решетилівський район F
08:10 14:35 Пасічники Решетилівський район G
08:15 14:40 Сені Решетилівський район H
08:35 15:00 Решетилівка АС смт Решетилівка B
08:50 15:15 Нова Диканька Решетилівський район
08:55 15:20 Циганське Полтавський район
09:05 15:30 Абазівка Полтавський район
09:15 15:40 Супрунівка Полтавський район
09:25 15:50 Полтава АВ місто Полтава J
щоденно ПН.-СБ. періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - щоденно, крім суботи. Можливі автобуси на маршрутах: Рута (19 місць). Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-ДРУЖБА

Інші рейси, якими можна доїхати із ДРУЖБИ до ПОЛТАВИ

ГЛИБОКА ДОЛИНА-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні


2015-2017