Автобус ДРУЖБА-ПОЛТАВА

через Шевченкове, Шамраївку, Пащенки, Яценки, Паськівку, Миколаївку, Потічок, Пасічники, Сені, Решетилівку, Нову Диканьку, Циганське, Абазівку, Супрунівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 13:45 Дружба Решетилівський район A
07:25 13:50 Шевченкове Решетилівський район B
07:35 14:00 Шамраївка Решетилівський район C
07:45 14:10 Пащенки Решетилівський район D
07:50 14:15 Яценки Решетилівський район
07:55 14:20 Паськівка Решетилівський район
08:00 14:25 Миколаївка Решетилівський район E
08:05 14:30 Потічок Решетилівський район F
08:10 14:35 Пасічники Решетилівський район G
08:15 14:40 Сені Решетилівський район H
08:35 15:00 Решетилівка АС місто Решетилівка I
08:50 15:15 Нова Диканька Решетилівський район
08:55 15:20 Циганське Полтавський район
09:05 15:30 Абазівка Полтавський район
09:15 15:40 Супрунівка Полтавський район
09:25 15:50 Полтава АВ місто Полтава J
щоденно п’ятниця періодичність
Перший рейс виконується щоденно, другий - по п’ятницях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 80 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ПОЛТАВА-ДРУЖБА

Автобус Дружба-Полтава з’єднує невеличке село на півдні Решетилівщини - Дружба із районним та обласним центрами. Маршрут автобуса проходить територією двох районів: Решетилівським та Полтавським. Відстань між Дружбою та Полтавою становить 80 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Дружба-Полтава: Шевченкове, Шамраївка, Пащенки, Яценки, Паськівка, Миколаївка, Потічок, Пасічники, Сені, Решетилівка, Нова Диканька, Циганське, Абазівка та Супрунівка. Повна тривалість поїздки складе дві години. На маршруті здійснюється по два рейси: зранку та в обідню пору.





Скориставшись автобусом Дружба-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дружби - Дружба-Шевченкове, Дружба-Шамраївка, Дружба-Пащенки, Дружба-Яценки, Дружба-Паськівка, Дружба-Миколаївка, Дружба-Потічок, Дружба-Пасічники, Дружба-Сені, Дружба-Решетилівка, Дружба-Нова Диканька, Дружба-Циганське, Дружба-Абазівка, Дружба-Супрунівка, Дружба-Полтава;
із Шевченкового - Шевченкове-Шамраївка, Шевченкове-Пащенки, Шевченкове-Яценки, Шевченкове-Паськівка, Шевченкове-Миколаївка, Шевченкове-Потічок, Шевченкове-Пасічники, Шевченкове-Сені, Шевченкове-Решетилівка, Шевченкове-Нова Диканька, Шевченкове-Циганське, Шевченкове-Абазівка, Шевченкове-Супрунівка, Шевченкове-Полтава;
із Шамраївки - Шамраївка-Пащенки, Шамраївка-Яценки, Шамраївка-Паськівка, Шамраївка-Миколаївка, Шамраївка-Потічок, Шамраївка-Пасічники, Шамраївка-Сені, Шамраївка-Решетилівка, Шамраївка-Нова Диканька, Шамраївка-Циганське, Шамраївка-Абазівка, Шамраївка-Супрунівка, Шамраївка-Полтава;
із Пащенків - Пащенки-Яценки, Пащенки-Паськівка, Пащенки-Миколаївка, Пащенки-Потічок, Пащенки-Пасічники, Пащенки-Сені, Пащенки-Решетилівка, Пащенки-Нова Диканька, Пащенки-Циганське, Пащенки-Абазівка, Пащенки-Супрунівка, Пащенки-Полтава;
із Решетилівки - Решетилівка-Нова Диканька, Решетилівка-Циганське, Решетилівка-Абазівка, Решетилівка-Супрунівка, Решетилівка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Решетилівки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДРУЖБИ до ПОЛТАВИ

ГЛИБОКА ДОЛИНА-ПОЛТАВА

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Глобине

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Горішні Плавні

2015-2020