Автобус ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК

через Заводське, Лохвицю, Миргород, Хорол, Семенівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:50 Гадяч АС місто Гадяч A
07:20 Степове (Жовтневе) Гадяцький район B
07:40 Токарі Лохвицький район
08:05 Червонозаводське АС місто Заводське C
08:30 Лохвиця АС місто Лохвиця D
08:45 Сенча Лохвицький район
08:55 Вирішальне Лохвицький район E
09:50 Миргород АС місто Миргород F
10:30 Хорол АС-2 місто Хорол G
10:45 Хорол АС-1 місто Хорол H
10:55 Вишневе (Петрівка) Хорольський район
11:15 Семенівка АС смт Семенівка I
11:25 Устимівка Семенівський район
11:40 Жуки Глобинський район
11:55 Яроші Глобинський район
13:10 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ (30 місць). Протяжність складає 265 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ГАДЯЧ

Автобус Гадяч-Кременчук через Лохвицю з’єднує північний районний центр Полтавської області - місто Гадяч, із південним - містом Кременчук. Маршрут автобуса проходить територією семи районів: Гадяцьким, Лохвицьким, Миргородським, Хорольським, Семенівським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань від Гадяча до Кременчука становить 265 км. Повна тривалість поїздки складе понад 6 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Заводське, Лохвиця, Миргород, Хорол та Семенівка. Рейс виконується щоденно.





Скориставшись автобусом Гадяч-Кременчук через Лохвицю, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Гадяча - Гадяч-Степове, Гадяч-Токарі, Гадяч-Заводське, Гадяч-Лохвиця, Гадяч-Сенча, Гадяч-Вирішальне, Гадяч-Миргород, Гадяч-Хорол, Гадяч-Вишневе, Гадяч-Семенівка, Гадяч-Устимівка, Гадяч-Жуки, Гадяч-Яроші, Гадяч-Кременчук;
із Заводського - Заводське-Лохвиця, Заводське-Сенча, Заводське-Вирішальне, Заводське-Миргород, Заводське-Хорол, Заводське-Вишневе, Заводське-Семенівка, Заводське-Устимівка, Заводське-Жуки, Заводське-Яроші, Заводське-Кременчук;
із Лохвиці - Лохвиця-Сенча, Лохвиця-Вирішальне, Лохвиця-Миргород, Лохвиця-Хорол, Лохвиця-Вишневе, Лохвиця-Семенівка, Лохвиця-Устимівка, Лохвиця-Жуки, Лохвиця-Яроші, Лохвиця-Кременчук;
із Миргорода - Миргород-Хорол, Миргород-Вишневе, Миргород-Семенівка, Миргород-Устимівка, Миргород-Жуки, Миргород-Яроші, Миргород-Кременчук;
із Хорола - Хорол-Вишневе, Хорол-Семенівка, Хорол-Устимівка, Хорол-Жуки, Хорол-Яроші, Хорол-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Устимівка, Семенівка-Жуки, Семенівка-Яроші, Семенівка-Кременчук;
із інших населених пунктів - Степове-Заводське, Степове-Лохвиця, Степове-Миргород, Степове-Хорол, Степове-Семенівка, Степове-Кременчук, Токарі-Заводське, Токарі-Лохвиця, Токарі-Миргород, Токарі-Хорол, Токарі-Семенівка, Токарі-Кременчук, Сенча-Миргород, Сенча-Хорол, Сенча-Семенівка, Сенча-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Гадяча, Лохвиці, Миргорода, Семенівки та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ГАДЯЧА до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Великі Сорочинці
ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Полтаву


2015-2017