Автобус ЛОХВИЦЯ-КРЕМЕНЧУК

через Комишню, Миргород, Хорол, Семенівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:15 Лохвиця АС місто Лохвиця A
08:45 Сенча Миргородський район
09:00 Вирішальне Миргородський район
09:20 Комишня Миргородський район
09:50 Миргород АС місто Миргород B
10:15 Новоаврамівка Лубенський район
10:20 Мала Попівка Лубенський район
10:30 Хорол АС-2 місто Хорол
10:45 Хорол АС-1 місто Хорол C
10:55 Куторжиха Лубенський район
11:00 Вишневе Лубенський район
11:05 Карпиха Кременчуцький район
11:15 Семенівка смт Семенівка D
11:25 Устимівка Кременчуцький район
11:35 Жуки Кременчуцький район
11:45 Пироги Кременчуцький район
13:10 Кременчук АС місто Кременчук E
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (18 місць), БАЗ (28 місць).
Протяжність складає 210 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-ЛОХВИЦЯ

Автобус Лохвиця-Кременчук з’єднує колишній районний центр Полтавської області - місто Лохвицю, із південним районним центром - містом Кременчук. Маршрут автобуса проходить територією трьох районів: Миргородським, Лубенським та Кременчуцьким. Відстань між містами становить 210 км. Повна тривалість поїздки складе близько 5 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Миргород, Хорол та Семенівка.





Скориставшись автобусом Лохвиця-Кременчук пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лохвиці - Лохвиця-Сенча, Лохвиця-Вирішальне, Лохвиця-Комишня, Лохвиця-Миргород, Лохвиця-Хорол, Лохвиця-Вишневе, Лохвиця-Семенівка, Лохвиця-Устимівка, Лохвиця-Жуки, Лохвиця-Яроші, Лохвиця-Кременчук;
із Миргорода - Миргород-Новоаврамівка, Миргород-Хорол, Миргород-Вишневе, Миргород-Семенівка, Миргород-Устимівка, Миргород-Жуки, Миргород-Яроші, Миргород-Кременчук;
із Хорола - Хорол-Куторжиха, Хорол-Вишневе, Хорол-Семенівка, Хорол-Устимівка, Хорол-Жуки, Хорол-Яроші, Хорол-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Устимівка, Семенівка-Жуки, Семенівка-Пироги, Семенівка-Яроші, Семенівка-Кременчук.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лохвиці, Миргорода, Хорола та Кременчука.


2015-2020