Автобус СЕМЕНІВКА-ПОЛТАВА

через Веселий Поділ, Василівку, Чаплинці, Заїчинці, Біляки, Кривці, Бригадирівку, Красногорівку, Білоцерківку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:05 Семенівка АС смт Семенівка A
12:15 Веселий Поділ Семенівський район B
12:20 Василівка Семенівський район C
12:25 Чаплинці Семенівський район D
12:30 Заїчинці Семенівський район E
12:40 Біляки Семенівський район F
12:55 Кривці Хорольський район G
13:05 Бригадирівка Хорольський район H
13:40 Красногорівка Великобагачанський район
13:50 Білоцерківка Великобагачанський район I
14:25 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
15:00 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях. Можливі автобуси на маршрутах: ГАЗель (12 місць). Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-СЕМЕНІВКА

Інші рейси, якими можна доїхати із СЕМЕНІВКИ до ПОЛТАВИ

ГОРОШИНЕ-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА
МАЛИНІВКА-ПОЛТАВА
НАРІЖЖЯ-ПОЛТАВА
ОБОЛОНЬ-ПОЛТАВА
СЕМЕНІВКА-ПОЛТАВА через Хорол


2015-2017