Автобус СЕМЕНІВКА-ПОЛТАВА

через Веселий Поділ, Василівку, Чаплинці, Заїчинці, Біляки, Кривці, Бригадирівку, Красногорівку, Білоцерківку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:05 Семенівка АС смт Семенівка A
12:15 Паніванівка Семенівський район
12:20 Веселий Поділ Семенівський район B
12:30 Василівка Семенівський район C
12:35 Чаплинці Семенівський район D
12:40 Заїчинці Семенівський район E
12:45 Біляки Семенівський район F
12:55 Середине Семенівський район
13:10 Кривці Хорольський район G
13:15 Бригадирівка Хорольський район H
13:30 Мар’янівка Великобагачанський район
13:35 Широке Великобагачанський район
13:45 Красногорівка Великобагачанський район
13:50 Білоцерківка Великобагачанський район I
13:55 Поділ Великобагачанський район
14:00 Лобачі Решетилівський район
14:20 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Решетилівський район
14:50 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується по понеділках, п’ятницях, суботах та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (19 місць).
Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-СЕМЕНІВКА

Автобус Семенівка-Полтава через Бригадирівку з’єднує шеститисячний районний центр Полтавської області - селище міського типу Семенівка із обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Семенівським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Семенівкою та Полтавою становить 130 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Семенівка-Полтава через Бригадирівку: Паніванівка, Веселий Поділ, Біляки, Красногорівка та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Рейс здійснюється по днях.





Скориставшись автобусом Семенівка-Полтава через Бригадирівку, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Семенівки - Семенівка-Паніванівка, Семенівка-Веселий Поділ, Семенівка-Василівка, Семенівка-Чаплинці, Семенівка-Заїчинці, Семенівка-Біляки, Семенівка-Середине, Семенівка-Кривці, Семенівка-Бригадирівка, Семенівка-Мар’янівка, Семенівка-Широке, Семенівка-Красногорівка, Семенівка-Білоцерківка, Семенівка-Поділ, Семенівка-Лобачі, Семенівка-Решетилівка, Семенівка-Полтава;
із Паніванівки - Паніванівка-Веселий Поділ, Паніванівка-Василівка, Паніванівка-Чаплинці, Паніванівка-Заїчинці, Паніванівка-Біляки, Паніванівка-Середине, Паніванівка-Кривці, Паніванівка-Бригадирівка, Паніванівка-Мар’янівка, Паніванівка-Широке, Паніванівка-Красногорівка, Паніванівка-Білоцерківка, Паніванівка-Поділ, Паніванівка-Лобачі, Паніванівка-Решетилівка, Паніванівка-Полтава;
із інших населених пунктів - Веселий Поділ-Решетилівка, Веселий Поділ-Полтава, Василівка-Решетилівка, Василівка-Полтава, Чаплинці-Решетилівка, Чаплинці-Полтава, Заїчинці-Решетилівка, Заїчинці-Полтава, Біляки-Решетилівка, Біляки-Полтава, Середине-Решетилівка, Середине-Полтава, Кривці-Решетилівка, Кривці-Полтава, Бригадирівка-Решетилівка, Бригадирівка-Полтава, Мар’янівка-Решетилівка, Мар’янівка-Полтава, Широке-Решетилівка, Широке-Полтава, Красногорівка-Решетилівка, Красногорівка-Полтава, Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава, Поділ-Решетилівка, Поділ-Полтава, Лобачі-Решетилівка, Лобачі-Полтава, Решетилівка-Полтава.


Час відправлення маршрутки по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Семенівки та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із СЕМЕНІВКИ до ПОЛТАВИ

БІЛЯКИ-ПОЛТАВА
ГОРОШИНЕ-ПОЛТАВА
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Велику Багачку
КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА через Шишаки
МАЛИНІВКА-ПОЛТАВА
НАРІЖЖЯ-ПОЛТАВА
ОБОЛОНЬ-ПОЛТАВА
СЕМЕНІВКА-ПОЛТАВА через Хорол


2015-2019