Автобус МИРГОРОД-КРЕМЕНЧУК

через Хорол, Семенівку

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:05 Миргород АС місто Миргород A
07:20 Петрівці Миргородський район B
07:30 Мелюшки Хорольський район
07:35 Ковалі Хорольський район
07:40 Новоаврамівка Хорольський район C
07:45 Мала Попівка Хорольський район
08:00 Хорол АС-1 місто Хорол D
08:05 Куторжиха Хорольський район
08:15 Петрівка Хорольський район E
08:20 Карпиха Семенівський район
08:35 Семенівка АС смт Семенівка F
08:45 Устимівка Семенівський район G
08:50 Герасимівка Семенівський район
09:00 Коломицівка Глобинський район
09:05 Жуки Глобинський район H
09:15 Пироги Глобинський район I
10:10 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Богдан (26 місць). Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-МИРГОРОД

Інші рейси, якими можна доїхати із МИРГОРОДА до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Глобине
ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК через Семенівку
МИРГОРОД-ГОРІШНІ ПЛАВНІ
МИРГОРОД-КАМ’ЯНСЬКЕ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ШИШАКИ-КРЕМЕНЧУК


2015-2017