Автобус МИРГОРОД-КРЕМЕНЧУК

через Хорол, Семенівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:05 Миргород АС місто Миргород A
07:20 Петрівці Миргородський район B
07:30 Мелюшки Хорольський район
07:35 Ковалі Хорольський район
07:40 Новоаврамівка Хорольський район C
07:45 Мала Попівка Хорольський район
08:00 Хорол АС-1 місто Хорол D
08:05 Куторжиха Хорольський район
08:15 Вишневе (Петрівка) Хорольський район E
08:20 Карпиха Семенівський район
08:35 Семенівка АС смт Семенівка F
08:45 Устимівка Семенівський район G
08:50 Герасимівка Семенівський район
09:00 Коломицівка Глобинський район
09:05 Жуки Глобинський район H
09:15 Пироги Глобинський район I
10:10 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Богдан (27 місць).
Протяжність складає 130 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Кременчук з’єднує два міста обласного підпорядкування на Полтавщині - Миргород та Кременчук. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів: Миргородським, Хорольським, Семенівським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань між Миргородом та Кременчуком становить 130 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Хорол та Семенівка. Повна тривалість поїздки складе 3 години. Із Миргорода автобус відправляється щоранку, у Хоролі заїжджає на АС-1, яка знаходиться поруч із центральним ринком.





Скориставшись автобусом Миргород-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Петрівці, Миргород-Мелюшки, Миргород-Ковалі, Миргород-Новоаврамівка, Миргород-Мала Попівка, Миргород-Хорол, Миргород-Куторжиха, Миргород-Вишневе (Миргород-Петрівка), Миргород-Карпиха, Миргород-Семенівка, Миргород-Устимівка, Миргород-Герасимівка, Миргород-Коломицівка, Миргород-Жуки, Миргород-Пироги, Миргород-Кременчук;
із Хорола - Хорол-Куторжиха, Хорол-Вишневе (Хорол-Петрівка), Хорол-Карпиха, Хорол-Семенівка, Хорол-Устимівка, Хорол-Герасимівка, Хорол-Коломицівка, Хорол-Жуки, Хорол-Пироги, Хорол-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Устимівка, Семенівка-Герасимівка, Семенівка-Коломицівка, Семенівка-Жуки, Семенівка-Пироги, Семенівка-Кременчук;

із інших населених пунктів - Петрівці-Хорол, Петрівці-Семенівка, Петрівці-Кременчук, Мелюшки-Хорол, Мелюшки-Семенівка, Мелюшки-Кременчук, Ковалі-Хорол, Ковалі-Семенівка, Ковалі-Кременчук, Новоаврамівка-Хорол, Новоаврамівка-Семенівка, Новоаврамівка-Кременчук, Мала Попівка-Хорол, Мала Попівка-Семенівка, Мала Попівка-Кременчук, Куторжиха-Семенівка, Куторжиха-Кременчук, Вишневе-Семенівка (Петрівка-Семенівка), Вишневе-Кременчук (Петрівка-Кременчук), Карпиха-Семенівка, Карпиха-Кременчук, Устимівка-Кременчук, Герасимівка-Кременчук, Коломицівка-Кременчук, Жуки-Кременчук, Пироги-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Миргорода, Хорола, Семенівки та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із МИРГОРОДА до КРЕМЕНЧУКА

ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК
МИРГОРОД-ГОРІШНІ ПЛАВНІ
МИРГОРОД-КАМ’ЯНСЬКЕ
ПОЛТАВА-КРЕМЕНЧУК
ШИШАКИ-КРЕМЕНЧУК


2015-2018