Автобус БІЛЯКИ-КРЕМЕНЧУК

через Середине, Заїчинці, Чаплинці, Василівку, Брусове, Веселий Поділ, Паніванівку, Семенівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:00 Біляки Семенівський район A
12:05 Середине Семенівський район B
12:10 Заїчинці Семенівський район C
12:20 Чаплинці Семенівський район D
12:25 Василівка Семенівський район E
12:30 Брусове Семенівський район F
12:35 Василівка Семенівський район E
12:50 Веселий Поділ Семенівський район G
12:55 Паніванівка Семенівський район H
13:15 Семенівка АС смт Семенівка I
13:35 Жуки Глобинський район
14:40 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується по п’ятницях та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: ГАЗель (12 місць).
Протяжність складає 120 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-БІЛЯКИ

2015-2020