Автобус БІЛЯКИ-КРЕМЕНЧУК

через Середине, Заїчинці, Чаплинці, Василівку, Брусове, Веселий Поділ, Паніванівку, Семенівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:00 Біляки Семенівський район A
12:05 Середине Семенівський район B
12:10 Заїчинці Семенівський район C
12:20 Чаплинці Семенівський район D
12:25 Василівка Семенівський район E
12:30 Брусове Семенівський район F
12:35 Василівка Семенівський район E
12:50 Веселий Поділ Семенівський район G
12:55 Паніванівка Семенівський район H
13:15 Семенівка смт Семенівка I
13:35 Жуки Глобинський район
14:40 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується по п’ятницях та неділях.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (16 місць).
Протяжність складає 120 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРЕМЕНЧУК-БІЛЯКИ

Автобус Біляки-Кременчук з’єднує населені пункти Семенівщини із найбільшим промисловим містом Полтавщини - Кременчуком. Маршрут автобуса проходить територією Семенівського, Глобинського та Кременчуцького районів. Відстань між Біляками та Кременчуком становить 120 км. Населені пункти, через які курсує маршрутка Біляки-Кременчук: Середине, Заїчинці, Чаплинці, Василівка, Брусове, Веселий Поділ, Паніванівка, Семенівка та Жуки. Повна тривалість поїздки складе 2,5 години. Рейс виконується в обідню пору по днях.





Скориставшись автобусом Біляки-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Біляків - Біляки-Середине, Біляки-Заїчинці, Біляки-Чаплинці, Біляки-Василівка, Біляки-Брусове, Біляки-Веселий Поділ, Біляки-Паніванівка, Біляки-Семенівка, Біляки-Жуки, Біляки-Кременчук;
із Серединого - Середине-Заїчинці, Середине-Чаплинці, Середине-Василівка, Середине-Брусове, Середине-Веселий Поділ, Середине-Паніванівка, Середине-Семенівка, Середине-Жуки, Середине-Кременчук;
із Заїчинців - Заїчинці-Чаплинці, Заїчинці-Василівка, Заїчинці-Брусове, Заїчинці-Веселий Поділ, Заїчинці-Паніванівка, Заїчинці-Семенівка, Заїчинці-Жуки, Заїчинці-Кременчук;
із Чаплинців - Чаплинці-Василівка, Чаплинці-Брусове, Чаплинці-Веселий Поділ, Чаплинці-Паніванівка, Чаплинці-Семенівка, Чаплинці-Жуки, Чаплинці-Кременчук;
із Василівки - Василівка-Брусове, Василівка-Веселий Поділ, Василівка-Паніванівка, Василівка-Семенівка, Василівка-Жуки, Василівка-Кременчук;
із Брусового - Брусове-Василівка, Брусове-Веселий Поділ, Брусове-Паніванівка, Брусове-Семенівка, Брусове-Жуки, Брусове-Кременчук;
із Веселого Подолу - Веселий Поділ-Паніванівка, Веселий Поділ-Семенівка, Веселий Поділ-Жуки, Веселий Поділ-Кременчук;
із Паніванівки - Паніванівка-Семенівка, Паніванівка-Жуки, Паніванівка-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Жуки, Семенівка-Кременчук;
із Жуків - Жуки-Кременчук.


Час відправлення по населених пунктах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідковій Кременчуцької автостанції або водіїв автобуса.


2015-2020