Автобус ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК

через Хорол, Семенівку, Глобине, Градизьк

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:10 Лубни АС місто Лубни A
06:45 Покровська Багачка Хорольський район B
06:52 Ковтуни Хорольський район
07:15 Хорол АС-1 місто Хорол C
07:26 Петрівка Хорольський район D
07:31 Карпиха Семенівський район
08:02 Семенівка АС смт Семенівка E
08:50 Глобине АС місто Глобине F
08:57 Опришки Глобинський район G
09:02 Пироги Глобинський район
09:05 Яроші Глобинський район H
09:08 Бориси Глобинський район
09:12 Котляревське Глобинський район
09:14 Ганнівка Глобинський район
09:30 Градизьк АС Глобинський район I
10:15 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: ПАЗ (29 місць). Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до КРЕМЕНЧУКА

ЛУБНИ-ДНІПРО
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Оржицю, Оболонь, Градизьк
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Горошине, Оболонь, Семенівку, Глобине
ПИРЯТИН-КРЕМЕНЧУК


2015-2017