Автобус ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК

через Хорол, Семенівку, Глобине, Градизьк

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:10 Лубни АС місто Лубни A
06:45 Покровська Багачка Хорольський район B
06:55 Ковтуни Хорольський район
07:15 Хорол АС-1 місто Хорол C
07:25 Вишневе (Петрівка) Хорольський район D
07:30 Карпиха Семенівський район
08:02 Семенівка АС смт Семенівка E
08:50 Глобине АС місто Глобине F
08:55 Опришки Глобинський район G
09:00 Пироги Глобинський район
09:05 Яроші Глобинський район H
09:10 Бориси Глобинський район
09:15 Котляревське Глобинський район
09:20 Ганнівка Глобинський район
09:30 Градизьк АС Глобинський район I
10:15 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: ПАЗ (29 місць).
Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

Автобус Лубни-Кременчук через Хорол з’єднує два міста обласного значення у Полтавській області - Лубни та Кременчук. Маршрут автобуса пролягає територією п’яти районів: Лубенським, Хорольським, Семенівським, Глобинським та Кременчуцьким. Відстань від Лубен до Кременчука становить 150 км. Найбільші населені пункти, через які слідує автобус: Хорол, Семенівка, Глобине та Градизьк. Повна тривалість поїздки складе 4 години. Із Лубен автобус відправляється щоранку. Маршрут автобуса проходить автомобільними дорогами загального користування державного значення: М-03, Т-17-16, Н-08.





Скориставшись автобусом Лубни-Кременчук через Хорол, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лубен - Лубни-Покровська Багачка, Лубни-Ковтуни, Лубни-Хорол, Лубни-Семенівка, Лубни-Глобине, Лубни-Градизьк, Лубни-Кременчук;
із Покровської Багачки - Покровська Багачка-Ковтуни, Покровська Багачка-Хорол, Покровська Багачка-Семенівка, Покровська Багачка-Глобине, Покровська Багачка-Градизьк, Покровська Багачка-Кременчук;
із Хорола - Хорол-Вишневе (Хорол-Петрівка), Хорол-Карпиха, Хорол-Семенівка, Хорол-Глобине, Хорол-Градизьк, Хорол-Кременчук;
із Семенівки - Семенівка-Глобине, Семенівка-Градизьк, Семенівка-Кременчук;
із Глобиного - Глобине-Опришки, Глобине-Пироги, Глобине-Яроші, Глобине-Бориси, Глобине-Котляревське, Глобине-Ганнівка, Глобине-Градизьк, Глобине-Кременчук;
із Градизька - Градизьк-Кременчук;
із інших населених пунктів - Ковтуни-Хорол, Вишневе-Семенівка (Петрівка-Семенівка), Вишневе-Глобине (Петрівка-Глобине), Вишневе-Градизьк (Петрівка-Градизьк), Вишневе-Кременчук (Петрівка-Кременчук), Карпиха-Семенівка, Карпиха-Глобине, Карпиха-Градизьк, Карпиха-Кременчук, Опришки-Градизьк, Опришки-Кременчук, Пироги-Градизьк, Пироги-Кременчук, Яроші-Градизьк, Яроші-Кременчук, Бориси-Градизьк, Бориси-Кременчук, Котляревське-Градизьк, Котляревське-Кременчук, Ганнівка-Градизьк, Ганнівка-Кременчук.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лубен, Хорола, Семенівки, Глобиного, Градизька та Кременчука.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до КРЕМЕНЧУКА

ЛУБНИ-ДНІПРО
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Оржицю, Оболонь, Градизьк
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Горошине, Оболонь, Семенівку, Глобине
ПИРЯТИН-КРЕМЕНЧУК


2015-2018