Автобус БІЛЯКИ-ПОЛТАВА

через Заїчинці, Чаплинці, Василівку, Веселий Поділ, Паніванівку, Семенівку, Хорол, Білоцерківку, Решетилівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:30 Біляки Семенівський район A
12:35 Заїчинці Семенівський район B
12:40 Чаплинці Семенівський район C
12:45 Василівка Семенівський район D
12:55 Веселий Поділ Семенівський район E
13:00 Паніванівка Семенівський район F
13:20 Семенівка АС смт Семенівка G
13:30 Карпиха Семенівський район
13:40 Вишневе Хорольський район
13:45 Куторжиха Хорольський район
13:55 Хорол АС-1 місто Хорол H
14:05 Хорол АС-2 місто Хорол I
14:10 Вишняки Хорольський район
14:30 Мар’янівка Великобагачанський район
14:50 Красногорівка Великобагачанський район
14:55 Білоцерківка Великобагачанський район
15:00 Поділ Великобагачанський район
15:10 Лобачі Решетилівський район
15:20 Решетилівка місто Решетилівка
15:50 Полтава АВ місто Полтава J
Рейс виконується із вівторка по четвер.
Можливі автобуси на маршруті: Рута (18 місць).
Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ПОЛТАВА-БІЛЯКИ

Автобус Біляки-Полтава з’єднує село Семенівського району - Біляки із районним центром - селищем міського типу Семенівка та обласним центром - містом Полтава. Маршрут автобуса проходить територією п’яти районів - Семенівським, Хорольським, Великобагачанським, Решетилівським та Полтавським. Відстань між Біляками та Полтавою становить 150 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування автобуса: Семенівка, Хорол та Решетилівка (автотраса Київ-Харків). Повна тривалість поїздки складе понад 3 години. В обласному центрі маршрутка Біляки-Полтава прибуває на центральний автовокзал на Алмазному.





Скориставшись автобусом Біляки-Полтава, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Біляків - Біляки-Семенівка, Біляки-Хорол, Біляки-Решетилівка, Біляки-Полтава;
із Заїчинців - Заїчинці-Семенівка, Заїчинці-Хорол, Заїчинці-Решетилівка, Заїчинці-Полтава;
із Чаплинців - Чаплинці-Семенівка, Чаплинці-Хорол, Чаплинці-Решетилівка, Чаплинці-Полтава;
із Василівки - Василівка-Семенівка, Василівка-Хорол, Василівка-Решетилівка, Василівка-Полтава;
із Веселого Подолу - Веселий Поділ-Семенівка, Веселий Поділ-Хорол, Веселий Поділ-Решетилівка, Веселий Поділ-Полтава;
із Паніванівки - Паніванівка-Семенівка, Паніванівка-Хорол, Паніванівка-Решетилівка, Паніванівка-Полтава;
із Семенівки - Семенівка-Куторжиха, Семенівка-Вишневе, Семенівка-Карпиха, Семенівка-Хорол, Семенівка-Решетилівка, Семенівка-Полтава;
із Куторжихи - Куторжиха-Хорол, Куторжиха-Решетилівка, Куторжиха-Полтава;
із Вишневого - Вишневе-Хорол, Вишневе-Решетилівка, Вишневе-Полтава;
із Карпихи - Карпиха-Хорол, Карпиха-Решетилівка, Карпиха-Полтава;
із Хорола - Хорол-Вишняки, Хорол-Мар’янівка, Хорол-Красногорівка, Хорол-Білоцерківка, Хорол-Поділ, Хорол-Лобачі, Хорол-Решетилівка, Хорол-Полтава;
із Білоцерківки - Білоцерківка-Поділ, Білоцерківка-Лобачі, Білоцерківка-Решетилівка, Білоцерківка-Полтава;
із Решетилівки - Решетилівка-Полтава.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Семенівки, Хорола та Полтави.

Інші рейси, якими можна доїхати із БІЛЯКІВ до ПОЛТАВИ

СЕМЕНІВКА-ПОЛТАВА


2015-2018