Автобус ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ

через Пишне, Вили, Лазірки, Воронинці, Новооржицьке, Черевки, Хорошки, Несено-Іржавець, Тарасенкове, Золотухи, Маяківку, Онішки

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:40 Лубни АС місто Лубни A
06:00 Пишне Лубенський район
06:05 Вили Лубенський район
06:30 Лазірки Оржицький район B
06:45 Воронинці Оржицький район
06:50 Новооржицьке Оржицький район C
07:00 Черевки Оржицький район D
07:05 Хорошки Оржицький район E
07:10 Заріччя Оржицький район
07:25 Несено-Іржавець Оржицький район F
07:30 Тарасенкове Оржицький район G
07:40 Золотухи Оржицький район H
07:45 Маяківка Оржицький район
07:55 Онішки Оржицький район I
08:05 Оржиця АС смт Оржиця J
Рейс виконується по понеділках, середах та п’ятницях. Можливі автобуси на маршруті: ПАЗ. Протяжність складає 115 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ОРЖИЦЯ-ЛУБНИ

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до ОРЖИЦІ

ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК
ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ через Круподеринці
ЛУБНИ-ОРЖИЦЯ через Лукім’я
МИРГОРОД-ЧЕРКАСИ
ПОЛТАВА-ОРЖИЦЯ


2015-2017