Автобус ЛУБНИ-ЗІНЬКІВ

через Миргород, Великі Сорочинці

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:50 Лубни АС місто Лубни A
13:10 Тернівщина Лубенський район
13:15 Стадня Лубенський район
13:20 Ромодан Миргородський район B
13:30 Бієве Миргородський район
13:40 Трудолюб Миргородський район
14:10 Миргород АС місто Миргород C
15:00 Великі Сорочинці АС Миргородський район D
15:20 Баранівка Шишацький район E
15:30 Ковалівка Шишацький район F
15:40 Воскобійники Шишацький район G
15:45 Сулими Шишацький район
15:50 Сулими Зіньківський район
16:00 Загрунівка Зіньківський район
16:05 Бірки Зіньківський район H
16:15 Лютенські Будища Зіньківський район I
16:40 Зіньків АС місто Зіньків J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: ПАЗ (24 місця). Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЗІНЬКІВ-ЛУБНИ

Автобус Лубни-Зіньків з’єднує два районні центри Полтавщини - місто Лубни із містом Зіньків. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох районів: Лубенським, Миргородським, Шишацьким та Зіньківським. Відстань між містами становить 150 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Ромодан, Миргород та Великі Сорочинці. Повна тривалість поїздки складе близько 4 годин. Рейс здійснюється щоденно у другій половині дня.





Скориставшись автобусом Лубни-Зіньків, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лубен - Лубни-Тернівщина, Лубни-Стадня, Лубни-Ромодан, Лубни-Бієве, Лубни-Трудолюб, Лубни-Миргород, Лубни-Великі Сорочинці, Лубни-Баранівка, Лубни-Ковалівка, Лубни-Воскобійники, Лубни-Сулими, Лубни-Загрунівка, Лубни-Бірки, Лубни-Лютенські Будища, Лубни-Зіньків;

із Ромодану - Ромодан-Бієве, Ромодан-Трудолюб, Ромодан-Миргород, Ромодан-Великі Сорочинці, Ромодан-Баранівка, Ромодан-Ковалівка, Ромодан-Воскобійники, Ромодан-Сулими, Ромодан-Загрунівка, Ромодан-Бірки, Ромодан-Лютенські Будища, Ромодан-Зіньків;
із Миргорода - Миргород-Великі Сорочинці, Миргород-Баранівка, Миргород-Ковалівка, Миргород-Воскобійники, Миргород-Сулими, Миргород-Загрунівка, Миргород-Бірки, Миргород-Лютенські Будища, Миргород-Зіньків;
із Великих Сорочинець - Великі Сорочинці-Баранівка, Великі Сорочинці-Ковалівка, Великі Сорочинці-Воскобійники, Великі Сорочинці-Сулими, Великі Сорочинці-Загрунівка, Великі Сорочинці-Бірки, Великі Сорочинці-Лютенські Будища, Великі Сорочинці-Зіньків;

із інших населених пунктів - Тернівщина-Ромодан, Тернівщина-Миргород, Тернівщина-Великі Сорочинці, Тернівщина-Зіньків, Стадня-Ромодан, Стадня-Миргород, Стадня-Великі Сорочинці, Бієве-Миргород, Трудолюб-Миргород, Баранівка-Зіньків, Ковалівка-Зіньків, Воскобійники-Зіньків, Сулими-Зіньків, Загрунівка-Зіньків, Бірки-Зіньків, Лютенські Будища-Зіньків.



Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лубен, Миргорода, Великих Сорочинець та Зінькова.


2015-2018