Автобус ЛУБНИ-ЗІНЬКІВ

через Миргород, Великі Сорочинці

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
12:50 Лубни АС місто Лубни A
13:10 Тернівщина Лубенський район
13:15 Стадня Лубенський район
13:20 Ромодан Миргородський район B
13:30 Бієве Миргородський район
13:40 Трудолюб Миргородський район
14:10 Миргород АС місто Миргород C
15:00 Великі Сорочинці АС Миргородський район D
15:20 Баранівка Шишацький район E
15:30 Ковалівка Шишацький район F
15:40 Воскобійники Шишацький район G
15:45 Сулими Шишацький район
15:50 Сулими Зіньківський район
16:00 Загрунівка Зіньківський район
16:05 Бірки Зіньківський район H
16:15 Лютенські Будища Зіньківський район I
16:40 Зіньків АС місто Зіньків J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: ЛАЗ (41 місце). Протяжність складає 150 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ЗІНЬКІВ-ЛУБНИ


2015-2017