Розклад руху автобусів по автостанції ОРЖИЦЯ

Автостанція Оржиця - єдина станція районного центру та Оржицького району вцілому (за винятком Лазірок - залізнична станція, на якій зупиняються приміські потяги). Територією Оржицького району, а також через селище проходить три автомобільні шляхи територіального значення: Т 1709 (Хорол-Оржиця), Т 1713 (Оржиця-Лубни) та Т 2417 (Оржиця-Чорнобаївський район, до автошляху Н 08 національного значення Бориспіль-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя).

Оржицький район межує із Черкаською областю, відстань від Оржиці до Черкас становить близько 100 км (до Полтави - 150-200 км). Найкраще автобусне сполучення районний центр має із Полтавою, Лубнами, Хоролом та Черкасами. Із автостанції відправляються автобуси приміського та міжміського сполучення. Скориставшись маршрутами міжобласного сполучення, можна дістатися Києва (через Бориспіль) та Черкас (через Чорнобай). У межах області із Оржиці можна доїхати до Кременчука (через Градизьк транзитний автобус Лубни-Кременчук), Лубен (найбільша кількість рейсів, які в свою чергу охоплюють селище Новооржицьке та більшість сіл Оржицького району: Великоселецьке, Вишневе (попередня назва Куйбишеве), Воронинці, Денисівка, Загребелля, Золотухи, Колодна, Круподеринці, Лазірки, Лукім’я, Малоселецьке, Маяківка, Несено-Іржавець, Нижній Іржавець, Онішки, Пилиповичі, Райозеро, Савинці, Тарасенкове, Тимки, Хорошки, Черевки, Яблуневе), Миргорода (транзитні автобуси Черкаси-Миргород через Лубни, Хорол), Пирятина (автобус Оржиця-Київ), Полтави (через Хорол або Лубни). На приміських автобусах пасажири можуть дістатися Старого Іржавця, Чайківщини, Чутівки. Майже половина всих автобусних рейсів виконується по днях (найбільша кількість автобусів відправляється по понеділках, п’ятницях та неділях).





Розклад руху автобусів розділено на чотири напрямки: Хорольський, Лубенський, Пирятинський та Черкаський, виокремлено приміський напрямок. Для перегляду рейсів, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати чи придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

смт Оржиця
вул. Центральна (Леніна), 8



тел. (05357)913-05
Режим роботи: 4:30-19:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Хорольський напрямок (на Полтаву, Кременчук)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Оржиці Рейс Час відправл. із Оржиці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:00 15:45 Оржиця-Полтава: Мусіївка, Хорол 04:50 07:45 пн.-пт.
05:15 05:55 Лубни-Кременчук: Оболонь, Градизьк 06:00 08:35 щоденно
06:25 09:20 Оржиця-Полтава: Мусіївка, Хорол 09:45 12:40 щоденно
15:05 16:30 Гребінка-Полтава: Мусіївка, Хорол 16:35 19:20 щоденно
14:58 17:42 Оржиця-Полтава: Мусіївка, Хорол 18:05 20:50 щоденно

Лубенський напрямок (на Лубни, Полтаву, Миргород)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Оржиці Рейс Час відправл. із Оржиці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:50 16:15 Оржиця-Полтава: Лубни, Хорол 05:10 08:50 пн.-пт.
05:00 07:05 Оржиця-Лубни: Круподеринці, Тимки 07:50 09:55 щоденно
05:45 07:35 Оржиця-Лубни: Лукім’я, Мацківці 07:50 09:40 пт., нд.
07:15 07:55
Старий Іржавець-Лубни: Райозеро, Ісківці
Старий Іржавець07:15
Оржиця08:00
Онішки08:10
Тарасенкове08:18
Райозеро08:26
П’ятигірці08:33
Ісківці08:36
Пулинці08:38
Малий В’язівок08:45
Стронське08:55
Лубни09:10
08:00 09:10 щоденно
08:10 10:30 Черкаси-Миргород: Лубни, Хорол 10:35 13:25 пн., пт.-нд.
05:40 08:05 Оржиця-Лубни: Черевки, Лазірки 12:30 15:00 пн., ср., пт.
13:30 13:55
Старий Іржавець-Лубни: Райозеро, Ісківці
Старий Іржавець13:30
Оржиця14:00
Онішки14:09
Маяківка14:19
Золотухи14:24
Денисівка14:28
Савинці14:30
Круподеринці14:37
Пилиповичі14:44
Яблуневе14:48
Загребелля14:51
Тимки14:54
Куйбишеве15:05
Воронинці15:10
Новооржицьке15:14
Богодарівка15:21
Вили15:26
Пишне15:29
Стронське15:38
Лубни15:55
14:00 15:55 щоденно
10:55 14:20 Оржиця-Полтава: Лубни, Хорол 15:30 18:50 щоденно
13:30 15:30 Черкаси-Миргород: Лубни, Хорол 15:40 18:15 щоденно
13:40 16:00 Кременчук-Лубни: Онішки, Райозеро 16:05 16:50 щоденно
14:55 16:35 Оржиця-Лубни: Лукім’я, Мацківці 17:00 18:45 пт., нд.
13:50 15:55 Оржиця-Лубни: Круподеринці, Тимки 18:00 20:10 щоденно

Пирятинський напрямок (на Київ, Гребінку)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Оржиці Рейс Час відправл. із Оржиці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 20:05 Оржиця-Київ: Пирятин 05:00 09:15 пн.-ср.пт.нд.
10:05 13:15 Полтава-Гребінка: до Круподеринців 13:20 13:50 щоденно
09:55 13:45 Оржиця-Київ: Пирятин 15:30 19:20 пн., пт.-нд.

Черкаський напрямок (на Чорнобай, Черкаси)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Оржиці Рейс Час відправл. із Оржиці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:50 12:10 Оржиця-Черкаси: Чорнобай 05:50 08:10 пн.
05:50 08:50 Миргород-Черкаси: Чорнобай 09:00 11:05 щоденно
16:25 18:45 Оржиця-Черкаси: Чорнобай 12:30 14:50 ср., пт.-нд.
14:30 16:20 Миргород-Черкаси: Чорнобай 16:25 18:20 пн., пт.-нд.

Приміське сполучення (на Ст.Іржавець, Чутівку, Плехів, Чайківщину)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Оржиці Рейс Час відправл. із Оржиці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОРЖИЦЯ-СТАРИЙ ІРЖАВЕЦЬ ОРЖИЦЯ-ЧУТІВКА ОРЖИЦЯ-ПЛЕХІВ

05:40 06:50
Лубни-Ст.Іржавець: Чутівка, Тарасівка, Плехів
Лубни05:40
Оржиця06:55
Старий Іржавець07:00
Новий Іржавець07:20
Чутівка07:28
Тарасівка07:43
Плехів07:50
06:55 07:50 щоденно
12:00 12:50
Лубни-Ст.Іржавець: Плехів, Тарасівка, Чутівка
Лубни12:00
Стронське12:10
Малий В'язівок12:24
Пулинці12:28
Ісківці12:30
П'ятигірці12:39
Райозеро12:44
Онішки12:48
Оржиця12:55
Плехів13:03
Тарасівка13:08
Чутівка13:18
Новий Іржавець13:23
Старий Іржавець13:25
12:55 13:25 щоденно
16:30 16:50
Оржиця-Чутівка: Плехів, Тарасівка
Оржиця16:00
Плехів16:09
Тарасівка16:16
Чутівка16:25
16:00 16:25 сб.-нд.
17:25 17:45
Оржиця-Чутівка: Плехів, Тарасівка
Оржиця16:55
Плехів17:06
Тарасівка17:15
Чутівка17:25
16:55 17:25 щоденно

ОРЖИЦЯ-ЧАЙКІВЩИНА ОРЖИЦЯ-ЗАРІГ

07:25 07:45 Оржиця-Чайківщина 07:15 07:25 щоденно
11:55 12:20
Оржиця-Чайківщина: Заріг
Оржиця11:30
Заріг11:46
Чайківщина11:55
11:30 11:55 пн., ср., пт.


2015-2017