Автобус ЛУБНИ-ЛОХВИЦЯ

через Клепачі, Калайдинці, Городище, Загребелля, Мелехи, Вороньки, Пізники, Ковалі, Чорнухи, Нову Діброву, Красне, Архипівку, Пестичевське

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправл. Час відправл. Час відправл. Станція Регіон На карті
06:55 12:35 17:10 Лубни АС місто Лубни A
07:10 12:45 17:20 Клепачі Лубенський район B
07:15 12:50 17:25 Калайдинці Лубенський район C
07:35 13:05 17:40 Городище Чорнухинський район D
07:40 13:10 17:45 Загребелля Чорнухинський район
07:45 13:15 17:50 Мелехи Чорнухинський район E
07:50 13:20 17:55 Вороньки Чорнухинський район F
08:00 13:25 18:00 Пізники Чорнухинський район G
08:10 13:30 18:10 Ковалі Чорнухинський район H
08:25 13:40 18:15 Чорнухи АС смт Чорнухи I
08:30 13:55 18:20 Ковалі Чорнухинський район H
08:40 14:00 18:25 Пізники Чорнухинський район G
08:45 14:05 18:30 Нова Діброва Чорнухинський район
08:55 14:10 18:35 Красне Чорнухинський район
09:00 14:15 18:40 Архипівка Лохвицький район
09:05 14:20 18:45 Пестичевське Лохвицький район
09:20 14:30 19:00 Лохвиця АС місто Лохвиця I
Рейси виконуються щоденно. Можливі автобуси на маршруті: БАЗ. Протяжність складає 80 км.

Розклад руху автобусів у зворотньому напрямку ЛОХВИЦЯ-ЛУБНИ

Автобус Лубни-Лохвиця з’єднує два районних центри Полтавської області - місто Лубни із містом Лохвиця. Маршрут автобуса пролягає територією трьох районів: Лубенським, Чорнухинським та Лохвицьким. Відстань між Лубнами та Лохвицею становить 80 км. Повна тривалість поїздки складатиме 2 години. Щоденно на маршруті здійснюється по три рейси: зранку, в обідню пору та увечері. Найбільший населений пункт на шляху слідування - районний центр - селище міського типу Чорнухи. Також маршрут автобуса проходить через наступні села: Клепачі, Калайдинці (Лубенського району), Городище, Загребелля, Мелехи, Вороньки, Пізники, Ковалі, Нова Діброва, Красне (Чорнухинського району), Архипівка, Пестичевське (Лохвицького району).





Скориставшись автобусом Лубни-Лохвиця, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лубен - Лубни-Клепачі, Лубни-Калайдинці, Лубни-Городище, Лубни-Загребелля, Лубни-Мелехи, Лубни-Вороньки, Лубни-Пізники, Лубни-Ковалі, Лубни-Чорнухи, Лубни-Нова Діброва, Лубни-Красне, Лубни-Архипівка, Лубни-Пестичевське, Лубни-Лохвиця;
із Клепачів - Клепачі-Калайдинці, Клепачі-Городище, Клепачі-Загребелля, Клепачі-Мелехи, Клепачі-Вороньки, Клепачі-Пізники, Клепачі-Ковалі, Клепачі-Чорнухи, Клепачі-Нова Діброва, Клепачі-Красне, Клепачі-Архипівка, Клепачі-Пестичевське, Клепачі-Лохвиця;
із Калайдинців - Калайдинці-Чорнухи, Калайдинці-Лохвиця;
із Городища - Городище-Чорнухи, Городище-Лохвиця;
із Загребелля - Загребелля-Чорнухи, Загребелля-Лохвиця;
із Мелехів - Мелехи-Чорнухи, Мелехи-Лохвиця;
із Вороньків - Вороньки-Чорнухи, Вороньки-Лохвиця;
із Пізників - Пізники-Чорнухи, Пізники-Лохвиця;
із Ковалів - Ковалі-Чорнухи, Ковалі-Лохвиця;
із Чорнух - Чорнухи-Ковалі, Чорнухи-Пізники, Чорнухи-Нова Діброва, Чорнухи-Красне, Чорнухи-Архипівка, Чорнухи- Пестичевське, Чорнухи-Лохвиця;
із Нової Діброви - Нова Діброва-Лохвиця;
із Красного - Красне-Лохвиця;
із Архипівки - Архипівка-Лохвиця;
із Пестичевського - Пестичевське-Лохвиця.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лубен, Чорнух та Лохвиці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до ЛОХВИЦІ

ПОЛТАВА-ЛОХВИЦЯ


2015-2017