Автобус ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК

через Райозеро, Оржицю, Онішки, Лукім’я, Мусіївку, Лазьки, Худоліївку, Строкачі, Новий Калкаїв, Тукали, Оболонь, Іванівку, Бугаївку, Броварки, Градизьк

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
05:15 Лубни АС місто Лубни A
05:40 Райозеро Оржицький район B
06:00 Оржиця АС смт Оржиця C
06:15 Онішки Оржицький район D
06:25 Лукім’я Оржицький район E
06:30 Мусіївка Хорольський район F
06:35 Лазьки Хорольський район
06:40 Худоліївка Семенівський район G
06:45 Строкачі Семенівський район
06:50 Новий Калкаїв Семенівський район
07:00 Тукали Семенівський район
07:08 Оболонь Семенівський район H
07:18 Іванівка Семенівський район
07:33 Бугаївка Глобинський район
07:38 Броварки Глобинський район
08:00 Градизьк АС Глобинський район I
08:35 Кременчук АС місто Кременчук J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Еталон (30 місць). Протяжність складає 185 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку КРЕМЕНЧУК-ЛУБНИ

Автобус Лубни-Кременчук через Оржицю з’єднує четверте та друге за величиною міста області - Лубни і Кременчук. Маршрут автобуса пролягає територією шести районів: Лубенським, Оржицьким, Хорольським, Семенівським, Глобинським та Кременчуцьким. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Райозеро, Оржиця, Онішки, Лукім’я, Оболонь, Іванівка, Бугаївка, Броварки та Градизьк. Відстань від Лубен до Кременчука становить 185 км. Повна тривалість поїздки складатиме понад 3 години. Рейс здійснюється щоденно.





Скориставшись автобусом Лубни-Кременчук, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Лубен - Лубни-Райозеро, Лубни-Онішки, Лубни-Оржиця, Лубни-Лукім’я, Лубни-Мусіївка, Лубни-Лазьки, Лубни-Худоліївка, Лубни-Строкачі, Лубни-Новий Калкаїв, Лубни-Тукали, Лубни-Оболонь, Лубни-Іванівка, Лубни-Бугаївка, Лубни-Броварки, Лубни-Градизьк, Лубни-Кременчук;
із Оржиці - Оржиця-Онішки, Оржиця-Лукім’я, Оржиця-Мусіївка, Оржиця-Лазьки, Оржиця-Худоліївка, Оржиця-Строкачі, Оржиця-Новий Калкаїв, Оржиця-Тукали, Оржиця-Оболонь, Оржиця-Іванівка, Оржиця-Бугаївка, Оржиця-Броварки, Оржиця-Градизьк, Оржиця-Кременчук;
із інших населених пунктів - Райозеро-Оржиця, Райозеро-Кременчук, Онішки-Оржиця, Онішки-Кременчук, Лукім’я-Кременчук, Мусіївка-Кременчук, Лазьки-Кременчук, Худоліївка-Кременчук, Строкачі-Кременчук, Новий Калкаїв-Кременчук, Тукали-Кременчук, Оболонь-Кременчук, Іванівка-Кременчук, Бугаївка-Кременчук, Броварки-Кременчук, Градизьк-Кременчук.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на грудень 2016 року) становить:
із Лубен до Кременчука - 92 грн., до Градизька - 77 грн., до Броварок - 67 грн., до Бугаївки - 62 грн., до Іванівки - 53 грн., до Оболоні - 50 грн., до Тукалів - 46 грн., до Нового Калкаєва - 40 грн., до Строкачів - 38 грн., до Худоліївки - 36 грн., до Лазьків - 32 грн., до Мусіївки - 30 грн., до Лукім’я - 28 грн., до Оржиці - 21 грн., до Онішок - 18 грн., до Райозера - 12 грн.;
із Оржиці до Кременчука - 72 грн., до Градизька - 57 грн.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати або забронювати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Лубен, Оржиці, Градизька та Кременчука або на сайті avtovokzal.pl.ua.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЛУБЕН до КРЕМЕНЧУКА

ЛУБНИ-ДНІПРО
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Хорол, Семенівку, Глобине, Градизьк
ЛУБНИ-КРЕМЕНЧУК через Горошине, Оболонь, Семенівку, Глобине
ПИРЯТИН-КРЕМЕНЧУК


2015-2017