Автобус ХОРОЛ-ВЕЛИКА БАГАЧКА

через Вишняки, Мар’янівку, Радивонівку, Семенівку, Багачку Першу, Степанівку, Стефанівщину, Довгалівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті



розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у водіїв автобуса


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:00 Хорол АС-1 місто Хорол A
11:10 Вишняки Лубенський район
11:35 Мар’янівка Миргородський район B
11:45 Радивонівка Миргородський район C
11:55 Пушкареве Миргородський район D
12:00 Семенівка Миргородський район E
12:10 Багачка Перша Миргородський район F
12:15 Степанівка Миргородський район G
12:25 Стефанівщина Миргородський район H
12:30 Довгалівка Миргородський район I
12:45 Велика Багачка АС смт Велика Багачка J
Рейс виконується щонеділі.
Можливі автобуси на маршруті: Богдан (22 місця).
Протяжність складає 65 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ВЕЛИКА БАГАЧКА-ХОРОЛ

Автобус Хорол-Велика Багачка з’єднує сусідні колишні районні центри Полтавщини - місто Хорол із смт Велика Багачка. Маршрут автобуса проходить територією Лубенського та Миргородського районів. Відстань між населеними пунктами становить 65 км. Села, через які курсує маршрутка Хорол-Велика Багачка: Вишняки, Мар’янівка, Радивонівка, Семенівка, Багачка Перша, Степанівка, Стефанівщина, Довгалівка. Повна тривалість поїздки складе близько двох годин. Рейс здійснюється щонеділі. У Хоролі автобус відправляється із АС-1.





Скориставшись автобусом Хорол-Велика Багачка, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Хорола - Хорол-Вишняки, Хорол-Мар’янівка, Хорол-Радивонівка, Хорол-Семенівка, Хорол-Багачка Перша, Хорол-Степанівка, Хорол-Стефанівщина, Хорол-Довгалівка, Хорол-Велика Багачка;
із Вишняків - Вишняки-Мар’янівка, Вишняки-Радивонівка, Вишняки-Семенівка, Вишняки-Багачка Перша, Вишняки-Степанівка, Вишняки-Стефанівщина, Вишняки-Довгалівка, Вишняки-Велика Багачка;
із Мар’янівки - Мар’янівка-Радивонівка, Мар’янівка-Семенівка, Мар’янівка-Багачка Перша, Мар’янівка-Степанівка, Мар’янівка-Стефанівщина, Мар’янівка-Довгалівка, Мар’янівка-Велика Багачка;
із Радивонівки - Радивонівка-Семенівка, Радивонівка-Багачка Перша, Радивонівка-Степанівка, Радивонівка-Стефанівщина, Радивонівка-Довгалівка, Радивонівка-Велика Багачка;
із Семенівки - Семенівка-Багачка Перша, Семенівка-Степанівка, Семенівка-Стефанівщина, Семенівка-Довгалівка, Семенівка-Велика Багачка;
із Багачки Першої - Багачка Перша-Степанівка, Багачка Перша-Стефанівщина, Багачка Перша-Довгалівка, Багачка Перша-Велика Багачка;
зі Степанівки - Степанівка-Стефанівщина, Степанівка-Довгалівка, Степанівка-Велика Багачка;
зі Стефанівщини - Стефанівщина-Довгалівка, Стефанівщина-Велика Багачка;
із Довгалівки - Довгалівка-Велика Багачка.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у водіїв автобуса.


2015-2020