Автобус ХОРОЛ-ВЕЛИКА БАГАЧКА

через Вишняки, Мар’янівку, Радивонівку, Семенівку, Багачку Першу, Степанівку, Стефанівщину, Довгалівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
11:00 Хорол АС-1 місто Хорол A
11:10 Вишняки Хорольський район
11:35 Мар’янівка (Чапаєвка) Великобагачанський район B
11:45 Радивонівка Великобагачанський район C
11:55 Пушкареве Великобагачанський район D
12:00 Семенівка Великобагачанський район E
12:10 Багачка Перша Великобагачанський район F
12:15 Степанівка Великобагачанський район G
12:25 Стефанівщина Великобагачанський район H
12:30 Довгалівка Великобагачанський район I
12:45 Велика Багачка АС смт Велика Багачка J
Рейс виконується щонеділі. Можливі автобуси на маршрутах: ПАЗ (22 місця). Протяжність складає 65 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку ВЕЛИКА БАГАЧКА-ХОРОЛ

Інші рейси, якими можна доїхати із ХОРОЛА до ВЕЛИКОЇ БАГАЧКИ

КРЕМЕНЧУК-ПОЛТАВА


2015-2018