Розклад руху автобусів по автостанції ГРЕБІНКА

м. Гребінка
вул. Магістральна, 96

розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ на автостанції


Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Гребінки Рейс Час відправл. із Гребінки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ГРЕБІНКА-ЛУБНИ

05:20 07:10 Гребінка-Лубни: Покровщина, Воронинці 08:00 09:40 ср., пт., нд.
12:25 14:25 Гребінка-Лубни: Покровщина, Воронинці 15:00 17:05 ср., пт., нд.

Гребінка-Відрадне

07:10 07:40
Гребінка-Відрадне: Бесідівщина, Світанок
Гребінка06:35
Депо06:39
Радгосп06:43
Бесідівщина06:48
Світанок06:57
Відрадне07:05
06:35 07:05 ср., нд.
12:50 13:30
Гребінка-Відрадне: Бесідівщина, Світанок
Гребінка11:55
Депо12:00
Радгосп12:15
Бесідівщина12:30
Світанок12:36
Відрадне12:45
11:55 12:45 ср., нд.

Гребінка-Грушківка

05:30 06:05
Гребінка-Грушківка: Покровщина, Сербинівка
Гребінка04:50
Загребелля04:57
Гулаківка04:59
Покровщина05:04
Оржиця05:09
Слободо-Петрівка05:14
Сербинівка05:23
Грушківка05:25
04:50 05:25 ср., нд.
11:25 11:50
Гребінка-Грушківка: Покровщина, Сербинівка
Гребінка10:30
Загребелля10:38
Гулаківка10:40
Покровщина10:47
Оржиця10:54
Слободо-Петрівка11:01
Сербинівка11:12
Грушківка11:15
10:30 11:15 ср., нд.

Гребінка-Михайлівка

05:35 06:10
Гребінка-Михайлівка: Загребелля, Стукалівка
Гребінка05:00
Загребелля05:07
Григорівка05:20
Стукалівка05:27
Михайлівка05:30
05:00 05:30 ср., нд.
11:05 11:35
Гребінка-Михайлівка: Загребелля, Стукалівка
Гребінка10:30
Загребелля10:37
Григорівка10:46
Стукалівка10:55
Михайлівка11:00
10:30 11:00 ср., нд.

Гребінка-Олексіївка

07:00 07:45
Гребінка-Олексіївка: Короваї, Мар’янівка
Гребінка06:15
Лутайка06:22
Короваї06:29
Мар’янівка06:36
Новодар06:43
Кулажинці06:47
Наталівка06:51
Олексіївка06:55
06:15 06:55 ср., нд.
12:45 13:20
Гребінка-Олексіївка: Короваї, Мар’янівка
Гребінка12:00
Лутайка12:07
Короваї12:14
Мар’янівка12:21
Новодар12:28
Кулажинці12:32
Наталівка12:36
Олексіївка12:40
12:00 12:40 ср., нд.

Гребінка-Рудка

05:45 06:15
Гребінка-Рудка: Загребелля, Покровщина
Гребінка05:00
Загребелля05:11
Корніївка05:15
Березівка05:19
Горби05:24
Покровщина05:29
Овсюки05:38
Рудка05:40
05:00 05:40 ср., нд.
11:05 11:45
Гребінка-Рудка: Загребелля, Покровщина
Гребінка10:30
Загребелля10:39
Корніївка10:42
Березівка10:46
Горби10:51
Покровщина10:54
Овсюки10:58
Рудка11:00
10:30 11:00 ср., нд.

Гребінка-Сліпорід-Іванівка

07:00 07:35
Гребінка-Сліпорід-Іванівка: Тарасівка
Гребінка06:20
Тарасівка06:40
Майорщина06:50
Сліпорід-Іванівка06:55
06:20 06:55 ср., нд.
12:50 13:20
Гребінка-Сліпорід-Іванівка: Тарасівка
Гребінка12:00
Тарасівка12:20
Майорщина12:30
Сліпорід-Іванівка12:40
12:00 12:40 ср., нд.

Гребінка-Ульянівка

Гребінка-Ульянівка 06:15 ср., пт., нд.
Гребінка-Ульянівка 06:55 ср., пт., нд.
Гребінка-Ульянівка 08:00 ср., пт., нд.
Гребінка-Ульянівка 09:00 ср., пт., нд.
Гребінка-Ульянівка 10:00 ср., пт., нд.
Гребінка-Ульянівка 10:45 ср., пт., нд.


2015-2017