Розклад руху автобусів по автостанції ЗІНЬКІВ

Автостанція Зіньків - єдина станція міста, із якої жителі та гості Зінькова можуть дістатися населених пунктів Зіньківського району, Полтавської області та інших регіонів України (залізничних станцій місто та район не має, найближчі - у Гадячі та Полтаві).

Із автовокзалу Зінькова щоденно відправляються автобуси у приміському, міжміському, міжобласному та міжнародному сполученнях. Приміські маршрути з’єднують районний центр із селами: Арсенівка, Бірки, Велика Павлівка, Високе, Власівка, Дамаска, Довжик, Дуб’яги, Лазьки, Новоселівка, Пірки (Комсомольське), Романівка, Саранчівка, Сиверинівка, Шенгаріївка. Деякі рейси у приміському сполученні виконуються по днях. Автобусами міжміського сполучення можна дістатися більшості міст та селищ Полтавщини: Великих Сорочинець, Гадяча, Заводського (Червонозаводського), Кобеляк, Кременчука, Лохвиці, Лубен, Миргорода, Опішні, Пирятина, Полтави, Ромодану, Чорнух. По Україні Зіньків має гарне сполучення із Дніпропетровською (Дніпро (Дніпропетровськ), Кривий Ріг, Петриківка, Софіївка, Царичанка), Кіровоградською (Знам’янка, Кропивницький (Кіровоград), Олександрія), Сумською (Лебедин, Липова Долина, Конотоп, Недригайлів, Охтирка, Ромни, Суми, Тростянець), Харківською (Богодухів, Харків) та Чернігівською (Прилуки, Срібне, Ніжин та Чернігів - нічний) областями, а також зі столицею. Найкраще сполучення місто має із Полтавою (через Опішню, автобуси в обласному центрі прибувають до АС-3 біля Київського вокзалу або на центральний автовокзал на Алмазному) та Гадячем. Більшість рейсів по області та Україні - транзитні.





Розклад руху автобусів згруповано за напрямками, окремо виділено приміський напрямок. Щоб знайти потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати чи придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінено. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Зіньків
вул. Воздвиженська, 2



тел. (05353)314-70, (093)792-27-76
Режим роботи: 4:30-20:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву, Кременчук, Дніпро, Кр.Ріг)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Зінькова Рейс Час відправл. із Зінькова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:20 00:22 Чернігів-Харків: Полтава, Чутове, Валки 00:23 05:48 щоденно
07:45 09:20 Зіньків-Полтава: Шилівка, Опішня 05:00 06:50 пн., сб.
14:00 05:10 Москва-Кропивницький/Москва-Кропивницкий 05:15 12:15 пн.ср.чт.нд.
05:30 06:05 Гадяч-Кременчук: Опішня, Полтава 06:10 10:10 щоденно
10:55 12:20 Зіньків-Полтава: Шилівка, Опішня 06:30 08:15 щоденно
04:45 06:35 Лохвиця-Полтава: Опішня 06:40 08:30 щоденно
09:55 11:45 Зіньків-Полтава: Шилівка, Опішня 07:00 08:50 щоденно
07:10 07:40 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 07:45 09:20 щоденно
07:20 07:55 Високе-Полтава: Опішня 08:00 09:45 пн.-чт., сб.
14:30 19:45 Зіньків-Кременчук: Опішня, Полтава 08:00 12:55 пт., нд.
07:30 08:05 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 08:10 09:40 щоденно
07:00 08:15 Романівка-Полтава: Опішня 08:30 09:45 щоденно
06:45 09:00 Лохвиця-Полтава: Опішня 09:05 10:55 щоденно
08:05 09:15
Перевіз-Полтава: Опішня
Перевіз08:05
Зіньків09:20
Опішня10:10
Полтава АС-311:05
09:20 11:05 щоденно
06:30 09:15 Лебедин-Полтава: Зіньків, Опішня 09:25 11:35 щоденно
08:50 09:40 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 09:45 11:45 щоденно
09:35 10:15 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 10:20 11:50 щоденно
09:55 10:35 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 10:45 12:30 щоденно
09:00 11:05 Лохвиця-Полтава: Опішня 11:10 12:55 щоденно
07:20 11:25 Конотоп-Полтава: Опішня 11:35 13:45 щоденно
11:20 11:55 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 12:00 13:30 щоденно
11:40 12:15 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 12:20 14:15 щоденно
08:50 11:55 Суми-Кривий Ріг: Полтава, Дніпро 12:25 21:05 щоденно
15:35 17:20 Зіньків-Полтава: Шилівка, Опішня 12:55 14:35 щоденно
16:50 18:20 Зіньків-Полтава: Шилівка, Опішня 13:55 15:40 щоденно
10:50 13:45 Лебедин-Дніпро: Полтава, Кобеляки 14:05 20:20 щоденно
13:30 14:15 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 14:20 15:50 щоденно
12:35 14:35 Лохвиця-Полтава: Опішня 14:40 16:25 щоденно
14:05 14:50 Романівка-Полтава: Опішня 14:55 16:40 щоденно
14:40 15:15 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 15:20 16:55 щоденно
12:45 15:45 Суми-Полтава: Опішня 15:50 17:35 щоденно
14:10 16:00 Лохвиця-Полтава: Опішня 16:05 17:40 щоденно
15:50 16:25 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 16:30 18:15 щоденно
15:05 16:30 Ромни-Дніпро: Полтава, Кобеляки 16:35 22:30 пн.-вт., чт.-нд.
16:20 16:55 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 17:00 18:35 щоденно
20:35 22:00 Зіньків-Полтава: Опішня, Великі Будища 18:25 20:20 пн., пт.-нд.
15:15 18:45 Ромни-Полтава: Опішня 18:55 21:05 щоденно
18:30 19:05 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 19:10 20:40 щоденно

Гадяцький напрямок (на Гадяч, Лохвицю, Київ, Ромни, Прилуки)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Зінькова Рейс Час відправл. із Зінькова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:40 22:00 Зіньків-Київ: Гадяч, Лохвиця, Пирятин 06:05 11:25 щоденно
05:30 07:05 Полтава-Гадяч: Бобрівник 07:10 07:50 щоденно
06:10 07:50 Полтава-Гадяч: Бобрівник 07:55 08:20 щоденно
06:35 08:15 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Червонозаводське 08:35 10:30 щоденно
07:05 08:50 Полтава-Гадяч 08:55 09:35 щоденно
07:45 09:55 Полтава-Ромни: Гадяч, Лохвиця 10:05 13:30 щоденно
08:45 10:15 Полтава-Гадяч 10:20 11:00 щоденно
06:50 10:30 Харків-Ромни: Гадяч, Липова Долина 10:50 13:30 щоденно
09:50 11:20 Полтава-Гадяч: Бобрівник 11:25 12:00 щоденно
06:35 11:55 Дніпро-Ромни: Гадяч, Л.Долина 12:00 13:40 пн.-вт., чт.-нд.
11:10 12:40 Полтава-Гадяч: Бобрівник 12:45 13:20 щоденно
12:05 14:05 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Червонозаводське 14:10 16:25 щоденно
12:50 14:20 Полтава-Гадяч 14:25 15:00 щоденно
13:10 14:35 Полтава-Гадяч: Бобрівник 14:40 15:15 щоденно
13:35 15:10 Полтава-Гадяч 15:15 15:45 щоденно
14:00 15:40 Полтава-Лебедин: Гадяч, Веприк, Бобрик 15:45 18:05 щоденно
14:50 16:15 Полтава-Гадяч: Бобрівник 16:20 17:00 щоденно
13:50 16:35 Харків-Гадяч 16:40 17:20 щоденно
10:40 16:55 Дніпро-Лебедин: Гадяч, Л.Долина 17:05 20:10 щоденно
15:40 17:25 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 17:30 19:50 щоденно
16:15 17:35 Полтава-Гадяч: Бобрівник 17:40 18:10 щоденно
15:50 17:35 Полтава-Конотоп: Гадяч, Л.Долина, Ромни 17:45 21:05 щоденно
17:00 18:25 Полтава-Гадяч: Бобрівник 18:30 19:20 щоденно
15:00 18:40 Харків-Ромни: Гадяч, Липова Долина 18:45 21:20 щоденно
15:35 19:05 Харків-Чорнухи: Гадяч, Лохвиця 19:10 22:05 щоденно
17:30 19:10 Полтава-Гадяч: Бобрівник 19:15 19:55 щоденно
18:00 19:35 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 19:40 21:25 щоденно
16:00 20:09 Кременчук-Гадяч 20:10 20:50 щоденно
19:05 20:49 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 20:50 22:40 щоденно
17:50 23:19 Харків-Чернігів: Гадяч, Ромни, Прилуки 23:20 07:18 щоденно

Охтирський напрямок (на Охтирку, Богодухів, Харків, Тростянець, Суми)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Зінькова Рейс Час відправл. із Зінькова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:30 06:12 Гадяч-Харків: Охтирка, Богодухів 06:20 10:15 щоденно
13:10 16:55 Зіньків-Харків: Охтирка, Богодухів 07:15 11:00 щоденно
05:00 07:40 Ромни-Харків: Охтирка, Богодухів 07:45 11:50 щоденно
06:20 09:05 Чорнухи-Харків: Охтирка, Богодухів 09:20 12:30 щоденно
08:50 11:05 Лохвиця-Харків: Охтирка, Богодухів 11:15 15:30 пт., нд.
10:30 12:05 Полтава-Суми: Охтирка, Тростянець 12:10 15:00 щоденно
06:30 13:45 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва 13:50 07:00 вт.ср.пт.сб.
14:30 17:15 Ромни-Харків: Охтирка, Богодухів 17:25 21:05 щоденно
08:55 18:05 Кривий Ріг-Суми: Охтирка, Тростянець 18:10 21:00 щоденно

Миргородський напрямок (на Великі Сорочинці, Миргород, Лубни)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Зінькова Рейс Час відправл. із Зінькова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:50 17:05 Зіньків-Лубни: В.Сорочинці, Миргород 06:50 11:35 щоденно

Приміське сполучення (на Бірки, Довжик, Шенгаріївку, Арсенівку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Зінькова Рейс Час відправл. із Зінькова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ЗІНЬКІВ-ДАМАСКА ЗІНЬКІВ-КИРИЛО-ГАННІВКА

06:20 08:00
Зіньків-Дамаска: Шилівка, Покровське
Зіньків04:45
Шилівка04:55
Покровське05:10
Галійка05:20
Човно-Федорівка05:30
Волошкове05:40
Миколаївка05:50
Кирило-Ганнівка06:00
Ставкове06:05
Дамаска06:15
04:45 06:15 вт., чт.
13:45 15:30
Зіньків-Дамаска: Шилівка, Покровське
Зіньків12:00
Шилівка12:10
Покровське12:25
Галійка12:40
Човно-Федорівка12:55
Волошкове13:05
Миколаївка13:20
Кирило-Ганнівка13:30
Ставкове13:35
Дамаска13:40
12:00 13:40 вт., чт.

ЗІНЬКІВ-АРСЕНІВКА ЗІНЬКІВ-СТАВКОВЕ ЗІНЬКІВ-АРТЕЛЯРЩИНА

08:10
Зіньків-Арсенівка: Артелярщина, Ставкове
Зіньків05:30
Шилівка05:45
Хрипки05:50
Покровське06:00
Артелярщина06:10
Василе-Устимівка06:20
Дамаска06:25
Ставкове06:30
Арсенівка06:40
05:30 06:40 ср., пт., нд.
05:40 06:50
Зіньків-Арсенівка: Артелярщина, Ставкове
Зіньків10:50
Шилівка11:05
Хрипки11:10
Покровське11:20
Артелярщина11:30
Василе-Устимівка11:40
Дамаска11:45
Ставкове11:50
Арсенівка12:00
10:50 12:00 нд.
06:50 08:00
Зіньків-Арсенівка: Артелярщина, Ставкове
Зіньків12:00
Шилівка12:16
Хрипки12:21
Покровське12:31
Артелярщина12:41
Василе-Устимівка12:51
Дамаска12:56
Ставкове13:01
Арсенівка13:10
12:00 13:10 ср., пт.

ЗІНЬКІВ-САРАНЧІВКА ЗІНЬКІВ-ПЕТРО-ГАННІВКА

07:00
Зіньків-Саранчівка: Шилівка, Петро-Ганнівка
Зіньків06:00
Манилівка06:07
Шилівка06:11
Підозірка06:13
Петро-Ганнівка06:33
Саранчівка06:45
06:00 06:45 нд.
07:35
Зіньків-Саранчівка: Шилівка, Петро-Ганнівка
Зіньків06:50
Манилівка06:57
Шилівка07:01
Підозірка07:04
Петро-Ганнівка07:21
Саранчівка07:30
06:50 07:30 вт.
11:40
Зіньків-Саранчівка: Шилівка, Петро-Ганнівка
Зіньків10:50
Манилівка10:57
Шилівка11:01
Підозірка11:03
Петро-Ганнівка11:23
Саранчівка11:35
10:50 11:35 нд.
Зіньків-Саранчівка: Шилівка, Петро-Ганнівка
Зіньків12:25
Манилівка12:32
Шилівка12:36
Підозірка12:37
Петро-Ганнівка12:58
Саранчівка13:05
12:25 13:05 вт.

ЗІНЬКІВ-ЛАЗЬКИ

07:00 07:50
Зіньків-Лазьки: Шилівка, Пишненки, Батьки
Зіньків11:00
Шилівка11:16
Петро-Ганнівка11:30
Пишненки11:37
Батьки11:45
Лазьки11:50
11:00 11:50 вт., нд.

ЗІНЬКІВ-ДОВЖИК ЗІНЬКІВ-СТУПКИ

06:05
Зіньків-Довжик: Ступки
Зіньків05:20
Ступки05:45
Довжик06:00
05:20 06:00 нд.
07:05
Зіньків-Довжик: Ступки
Зіньків06:20
Ступки06:40
Довжик07:00
06:20 07:00 чт.
11:15
Зіньків-Довжик: Ступки
Зіньків10:30
Ступки10:55
Довжик11:10
10:30 11:10 нд.
12:15
Зіньків-Довжик: Ступки
Зіньків11:30
Ступки11:50
Довжик12:10
11:30 12:10 чт.

ЗІНЬКІВ-ДУБ’ЯГИ

12:15 12:55
Зіньків-Дуб’яги: Ступки, Проценки
Зіньків11:30
Ступки11:53
Проценки12:02
Дуб’яги12:10
11:30 12:10 нд.

ЗІНЬКІВ-ШЕНГАРІЇВКА ЗІНЬКІВ-ПЕРШОТРАВНЕВЕ

06:20 07:00
Зіньків-Шенгаріївка: В.Пожарня, Першотравневе
Зіньків05:20
Пилипенки05:38
Хмарівка05:44
Велика Пожарня05:50
Кілочки05:54
Першотравневе06:00
Шенгаріївка06:10
05:20 06:10 нд.
12:25 13:15
Зіньків-Шенгаріївка: В.Пожарня, Першотравневе
Зіньків11:30
Пилипенки11:48
Хмарівка11:54
Велика Пожарня12:00
Кілочки12:04
Першотравневе12:10
Шенгаріївка12:20
11:30 12:20 нд.
14:15 15:05
Зіньків-Шенгаріївка: В.Пожарня, Першотравневе
Зіньків13:20
Пилипенки13:29
Хмарівка13:36
Велика Пожарня13:41
Кілочки13:52
Першотравневе14:02
Шенгаріївка14:10
13:20 14:10 ср.

ЗІНЬКІВ-КОМСОМОЛЬСЬКЕ

07:30 07:55 Зіньків-Пірки 07:00 07:25 пт.
11:35 12:00 Зіньків-Пірки 11:00 11:25 нд.
14:55 15:20 Зіньків-Пірки 14:20 14:45 пт.

ЗІНЬКІВ-СИВЕРИНІВКА

Зіньків-Сиверинівка 06:05 06:25 нд.
Зіньків-Сиверинівка 06:45 07:05 ср.
Зіньків-Сиверинівка 10:25 10:45 нд.
Зіньків-Сиверинівка 17:15 17:35 ср.

ЗІНЬКІВ-ВИСОКЕ ЗІНЬКІВ-УДОВИЧЕНКИ ЗІНЬКІВ-ЛЕВЧЕНКИ

07:30 08:30
Зіньків-Високе: Тарасівка, Удовиченки
Зіньків06:20
Тарасівка06:30
Руденки-Гончарі06:41
Левченки06:46
Удовиченки06:52
Високе07:20
06:20 07:20 нд.
08:00 09:00
Зіньків-Високе: Тарасівка, Удовиченки
Зіньків06:50
Тарасівка07:00
Руденки-Гончарі07:11
Левченки07:16
Удовиченки07:22
Високе07:50
06:50 07:50 ср.
12:10 13:10
Зіньків-Високе: Тарасівка, Удовиченки
Зіньків11:00
Тарасівка11:10
Руденки-Гончарі11:21
Левченки11:26
Удовиченки11:32
Високе12:00
11:00 12:00 нд.
13:40 14:40
Зіньків-Високе: Тарасівка, Удовиченки
Зіньків12:30
Тарасівка12:40
Руденки-Гончарі12:51
Левченки12:56
Удовиченки13:02
Високе13:30
12:30 13:30 ср.
17:30 19:00 Полтава-Високе: Тарасівка, Удовиченки 19:05 19:40 пн.-чт., сб.

ЗІНЬКІВ-ВЕЛИКА ПАВЛІВКА ЗІНЬКІВ-БОБРІВНИК

07:00 07:25
Зіньків-Велика Павлівка: Бобрівник
Зіньків06:25
Бобрівник06:36
Велика Павлівка06:50
06:25 06:50 нд.
07:20 07:40
Зіньків-Велика Павлівка: Бобрівник
Зіньків06:50
Бобрівник07:06
Велика Павлівка07:15
06:50 07:10 чт.
10:30 10:55
Зіньків-Велика Павлівка: Бобрівник
Зіньків09:55
Бобрівник10:06
Велика Павлівка10:20
09:55 10:20 нд.
12:05 12:30
Зіньків-Велика Павлівка: Бобрівник
Зіньків11:30
Бобрівник11:46
Велика Павлівка11:55
11:30 11:55 чт.

ЗІНЬКІВ-ПЕРЕВІЗ

14:00 15:30
Полтава-Перевіз: Л.Будища, Лютенька
Полтава14:00
Опішня14:50
Зіньків15:35
Переліски15:44
Соколівщина16:00
Лютенські Будища16:03
Довжок16:10
Лютенька16:29
Перевіз16:45
15:35 16:45 щоденно

ЗІНЬКІВ-РОМАНІВКА ЗІНЬКІВ-ЗАГРУНІВКА

11:40 12:55 Полтава-Романівка: Л.Будища, Бірки 13:00 14:00 щоденно
18:05 19:15 Полтава-Романівка: Л.Будища, Бірки 19:20 20:20 щоденно

ЗІНЬКІВ-НОВОСЕЛІВКА

07:35 08:30
Зіньків-Новоселівка: Л.Будища, Бірки, Гришки
Зіньків11:40
Лютенські Будища12:01
Бірки12:14
Загрунівка12:25
Гришки12:30
Новоселівка12:35
11:40 12:35 пн., чт.

ЗІНЬКІВ-ВЛАСІВКА

06:55 07:15 Зіньків-Власівка 06:20 06:40 чт.
07:20 07:40 Зіньків-Власівка 06:45 07:05 чт., нд.
10:05 10:25 Зіньків-Власівка 09:30 09:50 нд.
13:20 13:40 Зіньків-Власівка 12:45 13:05 чт.

ЗІНЬКІВ-БІРКИ ЗІНЬКІВ-ДЕЙКАЛІВКА

Зіньків-Бірки: Дейкалівка
Зіньків12:20
Дейкалівка12:35
Бірки12:55
12:20 12:55 щоденно
Зіньків-Бірки: Дейкалівка
Зіньків18:20
Дейкалівка18:35
Бірки18:55
18:20 18:55 щоденно


2015-2017