Розклад руху автобусів по автостанції ОПІШНЯ

Автостанція Опішня - пасажирська станція п’ятитисячного селища Зіньківського району. Знаходиться вздовж автомобільного шляху регіонального значення Р 42 Лубни-Миргород-Опішня, майже при виїзді із селища у Миргородському напрямку. Найближча залізнична станція Полтава-Київська знаходиться за 40 км від Опішні у Полтаві, тому автовокзал відіграє суттєву роль у пасажирських перевезеннях жителів та гостей селища. АС Опішня - друга за кількістю автобусних станцій у Зіньківському районі.


Автовокзал обслуговує приміські та міжміські рейси, як по області, так і по Україні. Найкраще автобусне сполучення селище має із обласним центром та районним центром, щоденно близько 30 рейсів в обох напрямках. По Україні із Опішні пасажири можуть дістатися Дніпра (транзитний автобус із Лебедина), Конотопа (транзитний автобус Полтава-Конотоп), Кривого Рогу (транзитний автобус із Сум через Царичанку, Петриківку, Дніпро, Софіївку), Кропивницького (транзитний автобус Москва-Кропивницький через Олександрію, Знам’янку), Лебедина (транзитні автобуси із Полтави та Дніпра), Ромен (транзитний автобус Полтава-Ромни), Сум (транзитні автобуси із Кривого Рогу, Кропивницького та Полтави через Охтирку, Тростянець). По області жителі та гості селища можуть доїхати до Великих Сорочинець, Гадяча, Заводського, Зінькова, Кобеляк, Кременчука, Лохвиці, Миргорода, Полтави. У межах Зіньківського району автобусами можна дістатися до сіл: Бірки, Бобрівник, Василе-Устимівка, Волошкове, Дамаска, Загрунівка, Кирило-Ганнівка, Лютенські Будища, Миколаївка, Романівка, Ставкове, Човно-Федорівка, Шевченки, Шилівка. Всі автобуси, які слідують через Опішнянську автостанцію - транзитні.





Для зручності перегляду, розклад руху автобусів згруповано за напрямками, відокремлено Приміське сполучення. Щоб переглянути необхідний напрямок, потрібно натиснути на нього.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО купити квиток на автобус. Матеріал розміщено для ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

Зіньківський район
смт Опішня
вул. Панаса Мирного, 79



тел. (05353)422-62, (093)792-20-42
Режим роботи: 5:30-18:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву, Кременчук, Дніпро, Кр.Ріг)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. із Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:00 05:45 Зіньків-Полтава: Великі Будища 05:50 06:50 пн., сб.
14:00 06:00 Москва-Кропивницький/Москва-Кропивницкий 06:05 12:15 пн.ср.чт.нд.
05:30 06:45 Гадяч-Кременчук: Полтава 06:50 10:10 щоденно
06:30 07:00 Зіньків-Полтава: Шилівка, Опішня 07:05 08:00 щоденно
06:45 07:20
Ставкове-Полтава: Великі Будища
Василе-Устимівка06:45
Опішня07:25
Великі Будища07:42
Полтава АС-308:20
07:25 08:20 вт.-нд.
04:45 07:25 Лохвиця-Полтава 07:30 08:30 щоденно
07:00 07:45 Зіньків-Полтава: Великі Будища 07:50 08:50 щоденно
07:10 08:15 Гадяч-Полтава 08:20 09:20 щоденно
07:30 08:45 Гадяч-Полтава 08:50 09:40 щоденно
07:20 08:50 Високе-Полтава 08:55 09:45 пн.-чт., сб.
08:00 08:55 Зіньків-Кременчук: Полтава 09:00 12:55 пт., нд.
07:00 09:05 Романівка-Полтава 09:10 09:45 щоденно
06:45 09:50 Лохвиця-Полтава 09:55 10:55 щоденно
08:05 09:57
Перевіз-Полтава
Перевіз08:05
Зіньків09:20
Опішня10:10
Полтава АС-311:05
10:10 11:05 щоденно
08:15 10:08 Миргород-Полтава 10:18 11:25 щоденно
06:30 10:15 Лебедин-Полтава: Зіньків, Опішня 10:20 11:35 щоденно
09:35 11:00 Гадяч-Полтава 11:05 11:50 щоденно
09:55 11:25 Гадяч-Полтава 11:30 12:30 щоденно
09:00 11:50 Лохвиця-Полтава 11:55 12:55 щоденно
07:20 12:25 Конотоп-Полтава 12:30 13:45 щоденно
11:20 12:25 Гадяч-Полтава 12:30 13:30 щоденно
11:40 13:05 Гадяч-Полтава 13:10 14:15 щоденно
08:50 13:10 Суми-Кривий Ріг: Полтава, Кобеляки, Дніпро 13:15 21:05 щоденно
12:55 13:40 Зіньків-Полтава: Великі Будища 13:45 14:35 щоденно
13:55 14:30 Зіньків-Полтава: Шилівка, Опішня 14:35 15:40 щоденно
10:50 14:45 Лебедин-Дніпро: Полтава, Кобеляки 14:50 20:20 щоденно
13:30 14:55 Гадяч-Полтава 15:00 15:50 щоденно
14:25 15:10
Ставкове-Полтава
Василе-Устимівка14:25
Опішня15:15
Великі Будища15:32
Полтава АС-316:00
15:15 16:00 вт.-нд.
12:35 15:20 Лохвиця-Полтава 15:25 16:25 щоденно
14:05 15:30 Романівка-Полтава 15:35 16:40 щоденно
14:40 15:55 Гадяч-Полтава 16:00 16:55 щоденно
12:45 16:40 Суми-Полтава 16:45 17:35 щоденно
14:10 16:45 Лохвиця-Полтава 16:50 17:40 щоденно
15:50 17:15 Гадяч-Полтава 17:20 18:15 щоденно
16:20 17:35 Гадяч-Полтава 17:40 18:35 щоденно
15:55 18:20 Гадяч-Полтава 18:25 19:20 пт.-нд.
18:25 19:05 Зіньків-Полтава: Великі Будища 19:10 20:20 пн., пт.-нд.
15:15 19:45 Ромни-Полтава 19:50 21:05 щоденно
18:30 19:40 Гадяч-Полтава 19:45 20:40 щоденно

Зіньківський напрямок (на Зіньків, Гадяч, Лохвицю, Ромни, Суми)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. із Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:30 06:20 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 06:25 07:50 щоденно
06:10 06:45 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 06:50 08:20 щоденно
06:35 07:45 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 07:50 10:30 щоденно
07:05 08:05 Полтава-Гадяч: Зіньків 08:10 09:35 щоденно
07:45 08:30 Полтава-Зіньків: Шилівка 08:35 09:20 пн., сб.
07:45 09:00 Полтава-Ромни: Зіньків, Гадяч, Лохвиця 09:05 13:30 щоденно
08:45 09:35 Полтава-Гадяч: Зіньків 09:40 11:00 щоденно
09:55 10:40 Полтава-Зіньків: Шилівка 10:45 11:45 щоденно
09:50 10:45 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 10:50 12:00 щоденно
06:35 11:05 Дніпро-Ромни (без заїзду на АС) 11:05 13:40 пн.-вт., чт.-нд.
10:30 11:20 Полтава-Суми: Зіньків, Охтирка, Тростянець 11:25 15:00 щоденно
10:55 11:35 Полтава-Зіньків: Опішня, Шилівка 11:40 12:20 щоденно
11:10 12:05 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 12:10 13:20 щоденно
11:40 12:10 Полтава-Романівка: Зіньків, Бірки 12:15 14:00 щоденно
06:30 12:55 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва 13:00 07:00 вт.ср.пт.сб.
12:05 13:00 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 13:05 16:25 щоденно
12:50 13:40 Полтава-Гадяч: Зіньків 13:45 15:00 щоденно
13:10 13:50 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 13:55 15:15 щоденно
13:35 14:30 Полтава-Гадяч: Зіньків 14:35 15:45 щоденно
14:00 14:45
Полтава-Перевіз: Зіньків, Л.Будища, Лютенька
Полтава14:00
Опішня14:50
Зіньків15:35
Переліски15:44
Соколівщина16:00
Лютенські Будища16:03
Довжок16:10
Лютенька16:29
Перевіз16:45
14:50 16:45 щоденно
14:00 14:55 Полтава-Лебедин: Зіньків, Гадяч, Веприк 15:00 18:05 щоденно
14:50 15:30 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 15:35 17:00 щоденно
10:40 16:10 Дніпро-Лебедин: Гадяч, Л.Долина 16:15 20:10 щоденно
15:35 16:25 Полтава-Зіньків: Шилівка 16:30 17:20 щоденно
15:40 16:35 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 16:40 19:50 щоденно
16:15 16:55 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 16:55 18:10 щоденно
15:50 16:50 Полтава-Конотоп: Гадяч, Л.Долина, Ромни 16:55 21:05 щоденно
08:55 17:20 Кривий Ріг-Суми: Зіньків, Охтирка 17:25 21:00 щоденно
16:50 17:35 Полтава-Зіньків: Опішня, Шилівка 17:40 18:20 щоденно
17:00 17:50 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 17:55 19:20 щоденно
17:30 18:20 Полтава-Високе: Зіньків 18:25 19:40 пн.-чт., сб.
17:30 18:30 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 18:35 19:55 щоденно
18:05 18:35 Полтава-Романівка: Зіньків, Бірки 18:40 20:20 щоденно
14:30 18:50 Кременчук-Зіньків: Шилівка 18:55 19:45 пт., нд.
18:00 18:55 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 19:00 21:25 щоденно
16:00 19:25 Кременчук-Гадяч: Зіньків 19:25 20:50 щоденно
19:05 20:00 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 20:05 22:40 щоденно
20:35 21:29 Полтава-Зіньків 21:30 22:00 пн., пт.-нд.

Сорочинський напрямок (на Гадяч, Миргород)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. із Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:40 09:30 Полтава-Гадяч: Великі Сорочинці, Рашівка 09:35 12:10 пт.-нд.
14:30 15:27 Полтава-Миргород: Михайлики, В.Сорочинці 15:37 17:30 щоденно

Приміське сполучення (на Ставкове, Глинське)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. із Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОПІШНЯ-ВАСИЛЕ-УСТИМІВКА ОПІШНЯ-СТАВКОВЕ

05:10 05:55
Полтава-Василе-Устимівка: Шевченки, Ставкове
Полтава05:10
Психіатрична лікарня05:13
Стасі05:28
Великі Будища05:41
Опішня05:55
Волошкове06:08
Шевченки06:23
Кирило-Ганнівка06:29
Ставкове06:33
Дамаска06:38
Василе-Устимівка06:45
05:55 06:45 вт.-нд.
12:40 13:25
Полтава-Василе-Устимівка: Шевченки, Ставкове
Полтава АС-312:40
Психіатрична лікарня12:53
Стасі13:08
Опішня13:30
Волошкове13:48
Човно-Федорівка14:00
Шевченки14:03
Кирило-Ганнівка14:09
Ставкове14:18
Дамаска14:23
Василе-Устимівка14:30
13:30 14:30 вт.-нд.
16:40 17:30
Полтава-Василе-Устимівка: Шевченки, Ставкове
Полтава16:40
Психіатрична лікарня16:43
Стасі16:58
Опішня17:35
Волошкове17:38
Шевченки17:53
Кирило-Ганнівка17:59
Ставкове18:06
Дамаска18:11
Василе-Устимівка18:15
17:35 18:15 пт.

ОПІШНЯ-ГЛИНСЬКЕ (без заїзду на автостанцію)

06:15 07:15 Полтава-Глинське: Малі Будища 07:15 07:35 вт., пт.-нд.
12:20 13:20 Полтава-Глинське: Малі Будища 13:20 13:40 нд.
14:25 15:25 Полтава-Глинське: Малі Будища 15:25 15:50 вт., пт.-сб.
16:10 17:10 Полтава-Глинське: Малі Будища 17:10 17:40 нд.


2015-2017