Розклад руху автобусів по автостанції ОПІШНЯ

Автостанція Опішня - пасажирська станція п’ятитисячного селища Зіньківського району. Знаходиться вздовж автомобільного шляху регіонального значення Р-42 Лубни-Миргород-Опішня, майже при виїзді із селища у Миргородському напрямку. Найближча залізнична станція Полтава-Київська знаходиться за 40 км від Опішні у Полтаві, тому автовокзал відіграє суттєву роль у пасажирських перевезеннях жителів та гостей селища. АС Опішня - друга за кількістю автобусних станцій у Зіньківському районі.


Автовокзал обслуговує приміські та міжміські рейси, як по області, так і по Україні. Найкраще автобусне сполучення селище має із обласним центром та районним центром, щоденно близько 30 рейсів в обох напрямках. По Україні із Опішні пасажири можуть дістатися Конотопа (транзитний автобус Полтава-Конотоп), Кропивницького (транзитний автобус Москва-Кропивницький через Олександрію, Знам’янку), Лебедина (транзитний автобус із Полтави), Ромен (транзитний автобус Полтава-Ромни), Сум (транзитні автобуси із Кропивницького та Полтави через Охтирку, Тростянець). По області жителі та гості селища можуть доїхати до Великих Сорочинець, Гадяча, Заводського, Зінькова, Кременчука, Лохвиці, Миргорода, Полтави. У межах Зіньківського району автобусами можна дістатися до сіл: Бірки, Бобрівник, Василе-Устимівка, Волошкове, Дамаска, Дейкалівка, Загрунівка, Кирило-Ганнівка, Лютенські Будища, Миколаївка, Романівка, Ставкове, Човно-Федорівка, Шевченки, Шилівка. Всі автобуси, які слідують через Опішнянську автостанцію - транзитні.





Для зручності перегляду, розклад руху автобусів згруповано за напрямками, відокремлено Приміське сполучення. Щоб переглянути необхідний напрямок, потрібно натиснути на нього.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО купити квиток на автобус. Матеріал розміщено для ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

Зіньківський район
смт Опішня
вул. Панаса Мирного, 79




тел. (05353)422-62, (093)792-20-42
Режим роботи: 5:30-18:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. із Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:30 06:45 Гадяч-Полтава: Опішня 06:50 07:30 Пн.-Сб.
06:00 07:00 Дейкалівка-Полтава: Великі Будища 07:05 08:05 щоденно
06:35 07:20 Покровське-Полтава: Великі Будища 07:25 08:20 щоденно
04:45 07:25 Лохвиця-Полтава 07:30 08:30 щоденно
07:30 08:45 Гадяч-Полтава 08:50 09:40 щоденно
07:20 08:50 Високе-Полтава 08:55 09:45 Пн.-Сб.
07:00 09:05 Романівка-Полтава 09:10 09:45 щоденно
06:30 09:50 Лохвиця-Полтава 09:55 10:55 щоденно
08:15 10:08 Миргород-Полтава 10:18 11:25 щоденно
06:30 10:15 Лебедин-Полтава: Зіньків, Опішня 10:20 11:00 щоденно
09:55 11:25 Гадяч-Полтава 11:30 12:30 щоденно
09:00 11:50 Лохвиця-Полтава 11:55 12:55 Пт.-Нд.
07:20 12:25 Конотоп-Полтава 12:30 13:45 Пт., Нд.
11:40 13:05 Гадяч-Полтава 13:10 14:15 щоденно
13:30 14:30 Дейкалівка-Полтава: Великі Будища 14:35 15:35 щоденно
14:25 15:10 Покровське-Полтава: Великі Будища 15:15 16:00 щоденно
12:35 15:20 Лохвиця-Полтава 15:25 16:00 Сб.-Нд.
14:05 15:30 Романівка-Полтава 15:35 16:40 щоденно
14:40 15:55 Гадяч-Полтава 16:00 16:55 щоденно
12:45 16:40 Суми-Полтава 16:45 17:35 щоденно
14:00 16:45 Лохвиця-Полтава 16:50 17:40 щоденно
16:20 17:35 Гадяч-Полтава 17:40 18:35 щоденно
15:55 18:20 Гадяч-Полтава 18:25 19:20 Пт.-Нд.
17:20 18:25 Гадяч-Полтава: Шилівка, Опішня 18:30 19:20 Пт., Нд.
15:15 19:25 Ромни-Полтава 19:30 20:20 Пт.-Нд.
16:25 19:40 Лохвиця-Полтава 19:45 21:00 Пн.-Чт.

Котелевський напрямок (на Охтирку, Суми, Харків)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. із Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:00 14:35 Миколаїв-Москва: Котельва, Охтирка, Суми
askuktrans.com.ua
14:40 09:00 Пн.Вт.Пт.Сб.
14:15 15:25 Миргород-Харків: Котельва, Охтирка, Богодухів 15:30 18:40 Пт.-Нд.
18:00 18:45 Полтава-Суми: Котельва, Охтирка 18:50 21:35 щоденно

Зіньківський напрямок (на Гадяч, Лохвицю, Ромни, Лебедин)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. із Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:35 07:45 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 07:50 10:30 щоденно
07:05 08:05 Полтава-Гадяч: Зіньків 08:10 09:35 щоденно
07:45 08:55 Полтава-Ромни: Зіньків, Гадяч, Лохвиця 09:00 13:35 Пт.-Нд.
07:45 08:55 Полтава-Лохвиця: Зіньків, Гадяч 09:00 12:30 Пн.-Чт.
08:45 09:35 Полтава-Гадяч: Зіньків 09:40 11:00 щоденно
09:50 10:45 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 10:50 12:00 щоденно
06:35 11:05 Дніпро-Ромни (без заїзду на АС) 11:05 13:40 Вт., Пт., Нд.
10:25 11:15 Полтава-Дейкалівка: Зіньків 11:20 12:45 щоденно
11:10 12:05 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 12:10 13:20 щоденно
11:30 12:20 Полтава-Романівка: Зіньків, Бірки 12:25 14:00 щоденно
12:05 13:00 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 13:05 16:25 щоденно
12:50 13:40 Полтава-Гадяч: Зіньків 13:45 15:00 щоденно
13:35 14:30 Полтава-Гадяч: Зіньків 14:35 15:45 щоденно
14:00 14:55 Полтава-Лебедин: Зіньків, Гадяч, Веприк 15:00 18:05 щоденно
15:40 16:35 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 16:40 19:50 щоденно
15:50 16:50 Полтава-Конотоп: Гадяч, Л.Долина, Ромни 16:55 21:05 Пт., Нд.
16:30 17:25 Полтава-Дейкалівка: Зіньків 17:30 18:45 щоденно
17:00 17:50 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 17:55 19:20 щоденно
17:20 18:20 Полтава-Високе: Зіньків 18:25 19:40 Пн.-Сб.
17:30 18:30 Полтава-Гадяч: Зіньків, Бобрівник 18:35 19:55 щоденно
17:45 18:40 Полтава-Романівка: Зіньків, Бірки 18:45 20:00 щоденно
18:00 18:55 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 19:00 21:25 Пт.-Сб.
19:05 20:00 Полтава-Лохвиця: Гадяч, Заводське 20:05 22:40 Чт.-Сб.

Сорочинський напрямок (на Гадяч, Миргород)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. із Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:40 09:30 Полтава-Гадяч: Великі Сорочинці, Рашівка 09:35 12:10 Пт.-Нд.
08:00 11:10 Харків-Миргород: Великі Сорочинці 11:15 12:35 Пт.-Нд.
14:30 15:27 Полтава-Миргород: Михайлики, В.Сорочинці 15:37 17:30 щоденно

Приміське сполучення (на Ставкове, Покровське)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. із Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОПІШНЯ-ПОКРОВСЬКЕ ОПІШНЯ-СТАВКОВЕ

05:00 05:42 Полтава-Покровське: Човно-Федорівка, Ставкове 05:45 06:35 щоденно
12:30 13:25 Полтава-Покровське: Човно-Федорівка, Ставкове 13:30 14:25 щоденно
16:30 17:30 Полтава-Покровське: Човно-Федорівка, Ставкове 17:35 18:25 Пт., Нд.

Міжнародне сполучення (у Польщу, Росію, Чехію)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Опішні Рейс Час відправл. з Опішні Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:30 07:25 Охтирка-Прага/Ochtyrka-Praha 07:30 15:30 через день
05:00 14:35 Миколаїв-Москва/Николаев-Москва
askuktrans.com.ua
14:40 09:00 Пн.Вт.Пт.Сб.

2015-2020