Розклад руху автобусів по автостанції ГОРІШНІ ПЛАВНІ (КОМСОМОЛЬСЬК)

Автостанція Горішні Плавні - єдина пасажирська станція міста (із залізничної станції Золотнишине на сьогоднішній день не відправляються ні пасажирські, ні приміські потяги). Знаходиться автовокзал по вулиці Строна.

Найкраще автобусне сполучення Горішні Плавні мають із Кременчуком. Від автостанції можна доїхати у міста та села Полтавської області, а також Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської. На міжобласних маршрутах курсують автобуси сполученням Горішні Плавні-Кропивницький (Комсомольськ-Кіровоград, через Кременчук, Павлиш, Олександрію, Пантаївку, Знам’янку, Суботці), Горішні Плавні-Кривий Ріг (Комсомольськ-Кривий Ріг, через Кременчук, Павлиш, Олександрію, Жовті Води, Терни), Горішні Плавні-Кам’янське (Комсомольськ-Дніпродзержинськ, через Кобелячок, Колісники, Озера, Прощуради, Морози, Просяниківку, Брачківку, Світлогірське, Орлик, Радянське) та Горішні Плавні-Черкаси (через Кременчук, Градизьк, Іркліїв, Золотоношу). По області автобуси слідують за маршрутами Горішні Плавні-Нова Галещина (Комсомольськ-Нова Галещина, через Дмитрівку, Кияшки, Базалуки, Солоницю), Горішні Плавні-Миргород (Комсомольськ-Миргород, через Кременчук, Градизьк, Глобине, Семенівку, Хорол), Горішні Плавні-Кобеляки (Комсомольськ-Кобеляки, через Салівку, Мотрине, Григоро-Бригадирівку, Солошине, Озера, Просяниківку, Морози, Шенгури), Горішні Плавні-Козельщина (Комсомольськ-Козельщина, через Дмитрівку, Кияшки, Базалуки, Солоницю, Нову Галещину), Горішні Плавні-Кобелячок (Комсомольськ-Кобелячок), Горішні Плавні-Солошине (Комсомольськ-Солошине), Горішні Плавні-Салівка (Комсомольськ-Салівка), Горішні Плавні-Потоки (Комсомольськ-Потоки). Через автостанцію Комсомольськ курсує декілька транзитних автобусів: Полтава-Кременчук та Кременчук-Полтава (єдиний рейс до обласного центру із автовокзалу), Кобеляки-Кременчук та Кременчук-Кобеляки.





Для зручності перегляду, розклад руху автобусів по Горішнеплавненській автостанції поділено за напрямками. Щоб переглянути необхідні рейси, потрібно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або купити квиток на зацікавлений автобусний рейс. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути скасовані. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Горішні Плавні (Комсомольськ)
вул. Строна, 7



тел. (05348)22-409, (093)792-34-34
Режим роботи: 5:30-18:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Кременчуцький напрямок (на Миргород, Кропивницький, Кр.Ріг, Дніпро)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Горішніх Плавней Рейс Час відправл. із Горішніх Плавней Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ГОРІШНІ ПЛАВНІ-МИРГОРОД, ГОРІШНІ ПЛАВНІ-КРОПИВНИЦЬКИЙ

13:15 17:35 Горішні Плавні-Миргород: Градизьк, Глобине 06:00 11:05 щоденно
15:00 18:50 Горішні Плавні-Кропивницький (Кіровоград) 07:10 11:10 щоденно
05:00 07:05 Кобеляки-Кременчук 07:10 07:45 щоденно
07:15 09:35 Полтава-Кременчук 09:40 10:05 щоденно
06:45 10:55 Горішні Плавні-Черкаси: Градизьк 13:50 17:35 щоденно
12:10 14:05 Кобеляки-Кременчук 14:07 14:55 щоденно
08:35 13:55 Горішні Плавні-Кривий Ріг: Олександрія 16:10 21:20 щоденно

ГОРІШНІ ПЛАВНІ-КРЕМЕНЧУК КОМСОМОЛЬСЬК-КРЕМЕНЧУК

05:55
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні05:10
Золотнище05:14
Піддубне05:17
Сади-105:22
Сади-205:27
Мала Кохнівка05:33
Залізничний вокзал05:40
Кременчук05:45
05:10 05:45 щоденно
06:35
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні05:50
Золотнище05:54
Піддубне05:57
Сади-106:02
Сади-206:07
Мала Кохнівка06:13
Залізничний вокзал06:20
Кременчук06:25
05:50 06:25 щоденно
07:00
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні06:15
Золотнище06:19
Піддубне06:22
Сади-106:27
Сади-206:32
Мала Кохнівка06:38
Залізничний вокзал06:45
Кременчук06:50
06:15 06:50 щоденно
07:05 07:40
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні06:20
Сади-206:36
Мала Кохнівка06:46
Кременчук07:00
06:20 07:00 щоденно
07:10
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні06:21
Сади-106:35
Сади-206:37
Мала Кохнівка06:58
Залізничний вокзал07:06
Кременчук07:10
06:21 07:10 щоденно
07:10
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні06:25
Золотнище06:29
Піддубне06:32
Сади-106:37
Сади-206:42
Мала Кохнівка06:48
Залізничний вокзал06:55
Кременчук07:00
06:25 07:00 щоденно
07:25
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні06:35
Сади-106:49
Сади-206:55
Мала Кохнівка07:12
Залізничний вокзал07:20
Кременчук07:25
06:35 07:25 щоденно
07:35
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні06:50
Золотнище06:54
Піддубне06:57
Сади-107:02
Сади-207:07
Мала Кохнівка07:13
Залізничний вокзал07:20
Кременчук07:25
06:50 07:25 щоденно
07:40
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні06:55
Золотнище06:59
Піддубне07:02
Сади-107:07
Сади-207:12
Мала Кохнівка07:18
Залізничний вокзал07:25
Кременчук07:30
06:55 07:30 щоденно
07:50
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні07:00
Сади-107:14
Сади-207:20
Мала Кохнівка07:37
Залізничний вокзал07:45
Кременчук07:50
07:00 07:50 щоденно
07:55
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні07:05
Сади-107:19
Сади-207:25
Мала Кохнівка07:42
Залізничний вокзал07:50
Кременчук07:55
07:05 07:55 щоденно
08:05
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні07:15
Сади-107:29
Сади-207:35
Мала Кохнівка07:52
Залізничний вокзал08:00
Кременчук08:05
07:15 08:05 щоденно
08:10
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні07:20
Сади-107:34
Сади-207:40
Мала Кохнівка07:57
Залізничний вокзал08:05
Кременчук08:10
07:20 08:10 щоденно
08:25
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні07:35
Сади-107:49
Сади-207:55
Мала Кохнівка08:12
Залізничний вокзал08:20
Кременчук08:25
07:35 08:25 щоденно
08:30
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні07:40
Сади-107:54
Сади-208:00
Мала Кохнівка08:17
Залізничний вокзал08:25
Кременчук08:30
07:40 08:30 щоденно
08:30
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні07:45
Золотнище07:49
Піддубне07:52
Сади-107:57
Сади-208:02
Мала Кохнівка08:08
Залізничний вокзал08:15
Кременчук08:20
07:45 08:20 щоденно
08:40
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні07:50
Сади-108:04
Сади-208:10
Мала Кохнівка08:27
Залізничний вокзал08:35
Кременчук08:40
07:50 08:40 щоденно
08:50
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Горішні Плавні08:00
Сади-108:14
Сади-208:20
Мала Кохнівка08:37
Залізничний вокзал08:45
Кременчук08:50
08:00 08:50 щоденно
08:55
Горішні Плавні-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ08:05
Сади-108:19
Сади-208:25
Мала Кохнівка08:42
Залізничний вокзал08:50
Кременчук08:55
08:05 08:55 щоденно
09:05
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ08:20
Золотнище08:24
Піддубне08:27
Сади-108:32
Сади-208:37
Мала Кохнівка08:43
Залізничний вокзал08:50
Кременчук08:55
08:20 08:55 щоденно
09:15
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ08:25
Сади-108:39
Сади-208:45
Мала Кохнівка09:02
Залізничний вокзал09:10
Кременчук09:15
08:25 09:15 щоденно
07:50 08:35
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ08:40
Сади-108:54
Сади-209:00
Мала Кохнівка09:17
Залізничний вокзал09:20
Кременчук09:25
08:40 09:25 щоденно
09:35
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ08:50
Золотнище08:54
Піддубне08:57
Сади-109:02
Сади-209:07
Мала Кохнівка09:13
Залізничний вокзал09:20
Кременчук09:25
08:50 09:25 щоденно
10:00
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ09:15
Золотнище09:19
Піддубне09:22
Сади-109:27
Сади-209:32
Мала Кохнівка09:38
Залізничний вокзал09:45
Кременчук09:50
09:15 09:50 щоденно
10:35
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ09:50
Золотнище09:54
Піддубне09:57
Сади-110:02
Сади-210:07
Мала Кохнівка10:13
Залізничний вокзал10:20
Кременчук10:25
09:50 10:25 щоденно
11:15
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ10:30
Золотнище10:34
Піддубне10:37
Сади-110:42
Сади-210:47
Мала Кохнівка10:53
Залізничний вокзал11:00
Кременчук11:05
10:30 11:05 щоденно
11:45
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ11:00
Золотнище11:04
Піддубне11:07
Сади-111:12
Сади-211:17
Мала Кохнівка11:23
Залізничний вокзал11:30
Кременчук11:35
11:00 11:35 щоденно
12:10
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ11:25
Золотнище11:30
Піддубне11:33
Сади-111:38
Сади-211:43
Мала Кохнівка11:49
Залізничний вокзал11:56
Кременчук12:00
11:25 12:00 щоденно
12:45
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ12:00
Золотнище12:04
Піддубне12:07
Сади-112:12
Сади-212:17
Мала Кохнівка12:23
Залізничний вокзал12:30
Кременчук12:35
12:00 12:35 щоденно
13:00
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ12:15
Золотнище12:19
Піддубне12:22
Сади-112:27
Сади-212:32
Мала Кохнівка12:38
Залізничний вокзал12:45
Кременчук12:50
12:15 12:50 щоденно
14:00
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ13:15
Золотнище13:19
Піддубне13:22
Сади-113:27
Сади-213:32
Мала Кохнівка13:38
Залізничний вокзал13:45
Кременчук13:50
13:15 13:50 щоденно
14:25
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ13:40
Золотнище13:44
Піддубне13:47
Сади-113:52
Сади-213:57
Мала Кохнівка14:03
Залізничний вокзал14:10
Кременчук14:15
13:40 14:15 щоденно
15:10
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ14:25
Золотнище14:30
Піддубне14:32
Сади-114:35
Сади-214:40
Мала Кохнівка14:45
Залізничний вокзал14:55
Кременчук15:00
14:25 15:00 щоденно
15:35
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ14:50
Золотнище14:54
Піддубне14:57
Сади-115:02
Сади-215:07
Мала Кохнівка15:13
Залізничний вокзал15:20
Кременчук15:25
14:50 15:25 щоденно
16:35
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ15:50
Золотнище15:54
Піддубне15:57
Сади-116:02
Сади-216:07
Мала Кохнівка16:13
Залізничний вокзал16:20
Кременчук16:25
15:50 16:25 щоденно
16:45
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ16:00
Золотнище16:04
Піддубне16:07
Сади-116:12
Сади-216:17
Мала Кохнівка16:23
Залізничний вокзал16:30
Кременчук16:35
16:00 16:35 щоденно
17:15
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ16:30
Золотнище16:34
Піддубне16:37
Сади-116:42
Сади-216:47
Мала Кохнівка16:53
Залізничний вокзал17:00
Кременчук17:05
16:30 17:05 щоденно
17:45
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ16:55
Сади-117:05
Сади-217:10
Мала Кохнівка17:30
Залізничний вокзал17:40
Кременчук17:45
16:55 17:45 щоденно
17:55
Комсомольськ-Кременчук: М.Кохнівка
Комсомольськ17:10
Золотнище17:14
Піддубне17:17
Сади-117:22
Сади-217:27
Мала Кохнівка17:33
Залізничний вокзал17:40
Кременчук17:45
17:10 17:45 щоденно

Комсомольськ-Кременчук через Дмитрівку

07:20 08:25
Комсомольськ-Кременчук: Дмитрівка
Комсомольськ05:15
Гуртожиток05:20
Золотнище05:25
Піддубне05:30
Дмитрівка05:35
Щербаки05:40
Потоки05:45
Соснівка05:50
Кременчук06:10
05:15 06:45 щоденно
Комсомольськ-Кременчук: Дмитрівка
Комсомольськ05:40
Кладовище05:51
Дмитрівка06:01
Потоки06:10
Кременчук06:20
05:40 06:20 щоденно
Комсомольськ-Кременчук: Дмитрівка
Комсомольськ08:00
Кладовище08:11
Дмитрівка08:21
Потоки08:30
Кременчук08:40
08:00 08:40 щоденно
12:10 13:05
Комсомольськ-Кременчук: Дмитрівка
Комсомольськ10:10
Гуртожиток10:15
Золотнище10:18
Піддубне10:27
Дмитрівка10:40
Щербаки10:45
Потоки10:50
Соснівка10:55
Кременчук11:10
10:10 11:10 щоденно
Комсомольськ-Кременчук: Дмитрівка
Комсомольськ12:30
Кладовище12:41
Дмитрівка12:51
Потоки13:00
Кременчук13:10
12:30 13:10 щоденно
17:20 18:20
Комсомольськ-Кременчук: Дмитрівка
Комсомольськ15:05
Гуртожиток15:10
Золотнище15:13
Піддубне15:22
Дмитрівка15:30
Щербаки15:35
Потоки15:40
Соснівка15:45
Кременчук16:00
15:05 16:00 щоденно
Комсомольськ-Кременчук: Дмитрівка
Комсомольськ15:40
Кладовище15:51
Дмитрівка16:01
Потоки16:10
Кременчук16:20
15:40 16:20 щоденно

Козельщинський напрямок (на Нову Галещину, Козельщину, Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Горішніх Плавней Рейс Час відправл. із Горішніх Плавней Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:15 07:15
Комсомольськ-Н.Галещина: Дмитрівка
Комсомольськ05:10
Піддубне05:19
Городи05:22
Шлюзи05:26
Пришиб05:30
Дмитрівка05:32
Кияшки05:36
Підлужжя05:41
Базалуки05:47
Солониця05:52
Нова Галещина05:55
05:10 05:55 щоденно
13:20 14:45
Комсомольськ-Козельщина: Н.Галещина
Комсомольськ11:45
Золотнище12:01
Піддубне12:05
Шлюзи12:13
Дмитрівка12:18
Кияшки12:24
Підлужжя12:30
Базалуки12:38
Солониця12:47
Нова Галещина12:54
Козельщина13:10
11:45 13:10 пт.-нд.
11:20 11:45 Кременчук-Полтава: Решетилівка 11:50 13:50 щоденно
18:30 19:50
Комсомольськ-Козельщина: Н.Галещина
Комсомольськ17:20
Золотнище17:34
Піддубне17:38
Шлюзи17:46
Дмитрівка17:51
Кияшки17:57
Підлужжя18:03
Базалуки18:13
Солониця18:21
Нова Галещина18:23
Козельщина18:25
17:20 18:25 пт.-нд.

Кобеляцький напрямок (на Кобеляки, Солошине, Кам’янське)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Комсомольська Рейс Час відправл. із Комсомольська Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:50 08:00
Комсомольськ-Солошине: Гр.-Бригадирівка
Комсомольськ05:20
Сади-105:36
Келеберда05:39
Салівка05:50
Мотрине06:00
Григоро-Бригадирівка06:07
Солошине06:35
05:20 06:35 щоденно
13:45 16:25 Горішні Плавні-Кобеляки: Григоро-Бригадирівка 07:45 10:30 вт., пт.-нд.
08:10 08:40 Кременчук-Кобеляки: Салівка, Кобелячок 08:45 10:15 щоденно
Комсомольськ-Кобелячок: Пришиб
Комсомольськ09:13
Піддубне09:20
Городи09:25
Шлюзи09:30
Єристівка09:54
Пришиб10:08
Роботівка10:15
Кобелячок10:25
09:13 10:25 щоденно
08:30 13:00 Горішні Плавні-Кам’янське (Дніпродзержинськ) 13:00 17:30 щоденно
16:15 17:25
Комсомольськ-Солошине: Гр.-Бригадирівка
Комсомольськ14:45
Сади-115:01
Келеберда15:04
Салівка15:15
Мотрине15:25
Григоро-Бригадирівка15:32
Солошине16:00
14:45 16:00 щоденно
15:25 16:00 Кременчук-Кобеляки: Салівка, Кобелячок 16:02 18:05 щоденно
Комсомольськ-Кобелячок: Пришиб
Комсомольськ17:38
Піддубне17:45
Городи17:50
Шлюзи17:55
Єристівка18:19
Пришиб18:33
Роботівка18:40
Кобелячок18:50
17:38 18:50 щоденно

Приміське сполучення (на Потоки, Салівку, Дмитрівку)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Комсомольська Рейс Час відправл. із Комсомольська Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КОМСОМОЛЬСЬК-ДМИТРІВКА КОМСОМОЛЬСЬК-ПОТОКИ

06:20 07:25
Комсомольськ-Потоки: Дмитрівка
Комсомольськ05:20
Рудник05:23
Гуртожиток05:29
Золотнище05:38
Піддубне05:41
Пришиб05:55
Дмитрівка06:00
Щербаки06:09
Потоки06:15
05:20 06:15 щоденно
Комсомольськ-Дмитрівка: Пришиб
Комсомольськ06:10
Піддубне06:25
Городи06:30
Шлюзи06:32
Пришиб06:39
Дмитрівка06:45
06:10 06:45 щоденно
Комсомольськ-Дмитрівка: Пришиб
Комсомольськ06:20
Піддубне06:37
Городи06:42
Шлюзи06:44
Пришиб06:51
Дмитрівка06:55
06:20 06:55 щоденно
09:35 10:30
Комсомольськ-Потоки: Дмитрівка
Комсомольськ08:30
Рудник08:33
Гуртожиток08:39
Золотнище08:48
Піддубне08:51
Пришиб09:05
Дмитрівка09:10
Щербаки09:15
Потоки09:25
08:30 09:25 щоденно
14:30 15:30
Комсомольськ-Потоки: Дмитрівка
Комсомольськ13:20
Рудник13:23
Гуртожиток13:29
Золотнище13:38
Піддубне13:41
Пришиб13:55
Дмитрівка14:00
Щербаки14:05
Потоки14:15
13:20 14:15 щоденно
18:20 19:20
Комсомольськ-Потоки: Дмитрівка
Комсомольськ17:10
Рудник17:12
Гуртожиток17:14
Золотнище17:19
Піддубне17:22
Пришиб17:36
Дмитрівка17:41
Щербаки17:46
Потоки18:05
17:10 18:05 щоденно

КОМСОМОЛЬСЬК-КЕЛЕБЕРДА

07:25 07:50
Горішні Плавні-Келеберда: Городи
Горішні Плавні06:55
База обладнання07:00
Городи07:05
Келеберда07:15
06:55 07:15 щоденно
10:15 10:35
Горішні Плавні-Келеберда: Городи
Горішні Плавні09:50
База обладнання09:55
Городи10:00
Келеберда10:10
09:50 10:10 щоденно
12:45 13:05
Горішні Плавні-Келеберда: Городи
Горішні Плавні12:20
База обладнання12:25
Городи12:30
Келеберда12:40
12:20 12:40 щоденно
15:25 15:45
Горішні Плавні-Келеберда: Городи
Горішні Плавні15:00
База обладнання15:05
Городи15:10
Келеберда15:20
15:00 15:20 щоденно

КОМСОМОЛЬСЬК-САЛІВКА

06:30 06:55
Комсомольськ-Салівка: Городи, Верба
Комсомольськ05:50
База обладнання06:04
Городи06:12
Верба06:22
Салівка06:25
05:50 06:25 щоденно
09:15 09:40
Комсомольськ-Салівка: Городи, Верба
Комсомольськ08:35
База обладнання08:49
Городи08:57
Верба09:07
Салівка09:10
08:35 09:10 щоденно
11:40 12:05
Комсомольськ-Салівка: Городи, Верба
Комсомольськ11:00
База обладнання11:14
Городи11:22
Верба11:32
Салівка11:35
11:00 11:35 щоденно
18:10 18:35
Комсомольськ-Салівка: Городи, Верба
Комсомольськ17:30
База обладнання17:44
Городи17:52
Верба18:02
Салівка18:05
17:30 18:05 щоденно


2015-2017