Розклад руху автобусів по автостанції ДИКАНЬКА

Автостанція Диканька - пасажирська станція одного із районних центрів Полтавської області - селища міського типу Диканька. Селище розташоване за 27 км від обласного центру - міста Полтава, налічує понад 8 тисяч мешканців. Автовокзал займає важливе місце у житті селища, оскільки це єдина пасажирська станція не тільки Диканьки, а й Диканського району. Найближча залізнична станція - Полтава-Київська, знаходиться за 29 км від автостанції. Через районний центр проходить національна автомобільна дорога Н-12 - Суми-Полтава, а також територіальна автомобільна дорога Т-17-18 - Диканька-Решетилівка.


Найкраще сполучення Диканька має із Полтавою. Майже всі автобуси прибувають на АС-3, яка знаходиться неподалік вокзалу станції Полтава-Київська (декілька транзитних автобусів сполученням Шишаки-Полтава слідують до центрального автовокзалу). Скориставшись послугами автостанції, пасажири можуть здійснити поїздку до населених пунктів Полтавської області, а саме, до Жоржівки, Кременчука (через Решетилівку), Миргорода (транзитні маршрутки Полтава-Миргород через Шишаки), Полтави та Шишак (транзитні автобуси Полтава-Шишаки). Також гарне сполучення Диканька має із селами району, скориставшись автобусами (як транзитними, так і прямими із райцентру), можна доїхати до наступних сіл: Андріївка, Байрак, Балясне, Василівка, Велика Рудка, Великі Будища, Веселівка, Водяна Балка, Горянщина, Дейнеківка, Діброва (Чапаєвка), Дячкове, Єлизаветівка, Жадани, Кратова Говтва, Ландарі, Надежда, Нелюбівка, Онацьки, Орданівка, Петро-Давидівка, Писарівщина, Попівка, Степанівка, Чернещина, Ярохівка. Деякі автобусні рейси здійснюються по днях.





Розклад руху автобусів розділено за трьома напрямками (Полтавський: на Полтаву; Решетилівський: на Решетилівку, Кременчук; Шишацький: на Шишаки, Великі Сорочинці, Миргород). Відокремлено приміське сполучення (на Водяну Балку, Горянщину, Жоржівку, Писарівщину та Чернещину). Для перегляду розкладу за необхідним напрямком, потрібно натиснути на нього.


Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

смт Диканька
вул. Кащука, 1



тел. (05351)912-05, (093)792-03-62
Режим роботи: 5:30-18:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Диканьки Рейс Час відправл. із Диканьки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:10 06:00 Шишаки-Полтава: Тахтаулове 06:05 06:55 щоденно
05:40 06:20
Писарівщина-Полтава: Проні, Стасі, Кротенки
Писарівщина05:40
Диканька06:25
Проні06:37
Стасі06:44
Кротенки07:00
Побиванка07:06
Полтава АС-307:25
06:25 07:25 щоденно
06:25 06:40
Горянщина-Полтава: Проні, Стасі, Кротенки
Писарівщина06:25
Диканька06:45
Проні06:51
Сорочин Яр06:58
Нафтовик07:04
Кротенки07:09
Тахтаулове07:11
Птахофабрика07:19
Полтава АС-307:25
06:45 07:25 щоденно
06:10 06:45 Диканька-Полтава: Тахтаулове 06:50 07:30 пн.-пт.
06:30 06:55
Писарівщина-Полтава: Кротенки, Побиванка
Писарівщина06:30
Диканька07:00
Кротенки07:24
Побиванка07:26
Полтава АС-307:35
07:00 07:35 щоденно
05:55 07:15
Жоржівка-Полтава: Проні, Побиванка
Жоржівка05:55
Диканька07:20
Проні07:38
Кротенки07:56
Побиванка08:05
Полтава АС-308:20
07:20 08:20 щоденно
06:40 07:25 Шишаки-Полтава: Тахтаулове 07:30 08:15 щоденно
06:55 07:45 Диканька-Полтава: Тахтаулове 08:00 08:45 щоденно
Диканька-Полтава: Тахтаулове 08:20 08:55 щоденно
08:30 08:35
Водяна Балка-Полтава: Кротенки, Побиванка
Водяна Балка08:30
Диканька08:40
Кротенки09:00
Побиванка09:02
Полтава АС-309:20
08:40 09:20 пн.-сб.
07:50 08:50
Полтава-Петренки-Диканька-Полтава
Полтава АС-307:50
Гожули08:05
Андріївка08:10
Зорівка08:14
Чорноглазівка08:21
Байрак08:26
Велика Рудка08:29
Петренки08:32
Степанівка08:40
Ландарі08:44
Диканька09:00
Проні09:08
Кротенки09:26
Побиванка09:28
Полтава АС-309:35
09:00 09:35 щоденно
08:40 09:20
Чернещина-Полтава: Проні, Побиванка
Чернещина08:40
Диканька09:25
Проні09:42
Кротенки10:01
Побиванка10:06
Полтава АС-310:10
09:25 10:10 щоденно
08:20 09:35 Шишаки-Полтава: Тахтаулове 09:40 10:30 щоденно
08:50 09:40 Диканька-Полтава: Тахтаулове 10:25 11:05 пн.-сб.
09:25 10:10 Диканька-Полтава: Тахтаулове 11:00 11:45 щоденно
10:45 11:25 Диканька-Полтава: Балясне, Надежда 11:40 13:05 щоденно
10:20 11:20 Диканька-Полтава: Байрак, Андріївка 12:10 13:05 щоденно
11:25 12:05
Писарівщина-Полтава: Проні, Побиванка
Писарівщина11:25
Диканька12:10
Проні12:27
Кротенки12:59
Побиванка13:05
Полтава АС-313:20
12:10 13:20 щоденно
10:10 12:23 Миргород-Полтава: Тахтаулове 12:25 13:00 щоденно
12:00 12:40 Диканька-Полтава: Тахтаулове 12:50 13:30 щоденно
13:00 13:45 Шишаки-Полтава: Тахтаулове 13:50 14:30 щоденно
13:45
Водяна Балка-Полтава: Кротенки, Побиванка
Водяна Балка
Диканька13:50
Проні14:00
Кротенки14:19
Побиванка14:21
Полтава АС-314:25
13:50 14:25 щоденно
13:40 14:25 Диканька-Полтава: Тахтаулове 14:40 15:20 щоденно
14:15 14:50
Горянщина-Полтава: Проні, Побиванка
Горянщина
Диканька14:55
Проні15:05
Кротенки15:18
Побиванка15:23
Полтава АС-315:40
14:55 15:40 вт.-нд.
14:35 15:20 Диканька-Полтава: Балясне, Надежда 15:25 16:50 щоденно
14:50 15:25
Жоржівка-Полтава
Жоржівка14:50
Диканька15:30
Полтава АС-316:40
15:30 16:40 щоденно
14:55 15:30 Диканька-Полтава: Тахтаулове 15:50 16:25 щоденно
15:25 16:15 Диканька-Полтава: Тахтаулове 16:30 17:15 щоденно
16:55
Чернещина-Полтава: Проні, Побиванка
Чернещина
Диканька17:00
Проні17:17
Кротенки17:34
Побиванка17:36
Полтава АС-317:45
17:00 17:45 пт., нд.
16:35 17:05
Полтава-Диканька-Петренки-Полтава
Полтава АС-316:35
Побиванка16:47
Кротенки16:49
Стасі16:56
Проні17:02
Диканька17:10
Ландарі17:30
Степанівка17:37
Велика Рудка17:43
Петренки17:47
Мала Рудка17:50
Байрак17:53
Чорноглазівка17:57
Гожули18:13
Полтава АС-318:25
17:10 18:25 пт.-нд.
16:00 17:10 Шишаки-Полтава: Тахтаулове 17:15 18:00 щоденно
16:35 17:15 Диканька-Полтава: Тахтаулове 17:35 18:10 пн.-чт.
17:40 17:50
Горянщина-Полтава: Проні, Побиванка
Горянщина17:40
Диканька17:55
Проні18:05
Кротенки18:18
Побиванка18:23
Полтава АС-318:45
17:55 18:45 щоденно
17:10 18:25 Шишаки-Полтава: Тахтаулове 18:30 19:20 щоденно
18:35 19:00
Писарівщина-Полтава: Кротенки, Тахтаулове
Писарівщина18:35
Диканька19:05
Стасі19:18
Сорочин Яр19:20
Петрівка19:26
Нафтовик19:28
Кротенки19:29
Тахтаулове19:31
Полтава АС-319:40
19:05 19:40 щоденно
17:40 19:25 Миргород-Полтава: Тахтаулове 19:26 20:05 пн.вт.пт.-нд.
19:10 19:45 Диканька-Полтава: Тахтаулове 19:50 20:30 щоденно

Решетилівський напрямок (на Решетилівку, Кременчук)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Диканьки Рейс Час відправл. із Диканьки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:20 17:40 Диканька-Кременчук: Покровське, Решетилівка 05:45 09:00 пн.вт.пт.-нд.

Шишацький напрямок (на Шишаки, Миргород)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Диканьки Рейс Час відправл. із Диканьки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:15 05:50 Полтава-Миргород: Шишаки, В.Сорочинці 05:55 07:40 щоденно
05:55 06:45 Полтава-Шишаки: Балясне, Пришиб 06:50 08:05 щоденно
09:40 10:05 Полтава-Шишаки: Балясне, Пришиб 10:10 11:20 щоденно
11:40 12:20 Полтава-Шишаки: Балясне, Гоголеве 12:25 13:50 щоденно
13:45 14:15 Полтава-Шишаки: Балясне, Гоголеве 14:20 15:35 щоденно
14:20 14:45 Полтава-Миргород: Шишаки, В.Сорочинці 14:50 16:40 пн.вт.пт.-нд.
14:45 15:35 Полтава-Шишаки: Балясне, Пришиб 15:40 16:55 щоденно
18:40 19:05 Полтава-Шишаки: Балясне, Пришиб 19:10 20:20 щоденно

Приміське сполучення (на Водяну Балку, Чернещину, Жоржівку)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Диканьки Рейс Час відправл. із Диканьки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ДИКАНЬКА-ПИСАРІВЩИНА ДИКАНЬКА-ВЕЛИКІ БУДИЩА

08:15 09:05
Полтава-Писарівщина: В.Будища, Кардашівка
Полтава АС-308:15
Побиванка08:26
Кротенки08:29
Стасі08:42
Проні08:49
Диканька09:10
Чернечий Яр09:29
Великі Будища09:35
Кардашівка09:42
Писарівщина09:50
09:10 09:50 щоденно
14:05 15:00
Полтава-Писарівщина: В.Будища, Кардашівка
Полтава14:05
Побиванка14:16
Кротенки14:19
Нафтовик14:21
Сорочин Яр14:28
Проні14:39
Диканька15:05
Чернечий Яр15:19
Великі Будища15:25
Кардашівка15:32
Писарівщина15:50
15:05 15:50 щоденно
17:30 18:05
Полтава-Писарівщина: В.Будища, Кардашівка
Полтава17:30
Диканька18:10
Чернечий Яр18:23
Великі Будища18:25
Олефірщина18:29
Кардашівка18:31
Писарівщина18:35
18:10 18:35 щоденно

ДИКАНЬКА-ГОРЯНЩИНА ДИКАНЬКА-ВОДЯНА БАЛКА

05:35 06:05
Полтава-Горянщина: Кр.Говтва, В.Балка
Полтава АС-305:35
Птахофабрика05:43
Побиванка05:49
Кротенки05:51
Нафтовик05:53
Петрівка05:56
Бричківка05:57
Сорочин Яр05:59
Стасі06:01
Проні06:03
Диканька06:10
Кратова Говтва06:15
Водяна Балка06:20
Онацьки06:22
Горянщина06:25
06:10 06:25 щоденно
07:40 08:15
Полтава-Водяна Балка: Кратова Говтва
Полтава АС-307:40
Побиванка07:47
Кротенки07:49
Петрівка07:50
Нафтовик07:51
Бричківка07:52
Стасі07:53
Сорочин Яр07:54
Диканька08:17
Кратова Говтва08:24
Водяна Балка08:30
08:17 08:30 пн.-сб.
10:50 11:35
Полтава-Водяна Балка: Кратова Говтва
Полтава10:50
Побиванка10:56
Кротенки10:58
Петрівка11:00
Нафтовик11:02
Бричківка11:04
Стасі11:06
Сорочин Яр11:08
Диканька11:40
Кратова Говтва11:47
Водяна Балка11:55
11:40 11:55 щоденно
12:30 13:15
Полтава-Горянщина: Кр.Говтва, В.Балка
Полтава12:30
Птахофабрика12:34
Побиванка12:41
Нафтовик12:47
Сорочин Яр12:54
Стасі12:56
Проні12:58
Диканька13:25
Кратова Говтва13:31
Водяна Балка13:45
Онацьки13:47
Горянщина13:55
13:25 13:55 вт.-нд.
16:15 17:15
Полтава-Горянщина: Кр.Говтва, В.Балка
Полтава16:15
Птахофабрика16:20
Побиванка16:28
Нафтовик16:35
Сорочин Яр16:45
Проні16:51
Диканька17:20
Кратова Говтва17:26
Водяна Балка17:31
Онацьки17:34
Горянщина17:35
17:20 17:35 щоденно

ДИКАНЬКА-ЧЕРНЕЩИНА ДИКАНЬКА-ОРДАНІВКА

Диканька-Чернещина: П.-Давидівка, Орданівка
Диканька08:00
Василівка08:07
Єлизаветівка08:16
Петро-Давидівка08:26
Орданівка08:36
Чернещина08:40
08:00 08:40 щоденно
11:20 11:55
Полтава-Чернещина: П.-Давидівка, Орданівка
Полтава11:20
Побиванка11:26
Кротенки11:31
Проні11:46
Диканька12:00
Василівка12:07
Єлизаветівка12:16
Петро-Давидівка12:26
Орданівка12:36
Чернещина12:45
12:00 12:45 щоденно
Диканька-Чернещина: П.-Давидівка, Орданівка
Диканька15:40
Василівка15:47
Єлизаветівка15:56
Петро-Давидівка16:03
Орданівка16:13
Чернещина16:15
15:40 16:15 щоденно

ДИКАНЬКА-ЖОРЖІВКА ДИКАНЬКА-ОРДАНІВКА

06:30 07:20
Диканька-Жоржівка: Орданівка, Чернещина
Диканька05:50
Василівка05:54
Єлизаветівка06:00
Жадани06:01
Петро-Давидівка06:05
Орданівка06:10
Ярохівка06:12
Чернещина06:15
Павлівка06:19
Христівка06:23
Жоржівка06:25
05:50 06:25 щоденно
13:00 13:40
Полтава-Жоржівка: Орданівка, Чернещина
Полтава АС-313:00
Побиванка13:05
Кротенки13:10
Стасі13:15
Проні13:20
Диканька13:45
Василівка13:50
Єлизаветівка13:55
Петро-Давидівка14:00
Орданівка14:05
Чернещина14:14
Павлівка14:25
Христівка14:32
Жоржівка14:45
13:45 14:45 щоденно
17:50 18:25
Полтава-Жоржівка: Орданівка, Чернещина
Полтава17:50
Побиванка17:52
Кротенки17:58
Стасі18:00
Проні18:02
Диканька18:30
Василівка18:48
Єлизаветівка18:57
Жадани18:59
Петро-Давидівка19:02
Орданівка19:11
Чернещина19:14
Павлівка19:16
Христівка19:18
Жоржівка19:20
18:30 19:20 пт.


2015-2017