Розклад руху автобусів по автостанції КОБЕЛЯКИ



Автостанція Кобеляки - єдина пасажирська станція у місті. Найближчі залізничні станції - Кобеляки (знаходиться у селі Бутенки, за 13 км від автовокзалу) та Ліщинівка (знаходиться у селищі Білики, за 15 км від автостанції).

Автовокзал Кобеляк розташований у центрі міста. Обслуговує пасажирів приміських та міжміських маршрутів.

Від автостанції відправляються автобуси по Кобеляцькому району, Полтавській області і частково Дніпропетровській, Сумській, Херсонській та Чернігівській. Автобусами приміського сполученням можна дістатися селища Білики та сіл: Бережнівка, Білоконівка (Калініне), Бродщина, Бутенки, Василівка, Вібли, Галі-Горбатки, Григоро-Бригадирівка, Дабинівка, Жуки, Іванівка, Канави, Коваленківка, Комендантівка, Красне, Кунівка, Кустолові Кущі, Лебедине (Кірове), Лівобережна Сокілка, Ліщинівка, Морози, Мотрине, Озера, Орлик, Перегонівка, Придніпрянське (Радянське), Світлогірське, Свічкареве, Солошине, Сухе, Сухинівка, Трояни, Червоні Квіти, Чорбівка, Чумаки, Шенгури. По області пасажири зможуть доїхати до Полтави (через Нові Санжари), Кременчука, Горішніх Плавней (Комсомольська), Миргорода (через Решетилівку, Велику Багачку), Опішні, Зінькова, Гадяча, Хорола, Лубен, Пирятина. До сусідніх областей із Кобеляк відправляються наступні автобуси: Дніпро-Лебедин (через Липову Долину), Дніпро-Ромни, Кобеляки-Короп (через Прилуки, Ніжин), Кривий Ріг-Суми (через Охтирку, Тростянець), Миргород-Нікополь (через Царичанку, Петриківку, Дніпро (Дніпропетровськ)), Полтава-Кам’янське (через Царичанку, Петриківку), Полтава-Дніпро (через Царичанку, Петриківку), Полтава-Кривий Ріг (через Царичанку, Петриківку, Кам’янське (Дніпродзержинськ)), Суми-Кривий Ріг (через Царичанку, Петриківку, Дніпро, Софіївку), Суми-Херсон (через Дніпро, Нікополь, Нововоронцовку, Берислав).





Розклад руху автобусів згруповано за напрямками, окремо виділено приміський напрямок. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати чи придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено з метою попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінено. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Кобеляки
пл. Перемоги, 2



тел. (05343)310-97, (093)792-28-17
Режим роботи: 4:50-18:40





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву, Миргород, Суми, Ромни)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кобеляк Рейс Час відправл. із Кобеляк Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:10 00:15 Херсон-Суми: Полтава, Охтирка 00:15 06:05 щоденно
05:05 06:25 Кобеляки-Полтава: Білики, Нові Санжари 06:30 07:50 щоденно
05:45 07:25 Придніпрянське-Полтава/Радянське-Полтава 07:30 09:20 щоденно
07:00 08:25
Світлогірське-Полтава: Бутенки, Лелюхівка
Світлогірське07:00
Кобеляки08:30
Бутенки08:44
Дрижина Гребля09:01
Малий Кобелячок09:10
Лелюхівка09:17
Полтава10:10
08:30 10:10 щоденно
06:35 08:45 Дніпро-Ромни: Полтава, Гадяч 08:50 13:40 пн.-вт., чт.-нд.
07:15 09:30 Кам’янське-Полтава 09:40 11:10 щоденно
07:20 09:40 Дніпро-Миргород: Решетилівка 09:45 12:00 щоденно
07:40 09:45 Дніпро-Полтава: Нові Санжари 09:50 11:10 щоденно
08:20 10:05 Кобеляки-Полтава: Білики, Нові Санжари 11:10 12:30 щоденно
07:00 11:35 Кривий Ріг-Полтава 11:40 13:00 щоденно
12:40 чт., нд. 22:00 Кобеляки-Короп: Полтава, Лубни, Ніжин 12:00 22:05 пн., пт.
06:20 12:15 Нікополь-Миргород: Полтава, В.Багачка 12:20 16:40 щоденно
10:40 13:05 Дніпро-Лебедин: Полтава, Гадяч 13:10 20:10 щоденно
08:55 14:50 Кривий Ріг-Суми: Полтава, Зіньків 14:55 21:00 щоденно
14:15 16:05 Придніпрянське-Полтава/Радянське-Полтава 16:10 17:35 пт., нд.
15:05 16:35 Кобеляки-Полтава: Білики, Нові Санжари 16:50 18:10 щоденно
16:30 17:25
Світлогірське-Полтава: Бутенки, Дрижина Гребля
Світлогірське16:30
Кобеляки17:30
Бутенки17:49
Дрижина Гребля17:58
Козуби18:01
Малий Кобелячок18:05
Лелюхівка18:12
Полтава18:30
17:30 18:30 щоденно
14:45 18:20 Кривий Ріг-Полтава 18:25 19:40 щоденно
18:45 21:40 Дніпро-Полтава: Нові Санжари 21:40 23:10 щоденно

Дніпропетровський напрямок (на Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кобеляк Рейс Час відправл. із Кобеляк Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:05 08:20 Полтава-Кривий Ріг: Кам’янське 08:25 12:15 щоденно
08:00 09:35 Полтава-Дніпро: Царичанка 09:40 12:25 щоденно
08:35 12:55 Миргород-Нікополь: Царичанка, Дніпро 13:00 18:20 щоденно
12:15 13:40 Полтава-Дніпро: Царичанка 13:45 15:55 щоденно
13:50 15:20 Полтава-Кам’янське: Царичанка 15:25 17:40 щоденно
13:45 15:55 Миргород-Дніпро: Царичанка 16:05 18:30 щоденно
08:50 16:10 Суми-Кривий Ріг: Дніпро, Софіївка 16:15 21:05 щоденно
10:50 17:50 Лебедин-Дніпро: Царичанка 17:55 20:20 щоденно
14:00 19:55 Суми-Херсон: Дніпро, Нікополь 19:55 06:20 щоденно
15:05 20:00 Ромни-Дніпро: Царичанка 20:00 22:30 пн.-вт., чт.-нд.

Кременчуцький напрямок (на Горішні Плавні, Кременчук)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Кобеляк Рейс Час відправл. із Кобеляк Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:10 10:15 Кобеляки-Кременчук: Горішні Плавні 05:00 07:45 щоденно
15:25 18:05 Кобеляки-Кременчук: Горішні Плавні 12:10 14:55 щоденно
07:45 10:30 Кобеляки-Горішні Плавні: Солошине 13:45 16:25 вт., пт.-нд.

Приміське сполучення (на Білики, Бутенки, Канави, Світлогірське)

Час відправл. із (початкової) кінцевої станції Час прибуття до Кобеляк Рейс Час відправл. із Кобеляк Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КОБЕЛЯКИ-СВІЧКАРЕВЕ КОБЕЛЯКИ-ТРОЯНИ

06:15 07:30
Кобеляки-Свічкареве: Бутенки, Чумаки, Трояни
Кобеляки05:00
Бутенки05:31
Чумаки05:45
Трояни05:53
Свічкареве06:10
05:00 06:10 вт., пт., нд.
14:30 15:35
Кобеляки-Свічкареве: Бутенки, Чумаки, Трояни
Кобеляки12:45
Бутенки13:10
Чумаки13:24
Трояни13:30
Свічкареве14:00
12:45 14:00 вт., пт., нд.

КОБЕЛЯКИ-БУТЕНКИ КОБЕЛЯКИ-БЕРЕЖНІВКА

07:45 08:15
Кобеляки-Бутенки: Бережнівка
Кобеляки06:45
Бережнівка07:00
Бутенки07:15
06:45 07:15 пн.-пт.
10:55 11:50
Кобеляки-Бутенки: Бережнівка
Кобеляки10:20
Бережнівка10:43
Бутенки10:45
10:20 10:45 щоденно

КОБЕЛЯКИ-ПЕРЕГОНІВКА КОБЕЛЯКИ-ГАРБУЗІВКА

08:15 08:45 Кобеляки-Перегонівка 07:45 08:10 вт., пт., нд.
11:45 12:15
Кобеляки-Перегонівка: Гарбузівка
Кобеляки11:15
Гарбузівка11:30
Перегонівка11:40
11:15 11:40 вт., пт., нд.

КОБЕЛЯКИ-СВІТЛОГІРСЬКЕ КОБЕЛЯКИ-ВІЛЬХОВАТКА

05:15 05:55
Полтава-Світлогірське: Соснівка, Вільховатка
Полтава05:15
Лелюхівка05:38
Малий Кобелячок05:43
Автотраса05:54
Кобеляки06:00
Соснівка06:16
Василівка06:20
Сокілка06:23
Вільховатка06:33
Світлогірське07:00
06:00 07:00 щоденно
13:15 14:50
Полтава-Світлогірське: Соснівка, Вільховатка
Полтава13:15
Лелюхівка13:50
Малий Кобелячок14:05
Автотраса14:25
Кобеляки15:00
Красне15:13
Соснівка15:16
Вільховатка15:28
Лучки15:58
Світлогірське16:15
15:00 16:15 щоденно

КОБЕЛЯКИ-РАДЯНСЬКЕ

10:40 12:10 Полтава-Придніпрянське/Полтава-Радянське 12:15 13:40 щоденно
17:50 19:14 Полтава-Придніпрянське/Полтава-Радянське 19:15 20:30 пт., нд.

КОБЕЛЯКИ-КАНАВИ КОБЕЛЯКИ-ІВАНІВКА

07:20 08:15
Кобеляки-Канави: Сухинівка
Кобеляки06:40
Сухинівка06:59
Канави07:15
06:40 07:15 вт., пт., нд.
13:15 13:50
Кобеляки-Канави: Сухинівка
Кобеляки12:00
Сухинівка12:19
Іванівка12:36
Канави13:10
12:00 13:10 вт., пт., нд.

КОБЕЛЯКИ-ЖУКИ КОБЕЛЯКИ-БІЛИКИ КОБЕЛЯКИ-ЧОРБІВКА

07:40 08:20
Кобеляки-Жуки: Кунівка, Ліщинівка, Білики
Кобеляки07:00
Кунівка07:05
Ліщинівка07:07
Галі-Горбатки07:09
Білики07:22
Жуки07:35
07:00 07:35 щоденно
10:45 11:10
Кобеляки-Білики: Кунівка, Ліщинівка
Кобеляки10:00
Кунівка10:05
Ліщинівка10:07
Галі-Горбатки10:09
Білики10:25
10:00 10:25 щоденно
13:25 14:25
Кобеляки-Чорбівка: Білики, К.Кущі, Ч.Квіти
Кобеляки11:50
Кунівка11:59
Ліщинівка12:03
Галі-Горбатки12:08
Білики12:22
Кустолові Кущі12:36
Прогрес12:45
Червоні Квіти12:48
Чапаєве12:58
Калініне13:15
Чорбівка13:20
11:50 13:20 пн.ср.пт.нд.
Кобеляки-Білики: Кунівка, Галі-Горбатки
Кобеляки11:50
Кунівка11:59
Ліщинівка12:03
Галі-Горбатки12:08
Білики12:20
11:50 12:20 вт., чт., сб.
15:25 15:50
Кобеляки-Білики: Кунівка, Ліщинівка
Кобеляки14:30
Кунівка14:35
Ліщинівка14:37
Галі-Горбатки14:39
Білики14:55
14:30 14:55 щоденно
17:30 18:00
Кобеляки-Білики: Кунівка, Ліщинівка
Кобеляки16:20
Кунівка16:25
Ліщинівка16:27
Галі-Горбатки16:29
Білики16:45
16:20 16:45 щоденно


2015-2017