Розклад руху автобусів по автостанції ВЕЛИКІ СОРОЧИНЦІ

Автостанція Великі Сорочинці - єдина пасажирська станція найбільшого села Миргородщини (близько 3,5 тис. мешканців). Знаходиться станція у центрі Великих Сорочинець. Найближчі залізничні станції - Гоголеве (знаходиться за 15 км у смт Гоголеве Великобагачанського району, обслуговує переважно приміські електрички) та Миргород (розташована за 30 км у Миргороді). Найбільш популярними Сорочинці стають наприкінці серпня кожного року у період проведення Національного Сорочинського ярмарку. Населений пункт знаходиться на перетині трьох автомобільних шляхів, із яких два територіального значення (Т 1726 Рашівка-Савинці-Великі Сорочинці та Т 1727 Велика Багачка-Великі Сорочинці-Зіньків) і один регіонального (Р 42 Лубни-Миргород-Опішня). Відстань від Великих Сорочинець до Миргорода становить 25 км, до Полтави - 90 км, до Великої Багачки - 35 км, до Гадяча - 50 км, до Диканьки - 60 км, до Зінькова - 45 км, до Опішні - 55 км, до Шишак - 25 км.

Автостанція обслуговує автобуси приміського та міжміського сполучення. Всі автобуси, які прибувають та відправляються із Великих Сорочинець - транзитні. Щоденно автостанція обслуговує близько 20 автобусних рейсів, у деякі дні кількість становить близько 30. Найкраще автобусне сполучення село має із Миргородом (близько 10 рейсів щоденно). Скориставшись автобусами міжміського сполучення, пасажири можуть дістатися Гадяча, Зінькова, Кременчука (через Миргород, Хорол, Семенівку, Глобине), Лубен (через Миргород, Ромодан), Миргорода, Полтави (через Опішню або Шишаки та Диканьку), Шишак. У приміському сполученні курсують автобуси із Миргорода на Зелений Кут та Савинці, рейси здійснюються по днях.





Розклад руху автобусів розділено за чотирма напрямками (Миргородський: на Миргород, Кременчук, Лубни; Полтавський: на Полтаву, Шишаки; Зіньківський: на Зіньків; Гадяцький: на Гадяч). Відокремлено приміське сполучення (на Зелений Кут та Савинці). Для перегляду розкладу за потрібним напрямком, необхідно натиснути на нього.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО купити квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

Миргородський район
с. Великі Сорочинці
вул. Миргородська, 1



тел. (093)792-28-23
Режим роботи: 6:45-17:15





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Миргородський напрямок (на Миргород, Лубни, Хорол, Кременчук)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Великих Сорочинець Рейс Час відправл. із Великих Сорочинець Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:15 07:05 Полтава-Миргород 07:10 07:40 щоденно
06:50 07:10
Зелений Кут-Миргород
Зелений Кут06:50
Великі Сорочинці07:15
Миргород07:55
07:15 07:55 ср.
06:50 07:10
Савинці-Миргород
Савинці06:50
Великі Сорочинці07:15
Миргород07:55
07:15 07:55 чт.
07:10 07:30 Шишаки-Кременчук: Миргород, Хорол 07:35 11:15 щоденно
06:05 07:45 Гадяч-Миргород 07:50 08:30 щоденно
06:50 08:55 Зіньків-Лубни: Миргород, Ромодан 09:00 11:35 щоденно
09:00 10:30 Гадяч-Миргород 10:35 11:20 щоденно
13:10 13:35
Зелений Кут-Миргород
Зелений Кут13:10
Великі Сорочинці13:40
Миргород14:20
13:40 14:20 ср.
13:10 13:35
Савинці-Миргород
Савинці13:10
Великі Сорочинці13:40
Миргород14:20
13:40 14:20 чт.
12:25 14:05 Гадяч-Миргород 14:10 14:50 щоденно
14:30 15:22 Гадяч-Кременчук: Миргород, Хорол, Глобине 15:25 19:00 щоденно
14:20 16:00 Полтава-Миргород 16:05 16:40 щоденно
15:30 16:50 Гадяч-Миргород 16:55 17:35 щоденно
14:30 16:50 Полтава-Миргород 16:55 17:30 щоденно

Полтавський напрямок (на Опішню, Полтаву, Шишаки, Диканьку)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Великих Сорочинець Рейс Час відправл. із Великих Сорочинець Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:15 08:49 Миргород-Полтава: Михайлики, Опішня 08:51 11:35 щоденно
10:10 10:45 Миргород-Полтава: Шишаки, Диканька 10:50 13:05 щоденно
12:30 15:45 Кременчук-Шишаки: Баранівка 15:50 16:20 щоденно
15:55 17:10 Гадяч-Полтава: Михайлики, Опішня 17:30 19:20 пт.-нд.
17:40 18:05 Миргород-Полтава: Шишаки, Диканька 18:10 20:05 щоденно

Зіньківський напрямок (на Зіньків)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Великих Сорочинець Рейс Час відправл. із Великих Сорочинець Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:50 14:55 Лубни-Зіньків: Ковалівка, Бірки 15:00 16:40 щоденно

Гадяцький напрямок (на Гадяч)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Великих Сорочинець Рейс Час відправл. із Великих Сорочинець Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 06:35 Миргород-Гадяч: Велика Обухівка 06:40 08:00 щоденно
09:00 09:35 Миргород-Гадяч: Велика Обухівка 09:40 11:25 щоденно
08:40 10:47 Полтава-Гадяч: Велика Обухівка, Рашівка 10:50 12:10 пт.-нд.
08:30 12:05 Кременчук-Гадяч: Велика Обухівка 12:05 12:55 щоденно
12:30 13:05 Миргород-Гадяч: Велика Обухівка 13:10 14:30 щоденно
15:30 16:05 Миргород-Гадяч: Велика Обухівка 16:10 17:55 щоденно

Приміське сполучення (на Зелений Кут, Савинці)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Великих Сорочинець Рейс Час відправл. із Великих Сорочинець Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:35 06:10
Миргород-Зелений Кут: Панасівка, Савинці
Миргород05:35
Великі Сорочинці06:15
Семеренки06:24
Панасівка06:28
Олефірівка06:30
Савинці06:32
Зелений Кут06:45
06:15 06:45 ср.
05:35 06:10
Миргород-Савинці: Семеренки, Олефірівка
Миргород05:35
Великі Сорочинці06:15
Семеренки06:24
Панасівка06:28
Олефірівка06:30
Савинці06:45
06:15 06:45 чт.
11:50 12:23
Миргород-Зелений Кут: Савинці
Миргород11:50
Великі Сорочинці12:25
Савинці12:41
Зелений Кут13:00
12:25 13:00 ср.
11:50 12:23
Миргород-Савинці: Панасівка, Олефірівка
Миргород11:50
Великі Сорочинці12:25
Семеренки12:36
Панасівка12:40
Олефірівка12:42
Савинці13:00
12:25 13:00 чт.


2015-2017