Розклад руху автобусів по автостанції ГАДЯЧ

Автостанція Гадяч-1 - основна автостанція міста. Розташований автовокзал по вулиці Лохвицька, майже при виїзді із міста у Лохвицькому напрямку.

Автостанція обслуговує пасажирів у приміському, міжміському та міжобласному автобусному сполученні. Послугами автостанції користується переважна більшість жителів та гостей міста, оскільки із залізничної станції Гадяч здійснюються перевезення лише в одному напрямку.

Найкраще автобусне сполучення Гадяч має із обласним центром через місто Зіньків та селище Опішня (понад 20 рейсів щоденно). Через автостанцію щоденно курсують транзитні автобуси, які з’єднують місто із населеними пунктами інших областей України: Києвом, Харковом (через Охтирку, Богодухів), Дніпром (через Царичанку, Петриківку), Конотопом (через Липову Долину, Ромни), Ромнами (через Липову Долину), Лебедином. Гадяч має гарне автобусне сполучення із населеними пунктами Полтавщини. Щодня із автовокзалу відправляються автобуси сполученням Гадяч-Київ (через Заводське, Лохвицю, Пирятин), Гадяч-Харків (через Зіньків), Ромни-Дніпро (через Полтаву, Кобеляки), Гадяч-Полтава (через Зіньків, Опішню), Гадяч-Кременчук (через Зіньків, Опішню, Полтаву або через Великі Сорочинці, Миргород, Хорол, Семенівку, Глобине), Гадяч-Миргород (через Великі Сорочинці або Комишню). Скориставшись автобусами приміського сполучення, можна дістатися Бакут, Березової Луки, Бірок, Великих Будищ, Веприка, Ветхалівки, Воронівщини, Лютеньки, Петрівки-Роменської, Плішивця, Римарівки, Соснівки.





Розклад руху автобусів згруповано за напрямками, окремо виділено приміський напрямок. Щоб знайти необхідний рейс, потрібно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати чи придбати квиток на автобусний рейс. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінено. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Гадяч
вул. Лохвицька, 23



тел. (05354)2-34-60, (093)792-25-54
Режим роботи: 4:45-19:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Зіньків, Полтаву, Кременчук, Харків)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Гадяча Рейс Час відправл. із Гадяча Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ГАДЯЧ-ХАРКІВ ГАДЯЧ-БОГОДУХІВ ГАДЯЧ-ОХТИРКА

13:50 17:20 Гадяч-Харків: Зіньків, Охтирка, Богодухів 05:30 10:15 щоденно
05:00 06:45 Ромни-Харків: Зіньків, Охтирка, Богодухів 06:50 11:50 щоденно
06:20 08:20 Чорнухи-Харків: Зіньків, Охтирка, Богодухів 08:25 12:30 щоденно
08:50 10:12 Лохвиця-Харків: Зіньків, Охтирка, Богодухів 10:17 15:30 пт., нд.
14:30 16:15 Ромни-Харків: Зіньків, Охтирка, Богодухів
vvk-bus.com.ua
16:25 21:05 щоденно

ГАДЯЧ-ПОЛТАВА ГАДЯЧ-КРЕМЕНЧУК ГАДЯЧ-ДНІПРО

09:20 11:30 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 05:10 07:10 пн.-пт.
16:00 20:50 Гадяч-Кременчук: Зіньків, Опішня, Полтава 05:30 10:10 щоденно
04:45 05:55 Лохвиця-Полтава: Зіньків, Опішня 06:00 08:30 щоденно
05:20 06:15 Лохвиця-Полтава: Зіньків, Опішня 06:20 08:35 щоденно
09:50 11:45 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 07:10 09:20 щоденно
11:10 13:20 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 07:30 09:40 щоденно
06:45 08:05 Лохвиця-Полтава: Зіньків, Опішня 08:10 10:55 щоденно
06:30 08:15 Лебедин-Полтава: Зіньків, Опішня 08:25 11:35 щоденно
12:50 15:45 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 08:50 11:45 щоденно
05:30 07:50 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 09:35 11:50 щоденно
07:05 09:35 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 09:55 12:30 щоденно
09:00 10:15 Лохвиця-Полтава: Зіньків, Опішня 10:20 12:55 щоденно
07:20 10:35 Конотоп-Полтава: Зіньків, Опішня 10:40 13:45 щоденно
06:10 08:20 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 11:20 13:20 щоденно
08:45 11:00 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 11:40 14:15 щоденно
16:15 18:10 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 12:45 15:00 щоденно
10:50 12:45 Лебедин-Дніпро: Полтава 13:05 20:20 щоденно
17:00 19:20 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 13:30 15:50 щоденно
12:35 13:55 Лохвиця-Полтава: Зіньків, Опішня 14:00 16:25 щоденно
17:30 19:55 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 14:40 16:55 щоденно
14:10 15:15 Лохвиця-Полтава: Зіньків, Опішня 15:20 17:40 щоденно
13:10 15:15 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 15:50 18:15 щоденно
08:40 12:10 Гадяч-Полтава: В.Сорочинці, Опішня 15:55 19:20 пт.-нд.
15:05 15:55 Ромни-Дніпро (без заїзду на АС) 15:55 22:30 пн.-вт., чт.-нд.
13:35 15:55 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 16:20 18:35 щоденно
15:05 17:10 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 17:20 19:25 пт., нд.
15:15 17:45 Ромни-Полтава: Зіньків, Опішня 17:50 20:20 пт., нд.
16:30 17:45 Лохвиця-Полтава: Зіньків, Опішня 17:50 20:20 пн.-чт., сб.
14:50 16:50 Гадяч-Полтава: Зіньків, Опішня 18:30 20:40 щоденно
16:40 21:20 Київ-Зіньків 21:30 22:00 через день

Роменський напрямок (на Ромни, Суми, Конотоп)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Гадяча Рейс Час відправл. із Гадяча Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:45 08:30 Гадяч-Суми: Л.Долина, Недригайлів, Вільшана 09:10 12:10 щоденно
06:50 11:40 Харків-Ромни: Липова Долина
vvk-bus.com.ua
11:45 13:30 щоденно
06:35 12:35 Дніпро-Ромни: Липова Долина 12:40 13:40 пн.-вт., чт.-нд.
13:15 16:00 Гадяч-Суми: Л.Долина, Недригайлів, Вільшана 17:00 20:00 щоденно
10:40 17:50 Дніпро-Лебедин: Липова Долина 18:10 20:10 щоденно
15:50 18:20 Полтава-Конотоп: Липова Долина, Ромни 18:30 21:05 щоденно
15:00 19:35 Харків-Ромни: Липова Долина
avtoovi.com
19:40 21:20 щоденно

Лохвицький напрямок (на Лохвицю, Ромни, Київ)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Гадяча Рейс Час відправл. із Гадяча Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:25 20:15 Гадяч-Київ: Лохвиця, Пирятин 06:00 10:50 щоденно
06:05 06:40 Зіньків-Київ: Лохвиця, Пирятин 06:45 11:25 через день
06:35 09:15 Полтава-Лохвиця: Заводське 09:20 10:30 щоденно
07:55 11:05 Полтава-Ромни: Лохвиця 11:10 13:35 пт., нд.
07:55 11:05 Полтава-Лохвиця 11:10 12:30 пн.-чт., сб.
11:35 13:40 Полтава-Лохвиця: Заводське 13:45 14:45 щоденно
12:05 15:00 Полтава-Лохвиця: Заводське 15:05 16:25 щоденно
15:40 18:20 Полтава-Лохвиця: Заводське 18:25 19:50 щоденно
15:35 19:55 Харків-Чорнухи: Заводське, Лохвиця 19:55 22:05 щоденно
18:00 20:20 Полтава-Лохвиця: Заводське 20:25 21:25 щоденно
17:30 21:15 Харків-Лохвиця: Заводське 21:15 22:30 пт., нд.
19:05 21:30 Полтава-Лохвиця: Заводське 21:35 22:40 щоденно

Миргородський напрямок (на Миргород, Кременчук)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Гадяча Рейс Час відправл. із Гадяча Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 11:25 Гадяч-Миргород: Великі Сорочинці 06:05 08:30 щоденно
11:10 13:20 Гадяч-Миргород: Ручки, Комишня 06:30 08:30 щоденно
06:00 08:00 Гадяч-Миргород: Великі Сорочинці 09:00 11:20 щоденно
15:30 17:55 Гадяч-Миргород: Великі Сорочинці 12:25 14:50 щоденно
16:00 18:10 Гадяч-Миргород: Ручки, Комишня 13:30 15:40 щоденно
08:30 12:55 Гадяч-Кременчук: В.Сорочинці, Миргород 14:30 19:00 щоденно
12:30 15:00 Гадяч-Миргород: Великі Сорочинці 15:30 17:35 щоденно

Лебединський напрямок (на Лебедин)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Гадяча Рейс Час відправл. із Гадяча Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:00 11:30 Гадяч-Лебедин: Веприк, Бобрик 11:45 13:15 щоденно
14:00 16:25 Полтава-Лебедин: Веприк, Бобрик 16:30 18:05 щоденно
15:05 16:35 Гадяч-Лебедин: Веприк, Бобрик 16:50 18:20 щоденно
10:40 17:50 Дніпро-Лебедин: Липова Долина 18:10 20:10 щоденно

Приміське сполучення (на Бірки, Воронівщину, Лютеньку)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Гадяча Рейс Час відправл. із Гадяча Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ГАДЯЧ-БЕРЕЗОВА ЛУКА

07:30 08:20
Гадяч-Березова Лука: Петрівка-Роменська
Гадяч11:45
Біленченківка12:00
Осняги12:05
Петрівка-Роменська12:10
Ручки12:20
Березова Лука12:55
11:45 12:55 пн.-пт.

ГАДЯЧ-ПЕТРІВКА-РОМЕНСЬКА

11:30 12:05
Гадяч-Петрівка-Роменська: Біленченківка
Гадяч10:45
Біленченківка11:10
Осняги11:16
Петрівка-Роменська11:20
10:45 11:20 пн.-пт.

ГАДЯЧ-ВЕТХАЛІВКА ГАДЯЧ-СЕРЕДНЯКИ ГАДЯЧ-ВЕНЕСЛАВІВКА

07:05 08:05
Гадяч-Ветхалівка: Петрівка-Роменська
Гадяч06:00
Біленченківка06:06
Осняги06:20
Петрівка-Роменська06:36
Венеславівка06:44
Середняки06:48
Коновалове06:55
Ветхалівка07:00
06:00 07:00 ср., нд.
14:05 15:05
Гадяч-Ветхалівка: Петрівка-Роменська
Гадяч13:00
Біленченківка13:06
Осняги13:20
Петрівка-Роменська13:36
Венеславівка13:44
Середняки13:48
Коновалове13:55
Ветхалівка14:00
13:00 14:00 ср., нд.

ГАДЯЧ-БІРКИ ГАДЯЧ-РИМАРІВКА ГАДЯЧ-СВАТКИ

06:55 07:40
Гадяч-Бірки: Красна Лука, Римарівка, Сватки
Гадяч06:05
Красна Лука06:21
Римарівка06:31
Максимівка06:37
Сватки06:44
Бірки06:50
06:05 06:50 щоденно
09:30
Гадяч-Римарівка: Красна Лука
Гадяч08:25
Гадяч АС-208:30
Красна Лука08:35
Римарівка08:45
08:25 08:45 пн.-пт., нд.
11:40 12:25
Гадяч-Бірки: Красна Лука, Римарівка, Сватки
Гадяч10:45
Гадяч АС-210:50
Красна Лука10:57
Римарівка11:03
Максимівка11:06
Сватки11:14
Бірки11:35
10:45 11:35 пн.ср.пт.-нд.
12:55 13:40
Гадяч-Бірки: Красна Лука, Римарівка, Сватки
Гадяч12:00
Гадяч АС-212:05
Красна Лука12:11
Римарівка12:16
Максимівка12:20
Сватки12:29
Бірки12:50
12:00 12:50 щоденно
15:20 16:05
Гадяч-Бірки: Красна Лука, Римарівка, Сватки
Гадяч14:35
Гадяч АС-214:40
Красна Лука14:45
Римарівка14:50
Максимівка14:55
Сватки15:00
Бірки15:15
14:35 15:15 пн.ср.пт.-нд.
18:10 18:55
Гадяч-Бірки: Красна Лука, Римарівка, Сватки
Гадяч17:15
Гадяч АС-217:20
Красна Лука17:26
Римарівка17:31
Максимівка17:35
Сватки17:44
Бірки18:00
17:15 18:00 щоденно

ГАДЯЧ-ВЕЛИКІ БУДИЩА ГАДЯЧ-ЦІПКИ ГАДЯЧ-ХИТЦІ

06:55 07:40
Гадяч-Великі Будища: Красна Лука, Хитці, Ціпки
Гадяч05:55
Красна Лука06:06
Хитці06:10
Ціпки06:28
Великі Будища06:45
05:55 06:45 пн.-пт., нд.
13:15 13:55
Гадяч-Великі Будища: Красна Лука, Хитці, Ціпки
Гадяч12:30
Красна Лука12:41
Хитці12:45
Ціпки13:03
Великі Будища13:10
12:30 13:10 пн.-пт., нд.
17:55 18:35
Гадяч-Великі Будища: Красна Лука, Хитці, Ціпки
Гадяч17:10
Хитці17:25
Ціпки17:40
Великі Будища17:50
17:10 17:50 пн.-пт., нд.

ГАДЯЧ-БАКУТИ ГАДЯЧ-ПЛІШИВЕЦЬ ГАДЯЧ-КНИШІВКА

06:50 07:50
Гадяч-Бакути: Хитці, Плішивець, Тимофіївка
Гадяч05:35
Красна Лука05:44
Хитці05:48
Броварки05:59
Книшівка06:06
Дучинці06:12
Плішивець06:21
Тимофіївка06:32
Бакути06:45
05:35 06:45 ср., нд.
06:45 07:25
Гадяч-Плішивець: Хитці, Броварки, Книшівка
Гадяч06:00
Хитці06:13
Броварки06:22
Книшівка06:29
Дучинці06:34
Плішивець06:40
06:00 06:40 пн.-вт., чт.-пт.
08:30 09:10
Гадяч-Книшівка: Хитці, Броварки
Гадяч07:45
Хитці08:00
Броварки08:10
Книшівка08:15
07:45 08:15 пн.-пт.
12:10 12:55
Гадяч-Плішивець: Хитці, Броварки, Книшівка
Гадяч11:20
Гадяч АС-211:25
Хитці11:36
Броварки11:45
Книшівка11:52
Дучинці11:58
Плішивець12:05
11:20 12:05 пн.-вт., чт.-пт.
12:15 13:00
Гадяч-Бакути: Хитці, Плішивець, Тимофіївка
Гадяч11:20
Гадяч АС-211:25
Красна Лука11:29
Хитці11:32
Броварки11:40
Книшівка11:46
Дучинці11:50
Плішивець11:57
Тимофіївка12:05
Бакути12:10
11:20 12:10 нд.
14:45 15:50
Гадяч-Бакути: Хитці, Плішивець, Тимофіївка
Гадяч13:20
Гадяч АС-213:25
Красна Лука13:31
Хитці13:35
Броварки13:46
Книшівка13:53
Дучинці13:59
Плішивець14:08
Тимофіївка14:19
Бакути14:35
13:20 14:35 ср.
18:00 18:45
Гадяч-Плішивець: Хитці, Броварки, Книшівка
Гадяч17:20
Гадяч АС-217:25
Хитці17:32
Броварки17:40
Книшівка17:46
Дучинці17:50
Плішивець17:55
17:20 17:55 пн.-пт.

ГАДЯЧ-ВЕПРИК ГАДЯЧ-ВЕЛЬБІВКА

08:35 09:05
Гадяч-Веприк: Вельбівка
Гадяч08:00
Гадяч АС-208:05
Вельбівка08:14
Веприк08:30
08:00 08:30 щоденно
Гадяч-Веприк: Вельбівка
Гадяч10:30
Гадяч АС-2
Вельбівка
Веприк
10:30 пн.-чт., сб.

ГАДЯЧ-ВОРОНІВЩИНА ГАДЯЧ-МАРТИНІВКА ГАДЯЧ-ВЕПРИК

06:45 07:30
Гадяч-Воронівщина: Вельбівка, Веприк
Гадяч05:55
Гадяч АС-206:00
Вельбівка06:07
Веприк06:20
Мартинівка06:35
Воронівщина06:40
05:55 06:40 пн.-пт., нд.
11:50 12:35
Гадяч-Воронівщина: Вельбівка, Веприк
Гадяч11:00
Гадяч АС-211:05
Вельбівка11:12
Веприк11:28
Мартинівка11:42
Воронівщина11:45
11:00 11:45 пт., нд.
15:15 16:10
Гадяч-Воронівщина: Вельбівка, Веприк
Гадяч14:00
Гадяч АС-214:05
Вельбівка14:14
Веприк14:36
Мартинівка14:53
Воронівщина14:55
14:00 14:55 пн.-чт., нд.
17:30 18:25
Гадяч-Воронівщина: Вельбівка, Веприк
Гадяч16:30
Гадяч АС-216:35
Вельбівка16:44
Веприк17:06
Мартинівка17:23
Воронівщина17:25
16:30 17:25 пт.

ГАДЯЧ-СОСНІВКА ГАДЯЧ-ВЕЛЬБІВКА ГАДЯЧ-ЗАПСІЛЬСЬКЕ

06:55 07:30
Гадяч-Соснівка: Вельбівка, Запсільське
Гадяч06:05
Вельбівка06:26
Запсільське06:34
Соснівка06:50
06:05 06:50 пн.-пт.
08:35 09:10
Гадяч-Соснівка: Вельбівка, Запсільське
Гадяч07:45
Вельбівка08:00
Запсільське08:15
Соснівка08:30
07:45 08:30 пн.-пт.
06:30 07:05
Гадяч-Соснівка: Вельбівка, Запсільське
Гадяч10:30
Гадяч АС-210:35
Вельбівка10:49
Запсільське10:57
Соснівка11:05
10:30 11:05 нд.
13:15 13:50
Гадяч-Соснівка: Вельбівка, Запсільське
Гадяч12:20
Гадяч АС-212:25
Вельбівка12:45
Запсільське12:53
Соснівка13:00
12:20 13:00 пн.-пт.
18:10 18:50
Гадяч-Соснівка: Вельбівка, Запсільське
Гадяч17:20
Гадяч АС-217:25
Вельбівка17:45
Запсільське17:53
Соснівка18:00
17:20 18:00 пн.-пт.

ГАДЯЧ-ЛЮТЕНЬКА ГАДЯЧ-ВЕЛЬБІВКА ГАДЯЧ-ЗАПСІЛЬСЬКЕ

06:45 07:45
Гадяч-Лютенька: Вельбівка, Запсільське
Гадяч05:40
Вельбівка05:58
Запсільське06:20
Лютенька06:40
05:40 06:40 щоденно
12:55 13:55
Гадяч-Лютенька: Вельбівка, Запсільське
Гадяч11:50
Гадяч АС-211:55
Вельбівка12:07
Запсільське12:30
Лютенька12:50
11:50 12:50 щоденно
18:20 19:20
Гадяч-Лютенька: Вельбівка, Запсільське
Гадяч17:15
Гадяч АС-217:20
Вельбівка17:32
Запсільське17:55
Лютенька18:15
17:15 18:15 щоденно


2015-2018