Розклад руху автобусів по автостанції НОВІ САНЖАРИ

Автостанція Нові Санжари - пасажирська станція районного центру. Знаходиться вокзал у центрі селища, по вулиці Центральна (колишня Жовтнева). Найближча залізнична станція Нові Санжари знаходиться за 7 км у селі Руденківка.

Автовокзал обслуговує автобуси приміського та міжміського сполучення. Найкраще автобусне сполучення Нові Санжари мають із Полтавою (близько 20 рейсів щоденно) та Дніпром (6 рейсів щоденно). Переважна частина автобусів, які відправляються від автостанції, транзитні. Із Нових Санжар можна дістатися сусідньої Дніпропетровської області. Щоденно із автовокзалу відправляються транзитні автобуси Полтава-Дніпро (Полтава-Дніпропетровськ) через Нехворощу, Магдалинівку або Кобеляки, Царичанку, Петриківку та Миргород-Нікополь через Кобеляки, Царичанку, Петриківку, Дніпро. По області із Нових Санжар можна доїхати до Великої Багачки (транзитний автобус Нікополь-Миргород), Біликів (транзитні автобуси Полтава-Кобеляки), Кобеляк (транзитні автобуси Полтава-Кобеляки, Полтава-Дніпро, Миргород-Нікополь), Миргорода (транзитний автобус Нікополь-Миргород), Полтави (автовокзал на Алмазному або автостанція на Шевченка), Решетилівки (автотраса Харків-Київ, транзитний автобус Нікополь-Миргород). Гарне автобусне сполучення районний центр має із селами Балівка, Бечеве, Бридуни, Великий Кобелячок, Великі Солонці, Вільний Степ, Вовківка, Галущина Гребля, Губарівка, Давидівка, Дмитренки, Драбинівка, Дубина, Дудкин Гай, Зачепилівка, Клюсівка, Коби, Козуби, Крута Балка, Кунцеве, Лелюхівка, Лівенське, Лугове (Ленінове), Малий Кобелячок, Маячка, Мушина Гребля, Нехвороща, Пасічне, Пологи-Низ, Полузір’я, Рекунівка, Руденківка (залізнична станція Нові Санжари), Судівка, Суха Маячка, Шовкопляси, Шпортьки. Більшість рейсів до сіл здійснюється по днях.





Розклад руху автобусів розділено на два напрямки: Полтавський та Дніпропетровський, окремо виділено приміське сполучення.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

смт Нові Санжари
вул. Центральна (Жовтнева), 44/5



тел. (05344)315-09, (093)792-28-33
Режим роботи: 6:00-18:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву, Миргород)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Нових Санжар Рейс Час відправл. із Нових Санжар Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:25
Кунцеве-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Кунцеве
Нові Санжари06:30
Лелюхівка06:32
Шевченки06:50
Судіївка06:55
Мачухи07:05
Полтава АС-207:20
06:30 07:20 щоденно
05:55 06:55 Пасічне-Полтава: Шевченки, Мачухи 07:00 07:50 пн.-ср.пт.нд.
06:30 07:08 Кобеляки-Полтава: Шевченки, Мачухи 07:10 07:50 щоденно
07:25
Вільний Степ-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Вільний Степ
Нові Санжари07:30
Лелюхівка07:35
Шевченки08:00
Судіївка08:10
Мачухи08:15
Полтава АС-208:35
07:30 08:35 пн.-вт., пт.-нд.
06:00 07:50
Лівенське-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Лівенське06:00
Нові Санжари08:00
Лелюхівка08:04
Ганжі08:16
Шевченки08:30
Судіївка08:37
Мачухи08:42
Полтава АС-209:00
08:00 09:00 пн.-ср., пт.-нд.
08:10
Нехвороща-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Нехвороща
Нові Санжари08:15
Лелюхівка08:18
Шевченки08:37
Судіївка08:42
Мачухи08:46
Полтава АС-209:00
08:15 09:00 щоденно
08:10 08:25
Руденківка-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Руденківка08:10
Нові Санжари08:30
Лелюхівка08:32
Ганжі08:39
Шевченки08:48
Судіївка08:52
Мачухи08:54
Розсошенці08:59
Полтава АС-209:15
08:30 09:15 щоденно
06:20 09:00 Дніпро-Полтава
lotsman.net.ua
09:05 09:40 щоденно
06:50 07:55 Нові Санжари-Полтава: Полузір’я 10:15 11:40 щоденно
07:10 10:20 Дніпро-Полтава 10:25 11:17 щоденно
07:40 10:30 Дніпро-Полтава 10:35 11:10 щоденно
10:35 10:50
Зачепилівка-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Зачепилівка10:35
Нові Санжари10:55
Лелюхівка11:00
Шевченки11:15
Судіївка11:20
Мачухи11:25
Розсошенці11:30
Полтава АС-211:45
10:55 11:45 пн.-пт., нд.
10:25 11:10
Кунцеве-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Кунцеве10:25
Нові Санжари11:15
Лелюхівка11:20
Шевченки11:35
Судіївка11:40
Мачухи11:45
Розсошенці11:55
Полтава АС-212:15
11:15 12:15 щоденно
11:15 11:45
Руденківка-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Руденківка11:15
Нові Санжари11:50
Лелюхівка11:52
Ганжі11:59
Шевченки12:08
Судіївка12:12
Мачухи12:14
Розсошенці12:19
Полтава АС-212:35
11:50 12:35 щоденно
11:10 12:05 Кобеляки-Полтава: Шевченки, Мачухи 12:10 13:00 щоденно
06:20 13:18 Нікополь-Миргород: Полтава, В.Багачка
lotsman.net.ua
13:23 16:40 щоденно
12:50 13:30 Пасічне-Полтава: Шевченки, Мачухи 13:35 14:20 пт., нд.
12:50 14:00
Нехвороща-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Нехвороща12:50
Нові Санжари14:05
Лелюхівка14:10
Ганжі14:20
Шевченки14:36
Судіївка14:41
Мачухи14:44
Полтава АС-215:00
14:05 15:00 щоденно
14:55 Кунцеве-Полтава: Лелюхівка, Мачухи 15:00 15:50 щоденно
15:35 15:50
Руденківка-Полтава: Лелюхівка, Мачухи
Руденківка15:35
Нові Санжари15:55
Лелюхівка15:57
Ганжі16:04
Шевченки16:13
Судіївка16:17
Мачухи16:19
Розсошенці16:24
Полтава АС-216:40
15:55 16:40 щоденно
13:25 14:30 Нові Санжари-Полтава: Полузір’я 16:20 17:45 щоденно
13:15 16:15 Дніпро-Полтава 16:20 17:15 щоденно
16:50 17:33 Кобеляки-Полтава: Шевченки, Мачухи 17:35 18:10 щоденно
14:45 17:55 Дніпро-Полтава 18:00 18:50 щоденно
18:45 22:25 Дніпро-Полтава 22:25 23:10 щоденно

Дніпропетровський напрямок (на Білики, Кобеляки, Дніпро, Нікополь)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Нових Санжар Рейс Час відправл. із Нових Санжар Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

НОВІ САНЖАРИ-ДНІПРО НОВІ САНЖАРИ-НІКОПОЛЬ

06:10 07:00 Полтава-Дніпро: Нехвороща, Магдалинівка 07:05 10:15 щоденно
07:00 07:50 Полтава-Дніпро: Нехвороща, Магдалинівка 07:55 11:25 щоденно
08:35 12:22 Миргород-Нікополь: Кобеляки, Дніпро
lotsman.net.ua
12:27 18:20 щоденно
12:15 12:55 Полтава-Дніпро: Кобеляки, Царичанка 13:00 15:55 щоденно
13:00 13:35 Полтава-Дніпро: Нехвороща, Магдалинівка
lotsman.net.ua
13:40 16:20 щоденно
14:00 14:40 Полтава-Дніпро: Нехвороща, Магдалинівка 14:45 17:45 щоденно

НОВІ САНЖАРИ-БІЛИКИ НОВІ САНЖАРИ-КОБЕЛЯКИ

05:05 05:39 Полтава-Кобеляки: Жуки, Білики 05:40 06:25 щоденно
08:20 09:10 Полтава-Кобеляки: Жуки, Білики 09:15 10:05 щоденно
15:05 15:45 Полтава-Кобеляки: Жуки, Білики 15:50 16:35 щоденно

Приміське сполучення (на Нехворощу, Руденківку, Кунцеве, Коби)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Нових Санжар Рейс Час відправл. із Нових Санжар Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

НОВІ САНЖАРИ-ЗАЧЕПИЛІВКА ПОЛТАВА-ЗАЧЕПИЛІВКА

06:40 07:20
Полтава-Зачепилівка
Полтава АС-206:40
Мачухи06:55
Судіївка07:00
Шевченки07:05
Лелюхівка07:15
Нові Санжари АС07:25
Зачепилівка07:35
07:25 07:35 пн.-пт., нд.
07:40 07:50 Нові Санжари-Зачепилівка 10:20 10:30 пн.-пт., нд.
13:15 14:05
Полтава-Зачепилівка
Полтава АС-213:15
Мачухи13:30
Судіївка13:35
Шевченки13:40
Лелюхівка14:00
Нові Санжари АС14:10
Зачепилівка14:20
14:10 14:20 пн.-пт., нд.

НОВІ САНЖАРИ-РУДЕНКІВКА НОВІ САНЖАРИ-ДУБИНА

05:35 06:14
Полтава-Руденківка: Клюсівка, Дубина
Полтава05:35
Критий ринок05:38
вул. Чапаєва05:40
Фурманова05:42
Автотраса05:44
Боженка05:46
Розсошенці05:48
Мачухи05:50
Судіївка05:52
Шевченки05:56
Лелюхівка06:12
Нові Санжари06:15
Клюсівка06:29
Дубина06:32
Руденківка06:35
06:15 06:35 щоденно
09:20 10:15
Полтава-Руденківка: Клюсівка, Дубина
Полтава АС-209:20
Критий ринок09:25
Чапаєва09:27
Фурманова09:29
Автотраса09:31
Боженка09:33
Розсошенці09:35
Мачухи09:42
Судіївка09:44
Шевченки09:48
Лелюхівка09:55
Нові Санжари10:20
Клюсівка10:34
Дубина10:37
Руденківка10:40
10:20 10:40 щоденно
14:20 15:10
Полтава-Руденківка: Клюсівка, Дубина
Полтава14:20
Критий ринок14:25
вул. Чапаєва14:27
Фурманова14:29
Автотраса14:31
Боженка14:33
Розсошенці14:35
Мачухи14:40
Судіївка14:42
Шевченки14:45
Лелюхівка15:05
Нові Санжари15:15
Клюсівка15:25
Дубина15:28
Руденківка15:30
15:15 15:30 щоденно
17:25 18:15
Полтава-Руденківка: Клюсівка, Дубина
Полтава17:25
Критий ринок17:32
вул. Чапаєва17:34
Фурманова17:36
Автотраса17:38
Боженка17:39
Розсошенці17:41
Мачухи17:48
Судіївка17:52
Шевченки17:56
Лелюхівка18:11
Нові Санжари18:20
Клюсівка18:31
Дубина18:34
Руденківка18:40
18:20 18:40 щоденно

НОВІ САНЖАРИ-НЕХВОРОЩА НОВІ САНЖАРИ-СОКОЛОВА БАЛКА

10:10 11:00
Полтава-Нехвороща: Руденківка, Драбинівка
Полтава10:10
Мачухи10:26
Судіївка10:29
Шевченки10:34
Лелюхівка10:52
Нові Санжари11:05
Руденківка11:14
Галущина Гребля11:26
Драбинівка11:46
Соколова Балка12:00
Нехвороща12:20
11:05 12:20 щоденно
16:00 16:50
Полтава-Нехвороща: Руденківка, Драбинівка
Полтава16:00
Мачухи16:16
Судіївка16:19
Шевченки16:24
Нові Санжари16:55
Руденківка17:10
Галущина Гребля17:22
Драбинівка17:37
Соколова Балка17:51
Нехвороща18:05
16:55 18:05 щоденно

НОВІ САНЖАРИ-ЛІВЕНСЬКЕ

12:15 13:15
Полтава-Лівенське: Руденківка, Маячка
Полтава12:15
Кладовище12:26
Мачухи12:33
Судіївка12:38
Шевченки12:45
Лелюхівка13:11
Нові Санжари13:20
Руденківка13:31
Пологи-Низ13:42
Галущина Гребля13:55
Мушина Гребля14:00
Делії14:07
Суха Маячка14:14
Ленінове14:19
Рекунівка14:27
Губарівка14:34
Маячка14:39
Лівенське14:45
13:20 14:45 пн.-ср., пт.-нд.

НОВІ САНЖАРИ-ВІЛЬНИЙ СТЕП НОВІ САНЖАРИ-КРУТА БАЛКА

12:50 13:55
Полтава-Вільний Степ: Крута Балка
Полтава АС-212:50
Мачухи13:10
Судіївка13:15
Шевченки13:20
Лелюхівка13:50
Нові Санжари АС14:00
Руденківка14:10
Галущина Гребля14:25
Вовківка14:45
Драбинівка14:50
Крута Балка15:20
Вільний Степ15:40
14:00 15:40 пн.вт.пт.-нд.

НОВІ САНЖАРИ-КУНЦЕВЕ НОВІ САНЖАРИ-КЛЮСІВКА

07:40 08:30
Полтава-Кунцеве: Клюсівка, Дубина, Балівка
Полтава07:40
Мачухи07:56
Судіївка07:59
Шевченки08:04
Нові Санжари08:35
Клюсівка08:44
Дубина08:49
Балівка08:56
Кунцеве09:00
08:35 09:00 щоденно
17:05 17:55
Полтава-Кунцеве: Клюсівка, Дубина, Балівка
Полтава17:05
Мачухи17:21
Судіївка17:24
Шевченки17:29
Нові Санжари18:00
Клюсівка18:13
Дубина18:18
Балівка18:25
Кунцеве18:30
18:00 18:30 щоденно

НОВІ САНЖАРИ-КОБИ НОВІ САНЖАРИ-СТОВБИНА ДОЛИНА

08:45 09:10
Нові Санжари-Коби: Лелюхівка, Ст.Долина
Нові Санжари08:10
Лелюхівка08:15
Судівка08:20
Шпортьки08:25
Стовбина Долина08:30
Давидівка08:35
Коби08:45
08:10 08:45 вт., пт.
15:05 15:30
Нові Санжари-Коби: Лелюхівка, Ст.Долина
Нові Санжари14:30
Лелюхівка14:35
Судівка14:40
Шпортьки14:45
Стовбина Долина14:50
Давидівка14:55
Коби15:05
14:30 15:05 вт., пт.

НОВІ САНЖАРИ-ПАСІЧНЕ НОВІ САНЖАРИ-МАЛИЙ КОБЕЛЯЧОК

10:50 11:35 Полтава-Пасічне: М.Кобелячок, Попове 11:40 12:35 пн.-ср.пт.нд.
15:30 16:25 Полтава-Пасічне: М.Кобелячок, Попове 16:30 17:20 пт., нд.


2015-2018