Розклад руху автобусів по автостанції МАШІВКА

Автостанція Машівка - автобусна станція невеличкого районного центру у східній частині Полтавської області. Крім автовокзалу, у 4-тисячному селищі є й залізнична станція Тагамлик, на якій зупиняються лише приміські потяги. Найближчі залізничні станції для пасажирських поїздів - Селещина (знаходиться за 5 км від Машівки) та Полтава-Південна (35 км) в одному напрямку або Карлівка (розташована за 20 км) та Красноград Харківської області (50 км) у протилежному. Через районний центр проходить дві територіальні автомобільні дороги загального користування державного значення Т-17-12 (М-03)-Машівка-Карлівка та Т-17-35 Кобеляки-Нехвороща-Машівка. Відстань від Машівки до Полтави становить 35 км, до Карлівки - 20 км.


Автостанція обслуговує переважно автобуси, які відправляються до обласного центру та сіл Машівського району. Щоденно із Машівки вирушає близько 20 рейсів на Полтаву, скориставшись якими, пасажири зможуть діставшись обласного центру, зробити пересадку із центрального автовокзалу на автобуси, які відправляються майже в усі регіони України, а також до Білорусі, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії та Чехії. Всі автобуси прибувають на АС-2, яка знаходиться по вул. Шевченка, неподалік Центрального ринку. Крім обласного центру із селища можна дістатися Карлівки та наступних сіл Карлівського, Машівського та Полтавського районів: Абрамівка, Андріївка, Бабайкове, Базилівщина, Бузова Пасківка, Ватажкове, Ваці, Вільне, Григорівка, Дмитрівка, Козельщина, Коновалівка, Копили, Красногірка, Кустолово-Суходілка, Латишівка, Лип’янка, Лисівка, Любимівка, Мала Нехвороща, Марківка, Микільське, Минівка, Миронівка, Михайлівка, Нова Павлівка, Новий Тагамлик, Павлівка, Первомайське, Портнівка, Розумівка, Ряське, Сахнівщина, Селещина, Сухоносівка, Усть-Лип’янка.





Для зручності перегляду розклад руху автобусів розділено на два напрямки (на Полтаву й Карлівку) та Приміське сполучення (на села Машівського району). Щоб знайти необхідний рейс, потрібно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

смт Машівка
вул. Незалежності (Леніна), 124



тел. (093)790-71-92
Режим роботи: 4:45-19:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Машівки Рейс Час відправл. із Машівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:20 06:30 Нова Павлівка-Полтава: Селещина, Минівка 06:35 07:30 щоденно
06:00 06:50
Павлівка-Полтава: Селещина, Кашубівка
Павлівка06:00
Машівка07:10
Селещина07:19
Бузова Пасківка07:37
Минівка07:41
Кашубівка07:45
Марківка07:54
Копили08:03
Полтава АС-208:20
07:10 08:10 пн.-пт., нд.
06:25 07:30
Усть-Лип'янка-Полтава
Усть-Лип'янка06:25
Машівка07:35
Полтава АС-208:25
07:35 08:25 щоденно
07:00 07:50 Машівка-Полтава: Селещина, Минівка 08:05 08:50 щоденно
08:10 08:25
Базилевщина-Полтава: Селещина, Козельщина
Базилевщина08:10
Машівка08:30
Селещина08:35
Латишівка08:45
Вільне08:49
Огуївка08:53
Новий Тагамлик08:55
Козельщина08:59
Портнівка09:14
Марківка09:22
Копили09:31
Нижні Млини09:36
Полтава АС-209:50
08:30 09:50 вт.-нд.
07:15 08:50
Ряське-Полтава: Селещина, Минівка
Ряське07:15
Машівка08:55
Селещина09:05
Бузова Пасківка09:17
Минівка09:22
Кашубівка09:26
Марківка09:35
Полтава АС-210:05
08:55 10:05 щоденно
08:30 09:15 Карлівка-Полтава: Селещина, Минівка 09:20 10:10 щоденно
09:05 09:35
Лисівка-Полтава: Селещина, Минівка
Лисівка09:05
Машівка09:40
Селещина09:55
Бузова Пасківка10:02
Минівка10:06
Кашубівка10:09
Марківка10:14
Полтава АС-210:35
09:40 10:35 щоденно
09:55 10:50 Машівка-Полтава: Селещина, Минівка 11:00 11:50 щоденно
11:10 11:55
Кустолово-Суходолка-Полтава: Козельщина
Кустолово-Суходолка11:10
Машівка12:00
Селещина12:07
Сухоносівка12:10
Латишівка12:14
Вільне12:18
Новий Тагамлик12:22
Козельщина12:26
Портнівка12:37
Марківка12:42
Копили12:52
Нижні Млини12:55
Автотраса12:59
Критий ринок13:05
Полтава АС-213:10
12:00 13:10 щоденно
12:10 12:55
Павлівка-Полтава: Селещина, Кашубівка
Павлівка12:10
Машівка13:00
Селещина13:07
Бузова Пасківка13:20
Минівка13:23
Кашубівка13:26
Марківка13:33
Копили13:40
Полтава АС-214:00
13:00 14:00 пн.-пт.
12:10 13:00 Машівка-Полтава: Селещина, Минівка 13:30 14:30 щоденно
13:15 13:55 Нова Павлівка-Полтава: Селещина, Минівка 14:00 15:05 пт.
13:40 14:40
Усть-Лип'янка-Полтава
Усть-Лип'янка13:40
Машівка14:45
Полтава АС-215:55
14:45 15:55 щоденно
14:40 15:20
Лисівка-Полтава: Селещина, Минівка
Усть-Лип'янка14:40
Машівка15:25
Селещина15:40
Бузова Пасківка15:47
Минівка15:51
Кашубівка15:54
Марківка15:59
Полтава АС-216:20
15:25 16:20 щоденно
15:00 15:25
Миронівка-Полтава: Селещина, Козельщина
Миронівка15:00
Машівка15:30
Селещина15:35
Латишівка15:45
Вільне15:49
Огуївка15:53
Новий Тагамлик15:55
Козельщина15:59
Портнівка16:14
Марківка16:22
Копили16:31
Нижні Млини16:36
Полтава АС-216:50
15:30 16:50 вт.-нд.
15:22 16:10 Машівка-Полтава: Селещина, Минівка 16:10 17:05 щоденно
17:50 18:45
Машівка-Полтава: Селещина, Кашубівка
Машівка16:35
Селещина16:45
Бузова Пасківка16:58
Кашубівка17:03
Марківка17:09
Копили17:15
Полтава АС-217:35
16:35 17:35 нд.
17:00 17:35
Кустолово-Суходолка-Полтава: Козельщина
Кустолово-Суходолка17:00
Машівка17:45
Селещина17:51
Сухоносівка17:54
Латишівка17:58
Вільне18:01
Новий Тагамлик18:05
Козельщина18:08
Портнівка18:18
Марківка18:23
Копили18:31
Нижні Млини18:33
Автотраса18:40
Полтава АС-218:45
17:45 18:45 щоденно
17:55
Ряське-Полтава: Селещина, Минівка
Ряське
Машівка18:00
Селещина18:10
Бузова Пасківка18:22
Минівка18:27
Кашубівка18:31
Марківка18:40
Полтава АС-219:10
18:00 19:10 щоденно
17:15 18:10 Машівка-Полтава: Селещина, Минівка 18:30 19:15 щоденно
18:40
Лисівка-Полтава
Лисівка18:40
Машівка
Полтава АС-219:50
19:50 щоденно
20:00
Миронівка-Полтава
Миронівка20:00
Машівка
Полтава АС-221:05
21:05 вт.-нд.
19:20
Усть-Лип'янка-Полтава
Усть-Лип'янка19:20
Машівка
Полтава АС-221:35
21:35 пт.

Карлівський напрямок (на Карлівку)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Машівки Рейс Час відправл. із Машівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:25 11:25 Полтава-Карлівка: Сахнівщина, Григорівка 11:30 11:55 щоденно

Приміське сполучення (на Базилевщину, Лисівку, Усть-Лип'янку)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Машівки Рейс Час відправл. із Машівки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

МАШІВКА-АБРАМІВКА

Машівка-Абрамівка: Дмитрівка
Машівка06:40
Дмитрівка07:14
Абрамівка07:20
06:40 07:20 пн.-вт., чт.-пт.
Машівка-Абрамівка: Дмитрівка
Машівка11:00
Дмитрівка11:24
Абрамівка11:30
11:00 11:30 пн.-вт., чт.-пт.

МАШІВКА-БАЗИЛЕВЩИНА МАШІВКА-МИРОНІВКА

06:20 07:35
Полтава-Базилевщина
Полтава06:20
Критий ринок06:24
Нижні Млини06:35
Копили06:39
Марківка06:52
Портнівка06:59
Козельщина07:13
Новий Тагамлик07:15
Огуївка07:17
Вільне07:23
Латишівка07:28
Селещина07:36
Машівка07:40
Базилевщина08:00
07:40 08:00 вт.-нд.
12:15 13:35
Полтава-Миронівка: Базилевщина
Полтава12:15
Критий ринок12:19
Нижні Млини12:30
Копили12:34
Марківка12:47
Портнівка12:54
Козельщина13:08
Новий Тагамлик13:11
Огуївка13:15
Вільне13:18
Латишівка13:23
Селещина13:31
Машівка13:40
Базилевщина14:11
Миронівка14:20
13:40 14:20 вт.-нд.
18:55 19:45
Полтава-Миронівка: Базилевщина
Полтава18:55
Критий ринок18:56
Нижні Млини19:04
Копили19:06
Марківка19:14
Портнівка19:18
Козельщина19:27
Новий Тагамлик19:31
Огуївка19:35
Вільне19:39
Латишівка19:41
Селещина19:43
Машівка19:50
Базилевщина19:56
Миронівка20:00
19:50 20:00 вт.-нд.

МАШІВКА-КУСТОЛОВО-СУХОДОЛКА

08:40 10:20
Полтава-Кустолово-Суходолка: Андріївка
Полтава08:40
Критий ринок08:45
Автотраса08:48
Нижні Млини08:53
Копили08:57
Марківка09:10
Портнівка09:17
Козельщина09:31
Новий Тагамлик09:36
Вільне09:41
Латишівка09:46
Сухоносівка09:51
Селещина09:55
Машівка10:25
Андріївка10:38
Кустолово-Суходолка10:55
10:25 10:55 щоденно
14:30 16:00
Полтава-Кустолово-Суходолка: Андріївка
Полтава14:30
Критий ринок14:36
Автотраса14:38
Нижні Млини14:43
Копили14:47
Марківка15:00
Портнівка15:07
Козельщина15:21
Новий Тагамлик15:26
Вільне15:31
Латишівка15:36
Сухоносівка15:41
Селещина15:45
Машівка16:15
Андріївка16:28
Кустолово-Суходолка16:45
16:15 16:45 щоденно

МАШІВКА-ЛИСІВКА

07:30 08:10
Полтава-Лисівка: Андріївка, К.-Суходолка
Полтава07:30
Марківка07:46
Кашубівка07:51
Минівка07:53
Бузова Пасківка07:57
Селещина08:04
Машівка08:15
Андріївка08:27
Кустолово-Суходолка08:39
Лисівка08:45
08:15 08:45 щоденно
13:00 13:45
Полтава-Лисівка: Андріївка, К.-Суходолка
Полтава13:00
Марківка13:16
Кашубівка13:21
Минівка13:23
Бузова Пасківка13:27
Селещина13:34
Машівка13:50
Андріївка14:00
Кустолово-Суходолка14:10
Лисівка14:20
13:50 14:20 щоденно
17:30 18:10
Полтава-Лисівка: Андріївка, К.-Суходолка
Полтава17:30
Марківка17:46
Кашубівка17:51
Минівка17:53
Бузова Пасківка17:57
Селещина18:04
Машівка18:15
Андріївка18:25
Кустолово-Суходолка18:30
Лисівка18:35
18:15 18:35 щоденно

МАШІВКА-НОВА ПАВЛІВКА

11:25 12:10 Полтава-Нова Павлівка: Лип’янка, Абрамівка 12:15 13:00 щоденно
16:15 17:05 Полтава-Нова Павлівка: Лип’янка, Абрамівка 17:10 18:15 пт.

МАШІВКА-ПАВЛІВКА

09:20 10:25
Полтава-Павлівка: Красногірка, Михайлівка
Полтава09:20
Копили09:40
Марківка09:45
Кашубівка09:50
Минівка09:52
Бузова Пасківка09:56
Селещина10:02
Машівка10:30
Красногірка10:45
Михайлівка11:05
Павлівка11:10
10:30 11:10 пн.-пт., нд.
16:00 16:55
Полтава-Павлівка: Красногірка, Михайлівка
Полтава16:00
Копили16:20
Марківка16:25
Кашубівка16:30
Минівка16:32
Бузова Пасківка16:36
Селещина16:42
Машівка17:00
Красногірка17:30
Михайлівка17:32
Павлівка17:40
17:00 17:40 пн.-пт.

МАШІВКА-РЯСЬКЕ

13:45 14:55
Полтава-Ряське: Красногірка, Коновалівка
Полтава13:45
Марківка14:15
Кашубівка14:25
Минівка14:28
Бузова Пасківка14:35
Селещина14:47
Машівка15:00
Андріївка15:16
Красногірка15:23
Михайлівка15:30
Первомайське15:41
Любимівка15:47
Коновалівка16:10
Ряське16:15
15:00 16:15 щоденно

МАШІВКА-СЕЛЕЩИНА

Машівка-Селещина 07:25 07:35 пн.-пт.
Машівка-Селещина 10:45 11:00 пн.-пт.
Машівка-Селещина 17:15 17:30 пн.-чт.

МАШІВКА-УСТЬ-ЛИП’ЯНКА

04:25 05:10
Полтава-Усть-Лип’янка: Мала Нехвороща, Ряське
Полтава04:25
Критий ринок04:30
Левада04:37
Машівка05:15
Михайлівка05:40
Первомайське05:50
Любимівка06:00
Мала Нехвороща06:05
Коновалівка06:10
Ряське06:20
Усть-Лип’янка06:25
05:15 06:25 щоденно
11:00 11:55
Полтава-Усть-Лип’янка: Мала Нехвороща, Ряське
Полтава11:00
Критий ринок11:05
Левада11:10
Машівка12:00
Красногірка12:20
Михайлівка12:27
Первомайське12:45
Любимівка12:47
Мала Нехвороща12:50
Коновалівка12:58
Ряське13:00
Усть-Лип’янка13:20
12:00 13:20 щоденно
16:40 17:25
Полтава-Усть-Лип’янка: Мала Нехвороща, Ряське
Полтава16:40
Критий ринок16:45
Левада16:50
Машівка17:30
Красногірка17:50
Михайлівка17:58
Первомайське18:08
Любимівка18:17
Мала Нехвороща18:24
Коновалівка18:31
Ряське18:41
Усть-Лип’янка18:50
17:30 18:50 пт.


2015-2017