Розклад руху автобусів по автостанції ВЕЛИКА БАГАЧКА

Автостанція Велика Багачка - автобусна пасажирська станція районного центру Полтавської області. Єдина станція майже 6-тисячного селища, із якої здійснюються пасажирські перевезення. Найближчі залізничні станції розташовані у Нижніх Яреськах (станція Яреськи, 15 км від Великої Багачки), Гоголевому (20 км) та Миргороді (25 км). Будівля автостанції розташована поруч із ринком, що дуже зручно для жителів Великобагачанського району. Неподалік вокзалу (1,5 км) знаходиться відомий на всю Полтавщину, і не тільки, санаторій «Псьол».


Автостанція обслуговує автобуси приміського та міжміського сполучення (по області та Україні). Скориставшись автобусами міжобласного сполучення, пасажири можуть доїхати до Валок та Харкова (транзитний автобус Миргород-Харків), до Краснограда, Перещепиного, Новомосковська, Запоріжжя, Василівки та Мелітополя (транзитний автобус Миргород-Мелітополь), до Царичанки, Петриківки, Дніпра (Дніпропетровська) та Нікополя (транзитний автобус Миргород-Нікополь), крім того, через Велику Багачку курсує щоденно транзитний автобус Миргород-Дніпро (на автостанцію не заїжджає). Найкраще сполучення Велика Багачка має безперечно із обласним центром та Миргородом (щоденно майже по 20 рейсів). Також із районного центру можна дістатися до наступних населених пунктів Полтавщини: Карлівки (транзитний автобус Миргород-Мелітополь), Кобеляк (транзитний автобус Миргород-Нікополь), Комишні (транзитні автобуси Полтава-Лохвиця), Кременчука (транзитний автобус Полтава-Кременчук), Лохвиці (транзитні автобуси Полтава-Лохвиця), Нових Санжар (транзитний автобус Миргород-Нікополь), Семенівки (транзитний автобус Полтава-Кременчук), Решетилівки (автобуси на/через Полтаву зупиняються по автотрасі Київ-Харків, через селище проходить маршрут транзитного автобуса Миргород-Дніпро, хоча на автостанції ні у Великій Багачці, ні у Решетилівці він не заїжджає), Ромодана (транзитний автобус Полтава-Ромодан), Хорола (транзитний автобус Полтава-Кременчук), Чутового (транзитний автобус Миргород-Харків). По Великобагачанському району пасажири можуть дістатися селища Гоголеве та сіл: Багачка Перша, Байрак, Балаклія, Балюки, Білоцерківка, Бірки, Буряківщина, Грянчиха, Дзюбівщина, Довгалівка, Затон, Коноплянка, Корнієнки, Красногорівка, Кротівщина, Мар’янівка (Чапаєвка), Мар’янське, Матяшівка, Михайлівка, Мостовівщина, Огирівка, Остап’є, Пилипенки, Поділ, Попове, Радивонівка, Рокита, Семенівка, Сидорівщина, Скибівщина, Степанівка, Стефанівщина, Суржки, Устивиця, Якимове. Більшість рейсів на приміських маршрутах курсує по днях.





Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено або відмінено.

смт Велика Багачка
вул. Шевченка, 130



тел. (05345)915-43, (093)79-22-843
Режим роботи: 5:20-19:30





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву, Харків, Мелітополь, Нікополь)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Великої Багачки Рейс Час відправл. із Великої Багачки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:50 10:20 Велика Багачка-Полтава: Байрак, Поділ 05:50 07:20 пн.
06:20 06:45 Миргород-Полтава: Байрак 06:50 08:00 щоденно
07:20 07:55 Миргород-Мелітополь: Полтава, Запоріжжя 08:00 18:50 щоденно
08:25 08:50 Миргород-Полтава: Байрак 08:55 10:05 щоденно
08:35 09:12 Миргород-Нікополь: Полтава, Кобеляки, Дніпро 09:17 18:20 щоденно
09:30 09:55 Миргород-Полтава: Байрак 10:00 11:10 щоденно
11:05 11:35 Миргород-Полтава: Байрак 11:40 12:50 щоденно
11:40 12:05 Миргород-Полтава: Білоцерківка 12:10 13:35 щоденно
12:25 12:50 Миргород-Полтава: Байрак 12:55 14:05 пт., нд.
13:30 13:55 Миргород-Полтава: Байрак 14:00 15:10 щоденно
12:25 14:40 Лохвиця-Полтава: Білоцерківка 14:45 16:25 щоденно
14:45 15:04 Миргород-Полтава: Байрак 15:05 16:15 щоденно
18:15 19:45 Велика Багачка-Полтава: Байрак, Поділ 15:50 17:20 пт., нд.
13:30 16:00 Лохвиця-Полтава: Білоцерківка 16:05 17:50 ср.-нд.
15:55 16:35 Миргород-Полтава: Байрак 16:40 17:55 щоденно
13:15 16:45 Кременчук-Полтава: Білоцерківка, Поділ 16:50 18:15 щоденно
14:50 17:20 Лохвиця-Полтава: Білоцерківка 17:25 18:50 щоденно
17:30 17:55 Миргород-Полтава: Байрак 18:00 19:25 щоденно
17:10 18:15 Ромодан-Полтава: Байрак, Поділ 18:20 19:45 щоденно
18:45 19:14 Миргород-Полтава: Байрак 19:15 20:25 пт.

Миргородський напрямок (на Миргород, Лохвицю, Кременчук)

Час відправл. із початкової станції Час прибуття до Великої Багачки Рейс Час відправл. із Великої Багачки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:10 07:25 Полтава-Миргород 07:30 08:05 щоденно
07:00 08:20 Полтава-Лохвиця: Миргород, Комишня 08:25 11:00 щоденно
07:25 08:40 Полтава-Миргород 08:45 09:15 щоденно
07:50 09:10 Полтава-Лохвиця: Миргород, Комишня 09:15 12:00 ср.-нд.
08:30 09:40 Полтава-Лохвиця: Миргород, Комишня 09:45 12:10 щоденно
09:20 10:45 Полтава-Миргород 10:50 11:15 щоденно
10:00 11:00 Полтава-Кременчук: Миргород, Хорол 11:05 14:15 щоденно
11:00 12:05 Полтава-Миргород 12:10 12:40 щоденно
12:00 13:15 Полтава-Ромодан: Миргород, Бієве 13:20 14:50 щоденно
12:40 13:50 Полтава-Миргород 13:55 14:25 щоденно
13:20 14:35 Полтава-Миргород 14:40 15:10 щоденно
14:00 15:25 Полтава-Миргород 15:30 15:55 щоденно
05:50 15:40 Мелітополь-Миргород 15:45 16:20 щоденно
06:20 15:55 Нікополь-Миргород 16:00 16:40 щоденно
15:20 16:30 Полтава-Миргород 16:35 17:00 пт., нд.
15:50 17:00 Полтава-Миргород 17:05 17:30 щоденно
17:00 17:55 Полтава-Миргород 18:00 18:35 пт.
18:15 19:40 Полтава-Миргород 19:45 20:15 пт., нд.
19:20 20:29 Полтава-Миргород 20:30 20:55 щоденно

Приміське сполучення (на Гоголеве, Красногорівку, Радивонівку, Хорол)

Час відправл. із кінцевої станції Час прибуття до Великої Багачки Рейс Час відправл. із Великої Багачки Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ВЕЛИКА БАГАЧКА-ГОГОЛЕВЕ ВЕЛИКА БАГАЧКА-УСТИВИЦЯ

06:50 07:55
Велика Багачка-Гоголеве: Устивиця, Михайлівка
Велика Багачка05:30
Грянчиха05:43
Устивиця05:52
Мар'янське06:23
Михайлівка06:25
Гоголеве06:35
05:30 06:35 вт., пт.
07:25 08:10
Велика Багачка-Гоголеве: Устивиця, Матяшівка
Велика Багачка06:20
Грянчиха06:29
Устивиця06:38
Матяшівка06:55
Гоголеве07:10
06:20 07:10 пн., ср.-чт.
14:00 14:45
Велика Багачка-Гоголеве: Устивиця, Матяшівка
Велика Багачка13:00
Грянчиха13:09
Устивиця13:18
Матяшівка13:35
Гоголеве13:45
13:00 13:45 пн., ср.-чт.
14:00 14:50
Велика Багачка-Гоголеве: Устивиця, Михайлівка
Велика Багачка13:00
Грянчиха13:10
Устивиця13:20
Мар'янське13:40
Михайлівка13:45
Гоголеве13:50
13:00 13:50 вт., пт.

ВЕЛИКА БАГАЧКА-КРАСНОГОРІВКА

10:35 10:55
Велика Багачка-Красногорівка: Довгалівка
Велика Багачка10:10
Довгалівка10:21
Шепелі10:25
Дзюбівщина10:27
Красногорівка10:30
10:10 10:30 пн.-сб.

ВЕЛИКА БАГАЧКА-БІРКИ

13:00
Велика Багачка-Бірки: Білоцерківка
Велика Багачка12:00
Довгалівка12:13
Шепелі12:17
Дзюбівщина12:19
Красногорівка12:30
Білоцерківка12:37
Бірки12:55
12:00 12:55 пн., ср., сб.

ВЕЛИКА БАГАЧКА-БАЛАКЛІЯ

13:00 13:45
Велика Багачка-Балаклія: Красногорівка
Велика Багачка12:00
Довгалівка12:13
Шепелі12:17
Дзюбівщина12:19
Красногорівка12:30
Балаклія12:45
12:00 12:45 вт., чт.-пт.

ВЕЛИКА БАГАЧКА-ОСТАП’Є

07:00 08:25
Велика Багачка-Остап’є: Красногорівка, Рокита
Велика Багачка12:00
Якимове12:11
Довгалівка12:17
Дзюбівщина12:24
Красногорівка12:30
Сидорівщина12:36
Мостовівщина12:47
Корнієнки12:53
Попове12:59
Рокита13:12
Остап’є13:25
12:00 13:25 пн.-ср., пт.

ВЕЛИКА БАГАЧКА-ХОРОЛ ВЕЛИКА БАГАЧКА-РАДИВОНІВКА

11:00 12:45 Велика Багачка-Хорол: Радивонівка 06:15 08:00 нд.
Велика Багачка-Радивонівка: Семенівка
Велика Багачка12:20
Якимове12:33
Довгалівка12:37
Стефанівщина12:48
Степанівка12:52
Багачка Перша12:58
Семенівка13:06
Пушкареве13:12
Чапаєвка13:21
Радивонівка13:30
12:20 13:30 пн.-пт.

ВЕЛИКА БАГАЧКА-СКИБІВЩИНА ВЕЛИКА БАГАЧКА-КРОТІВЩИНА

Велика Багачка-Скибівщина: Кротівщина
Велика Багачка11:40
Якимове11:55
Балюки12:10
Кротівщина12:15
Скибівщина12:20
11:40 12:20 сб.
Велика Багачка-Скибівщина: Кротівщина
Велика Багачка13:00
Якимове13:15
Балюки13:30
Кротівщина13:35
Скибівщина13:40
13:00 13:40 ср.


2015-2017