Розклад руху автобусів по автостанції КОТЕЛЬВА

Автостанція Котельва - єдина пасажирська станція одного з найбільших селищ Полтавської області. Розташований автовокзал у центрі населеного пункту, біля автотраси національного значення Н-12 Суми-Полтава. Поруч із автостанцією знаходяться Свято-Троїцька церква та Районний будинок культури, неподалік розміщений Центральний парк відпочинку. Районний центр розташований неподалік кордонів із Сумською та Харківською областями. Відстань від Котельви до обласного центру становить 65 км, до Києва - 350 км, до Харкова - 125 км, до Дніпра - 250 км, до Сум - 110 км, до Гадяча - 80 км, до Миргорода - 100 км, до Зінькова - 45 км, до Охтирки - 35 км, до Диканьки - 45 км, до Опішні - 30 км, до Краснокутська - 35 км, до Чутового - 60 км. Найближча залізнична станція до селища знаходиться в Охтирці Сумської області.


Автостанція обслуговує автобуси приміського та міжміського сполучення (як в межах області, так і по Україні). У межах Котелевського району пасажири можуть доїхати до таких сіл, як Більськ, Велика Рублівка, Зайці Другі, Лихачівка, Любка, Мала Рублівка, Милорадове, Михайлівка Перша, Млинки, Сидоряче, Терни. У межах Полтавщини жителі та гості Котельви можуть дістатися Полтави, Кременчука, Диканьки (автотраса Суми-Полтава) та Чутового. Крім того, із автостанції відправляються автобуси і до інших регіонів країни, зокрема у Харків (через Валки або Краснокутськ) та Суми (через Охтирку, Тростянець). Через Котельву також курсують автобуси міжобласного та міжнародного сполучення, які можуть не заїжджати на автовокзал (Суми-Запоріжжя, Суми-Херсон через Кобеляки, Дніпро, Нікополь та Кропивницький-Москва). Декілька автобусних рейсів здійснюється по днях, більша частина - щоденно. Найкраще сполучення Котельва має із Полтавою - близько 25 рейсів щоденно. В обласному центрі автобуси прибувають переважно на АС-4 (навпроти вокзалу станції Полтава-Південна), декілька - на АС-1 (центральний автовокзал на Алмазному, транзитні автобуси Суми-Полтава, Охтирка-Полтава та Котельва-Кременчук).





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

смт Котельва
вул. Островського, 2



тел. (05350)211-47, (093)792-28-16
Режим роботи: 4:30-20:00





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву, Кременчук)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Котельви Рейс Час відправл. із Котельви Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:50 08:10 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 04:55 06:10 щоденно
07:55 09:05 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 05:30 06:40 щоденно
08:25 09:45 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 06:00 07:25 щоденно
09:25 10:50 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 06:30 07:55 щоденно
06:25 06:40 Більськ-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 06:50 08:20 пн.-ср., пт.-нд.
09:05 10:20 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 06:50 08:20 чт.
13:25 16:30 Котельва-Кременчук: Полтава 07:10 11:00 пт.
06:15 07:30 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 07:30 08:40 щоденно
07:00 07:45 Охтирка-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 07:50 09:40 щоденно
05:55 07:15 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 08:30 09:50 щоденно
07:25 08:50 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 09:10 10:35 пн.-чт.
08:55 09:05
Михайлівка Перша-Полтава: Милорадове
Михайлівка Перша08:55
Котельва09:10
Любка09:19
Мала Рублівка09:32
Велика Рублівка09:37
Терни09:41
Милорадове09:50
Зайці Другі09:53
Козлівщина09:57
Мар’ївка10:01
Сусідки10:06
Нестеренки10:08
Шили10:11
Рунівщина10:13
Надержинщина10:17
Лісні Поляни10:22
Затурине10:27
Полтава АС-410:35
09:10 10:35 пт.-нд.
12:15 13:40 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 09:40 11:00 щоденно
07:20 09:55 Суми-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 10:00 11:45 щоденно
12:45 13:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 10:25 11:35 щоденно
13:15 14:20 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 11:00 12:10 щоденно
13:45 14:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 11:30 12:40 щоденно
10:35 11:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 12:30 13:50 щоденно
11:10 12:30 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 13:00 14:25 пн.-чт.
12:45 12:55
Михайлівка Перша-Полтава: Милорадове
Михайлівка Перша12:45
Котельва13:00
Любка13:09
Мала Рублівка13:22
Велика Рублівка13:27
Терни13:31
Милорадове13:40
Зайці Другі13:43
Козлівщина13:47
Мар’ївка13:51
Сусідки13:56
Нестеренки13:58
Шили14:01
Рунівщина14:03
Надержинщина14:07
Лісні Поляни14:12
Затурине14:17
Полтава АС-414:25
13:00 14:25 пт.-нд.
16:25 17:50 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 13:30 14:55 щоденно
11:30 13:35 Суми-Запоріжжя (на АС не заїжджає) 13:35 20:15 щоденно
16:35 17:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 14:00 15:20 щоденно
13:55 14:10 Більськ-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 14:30 16:00 пн.-ср., пт.-нд.
17:15 18:25 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 14:30 16:00 чт.
11:45 13:10 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 15:00 16:25 щоденно
17:45 19:05 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 15:30 16:40 щоденно
15:10 15:55 Охтирка-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 16:00 17:50 пт., нд.
14:00 16:15 Суми-Херсон (на АС не заїжджає) 16:15 06:20 щоденно
14:35 15:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 16:20 17:50 щоденно
15:25 16:50 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 17:50 19:15 щоденно
15:50 18:25 Суми-Полтава 18:30 20:15 щоденно
17:20 19:25 Суми-Полтава 19:30 20:50 щоденно

Харківський напрямок (на Чутове, Краснокутськ, Харків)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Котельви Рейс Час відправл. із Котельви Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:35 17:15 Котельва-Харків: Чутове, Валки 05:20 09:10 пн., пт.-сб.
12:55 15:50 Котельва-Харків: Краснокутськ 06:00 08:55 щоденно
10:25 13:25 Котельва-Харків: Краснокутськ 14:30 17:30 щоденно

Сумський напрямок (на Охтирку, Тростянець, Суми, Москву)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Котельви Рейс Час відправл. із Котельви Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:50 09:20 Полтава-Суми: Охтирка, Тростянець 09:25 12:15 щоденно
11:10 12:40 Полтава-Охтирка: Хухра 12:45 13:50 щоденно
06:30 13:45 Кропивницький-Москва/Кропивницкий-Москва
askuktrans.com.ua
14:00 07:00 пн.вт.чт.-сб.
15:20 16:45 Полтава-Суми: Охтирка, Тростянець 16:50 19:45 щоденно
17:50 19:20 Полтава-Суми: Охтирка, Тростянець 19:25 21:35 щоденно
18:30 20:00 Полтава-Охтирка: Хухра 20:00 21:00 пт., нд.
13:45 20:10 Запоріжжя-Суми (на АС не заїжджає) 20:10 22:30 щоденно

Приміське сполучення (на Більськ, Млинки, Михайлівку Першу)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Котельви Рейс Час відправл. із Котельви Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КОТЕЛЬВА-БІЛЬСЬК

10:50 11:05 Котельва-Більськ 06:00 06:15 пн.-ср., пт.-нд.
09:05 10:10 Полтава-Більськ 10:15 10:30 пн.-ср., пт.-нд.
18:50 19:05 Котельва-Більськ 13:25 13:40 пн.-ср., пт.-нд.
17:15 18:25 Полтава-Більськ 18:30 18:45 пн.-ср., пт.-нд.

КОТЕЛЬВА-МЛИНКИ

07:35 07:45 Котельва-Млинки 07:20 07:30 пн.-пт., нд.

КОТЕЛЬВА-МИХАЙЛІВКА ПЕРША

07:25 08:40
Полтава-Михайлівка Перша
Полтава АС-407:25
Затурине07:30
Лісні Поляни07:37
Надержинщина07:42
Шили07:48
Нестеренки07:51
Сусідки07:53
Мар’ївка07:58
Козлівщина08:02
Зайці08:05
Милорадове08:09
Терни08:18
Велика Рублівка08:22
Мала Рублівка08:27
Любка08:40
Котельва08:45
Михайлівка Перша08:55
08:45 08:55 пт.-нд.
11:10 12:00
Полтава-Михайлівка Перша
Полтава АС-411:10
Затурине11:14
Лісні Поляни11:19
Надержинщина11:23
Шили11:28
Нестеренки11:30
Сусідки11:32
Мар’ївка11:35
Козлівщина11:39
Зайці11:41
Милорадове11:44
Терни11:47
Велика Рублівка11:49
Мала Рублівка11:52
Любка12:00
Котельва12:05
Михайлівка Перша12:20
12:05 12:20 пт.-нд.


2015-2018