Розклад руху автобусів по автостанції КОТЕЛЬВА

смт Котельва
вул. Островського, 2



тел. (05350)211-47, (093)792-28-16
Режим роботи: 4:30-20:00

розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Полтавський напрямок (на Полтаву, Кременчук)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Котельви Рейс Час відправл. із Котельви Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:50 08:10 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 04:55 06:10 щоденно
07:55 09:05 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 05:30 06:40 щоденно
08:25 09:45 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 06:00 07:25 щоденно
09:25 10:50 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 06:30 07:55 щоденно
06:25 06:40 Більськ-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 06:50 08:20 пн.-ср., пт.-нд.
09:05 10:20 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 06:50 08:20 чт.
13:25 16:30 Котельва-Кременчук: Полтава 07:10 11:00 пт.
06:15 07:30 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 07:30 08:55 щоденно
07:00 07:45 Охтирка-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 07:50 09:40 щоденно
05:55 07:15 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 08:30 09:50 щоденно
07:25 08:50 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 09:10 10:35 пн.-чт.
08:55 09:05
Михайлівка Перша-Полтава: Милорадове
Михайлівка Перша08:55
Котельва09:10
Любка09:19
Мала Рублівка09:32
Велика Рублівка09:37
Терни09:41
Милорадове09:50
Зайці Другі09:53
Козлівщина09:57
Мар’ївка10:01
Сусідки10:06
Нестеренки10:08
Шили10:11
Рунівщина10:13
Надержинщина10:17
Лісні Поляни10:22
Затурине10:27
Полтава АС-410:35
09:10 10:35 пт.-нд.
12:15 13:40 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 09:40 11:00 щоденно
09:25 09:45
Камінне-Полтава: Деревки, В.Будища
Камінне09:25
Котельва09:50
Деревки10:24
Дем’янівка10:35
Лихачівка10:42
Олефірщина11:08
Великі Будища11:11
Чернечий Яр11:14
Стасі11:27
Полтава АС-311:30
09:50 11:30 пн.
09:25 09:45 Михайлове-Полтава: Деревки, В.Будища 09:50 11:30 чт.
07:00 08:30 Котельва-Полтава: Деревки, В.Будища 09:50 11:30 пт.-нд.
07:20 09:55 Суми-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 10:00 11:45 щоденно
12:45 13:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 10:25 11:35 щоденно
13:15 14:20 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 11:00 12:10 щоденно
13:45 14:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 11:30 12:40 щоденно
10:35 11:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 12:30 13:50 щоденно
11:10 12:30 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 13:00 14:25 пн.-чт.
12:45 12:55
Михайлівка Перша-Полтава: Милорадове
Михайлівка Перша12:45
Котельва13:00
Любка13:09
Мала Рублівка13:22
Велика Рублівка13:27
Терни13:31
Милорадове13:40
Зайці Другі13:43
Козлівщина13:47
Мар’ївка13:51
Сусідки13:56
Нестеренки13:58
Шили14:01
Рунівщина14:03
Надержинщина14:07
Лісні Поляни14:12
Затурине14:17
Полтава АС-414:25
13:00 14:25 пт.-нд.
16:25 17:50 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 13:30 14:55 щоденно
11:30 13:35 Суми-Бердянськ (на АС не заїжджає) 13:35 20:10 щоденно
16:35 17:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 14:00 15:20 щоденно
13:55 14:10 Більськ-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 14:30 16:00 пн.-ср., пт.-нд.
17:15 18:25 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 14:30 16:00 чт.
11:45 13:10 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 15:00 16:25 щоденно
17:45 19:05 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 15:30 16:40 щоденно
15:10 15:55 Охтирка-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 16:00 17:50 пт., нд.
14:00 16:15 Суми-Херсон (на АС не заїжджає) 16:15 06:20 щоденно
14:35 15:55 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 16:20 17:50 щоденно
16:55 17:25
Камінне-Полтава: Деревки, В.Будища
Камінне16:55
Котельва17:30
Деревки17:45
Дем’янівка17:55
Лихачівка18:00
Олефірщина18:20
Великі Будища18:25
Чернечий Яр18:30
Стасі18:40
Полтава АС-318:50
17:30 18:50 пн.
16:55 17:25 Михайлове-Полтава: Деревки, В.Будища 17:30 18:50 чт.
14:50 16:25 Котельва-Полтава: Деревки, В.Будища 17:30 18:50 пт.-нд.
15:25 16:50 Котельва-Полтава: В.Рублівка, Милорадове 17:50 19:15 пн.-чт.
17:00 17:45
Михайлівка Перша-Полтава: Милорадове
Михайлівка Перша17:00
Котельва17:50
Любка17:59
Мала Рублівка18:12
Велика Рублівка18:17
Терни18:21
Милорадове18:30
Зайці Другі18:33
Козлівщина18:37
Мар’ївка18:41
Сусідки18:46
Нестеренки18:48
Шили18:51
Рунівщина18:53
Надержинщина18:57
Лісні Поляни19:02
Затурине19:07
Полтава АС-419:15
17:50 19:15 пт.-нд.
15:50 18:25 Суми-Полтава 18:30 20:15 щоденно
17:20 19:25 Суми-Полтава 19:30 20:50 щоденно

Харківський напрямок (на Чутове, Краснокутськ, Харків)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Котельви Рейс Час відправл. із Котельви Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:35 17:15 Котельва-Харків: Чутове, Валки 05:20 09:10 пн.-вт., пт.-сб.
12:55 15:50 Котельва-Харків: Краснокутськ 06:00 08:55 щоденно
10:25 13:25 Котельва-Харків: Краснокутськ 14:30 17:30 щоденно

Сумський напрямок (на Охтирку, Тростянець, Суми)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Котельви Рейс Час відправл. із Котельви Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:50 09:20 Полтава-Суми: Охтирка, Тростянець 09:25 12:15 щоденно
11:10 12:40 Полтава-Охтирка: Хухра 12:45 13:50 щоденно
15:20 16:45 Полтава-Суми: Охтирка, Тростянець 16:50 19:45 щоденно
18:00 19:15 Полтава-Суми: Охтирка, Тростянець 19:20 21:35 щоденно
18:30 20:00 Полтава-Охтирка: Хухра 20:00 21:00 пт., нд.
13:45 20:10 Запоріжжя-Суми (на АС не заїжджає) 20:10 22:30 щоденно

Приміське сполучення (на Більськ, Млинки, Михайлове, Камінне)

Час відправл. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Котельви Рейс Час відправл. із Котельви Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

КОТЕЛЬВА-БІЛЬСЬК

10:50 11:05 Котельва-Більськ 06:00 06:15 пн.-ср., пт.-нд.
09:05 10:10 Полтава-Більськ 10:15 10:30 пн.-ср., пт.-нд.
18:50 19:05 Котельва-Більськ 13:25 13:40 пн.-ср., пт.-нд.
17:15 18:25 Полтава-Більськ 18:30 18:45 пн.-ср., пт.-нд.

КОТЕЛЬВА-МЛИНКИ

07:35 07:45 Котельва-Млинки 07:20 07:30 пн.-пт., нд.

КОТЕЛЬВА-ДЕРЕВКИ

12:25 12:50 Котельва-Деревки 12:00 12:25 пн.-вт., пт.

КОТЕЛЬВА-МИХАЙЛІВКА ПЕРША

07:25 08:40
Полтава-Михайлівка Перша
Полтава АС-407:25
Затурине07:30
Лісні Поляни07:37
Надержинщина07:42
Шили07:48
Нестеренки07:51
Сусідки07:53
Мар’ївка07:58
Козлівщина08:02
Зайці08:05
Милорадове08:09
Терни08:18
Велика Рублівка08:22
Мала Рублівка08:27
Любка08:40
Котельва08:45
Михайлівка Перша08:55
08:45 08:55 пт.-нд.
11:10 12:00
Полтава-Михайлівка Перша
Полтава АС-411:10
Затурине11:14
Лісні Поляни11:19
Надержинщина11:23
Шили11:28
Нестеренки11:30
Сусідки11:32
Мар’ївка11:35
Козлівщина11:39
Зайці11:41
Милорадове11:44
Терни11:47
Велика Рублівка11:49
Мала Рублівка11:52
Любка12:00
Котельва12:05
Михайлівка Перша12:20
12:05 12:20 пт.-нд.

КОТЕЛЬВА-КАМІННЕ

07:00 08:35
Полтава-Камінне
Полтава АС-307:00
Чернечий Яр07:20
Великі Будища07:25
Олефірщина07:35
Лихачівка08:09
Дем'янівка08:12
Деревки08:36
Котельва08:40
Камінне09:10
08:40 09:10 пн.
14:50 16:25
Полтава-Камінне
Полтава АС-314:50
Чернечий Яр15:10
Великі Будища15:15
Олефірщина15:25
Лихачівка15:59
Дем'янівка16:02
Деревки16:22
Котельва16:30
Камінне16:50
16:30 16:50 пн.

КОТЕЛЬВА-МИХАЙЛОВЕ

07:00 08:35 Полтава-Михайлове: Чернещина 08:40 09:15 чт.
14:50 16:25 Полтава-Михайлове: Чернещина 16:30 16:50 чт.


2015-2017