Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-СВЯТОГІРСЬК

через Вільнянськ, Новомиколаївку, Покровське, Курахове, Селидове, Покровськ, Мирноград, Костянтинівку, Дружківку, Краматорськ, Слов’янськ


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:00 Запоріжжя АВ Запорізька область A
08:50 Вільнянськ АС Запорізька область B
09:40 Новомиколаївка АС Запорізька область
10:20 Покровське АС Дніпропетровська область C
10:35 Орли Дніпропетровська область
10:40 Діброва Дніпропетровська область
10:50 Підгаврилівка Дніпропетровська область
10:55 Іскра Донецька область
11:25 Багатир Донецька область
12:20 Курахове АС Донецька область D
12:35 Цукурине Донецька область
12:45 Селидове Донецька область
13:20 Покровськ АС Донецька область E
13:35 Мирноград Донецька область
14:27 Костянтинівка АС Донецька область F
15:05 Дружківка АС Донецька область G
15:30 Краматорськ АС Донецька область H
15:55 Слов’янськ АС Донецька область I
17:25 Богородичне Донецька область
17:35 Святогірськ АС Донецька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Yutong (41 місце), БАЗ (29 місць).
Протяжність складає 375 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СВЯТОГІРСЬК-ЗАПОРІЖЖЯ

Автобус Запоріжжя-Святогірськ з’єднує одне з найбільших міст України - Запоріжжя із туристичним містечком сусідньої Донеччини - Святогірськом (попередня назва - Слов’яногірськ). Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Запорізькою, Дніпропетровською та Донецькою. Відстань між містами становить близько 400 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Запоріжжя-Святогірськ: Вільнянськ, Новомиколаївка, Покровське, Курахове, Селидове, Покровськ, Мирноград, Костянтинівка, Дружківка, Краматорськ та Слов’янськ.





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Святогірськ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Вільнянськ, Запоріжжя-Новомиколаївка, Запоріжжя-Покровське, Запоріжжя-Курахове, Запоріжжя-Селидове, Запоріжжя-Покровськ, Запоріжжя-Мирноград, Запоріжжя-Костянтинівка, Запоріжжя-Дружківка, Запоріжжя-Краматорськ, Запоріжжя-Слов’янськ, Запоріжжя-Святогірськ;
із Вільнянська - Вільнянськ-Новомиколаївка, Вільнянськ-Покровське, Вільнянськ-Курахове, Вільнянськ-Селидове, Вільнянськ-Покровськ, Вільнянськ-Мирноград, Вільнянськ-Костянтинівка, Вільнянськ-Дружківка, Вільнянськ-Краматорськ, Вільнянськ-Слов’янськ, Вільнянськ-Святогірськ;
із Новомиколаївки - Новомиколаївка-Покровське, Новомиколаївка-Курахове, Новомиколаївка-Селидове, Новомиколаївка-Покровськ, Новомиколаївка-Мирноград, Новомиколаївка-Костянтинівка, Новомиколаївка-Дружківка, Новомиколаївка-Краматорськ, Новомиколаївка-Слов’янськ, Новомиколаївка-Святогірськ;
із Покровського - Покровське-Курахове, Покровське-Селидове, Покровське-Покровськ, Покровське-Мирноград, Покровське-Костянтинівка, Покровське-Дружківка, Покровське-Краматорськ, Покровське-Слов’янськ, Покровське-Святогірськ;
із Курахового - Курахове-Селидове, Курахове-Покровськ, Курахове-Мирноград, Курахове-Костянтинівка, Курахове-Дружківка, Курахове-Краматорськ, Курахове-Слов’янськ, Курахове-Святогірськ;
із Селидового - Селидове-Покровськ, Селидове-Мирноград, Селидове-Костянтинівка, Селидове-Дружківка, Селидове-Краматорськ, Селидове-Слов’янськ, Селидове-Святогірськ;
із Покровська - Покровськ-Мирноград, Покровськ-Костянтинівка, Покровськ-Дружківка, Покровськ-Краматорськ, Покровськ-Слов’янськ, Покровськ-Святогірськ;
із Мирнограда - Мирноград-Костянтинівка, Мирноград-Дружківка, Мирноград-Краматорськ, Мирноград-Слов’янськ, Мирноград-Святогірськ;
із Костянтинівки - Костянтинівка-Дружківка, Костянтинівка-Краматорськ, Костянтинівка-Слов’янськ, Костянтинівка-Святогірськ;
із Дружківки - Дружківка-Краматорськ, Дружківка-Слов’янськ, Дружківка-Святогірськ;
із Краматорська - Краматорськ-Слов’янськ, Краматорськ-Святогірськ;
зі Слов’янська - Слов’янськ-Святогірськ.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Запоріжжя, Вільнянська, Новомиколаївки, Покровського, Курахового, Покровська, Костянтинівки, Дружківки, Краматорська, Слов’янська та Святогірська.


2015-2020