Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-ХЕРСОН

через Василівку, Дніпрорудне, Балки, Благовіщенку, Енергодар, Дніпровку, Кам’янка-Дніпровську, Велику Знам’янку, Велику Лепетиху, Горностаївку, Каховку, Нову Каховку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:35 Запоріжжя АВ Запорізька область A
09:30 Василівка АС Запорізька область B
10:10 Дніпрорудне АС Запорізька область C
10:15 Балки Запорізька область
10:25 Благовіщенка Запорізька область
10:50 Енергодар АС Запорізька область D
11:05 Дніпровка Запорізька область
11:55 Кам’янка-Дніпровська АС Запорізька область E
12:10 Велика Знам’янка Запорізька область
13:30 Велика Лепетиха АС Херсонська область F
14:25 Горностаївка АС Херсонська область G
15:15 Каховка АС Херсонська область H
16:00 Нова Каховка АС Херсонська область I
16:30 Тягинка Херсонська область
17:15 Херсон АВ Херсонська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes (45 місць), Volkswagen (18 місць).
Протяжність складає 380 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ХЕРСОН-ЗАПОРІЖЖЯ

Автобус Запоріжжя-Херсон з’єднує сусідні обласні центри - місто Запоріжжя із містом Херсон. Маршрут автобуса проходить територією Запорізької та Херсонської областей. Відстань між містами становить близько 400 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Запоріжжя-Херсон: Василівка, Дніпрорудне, Балки, Благовіщенка, Енергодар, Дніпровка, Кам’янка-Дніпровська, Велика Знам’янка, Велика Лепетиха, Горностаївка, Каховка та Нова Каховка. Повна тривалість поїздки складе 8,5 годин. У Запоріжжі автобус відправляється від головного автовокзалу міста щоранку.





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Херсон, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Василівка, Запоріжжя-Дніпрорудне, Запоріжжя-Балки, Запоріжжя-Благовіщенка, Запоріжжя-Енергодар, Запоріжжя-Дніпровка, Запоріжжя-Кам’янка-Дніпровська, Запоріжжя-Велика Знам’янка, Запоріжжя-Велика Лепетиха, Запоріжжя-Горностаївка, Запоріжжя-Каховка, Запоріжжя-Нова Каховка, Запоріжжя-Тягинка, Запоріжжя-Херсон;
із Василівки - Василівка-Дніпрорудне, Василівка-Балки, Василівка-Благовіщенка, Василівка-Енергодар, Василівка-Дніпровка, Василівка-Кам’янка-Дніпровська, Василівка-Велика Знам’янка, Василівка-Велика Лепетиха, Василівка-Горностаївка, Василівка-Каховка, Василівка-Нова Каховка, Василівка-Тягинка, Василівка-Херсон;
із Дніпрорудного - Дніпрорудне-Балки, Дніпрорудне-Благовіщенка, Дніпрорудне-Енергодар, Дніпрорудне-Дніпровка, Дніпрорудне-Кам’янка-Дніпровська, Дніпрорудне-Велика Знам’янка, Дніпрорудне-Велика Лепетиха, Дніпрорудне-Горностаївка, Дніпрорудне-Каховка, Дніпрорудне-Нова Каховка, Дніпрорудне-Тягинка, Дніпрорудне-Херсон;
із Енергодара - Енергодар-Дніпровка, Енергодар-Кам’янка-Дніпровська, Енергодар-Велика Знам’янка, Енергодар-Велика Лепетиха, Енергодар-Горностаївка, Енергодар-Каховка, Енергодар-Нова Каховка, Енергодар-Тягинка, Енергодар-Херсон;
із Кам’янка-Дніпровської - Кам’янка-Дніпровська-Велика Знам’янка, Кам’янка-Дніпровська-Велика Лепетиха, Кам’янка-Дніпровська-Горностаївка, Кам’янка-Дніпровська-Каховка, Кам’янка-Дніпровська-Нова Каховка, Кам’янка-Дніпровська-Тягинка, Кам’янка-Дніпровська-Херсон.


Час відправлення по селах указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Запоріжжя, Василівки, Дніпрорудного, Енергодара, Кам’янка-Дніпровської, Великої Лепетихи, Каховки, Нової Каховки та Херсона.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЗАПОРІЖЖЯ до ХЕРСОНА

ЗАПОРІЖЖЯ-МИКОЛАЇВ

ЗАПОРІЖЖЯ-ОДЕСА

2015-2020