Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-МИКОЛАЇВ

через Томаківку, Марганець, Нікополь, Нововоронцовку, Берислав, Херсон


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
10:05 Запоріжжя АВ Запорізька область A
11:20 Томаківка АС Дніпропетровська область B
11:30 Настасівка Дніпропетровська область
11:40 Зоря Дніпропетровська область
12:05 Марганець АС Дніпропетровська область C
13:00 Нікополь АС Дніпропетровська область D
13:45 Грушівка Дніпропетровська область
13:55 Мар’янське Дніпропетровська область
14:35 Нововоронцовка АС Херсонська область E
15:30 Дудчани Херсонська область F
15:50 Милове Херсонська область G
16:45 Берислав АС Херсонська область H
17:25 Тягинка Херсонська область
18:40 Херсон АВ Херсонська область I
20:00 Миколаїв АВ Миколаївська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (40 місць).
Протяжність становить 390 км.
Сайт перевізника: orionbus.net
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку МИКОЛАЇВ-ЗАПОРІЖЖЯ

Автобус Запоріжжя-Миколаїв з’єднує три південні обласні центри країни - міста Запоріжжя та Миколаїв через Херсон. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Запорізькою, Дніпропетровською, Херсонською та Миколаївською. Відстань між Запоріжжям та Миколаєвом становить близько 400 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус: Томаківка, Марганець, Нікополь, Нововоронцовка, Берислав та Херсон. Повна тривалість поїздки складе 10 годин. У Запоріжжі автобус відправляється щоранку від центрального автовокзалу міста.





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Миколаїв, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Томаківка, Запоріжжя-Марганець, Запоріжжя-Нікополь, Запоріжжя-Грушівка, Запоріжжя-Мар’янське, Запоріжжя-Нововоронцовка, Запоріжжя-Дудчани, Запоріжжя-Милове, Запоріжжя-Берислав, Запоріжжя-Тягинка, Запоріжжя-Херсон, Запоріжжя-Миколаїв;
із Томаківки - Томаківка-Настасівка, Томаківка-Зоря, Томаківка-Марганець, Томаківка-Нікополь, Томаківка-Грушівка, Томаківка-Мар’янське, Томаківка-Нововоронцовка, Томаківка-Дудчани, Томаківка-Милове, Томаківка-Берислав, Томаківка-Тягинка, Томаківка-Херсон, Томаківка-Миколаїв;
із Марганця - Марганець-Нікополь, Марганець-Грушівка, Марганець-Мар’янське, Марганець-Нововоронцовка, Марганець-Дудчани, Марганець-Милове, Марганець-Берислав, Марганець-Тягинка, Марганець-Херсон, Марганець-Миколаїв;
із Нікополя - Нікополь-Грушівка, Нікополь-Мар’янське, Нікополь-Нововоронцовка, Нікополь-Дудчани, Нікополь-Милове, Нікополь-Берислав, Нікополь-Тягинка, Нікополь-Херсон, Нікополь-Миколаїв;
із Нововоронцовки - Нововоронцовка-Дудчани, Нововоронцовка-Милове, Нововоронцовка-Берислав, Нововоронцовка-Тягинка, Нововоронцовка-Херсон, Нововоронцовка-Миколаїв;
із Берислава - Берислав-Тягинка, Берислав-Херсон, Берислав-Миколаїв;
із Херсона - Херсон-Миколаїв.


Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Запоріжжя, Томаківки, Марганця, Нікополя, Берислава, Херсона та Миколаєва.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЗАПОРІЖЖЯ до МИКОЛАЄВА

ЗАПОРІЖЖЯ-ОДЕСА

2015-2020