Розклад руху автобусів по автовокзалу КРИВИЙ РІГ АС-1

Автовокзал Кривий Ріг АС-1 - головна автобусна станція найпротяжнішого (126 км з півночі на південь) міста країни. Розташована автостанція по Дніпровському шосе. Біля автовокзалу знаходяться зупинки громадського транспорту «Автовокзал» (тролейбусна та автобусна). Скориставшись тролейбусами, які зупиняються біля АС-1, гості та мешканці Кривого Рогу можуть дістатися до Взуттєвої фабрики, житлового масиву Довгинцеве, залізничного вокзалу Кривий Ріг-Головний, Соцмістечка, стадіону «Металург», авторинку «Термінал», станції «Кривий Ріг», Онкодиспансеру, Першої міської лікарні, центрального ринку, площі Визволення.

Головний автовокзал Кривого Рогу обслуговує автобуси міжміського (по області та Україні) та міжнародного сполучення. Скориставшись автобусами міжміського сполучення, мешканці та гості міста можуть в межах області доїхати до таких населених пунктів, як Дніпро (найбільша кількість пропозицій до обласного центру), Павлоград, Кам’янське, Жовті Води, Новомосковськ, Апостолове, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Зеленодольськ, П’ятихатки, Перещепине, Кринички, Петриківка, Софіївка, Царичанка та ін. По Україні із Кривого Рогу відправляються автобуси на Київ, Харків (через Красноград), Одесу (через Коблеве або Умань), Запоріжжя, Львів (через Хмельницький, Тернопіль), Миколаїв (через Казанку, Новий Буг, Баштанку), Вінницю (через Новоархангельськ, Умань, Гайсин, Немирів), Полтаву (через Кобеляки), Черкаси, Кропивницький (через Новгородку), Кременчук, Новомиргород (через Малу Виску) та багато інших.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати квиток на автобус. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Деякі автобуси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на станції, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

Дніпропетровська область
м. Кривий Ріг
вул. Дніпровське шосе, 1-А



тел. (050)342-25-34, (067)403-09-20
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції

Дніпровський напрямок (на Дніпро, Харків, Запоріжжя, Слов’янськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:00 01:55 Одеса-Дніпро 02:00 03:40 щоденно
07:00 02:00 Львів-Харків: Дніпро 02:10 07:20 2 дні через 2
18:00 04:50 Чернівці-Харків: Дніпро 05:00 10:00 щоденно
22:00 05:05 Одеса-Дніпро: Софіївка 05:10 06:50 щоденно
16:30 05:30 Чернівці-Харків: Дніпро 05:35 11:00 щоденно
18:20 20:45 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 06:05 08:30 щоденно
04:30 06:10 Зеленодольськ-Дніпро: Софіївка 06:20 08:20 щоденно
15:55 18:20 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 06:45 08:45 щоденно
11:30 19:30 Кривий Ріг-Харків: Дніпро, Новомосковськ 07:15 15:45 щоденно
Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 07:30 09:55 щоденно
06:30 07:50 Інгулець-Дніпро: Софіївка 08:00 10:20 щоденно
16:00 23:20 Кривий Ріг-Слов’янськ: Павлоград, Добропілля 08:20 15:50 щоденно
11:35 14:00 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 08:45 11:10 щоденно
Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 09:05 11:30 щоденно
06:45 09:10 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 09:30 11:55 щоденно
08:20 09:45 Зеленодольськ-Дніпро: Софіївка 09:55 12:10 щоденно
07:30 09:55 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 10:20 12:45 щоденно
Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 10:45 13:10 щоденно
08:35 11:00 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 11:30 13:55 щоденно
09:20 11:45 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 12:20 14:55 щоденно
06:00 12:25 Одеса-Нікополь: Дніпро 12:30 16:30 щоденно
10:05 12:30 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 13:05 15:30 щоденно
09:20 13:05 Миколаїв-Харків: Дніпро, Новомосковськ 13:10 20:10 щоденно
21:30 13:15 Кишинів-Запоріжжя/Chișinău-Zaporijjea 13:20 17:00 щоденно
08:40 13:40 Херсон-Дніпро 13:45 16:10 щоденно
09:20 13:42 Миколаїв-Харків: Дніпро, Красноград 14:07 21:35 через день
07:00 14:10 Одеса-Харків: Дніпро
likebus.ua
14:10 20:10 Вт., Пт., Нд.
Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 14:20 16:45 щоденно
07:45 14:20 Одеса-Дніпро: Софіївка 14:30 16:30 щоденно
Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 14:45 17:10 Нд.
17:40 20:05 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 15:05 17:30 щоденно
07:30 15:00 Київ-Запоріжжя: Дніпро
autolux.ua
15:10 18:40 щоденно
09:00 15:10 Одеса-Запоріжжя: Дніпро 15:15 19:00 щоденно
10:35 13:35 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 15:20 17:45 щоденно
13:05 15:30 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 15:55 18:20 щоденно
07:00 15:55 Познань-Запоріжжя/Poznań-Zaporoże 16:00 20:00 Пн., Чт., Сб.
09:35 15:55 Одеса-Дніпро: Софіївка
avtoexpress.dp.ua
16:05 18:00 щоденно
07:00 16:05 Познань-Запоріжжя/Poznań-Zaporoże 16:10 20:40 Пт., Нд.
09:00 16:10 Одеса-Дніпро: Софіївка
starstrans.com.ua
16:20 18:30 щоденно
Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 17:05 19:30 щоденно
10:45 17:10 Одеса-Дніпро: Софіївка 17:20 19:30 щоденно
15:05 17:30 Кривий Ріг-Дніпро: Софіївка 17:55 20:20 щоденно
11:30 17:50 Одеса-Запоріжжя 18:00 20:45 щоденно
12:40 18:30 Одеса-Дніпро: Софіївка 18:40 21:00 щоденно

Кам’янський напрямок (на Кам’янське, Кобеляки, Полтаву)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:10 21:10 Кривий Ріг-Полтава: Кам’янське, Кобеляки 07:00 13:00 Пн.Вт.Чт.-Нд.
07:35 10:00 Кривий Ріг-Кам’янське: Софіївка, Кринички 11:00 13:25 щоденно
07:05 12:15 Кривий Ріг-Полтава: Кам’янське, Кобеляки 14:45 19:40 Пн.Вт.Чт.-Нд.

Зеленодольський напрямок (на Апостолове, Нововоронцовку, Давидів Брід)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Кривий Ріг-Нововоронцовка: Мар’янське 07:45 09:25 Пт.-Нд.
Кривий Ріг-В.Олександрівка: Зеленодольськ, Високопілля 09:30 12:05 Чт., Сб.
Кривий Ріг-Давидів Брід: Зеленодольськ, Високопілля 14:30 17:30 Пн.-Чт., Нд.
12:30 14:35 Дніпро-Зеленодольськ: Радушне, Апостолове 14:45 16:15 щоденно
15:30 17:35 Дніпро-Зеленодольськ: Радушне, Апостолове 17:45 19:15 щоденно

Великоолександрівський напрямок (на Високопілля, В.Олександрівку)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Кривий Ріг-Велика Олександрівка: Широке, Високопілля 07:00 09:55 щоденно
Кривий Ріг-Борозенське: Широке, Архангельське 07:15 10:05 Пн., Ср.
12:00 Кривий Ріг-Велика Олександрівка: Широке, Архангельське 08:05 10:30 Пт.-Нд.
Кривий Ріг-В.Олександрівка: Зеленодольськ, Високопілля 09:30 12:05 Чт., Сб.
Кривий Ріг-Давидів Брід: Зеленодольськ, Високопілля 14:30 17:30 Пн.-Чт., Нд.

Миколаївський напрямок (на Миколаїв, Одесу, Херсон, Первомайськ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:00 00:15 Дніпро-Одеса: Миколаїв, Коблеве 00:20 07:00 щоденно
Кривий Ріг-Одеса: Миколаїв, Коблеве 06:00 11:25 щоденно
14:40 20:30 Кривий Ріг-Одеса: Миколаїв, Коблеве 07:15 12:55 щоденно
05:40 07:35 Дніпро-Одеса: Миколаїв, Коблеве 07:50 13:50 щоденно
05:30 11:10 Кривий Ріг-Одеса: Миколаїв, Коблеве 08:40 14:55 щоденно
05:00 09:20 Нікополь-Одеса: Миколаїв, Коблеве 09:40 15:05 щоденно
08:00 10:30 Дніпро-Одеса: Миколаїв, Коблеве
starstrans.com.ua
10:45 17:00 щоденно
09:00 11:15 Дніпро-Одеса: Миколаїв, Коблеве
avtoexpress.dp.ua
11:20 18:10 щоденно
09:35 11:55 Дніпро-Херсон: Н.Буг, Миколаїв 12:00 16:20 щоденно
08:00 12:15 Запоріжжя-Одеса: Миколаїв, Коблеве 12:20 18:30 щоденно
10:55 13:25 Дніпро-Одеса: Миколаїв, Коблеве 13:30 19:00 щоденно
11:45 13:45 Дніпро-Кишинів: Миколаїв, Одеса
maxtrans.od.ua
13:50 02:30 щоденно
07:20 13:50 Кривий Ріг-Первомайськ: Єланець, Вознесенськ 14:30 20:50 щоденно
07:40 11:40 Кривий Ріг-Миколаїв: Н.Буг, Баштанка
orionbus.net
15:00 19:15 щоденно
12:00 15:00 Запоріжжя-Одеса: Миколаїв, Коблеве 15:15 21:00 щоденно
13:20 16:00 Дніпро-Одеса: Миколаїв, Коблеве 16:05 21:40 щоденно
09:30 16:35 Харків-Миколаїв: Н.Буг, Баштанка 16:45 19:45 щоденно
16:00 17:45 Дніпро-Одеса: Миколаїв, Коблеве 17:50 23:00 щоденно
21:00 22:55 Дніпро-Одеса: Миколаїв, Коблеве 23:00 04:30 щоденно

Кропивницький напрямок (на Київ, Вінницю, Умань, Львів)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
19:00 00:20 Запоріжжя-Пльзень: Черкаси, Київ, Львів 00:30 15:40 щоденно
09:00 17:00 Кривий Ріг-Пардубиці: Черкаси, Київ, Львів 06:30 16:00 щоденно
13:40 19:00 Кривий Ріг-Новомиргород: Кропивницький, М.Виска 07:45 12:35 щоденно
06:40 08:50 Дніпро-Пльзень: Вінниця, Львів
klr.com.ua
09:00 17:35 щоденно
06:50 09:00 Дніпро-Щецин: Умань, Вінниця, Львів 09:10 13:40 Вт., Чт., Сб.
07:20 20:05 Кривий Ріг-Гдиня: Вінниця, Львів
z-time.ua
09:50 22:00 щоденно
06:20 10:05 Запоріжжя-Кишинів: Умань, Вінниця 10:10 05:30 щоденно
06:40 10:50 Запоріжжя-Зелена Гура: Вінниця, Львів
ternvoyage.com
11:00 18:00 щоденно
07:00 11:30 Запоріжжя-Одеса: Кропивницький, Умань 11:40 19:00 через день
07:00 12:40 Харків-Львів: Умань, Вінниця, Тернопіль 12:45 02:00 щоденно
09:00 13:10 Запоріжжя-Познань: Вінниця, Львів 13:20 16:30 Ср., Пт., Нд.
10:00 13:20 Запоріжжя-Київ (Автолюкс): Кропивницький, Умань
autolux.ua
13:25 21:00 щоденно
10:00 13:50 Запоріжжя-Бургас: Вінниця, Чернівці
avtoexpress.dp.ua
14:00 21:50 Пн., Ср., Сб.
06:30 14:20 Полтава-Чернівці: Вінниця, Хмельницький
nikolastrans.com
14:30 03:30 Нд.
11:00 14:05 Кривий Ріг-Кропивницький: Новгородка 15:10 18:15 щоденно
10:00 16:10 Харків-Чернівці: Вінниця, Хмельницький 16:15 05:30 щоденно
12:00 18:25 Харків-Львів: Умань, Вінниця, Тернопіль 18:30 08:30 щоденно
13:40 18:50 Харків-Утена: Вінниця, Чернівці, Львів 19:00 10:35 2 дні через 2
14:00 19:10 Харків-Чернівці: Вінниця, Хмельницький 19:20 06:40 щоденно
18:30 21:00 Дніпро-Львів: Вінниця, Тернопіль 21:10 10:00 Вт., Пт.

Жовтоводський напрямок (на Верхньодніпровськ, Кременчук)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:20 19:45 Кривий Ріг-Кременчук: Ж.Води, Олександрія 07:30 12:05 щоденно
05:20 10:00 Кривий Ріг-Верхньодніпровськ: Ж.Води, Вільногірськ 12:40 17:20 Пн.-Пт.

Австрійський напрямок (на Відень, Лінц)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:40 18:50 Харків-Стокгольм/Charkiw-Stockholm 19:00 17:30 2 дні через 2
18:30 21:00 Дніпро-Відень/Dnipro-Wien 21:10 08:30 Вт., Пт.

Балтійський напрямок (на Вільнюс, Ригу, Таллінн)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:40 18:50 Харків-Таллінн/Harkiv-Tallinn 19:00 21:10 2 дні через 2
18:30 21:00 Дніпро-Таллінн/Dnipro-Tallinn 21:10 17:50 Вт., Пт.

Болгарський напрямок (на Софію, Варну, Бургас)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:40 10:50 Запоріжжя-Аланія/Запорожие-Алания
nikolastrans.com
11:05 16:50 Пт.
10:00 13:50 Запоріжжя-Бургас/Запорожие-Бургас
avtoexpress.dp.ua
14:00 21:50 Пн., Ср., Сб.
06:30 14:10 Полтава-Аланія/Полтава-Алания
nikolastrans.com
14:30 15:30 Нд.
17:30 22:35 Харків-Стамбул/Харков-Истанбул
likebus.ua
22:40 07:00 Пн., Ср., Сб.

Грецький напрямок (на Салоніки, Афіни)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:30 22:35 Харків-Афіни/Χάρκοβο-Αθήνα
likebus.ua
22:40 12:30 Ср., Сб.

Молдовський напрямок (на Кишинів, Бєльці)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:20 10:05 Запоріжжя-Кишинів/Zaporijjea-Chișinău 10:10 05:30 щоденно
11:45 13:45 Дніпро-Кишинів/Dnipro-Chișinău
maxtrans.od.ua
13:50 02:30 щоденно

Німецький напрямок (на Берлін, Бонн, Кельн)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:40 08:50 Дніпро-Бонн/Dnipro-Bonn
klr.com.ua
09:00 04:10 щоденно
13:40 18:50 Харків-Ганновер/Charkiw-Hannover 19:00 01:50 2 дні через 2
15:00 21:00 Запоріжжя-Франкфурт-на-Майні/Saporischschja-Frankfurt am Main 21:10 17:15 Вт., Пт.

Польський напрямок (на Варшаву, Познань, Краків, Щецин)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
19:00 00:20 Запоріжжя-Щецин/Zaporoże-Szczecin 00:30 09:15 щоденно
07:30 17:00 Кривий Ріг-Щецин/Krzywy Róg-Szczecin 06:30 14:00 щоденно
06:40 08:50 Дніпро-Пльзень/Dniepr-Pilzno
klr.com.ua
09:00 17:35 щоденно
06:50 09:05 Дніпро-Щецин/Dniepr-Szczecin 09:10 13:40 Вт., Чт., Сб.
07:20 20:05 Кривий Ріг-Гдиня/Krzywy Róg-Gdynia
z-time.ua
09:50 22:00 щоденно
06:40 10:50 Запоріжжя-Зелена Гура/Zaporoże-Zielona Góra
ternvoyage.com
11:00 18:00 щоденно
07:00 10:55 Запоріжжя-Пльзень/Zaporoże-Pilzno
east-express.cz
11:00 19:30 Пн.Вт.Чт.Сб.Нд.
09:00 13:15 Запоріжжя-Познань/Zaporoże-Poznań 13:20 16:30 Вт.-Нд.
13:40 18:50 Харків-Утена/Charków-Uciana 19:00 10:35 2 дні через 2

Румунський напрямок (на Бухарест, Констанцу, Сучаву)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:40 10:50 Запоріжжя-Аланія/Zaporijjea-Alanya
nikolastrans.com
11:05 16:50 Пт.
10:00 13:50 Запоріжжя-Бургас/Zaporijjea-Burgas
avtoexpress.dp.ua
14:00 21:50 Пн., Ср., Сб.
06:30 14:10 Полтава-Аланія/Poltava-Alanya
nikolastrans.com
14:30 15:30 Нд.
17:30 22:35 Харків-Стамбул/Harkov-Istanbul
likebus.ua
22:40 07:00 Пн., Ср., Сб.

Словацький напрямок (на Братиславу)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:40 18:50 Харків-Стокгольм/Charkov-Štokholm 19:00 17:30 2 дні через 2
18:30 21:00 Дніпро-Відень/Dnipro-Viedeň 21:10 08:30 Вт., Пт.

Турецький напрямок (на Стамбул, Ізмір, Анталію, Аланію)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:40 10:50 Запоріжжя-Аланія/Zaporijya-Alanya
nikolastrans.com
11:05 16:50 Пт.
06:30 14:10 Полтава-Аланія/Poltava-Alanya
nikolastrans.com
14:30 15:30 Нд.
17:30 22:35 Харків-Стамбул/Harkiv-İstanbul
likebus.ua
22:40 07:00 Пн., Ср., Сб.

Угорський напрямок (на Будапешт)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:40 18:50 Харків-Стокгольм/Harkiv-Stockholm 19:00 17:30 2 дні через 2
18:30 21:00 Дніпро-Відень/Dnyipro-Bécs 21:10 08:30 Вт., Пт.

Чеський напрямок (на Прагу, Пльзень, Брно, Остраву)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
19:00 00:20 Запоріжжя-Пльзень/Záporoží-Plzeň 00:30 17:20 щоденно
09:00 17:00 Кривий Ріг-Пардубиці/Kryvyj Rih-Pardubice 06:30 16:00 щоденно
06:40 08:50 Дніпро-Пльзень/Dnipro-Plzeň
klr.com.ua
09:00 17:35 щоденно
07:00 10:55 Запоріжжя-Пльзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
11:00 19:30 Пн.Вт.Чт.Сб.Нд.
13:40 18:50 Харків-Карлові Вари/Charkov-Karlovy Vary 19:00 12:45 2 дні через 2

Шведський напрямок (на Стокгольм)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Кривого Рогу Рейс Час відправлення із Кривого Рогу Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:40 18:50 Харків-Стокгольм/Charkiv-Stockholm 19:00 17:30 2 дні через 2

2015-2023