Автобус КРИВИЙ РІГ-БАХМУТ

через Апостолове, Нікополь, Марганець, Запоріжжя, Новомиколаївку, Покровське, Курахове, Селидове, Покровськ, Костянтинівку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
08:15 Кривий Ріг АВ Дніпропетровська область A
08:40 Радушне Дніпропетровська область
09:05 Апостолове АС Дніпропетровська область B
09:20 Перше Травня Дніпропетровська область
09:35 Мар’янське Дніпропетровська область
09:40 Грушівка Дніпропетровська область
09:55 Чортомлик Дніпропетровська область
10:05 Олексіївка Дніпропетровська область
10:45 Нікополь АС Дніпропетровська область C
11:25 Марганець АС Дніпропетровська область D
12:55 Запоріжжя АВ Запорізька область E
14:25 Новомиколаївка АС Запорізька область
15:00 Покровське АС Дніпропетровська область F
15:15 Орли Дніпропетровська область
15:20 Діброва Дніпропетровська область
15:30 Підгаврилівка Дніпропетровська область
15:35 Іскра Донецька область
16:05 Багатир Донецька область
16:50 Курахове АС Донецька область G
17:00 Селидове Донецька область
17:50 Покровськ АС Донецька область H
18:00 Мирноград Донецька область
18:45 Костянтинівка Донецька область I
19:35 Бахмут АС Донецька область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (18 місць), БАЗ (25 місць).
Протяжність складає 575 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку БАХМУТ-КРИВИЙ РІГ

Автобус Кривий Ріг-Бахмут з’єднує одне з найбільших міст Центральної України - Кривий Ріг із Донеччиною. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Запорізькою та Донецькою. Відстань між Кривим Рогом та Бахмутом становить близько 600 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Кривий Ріг-Бахмут: Апостолове, Нікополь, Марганець, Запоріжжя, Новомиколаївка, Покровське, Курахове, Селидове, Покровськ, Мирноград та Костянтинівка. Повна тривалість поїздки складе понад 11 годин.





Скориставшись автобусом Кривий Ріг-Бахмут через Запоріжжя, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Апостолове, Кривий Ріг-Нікополь, Кривий Ріг-Марганець, Кривий Ріг-Запоріжжя, Кривий Ріг-Новомиколаївка, Кривий Ріг-Покровське, Кривий Ріг-Курахове, Кривий Ріг-Селидове, Кривий Ріг-Покровськ, Кривий Ріг-Мирноград, Кривий Ріг-Костянтинівка, Кривий Ріг-Бахмут;
із Апостолового - Апостолове-Нікополь, Апостолове-Марганець, Апостолове-Запоріжжя, Апостолове-Новомиколаївка, Апостолове-Покровське, Апостолове-Курахове, Апостолове-Селидове, Апостолове-Покровськ, Апостолове-Мирноград, Апостолове-Костянтинівка, Апостолове-Бахмут;
із Нікополя - Нікополь-Марганець, Нікополь-Запоріжжя, Нікополь-Новомиколаївка, Нікополь-Покровське, Нікополь-Курахове, Нікополь-Селидове, Нікополь-Покровськ, Нікополь-Мирноград, Нікополь-Костянтинівка, Нікополь-Бахмут;
із Марганця - Марганець-Запоріжжя, Марганець-Новомиколаївка, Марганець-Покровське, Марганець-Курахове, Марганець-Селидове, Марганець-Покровськ, Марганець-Мирноград, Марганець-Костянтинівка, Марганець-Бахмут;
із Запоріжжя - Запоріжжя-Новомиколаївка, Запоріжжя-Покровське, Запоріжжя-Курахове, Запоріжжя-Селидове, Запоріжжя-Покровськ, Запоріжжя-Мирноград, Запоріжжя-Костянтинівка, Запоріжжя-Бахмут;
із Курахового - Курахове-Селидове, Курахове-Покровськ, Курахове-Мирноград, Курахове-Костянтинівка, Курахове-Бахмут.


Час відправлення автобуса по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Кривого Рогу, Апостолового, Нікополя, Марганця, Запоріжжя, Покровського, Курахового, Покровська та Бахмута.


2015-2020