Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-ЗЕЛЕНА ГУРА / Autobus ZAPOROŻE-ZIELONA GÓRA

через Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький, Умань, Гайсин, Немирів, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Краків, Катовіце, Ополе, Вроцлав, Легницю, Нову Суль

Dniepr - Krzywy Róg - Kropywnycki - Humań - Hajsyn - Niemirów - Winnica - Chmielnicki - Tarnopol - Lwów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Legnica - Nowa Sól


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та перевізника


Час відправлення / Godzina odjazdu Станція / Dworzec PKS Регіон / Wojewodztwo На карті / Mapa
06:40 Запоріжжя АВ/Zaporoże Запорізька область A
08:30 Дніпро АВЦ/Dniepr Дніпропетровська область
11:00 Кривий Ріг АС/Krzywy Róg Дніпропетровська область B
13:30 Кропивницький АВ/Kropywnycki Кіровоградська область
16:40 Умань АС/Humań Черкаська область
17:40 Гайсин АС/Hajsyn Вінницька область
18:50 Немирів АС/Niemirów Вінницька область
19:40 Вінниця АВ/Winnica Вінницька область
20:00 Вінниця АВ Західний/Winnica Вінницька область
21:55 Хмельницький АВ/Chmielnicki Хмельницька область
23:50 Тернопіль АВ/Tarnopol Тернопільська область
00:10 Тернопіль з/вокзал/Tarnopol Тернопільська область
02:20 Львів АВ Двірцевий/Lwów Львівська область
02:50 Львів АВ/Lwów Львівська область C
08:30 Kraków/Краків Województwo małopolskie D
09:50 Katowice Dw. PKS/Катовіце АВ Województwo śląskie E
11:35 Opole/Ополе Województwo opolskie F
13:30 Wrocław Dw. PKS/Вроцлав АВ Województwo dolnośląskie G
15:30 Legnica Dw. PKS/Легниця АС Województwo dolnośląskie H
17:25 Nowa Sól Dw. PKS/Нова-Суль АВ Województwo lubuskie I
18:00 Zielona Góra Dw. PKS/Зелена Гура АВ Województwo lubuskie J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Setra, VanHool.
Сайт перевізника: ternvoyage.com

Wyjazd: codziennie.
www: ternvoyage.com
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ЗЕЛЕНА ГУРА-ЗАПОРІЖЖЯ/ZIELONA GÓRA-ZAPOROŻE

Автобус Запоріжжя-Зелена Гура (autobus Zaporoże-Zielona Góra) з’єднує Запоріжжя із заходом сусідньої Польщі. Маршрут автобуса проходить територією України та Польщі. Міста, через які слідує автобус: Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький, Умань, Гайсин, Немирів, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Краків, Катовіце, Ополе, Вроцлав, Легниця та Нова Суль. Повна тривалість поїздки складе півтори доби. У Запоріжжі автобус відправляється від головного автовокзалу.





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Зелена Гура, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Краків, Запоріжжя-Катовіце, Запоріжжя-Ополе, Запоріжжя-Вроцлав, Запоріжжя-Легниця, Запоріжжя-Зелена Гура;
із Дніпра - Дніпро-Краків, Дніпро-Катовіце, Дніпро-Ополе, Дніпро-Вроцлав, Дніпро-Легниця, Дніпро-Зелена Гура;
із Кривого Рогу - Кривий Ріг-Краків, Кривий Ріг-Катовіце, Кривий Ріг-Ополе, Кривий Ріг-Вроцлав, Кривий Ріг-Легниця, Кривий Ріг-Зелена Гура;
із Кропивницького - Кропивницький-Краків, Кропивницький-Катовіце, Кропивницький-Ополе, Кропивницький-Вроцлав, Кропивницький-Легниця, Кропивницький-Зелена Гура;
із Умані - Умань-Краків, Умань-Катовіце, Умань-Ополе, Умань-Вроцлав, Умань-Легниця, Умань-Зелена Гура;
із Гайсина - Гайсин-Краків, Гайсин-Катовіце, Гайсин-Ополе, Гайсин-Вроцлав, Гайсин-Легниця, Гайсин-Зелена Гура;
із Вінниці - Вінниця-Краків, Вінниця-Катовіце, Вінниця-Ополе, Вінниця-Вроцлав, Вінниця-Легниця, Вінниця-Зелена Гура;
із Хмельницького - Хмельницький-Краків, Хмельницький-Катовіце, Хмельницький-Ополе, Хмельницький-Вроцлав, Хмельницький-Легниця, Хмельницький-Зелена Гура;
із Тернополя - Тернопіль-Краків, Тернопіль-Катовіце, Тернопіль-Ополе, Тернопіль-Вроцлав, Тернопіль-Легниця, Тернопіль-Зелена Гура;
зі Львова - Львів-Краків, Львів-Катовіце, Львів-Ополе, Львів-Вроцлав, Львів-Легниця, Львів-Зелена Гура.


Інформацію про вартість проїзду, кількість вільних місць, наявність автобуса у рейсі УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій по маршруту слідування автобуса, а також у перевізника. Час відправлення автобуса по станціях може змінюватися в залежності від швидкості проходження митниці.

Інші рейси, якими можна доїхати із ЗАПОРІЖЖЯ до ПОЛЬЩІ

ЗАПОРІЖЖЯ-КОШАЛІН

ЗАПОРІЖЖЯ-СЛУПСЬК

2015-2023