Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-ОДЕСА

через Василівку, Дніпрорудне, Енергодар, Кам’янка-Дніпровську, Велику Лепетиху, Горностаївку, Каховку, Нову Каховку, Херсон, Миколаїв, Коблеве


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
04:30 16:20 17:20 20:00 Запоріжжя АВ Запорізька область A
17:30 18:30 20:55 Василівка АС Запорізька область
06:05 18:15 19:15 Дніпрорудне АС Запорізька область B
06:25 Новодніпровка Запорізька область
07:10 19:05 20:05 22:30 Енергодар АС Запорізька область C
07:45 19:40 20:40 Кам’янка-Дніпровська АС Запорізька область
07:55 19:50 20:50 Велика Знам’янка Запорізька область
08:45 20:40 21:40 00:00 Велика Лепетиха АС Херсонська область D
09:25 22:15 Горностаївка АС Херсонська область
10:30 22:20 23:20 01:05 Каховка АС Херсонська область E
11:20 22:50 23:50 01:30 Нова Каховка АС Херсонська область F
13:15 01:10 02:10 02:35 Херсон АВ Херсонська область G
14:40 02:35 03:35 03:35 Миколаїв АВ Миколаївська область H
16:25 04:20 05:15 05:15 Коблеве АС Миколаївська область I
17:40 05:35 06:35 06:35 Одеса АВ Одеська область
18:05 05:50 06:50 07:05 Одеса АС «Привокзальна» Одеська область J
ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ЧЕРЕЗ ДЕНЬ ЩОДЕННО ЧЕРЕЗ ДЕНЬ періодичність
Рейси виконуються щоденно і через день.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (51 місце).
Протяжність складає 590 км.
Сайти деяких перевізників: busking.com.ua, перевозки.zp.ua
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку ОДЕСА-ЗАПОРІЖЖЯ

Автобус Запоріжжя-Одеса з’єднує найбільші міста Півдня країни - Запоріжжя та Одесу. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Запорізькою, Херсонською, Миколаївською та Одеською. Відстань між Запоріжжям та Одесою становить близько 600 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Василівка, Дніпрорудне, Енергодар, Кам’янка-Дніпровська, Каховка, Нова Каховка, Херсон та Миколаїв. Повна тривалість поїздки складе 11-13,5 годин. У Запоріжжі автобуси відправляються від головного автовокзалу міста, в Одесі - прибувають на міжнародний автовокзал, потім на АС «Привокзальна».





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Одеса, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Василівка, Запоріжжя-Дніпрорудне, Запоріжжя-Енергодар, Запоріжжя-Кам’янка-Дніпровська, Запоріжжя-Велика Лепетиха, Запоріжжя-Горностаївка, Запоріжжя-Каховка, Запоріжжя-Нова Каховка, Запоріжжя-Херсон, Запоріжжя-Миколаїв, Запоріжжя-Коблеве, Запоріжжя-Одеса;
із Василівки - Василівка-Дніпрорудне, Василівка-Енергодар, Василівка-Кам’янка-Дніпровська, Василівка-Велика Лепетиха, Василівка-Горностаївка, Василівка-Каховка, Василівка-Нова Каховка, Василівка-Херсон, Василівка-Миколаїв, Василівка-Коблеве, Василівка-Одеса;
із Дніпрорудного - Дніпрорудне-Енергодар, Дніпрорудне-Кам’янка-Дніпровська, Дніпрорудне-Велика Лепетиха, Дніпрорудне-Горностаївка, Дніпрорудне-Каховка, Дніпрорудне-Нова Каховка, Дніпрорудне-Херсон, Дніпрорудне-Миколаїв, Дніпрорудне-Коблеве, Дніпрорудне-Одеса;
із Енергодара - Енергодар-Кам’янка-Дніпровська, Енергодар-Велика Лепетиха, Енергодар-Горностаївка, Енергодар-Каховка, Енергодар-Нова Каховка, Енергодар-Херсон, Енергодар-Миколаїв, Енергодар-Коблеве, Енергодар-Одеса;
із Кам’янка-Дніпровської - Кам’янка-Дніпровська-Велика Лепетиха, Кам’янка-Дніпровська-Горностаївка, Кам’янка-Дніпровська-Каховка, Кам’янка-Дніпровська-Нова Каховка, Кам’янка-Дніпровська-Херсон, Кам’янка-Дніпровська-Миколаїв, Кам’янка-Дніпровська-Коблеве, Кам’янка-Дніпровська-Одеса;
із Нової Каховки - Нова Каховка-Херсон, Нова Каховка-Миколаїв, Нова Каховка-Коблеве, Нова Каховка-Одеса;
із Херсона - Херсон-Миколаїв, Херсон-Коблеве, Херсон-Одеса;
із Миколаєва - Миколаїв-Коблеве, Миколаїв-Одеса.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Запоріжжя, Василівки, Дніпрорудного, Енергодара, Кам’янка-Дніпровської, Великої Лепетихи, Каховки, Нової Каховки, Херсона, Миколаєва та Одеси.


2015-2020