Автобус ЗАПОРІЖЖЯ-ОДЕСА

через Василівку, Дніпрорудне, Енергодар, Кам’янка-Дніпровську, Велику Лепетиху, Горностаївку, Каховку, Нову Каховку, Херсон, Миколаїв, Коблеве


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
17:20 Запоріжжя АВ Запорізька область A
18:30 Василівка АС Запорізька область
19:15 Дніпрорудне АС Запорізька область B
20:05 Енергодар АС Запорізька область C
20:40 Кам’янка-Дніпровська АС Запорізька область
21:40 Велика Лепетиха АС Херсонська область D
22:15 Горностаївка АС Херсонська область
23:20 Каховка АС Херсонська область E
23:50 Нова Каховка АС Херсонська область F
02:10 Херсон АВ Херсонська область G
03:35 Миколаїв АВ Миколаївська область H
05:15 Коблеве АС Миколаївська область I
06:35 Одеса АВ Одеська область
06:50 Одеса АС «Привокзальна» Одеська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: MAN (51 місце).
Протяжність складає 590 км.
Сайт: busking.com.ua
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку ОДЕСА-ЗАПОРІЖЖЯ

Автобус Запоріжжя-Одеса з’єднує найбільші міста Півдня країни - Запоріжжя та Одесу. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Запорізькою, Херсонською, Миколаївською та Одеською. Відстань між Запоріжжям та Одесою становить близько 600 км. Найбільші міста, через які курсує автобус: Василівка, Дніпрорудне, Енергодар, Кам’янка-Дніпровська, Каховка, Нова Каховка, Херсон та Миколаїв. Повна тривалість поїздки складе 13,5 годин. У Запоріжжі автобус відправляється увечері від головного автовокзалу міста, в Одесі - прибуває зранку на міжнародний автовокзал, потім на АС «Привокзальна».





Скориставшись автобусом Запоріжжя-Одеса, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Запоріжжя - Запоріжжя-Василівка, Запоріжжя-Дніпрорудне, Запоріжжя-Енергодар, Запоріжжя-Кам’янка-Дніпровська, Запоріжжя-Велика Лепетиха, Запоріжжя-Горностаївка, Запоріжжя-Каховка, Запоріжжя-Нова Каховка, Запоріжжя-Херсон, Запоріжжя-Миколаїв, Запоріжжя-Коблеве, Запоріжжя-Одеса;
із Василівки - Василівка-Дніпрорудне, Василівка-Енергодар, Василівка-Кам’янка-Дніпровська, Василівка-Велика Лепетиха, Василівка-Горностаївка, Василівка-Каховка, Василівка-Нова Каховка, Василівка-Херсон, Василівка-Миколаїв, Василівка-Коблеве, Василівка-Одеса;
із Дніпрорудного - Дніпрорудне-Енергодар, Дніпрорудне-Кам’янка-Дніпровська, Дніпрорудне-Велика Лепетиха, Дніпрорудне-Горностаївка, Дніпрорудне-Каховка, Дніпрорудне-Нова Каховка, Дніпрорудне-Херсон, Дніпрорудне-Миколаїв, Дніпрорудне-Коблеве, Дніпрорудне-Одеса;
із Енергодара - Енергодар-Кам’янка-Дніпровська, Енергодар-Велика Лепетиха, Енергодар-Горностаївка, Енергодар-Каховка, Енергодар-Нова Каховка, Енергодар-Херсон, Енергодар-Миколаїв, Енергодар-Коблеве, Енергодар-Одеса;
із Кам’янка-Дніпровської - Кам’янка-Дніпровська-Велика Лепетиха, Кам’янка-Дніпровська-Горностаївка, Кам’янка-Дніпровська-Каховка, Кам’янка-Дніпровська-Нова Каховка, Кам’янка-Дніпровська-Херсон, Кам’янка-Дніпровська-Миколаїв, Кам’янка-Дніпровська-Коблеве, Кам’янка-Дніпровська-Одеса;
із Нової Каховки - Нова Каховка-Херсон, Нова Каховка-Миколаїв, Нова Каховка-Коблеве, Нова Каховка-Одеса;
із Херсона - Херсон-Миколаїв, Херсон-Коблеве, Херсон-Одеса;
із Миколаєва - Миколаїв-Коблеве, Миколаїв-Одеса.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Запоріжжя, Василівки, Дніпрорудного, Енергодара, Кам’янка-Дніпровської, Великої Лепетихи, Нової Каховки, Херсона, Миколаєва та Одеси.


2015-2020