Автобус МИРГОРОД-МЕЛІТОПОЛЬ

через Велику Багачку, Полтаву, Карлівку, Красноград, Перещепине, Новомосковськ, Запоріжжя, Василівку

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:20 Миргород АС Полтавська область A
08:00 Велика Багачка АС Полтавська область B
08:10 Довгалівка Полтавська область
08:20 Красногорівка Полтавська область
08:35 Білоцерківка Полтавська область
09:05 Решетилівка (а/т Київ-Харків) Полтавська область
10:05 Полтава АВ Полтавська область C
11:20 Карлівка АС Полтавська область D
12:00 Красноград АС Харківська область E
13:00 Перещепине АС Дніпропетровська область F
14:05 Новомосковськ АС-1 Дніпропетровська область G
14:20 Дороге Дніпропетровська область
16:25 Запоріжжя АВ Запорізька область H
17:30 Василівка АС Запорізька область I
17:45 Любимівка Запорізька область
18:05 Високе Запорізька область
18:50 Мелітополь АС-1 Запорізька область J
Рейс виконується щоденно. Можливі автобуси на маршруті: Еталон (28 місць). Протяжність складає 500 км.

Розклад руху автобуса у зворотньому напрямку МЕЛІТОПОЛЬ-МИРГОРОД

Автобус Миргород-Мелітополь з’єднує одне з найбільших курортних міст Полтавщини - Миргород із найбільшими містами Запорізької області - Запоріжжям та Мелітополем. Маршрут автобуса проходить територією чотирьох областей: Полтавською, Харківською, Дніпропетровською та Запорізькою. Відстань від Миргорода до Мелітополя становить 500 км. Повна тривалість поїздки складе понад 11 годин. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Велика Багачка, Полтава, Карлівка, Красноград, Перещепине, Новомосковськ, Запоріжжя та Василівка. Із Миргорода автобус відправляється зранку кожного дня.





Скориставшись автобусом Миргород-Мелітополь, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Миргорода - Миргород-Велика Багачка, Миргород-Білоцерківка, Миргород-Решетилівка, Миргород-Полтава, Миргород-Карлівка, Миргород-Красноград, Миргород-Перещепине, Миргород-Новомосковськ, Миргород-Запоріжжя, Миргород-Василівка, Миргород-Мелітополь;
із Великої Багачки - Велика Багачка-Білоцерківка, Велика Багачка-Решетилівка, Велика Багачка-Полтава, Велика Багачка-Карлівка, Велика Багачка-Красноград, Велика Багачка-Перещепине, Велика Багачка-Новомосковськ, Велика Багачка-Запоріжжя, Велика Багачка-Василівка, Велика Багачка-Мелітополь;
із Полтави - Полтава-Карлівка, Полтава-Красноград, Полтава-Перещепине, Полтава-Новомосковськ, Полтава-Запоріжжя, Полтава-Василівка, Полтава-Мелітополь;
із Карлівки - Карлівка-Красноград, Карлівка-Перещепине, Карлівка-Новомосковськ, Карлівка-Запоріжжя, Карлівка-Василівка, Карлівка-Мелітополь;
із Краснограда - Красноград-Перещепине, Красноград-Новомосковськ, Красноград-Запоріжжя, Красноград-Василівка, Красноград-Мелітополь;
із Перещепиного - Перещепине-Новомосковськ, Перещепине-Запоріжжя, Перещепине-Василівка, Перещепине-Мелітополь;
із Новомосковська - Новомосковськ-Запоріжжя, Новомосковськ-Василівка, Новомосковськ-Мелітополь;
із Запоріжжя - Запоріжжя-Василівка, Запоріжжя-Мелітополь;
із Василівки - Василівка-Мелітополь.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Миргорода, Великої Багачки, Полтави, Карлівки, Краснограда, Перещепиного, Новомосковська, Запоріжжя, Василівки та Мелітополя.


2015-2017