Автобус БАХМУТ-КРИВИЙ РІГ

через Костянтинівку, Покровськ, Селидове, Курахове, Покровське, Новомиколаївку, Вільнянськ, Запоріжжя, Марганець, Нікополь, Апостолове


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті




розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
07:45 Бахмут АС Донецька область A
08:40 Костянтинівка з/вокзал Донецька область
08:50 Костянтинівка АС Донецька область B
10:00 Покровськ АС Донецька область C
10:25 Селидове Донецька область
11:05 Курахове АС Донецька область D
12:25 Покровське АС Дніпропетровська область E
12:35 Писанці Дніпропетровська область
12:40 Зелена Долина Дніпропетровська область
13:05 Новомиколаївка АС Запорізька область
13:45 Вільнянськ АС Запорізька область
14:40 Запоріжжя АВ Запорізька область F
16:05 Марганець АС Дніпропетровська область G
16:45 Нікополь АС Дніпропетровська область H
17:45 Мар’янське Дніпропетровська область
18:15 Апостолове АС Дніпропетровська область I
18:40 Радушне Дніпропетровська область
19:05 Кривий Ріг АВ Дніпропетровська область J
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Volkswagen (18 місць), БАЗ (25 місць).
Протяжність складає 575 км.
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку КРИВИЙ РІГ-БАХМУТ

Автобус Бахмут-Кривий Ріг через Запоріжжя з’єднує індустріальне місто Донецької області - Бахмут із найбільшими індустріальними містами країни - Запоріжжям та Кривим Рогом. Маршрут автобуса проходить територією трьох сусідніх областей: Донецькою, Дніпропетровською та Запорізькою. Відстань між містами становить близько 600 км. Найбільші населені пункти, через які курсує маршрутка Бахмут-Кривий Ріг: Костянтинівка, Покровськ, Селидове, Курахове, Покровське, Новомиколаївка, Вільнянськ, Запоріжжя, Марганець, Нікополь та Апостолове.





Скориставшись автобусом Бахмут-Кривий Ріг через Запоріжжя, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Бахмута - Бахмут-Костянтинівка, Бахмут-Покровськ, Бахмут-Селидове, Бахмут-Курахове, Бахмут-Покровське, Бахмут-Новомиколаївка, Бахмут-Вільнянськ, Бахмут-Запоріжжя, Бахмут-Марганець, Бахмут-Нікополь, Бахмут-Апостолове, Бахмут-Кривий Ріг;
із Костянтинівки - Костянтинівка-Покровськ, Костянтинівка-Селидове, Костянтинівка-Курахове, Костянтинівка-Покровське, Костянтинівка-Новомиколаївка, Костянтинівка-Вільнянськ, Костянтинівка-Запоріжжя, Костянтинівка-Марганець, Костянтинівка-Нікополь, Костянтинівка-Апостолове, Костянтинівка-Кривий Ріг;
із Покровська - Покровськ-Селидове, Покровськ-Курахове, Покровськ-Покровське, Покровськ-Новомиколаївка, Покровськ-Вільнянськ, Покровськ-Запоріжжя, Покровськ-Марганець, Покровськ-Нікополь, Покровськ-Апостолове, Покровськ-Кривий Ріг;
із Курахового - Курахове-Покровське, Курахове-Новомиколаївка, Курахове-Вільнянськ, Курахове-Запоріжжя, Курахове-Марганець, Курахове-Нікополь, Курахове-Апостолове, Курахове-Кривий Ріг;
із Запоріжжя - Запоріжжя-Марганець, Запоріжжя-Нікополь, Запоріжжя-Апостолове, Запоріжжя-Кривий Ріг;
із Марганця - Марганець-Нікополь, Марганець-Апостолове, Марганець-Кривий Ріг;
із Нікополя - Нікополь-Апостолове, Нікополь-Кривий Ріг.


Час відправлення автобуса по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій або водіїв автобуса. Придбати квитки на рейс можна у касах автовокзалів та автостанцій Бахмута, Костянтинівки, Покровська, Курахового, Покровського, Запоріжжя, Марганця, Нікополя та Кривого Рогу.


2015-2020