Автобус ДНІПРО-МАРІУПОЛЬ

через Запоріжжя, Комишуваху, Оріхів, Пологи, Більмак, Розівку, Нікольське


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Час відправлення Станція Регіон На карті
08:20 14:55 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область A
08:45 15:20 Дніпро АС-2 Дніпропетровська область B
10:30 17:00 Запоріжжя АВ Запорізька область C
10:55 17:25 Комишуваха Запорізька область D
11:15 Таврійське Запорізька область
11:45 18:00 Оріхів АС Запорізька область E
12:00 Мала Токмачка Запорізька область
12:40 19:00 Пологи АС Запорізька область F
13:00 Кінські Роздори Запорізька область
13:15 19:35 Більмак АС Запорізька область G
13:59 20:05 Розівка АС Запорізька область H
14:35 Нікольське Донецька область I
15:15 21:30 Маріуполь АВ Донецька область J
Рейси виконуються щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Yutong (29 місць), Богдан (25 місць).
Протяжність складає 320 км.
Розклад руху автобусів у зворотному напрямку МАРІУПОЛЬ-ДНІПРО

Автобус Дніпро-Маріуполь з’єднує найбільше місто Центральної України - Дніпро із найбільшим містом на узбережжі Азовського моря - Маріуполем. Маршрут автобуса проходить територією трьох областей: Дніпропетровською, Запорізькою та Донецькою. Відстань між містами становить понад 300 км. Найбільші населені пункти, через які курсує автобус Дніпро-Маріуполь: Запоріжжя, Комишуваха, Оріхів, Пологи, Більмак, Розівка та Нікольське. Повна тривалість поїздки складе близько 7 годин. Щоденно на маршруті здійснюється по два рейси.





Скориставшись автобусом Дніпро-Маріуполь, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Дніпра - Дніпро-Запоріжжя, Дніпро-Комишуваха, Дніпро-Таврійське, Дніпро-Оріхів, Дніпро-Мала Токмачка, Дніпро-Пологи, Дніпро-Кінські Роздори, Дніпро-Більмак, Дніпро-Розівка, Дніпро-Нікольське, Дніпро-Маріуполь;
із Запоріжжя - Запоріжжя-Комишуваха, Запоріжжя-Таврійське, Запоріжжя-Оріхів, Запоріжжя-Мала Токмачка, Запоріжжя-Пологи, Запоріжжя-Кінські Роздори, Запоріжжя-Більмак, Запоріжжя-Розівка, Запоріжжя-Нікольське, Запоріжжя-Маріуполь;
із Комишувахи - Комишуваха-Таврійське, Комишуваха-Оріхів, Комишуваха-Мала Токмачка, Комишуваха-Пологи, Комишуваха-Кінські Роздори, Комишуваха-Більмак, Комишуваха-Розівка, Комишуваха-Нікольське, Комишуваха-Маріуполь;
із Таврійського - Таврійське-Оріхів, Таврійське-Мала Токмачка, Таврійське-Пологи, Таврійське-Кінські Роздори, Таврійське-Більмак, Таврійське-Розівка, Таврійське-Нікольське, Таврійське-Маріуполь;
із Оріхова - Оріхів-Мала Токмачка, Оріхів-Пологи, Оріхів-Кінські Роздори, Оріхів-Більмак, Оріхів-Розівка, Оріхів-Нікольське, Оріхів-Маріуполь;
із Малої Токмачки - Мала Токмачка-Пологи, Мала Токмачка-Кінські Роздори, Мала Токмачка-Більмак, Мала Токмачка-Розівка, Мала Токмачка-Нікольське, Мала Токмачка-Маріуполь;
із Пологів - Пологи-Кінські Роздори, Пологи-Більмак, Пологи-Розівка, Пологи-Нікольське, Пологи-Маріуполь;
із Більмака - Більмак-Розівка, Більмак-Нікольське, Більмак-Маріуполь;
із Розівки - Розівка-Нікольське, Розівка-Маріуполь;
із Нікольського - Нікольське-Маріуполь.


Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Дніпра, Запоріжжя, Оріхова, Пологів, Більмака, Розівки та Маріуполя.

Інші рейси, якими можна доїхати із ДНІПРА до МАРІУПОЛЯ

КИЇВ-МАРІУПОЛЬ

МІНСЬК-МАРІУПОЛЬ

2015-2020