Розклад руху автобусів по автовокзалу ОДЕСА

Міжнародний автовокзал Одеса - головна автобусна станція найбільшого міста на березі Чорного моря. Розташований автовокзал по вулиці Колонтаївська, 58, у мікрорайоні Молдаванка. Біля вокзалу знаходяться зупинки громадського транспорту «Автовокзал» (автобусні, тролейбусні та трамвайна). Єдиний трамвай, який відправляється від автовокзалу, слідує за 5 маршрутом «Автовокзал-Аркадія» (через Велику Арнаутську, ринок Привоз, головний залізничний вокзал міста, Старосінну автостанцію, Театр Музкомедії, Інститут Філатова, завод Шампанських вин, санаторій ім. Чкалова, Ботанічний сад). Тролейбус, який курсує за 8 маршрутом «Суперфосфатний завод-Залізничний вокзал», з’єднує автовокзал, в одному напрямку із Малою Арнаутською, залізничним вокзалом, аграрним університетом, у зворотньому - із 2-им Єврейським кладовищем, заводами Нептун, Мікрон, Кисеньмаш та Суперфосфатним заводом.


Міжміський автовокзал Одеси обслуговує рейси, які відправляються по Одеській області, Україні та за кордон. У межах Одещини із вокзалу можна доїхати до Ананьєва, Болграда, Іванівки, Кілії, Любашівки, Піщаної, Рені, Саврані, Сарати, Татарбунар. Міжобласними автобусами можна дістатися Баштанки, Бердянська, Берислава, Благовіщенського (Ульяновки), Василівки, Великої Лепетихи, Веселинового, Вінниці, Вознесенська, Волочиська, Гайсина, Горностаївки, Дніпра, Дніпрорудного, Енергодара, Єланця, Запоріжжя, Золочева, Казанки, Кам’янець-Подільського, Кам’янка-Дніпровської, Каховки, Києва, Коблевого, Краснограда, Кривого Озера, Кривого Рогу, Летичева, Літина, Львова, Маріуполя, Мелітополя, Миколаєва, Немирова, Нікополя, Нововоронцовки, Нового Буга, Нової Каховки, Підволочиська, Покрова (Орджонікідзе), Софіївки, Тернополя, Умані, Харкова, Херсона, Хмельницького, Хмільника, Чернівців та ін.


Досить гарно налагоджено міжнародне сполучення. Скориставшись автобусними рейсами за кордон (як прямими, так і транзитними), можна дістатися багатьох європейський країн.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати квиток на автобусний рейс. Розміщено матеріал з метою попереднього ознайомлення. Можлива відміна автобусів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів міжнародного сполучення може відрізнятися від зазначеного (можлива зміна залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Одеса
вулиця Колонтаївська, 58



тел. (0800)304-305
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Уманський напрямок (на Київ, Львів, Черкаси, за кордон)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-КИЇВ ОДЕСА-ВІННИЦЯ ОДЕСА-ЧЕРКАСИ ОДЕСА-ЖИТОМИР

16:05 21:15 Одеса-Бершадь: Благовіщенське, Гайворон 06:15 11:20 щоденно
14:35 22:50 Одеса-Київ: Любашівка, Умань 06:40 13:45 щоденно
06:00 07:45 Білгород-Дністровський-Київ: Умань 08:00 15:45 щоденно
07:25 18:30 Одеса-Могилів-Подільський: Умань, Немирів
www.severtrans.org.ua
09:20 20:30 щоденно
06:30 17:00 Одеса-Хмільник: Умань, Вінниця 11:40 21:55 щоденно
12:00 нд. 09:10 Одеса-Хуст: Вінниця, Ів.-Франківськ 12:50 07:50 пт.
22:30 07:35 Одеса-Черкаси: Умань, Звенигородка 13:15 21:10 щоденно
13:05 21:10 Одеса-Тульчин: Умань, Гайсин, Ладижин 14:00 21:25 щоденно
05:40 10:45 Одеса-Гайворон: Благовіщенське, Хащувате 14:20 19:35 щоденно
14:40 09:15 Одеса-Косів: Хмельницький, Чернівці 14:30 08:35 через день
06:45 11:25 Одеса-Умань: Благовіщенське 14:45 19:35 щоденно
09:20 14:30 Одеса-Умань: Благовіщенське 15:35 20:30 пн.,пт.,нд.
05:20 14:05 Одеса-Ватутіне: Умань, Звенигородка 16:30 23:20 щоденно
08:05 13:10 Одеса-Голованівськ: Благовіщенське 17:05 22:10 щоденно
17:30 07:15 Одеса-Чернівці: Вінниця, К.-Подільський 17:30 07:15 щоденно
04:30 11:00 Одеса-Монастирище: Умань, Христинівка 17:50 23:00 пн., пт.
Одеса-Київ: Умань, Жашків 18:00 01:40 пн., чт.-нд.
18:10 20:15 Затока-Чернівці: Вінниця, Хмельницький 20:30 10:50 щоденно
07:00 15:00 Одеса-Київ: Умань, Жашків 23:00 06:40 щоденно

ОДЕСА-БАЛТА ОДЕСА-ПІЩАНА ОДЕСА-САВРАНЬ

Одеса-Саврань 09:15 12:20 щоденно
Одеса-Саврань 12:34 15:40 щоденно
Одеса-Балта: Новогригорівка, Бобрик Перший 12:55 16:20 щоденно
Одеса-Полянецьке: Саврань 13:44 щоденно
Одеса-Балта: Любашівка, Бобрик Перший 14:00 18:43 щоденно
Одеса-Піщана: Любашівка, Саврань 14:00 19:10 щоденно
Одеса-Піщана: Саврань 15:14 19:20 щоденно
Одеса-Обжиле: Любашівка, Балта 15:25 20:20 щоденно
Одеса-Піщана: Саврань 16:20 21:25 щоденно
Одеса-Балта: Любашівка, Бобрик Перший 16:25 19:40 щоденно
Одеса-Ананьїв: Петровірівка, Миколаївка 17:00 20:45 щоденно
Одеса-Оленівка: Любашівка, Балта 17:25 21:20 щоденно
Одеса-Саврань 17:44 20:50 щоденно
Одеса-Саврань 19:04 22:10 щоденно
Одеса-Балта: Новогригорівка, Бобрик Перший 19:15 22:30 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

ЛИТВА: Маріямполе, Каунас, Вільнюс

07:00 11:05 Херсон-Вільнюс/Chersonas-Vilnius
z-time.ua
11:05 18:25 вт., пт., нд.

РОСІЯ: Москва, Санкт-Петербург. БІЛОРУСЬ: Брест, Мінськ

04:20 07:05 Миколаїв-Москва/Николаев-Москва 07:10 10:00 щоденно
06:40 12:00 Рені-Москва/Рени-Москва 12:00 10:00 пт.
10:00 13:50 Одеса-Москва/Одесса-Москва 14:00 12:40 щоденно
12:00 16:50 Болград-Москва: Київ, Троебортное 17:00 14:00 вт.чт.-сб.
08:00 09:50 Затока-Молодечно/Затока-Маладзечна 10:00 09:00 пт.
12:00 16:15 Херсон-Гомель: Умань, Київ, Чернігів
orion-auto.com.ua
16:25 06:45 через день
07:00 11:05 Херсон-Брест/Херсон-Брэст
z-time.ua
11:05 07:50 вт., пт., нд.
14:00 08:35 Одеса-Брест/Адэса-Брэст 18:30 13:05 нд.

ПОЛЬЩА: Варшава, Вроцлав, Познань, Щецин

08:30 16:30 Одеса-Ґданськ/Odessa-Gdańsk 10:20 16:45 щоденно
15:45 21:30 Нова Каховка-Щецин/Nowa Kachowka-Szczecin 22:00 08:00 щоденно
17:40 22:30 Херсон-Ґданськ/Chersoń-Gdańsk
lux-reisen.com
22:30 07:30 щоденно
16:30 23:25 Мелітополь-Вроцлав/Melitopol-Wrocław 23:30 23:55 пт.

НІМЕЧЧИНА: Гамбург, Карлсруе, Кельн

19:00 23:10 Херсон-Кельн/Cherson-Köln 23:15 14:30 вт., пт.
19:00 23:10 Херсон-Франкфурт-на-Майні/Cherson-Frankfurt am Main 23:15 17:15 вт., пт.
19:00 23:10 Херсон-Оснабрюк/Cherson-Osnabrück 23:15 11:00 вт., пт.
20:00 23:30 Херсон-Карлсруе/Cherson-Karlsruhe 23:30 17:30 пн., пт.
20:00 23:30 Херсон-Кельн/Cherson-Köln 23:30 17:00 пн., пт.
20:00 23:30 Херсон-Гайльбронн/Cherson-Heilbronn 23:30 17:00 пн., пт.

ІТАЛІЯ: Барі, Неаполь

13:00 16:40 Херсон-Неаполь/Cherson-Napoli 17:00 14:00 ср.
13:00 16:40 Херсон-Фоджа/Cherson-Foggia 17:00 12:00 ср.

ЧЕХІЯ: Прага

01:30 05:30 Херсон-Прага/Cherson-Praha 05:45 10:50 пт.
19:00 23:10 Херсон-Прага/Cherson-Praha 23:15 07:00 вт., пт.

Вознесенський напрямок (на Вознесенськ, Кривий Ріг)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:15 15:20 Одеса-Кривий Ріг: Вознесенськ, Н.Буг 07:15 15:10 щоденно

Миколаївський напрямок (на Херсон, Дніпро, Запоріжжя)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-МИКОЛАЇВ ОДЕСА-КОБЛЕВЕ ОДЕСА-ОЧАКІВ

Одеса-Миколаїв 05:10 08:50 щоденно
Одеса-Миколаїв 07:20 11:00 щоденно
Одеса-Миколаїв 09:00 11:30 щоденно
Одеса-Миколаїв: Коблеве 10:30 13:00 щоденно
Одеса-Миколаїв 11:10 13:40 щоденно
Одеса-Миколаїв 12:40 15:10 щоденно
Одеса-Миколаїв 13:00 15:30 щоденно
Одеса-Миколаїв 14:15 16:45 щоденно
Одеса-Миколаїв 14:35 17:30 щоденно
Одеса-Миколаїв 16:30 19:00 щоденно
Одеса-Миколаїв 17:00 19:30 щоденно
Одеса-Миколаїв 18:00 20:30 щоденно
Одеса-Миколаїв 19:00 21:30 щоденно
Одеса-Миколаїв 20:00 22:30 щоденно
Одеса-Очаків: Коблеве 14:20 17:20 щоденно

ОДЕСА-ХЕРСОН ОДЕСА-ДНІПРО ОДЕСА-ЗАПОРІЖЖЯ ОДЕСА-ХАРКІВ

11:35 15:35 Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 05:35 10:00 щоденно
07:15 17:30 Одеса-Енергодар: Херсон, Н.Каховка 06:15 17:25 щоденно
Одеса-Херсон: Миколаїв 06:25 09:55 щоденно
06:00 06:45 Чорноморськ-Херсон: Миколаїв 06:50 11:30 щоденно
06:05 16:45 Одеса-Нікополь: Херсон, Покров
lotsman.net.ua
07:20 18:05 щоденно
08:30 19:10 Одеса-Мелітополь: Херсон, Каховка 07:35 17:45 щоденно
Одеса-Херсон: Миколаїв 08:25 11:55 щоденно
Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 09:20 14:10 щоденно
08:00 18:00 Одеса-Дніпро: Миколаїв, Кр.Ріг 09:30 18:50 щоденно
10:55 20:35 Одеса-Дніпро: Миколаїв, Кривий Ріг 10:00 19:20 через день
Одеса-Херсон 11:00 14:35 щоденно
Одеса-Херсон: Миколаїв 11:40 15:20 щоденно
Одеса-Херсон 12:30 15:50 щоденно
Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 13:25 17:45 щоденно
08:20 13:20 Ізмаїл-Херсон: Коблеве, Миколаїв 13:30 18:05 через день
08:20 13:20 Ізмаїл-Херсон: Коблеве, Миколаїв 13:40 18:05 через день
Одеса-Херсон 13:55 17:25 щоденно
Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 14:30 18:50 щоденно
11:30 14:30 Карахасань-Курахове/Carahasani-Kurahove 14:40 07:30 через день
05:25 12:40 Одеса-Каховка: Херсон, Н.Каховка 14:50 21:10 щоденно
Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 15:20 19:40 щоденно
06:20 13:30 Одеса-Каховка: Миколаїв, Херсон 15:40 22:05 щоденно
Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 16:10 21:10 щоденно
13:00 09:10 Одеса-Донецьк: Бердянськ, Маріуполь 16:10 08:25 через день
14:00 16:45 Штефан-Воде-Запоріжжя/Ştefan Vodă-Zaporijjea
перевозки.zp.ua
16:55 05:50 через день
Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 17:00 21:20 щоденно
15:35 06:50 Одеса-Харків: Херсон, Нікополь
firma-ikarus.com.ua
17:10 07:35 щоденно
Одеса-Ялта: Херсон, Н.Каховка 17:30 08:30 щоденно
Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 17:50 22:10 щоденно
06:25 Одеса-Донецьк: Бердянськ, Маріуполь 17:50 10:00 через день
17:20 06:25 Одеса-Запоріжжя: Херсон, Енергодар 18:15 06:50 щоденно
Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 18:40 23:00 щоденно
Одеса-Херсон: Коблеве, Миколаїв 19:30 23:50 щоденно
19:20 08:50 Одеса-Маріуполь: Херсон, Мелітополь
mariupolavto.com
19:50 08:40 щоденно
19:10 07:40 Одеса-Ялта: Миколаїв, Херсон 20:25 09:10 щоденно
22:00 08:30 Одеса-Дніпро: Миколаїв, Кр.Ріг 21:00 08:00 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (Вірменія)

20:20 ср.сб. 08:20 сб.вт. Одеса-Єреван/Օդեսա-Երևան 20:20 17:20 пн., чт.

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (на Херсон, Запоріжжя, Маріуполь)

19:05 23:50 Кишинів-Лазурне/Chișinău-Lazurne 00:10 09:00 щоденно
18:00 00:40 Щецин-Херсон/Szczecin-Chersoń
sop-trans.com
00:50 04:00 щоденно
00:10 05:00 Кишинів-Запоріжжя/Chișinău-Zaporijjea 05:15 17:10 через день
08:30 нд. 05:25 Салерно-Миколаїв/Salerno-Mykolaïv 05:25 07:25 вт.
09:00 нд. 06:00 Неаполь-Херсон/Napoli-Cherson 06:00 09:30 вт.
08:30 нд. 06:00 Фоджа-Херсон/Foggia-Cherson 06:00 09:30 вт.
22:45 06:30 Познань-Скадовськ/Poznań-Skadowśk
mv-transbus.com.ua
06:40 12:00 щоденно
18:40 07:25 Гомель-Херсон: Коблеве, Миколаїв
orion-auto.com.ua
07:35 11:40 через день
08:00 09:00 Санкт-Петербург-Херсон: Миколаїв 09:00 12:00 ср., пт., нд.
03:30 16:15 Щецин-Нова Каховка/Szczecin-Nowa Kachowka 16:35 21:25 щоденно
09:00нд. 16:30 Прага-Херсон/Praha-Cherson 16:30 20:25 пн.
07:00 ср. 17:00 Прага-Херсон/Praha-Cherson 17:00 21:10 чт.
09:00 17:00 Прага-Херсон/Praha-Cherson
east-express.cz
17:00 20:30 ср., сб.
14:50 17:40 Каушани-Маріуполь/Căuşeni-Mariupol 17:50 07:20 через день
11:40 18:40 Вільнюс-Херсон/Vilnius-Chersonas
z-time.ua
18:50 21:50 пн., ср., пт.
08:00 21:30 Кельн-Херсон/Köln-Cherson 21:30 23:30 ср., нд.
04:20 21:40 Франкфурт-на-Майні-Херсон/Frankfurt am Main-Cherson 21:45 01:10 ср., нд.

Болградський напрямок (на Болград, Кілію, Рені, за кордон)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 09:00 Санкт-Петербург-Ізмаїл/Санкт-Петербург-Измаил 09:00 14:30 ср., пт., нд.
Одеса-Рені: Татарбунари, Болград 09:30 16:35 через день
13:45 11:55 Молодечно-Затока/Маладзечна-Затока 12:00 13:15 нд.
07:25 11:50 Херсон-Ізмаїл: Сарата, Татарбунари 12:20 17:15 щоденно
Одеса-Вилкове: Сарата, Татарбунари 14:00 18:25 щоденно
06:10 14:05 Київ-Білгород-Дністровський: Овідіополь 14:20 16:10 щоденно
11:15 15:35 Одеса-Кілія: Сарата, Татарбунари 16:15 19:40 щоденно
Одеса-Вилкове: Сарата, Татарбунари 16:50 21:15 щоденно
12:50 17:15 Херсон-Чорноморськ/Херсон-Іллічівськ 17:20 18:05 щоденно
15:00 19:20 Одеса-Болград: Сарата, Татарбунари 20:30 00:30 щоденно
16:40 21:05 Херсон-Білгород-Дністровський: Овідіополь 21:35 23:25 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ (Болгарія, Молдова, Румунія)

07:00 ср. 07:00 Одеса-Софія/Одеса-София 13:30 14:00 сб.
07:00 14:00 Київ-Софія/Киев-София 14:00 10:00 ср., сб.
13:00 ср., сб. 05:00 чт., нд. Одеса-Варна: Galaţi, Constanţa 13:00 08:40 вт., пт.
14:00 сб. 07:00 Одеса-Варна: Galaţi, Constanţa 13:30 07:00 ср.
09:50 14:00 Херсон-Варна: Болград, Galaţi 14:15 07:50 пн.ср.сб.
05:00 11:30 Одеса-Чадир-Лунга/Odesa-Çadır Lunga 14:10 20:40 щоденно
05:30 13:05 Одеса-Комрат/Odesa-Comrat 16:30 23:30 щоденно
13:00 05:00 Курахове-Карахасань/Kurahove-Carahasani 05:10 08:00 через день
19:00 07:00 Одеса-Бухарест/Odesa-București 18:00 06:00 чт., нд.

Молдовський напрямок (на Бендери, Кишинів, Дубоссари)

Час відпр. із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відпр. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:20 10:50 Коблеве-Кам’янка/Kobleve-Camenca 10:50 17:20 щоденно
Одеса-Бендери/Odesa-Bender 12:20 15:55 щоденно
Одеса-Бендери/Odesa-Bender 14:30 18:05 щоденно
06:30 Одеса-Дубоссари/Odesa-Dubăsari 15:45 20:10 щоденно
Одеса-Бендери/Odesa-Bender 18:00 21:25 щоденно

ОДЕСА-КИШИНІВ

Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 05:45 12:05 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 06:10 11:05 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 08:20 13:15 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 10:20 16:10 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 11:45 19:15 щоденно
05:50 11:20 Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 12:50 17:35 щоденно
08:55 13:25 Херсон-Кишинів/Herson-Chișinău 13:55 19:45 щоденно
07:35 14:05 Одеса-Оргіїв/Odesa-Orhei 15:15 20:45 щоденно
13:50 15:15 Южне-Кишинів/Iujne-Chișinău 15:30 20:15 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 16:15 21:35 через день
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 17:35 22:20 щоденно
07:25 18:00 Хмільник-Штефан-Воде/Hmilnîk-Ştefan Vodă 18:10 21:10 через день
07:00 18:10 Запоріжжя-Кишинів/Zaporijjea-Chișinău 18:20 23:10 через день
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 19:30 01:20 щоденно
13:00 19:50 Лазурне-Кишинів/Lazurne-Chișinău 20:05 00:15 щоденно
22:30 06:10 Одеса-Бєльці/Odesa-Bălți 22:15 06:35 через день
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 23:50 06:00 щоденно

ОДЕСА-КОМРАТ

13:00 22:00 Одеса-Комрат/Odesa-Comrat
svs.md
11:30 21:00 щоденно

Міжнародне сполучення (у Європу та СНД)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправл. із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

Болгарія: ОДЕСА-СОФІЯ ОДЕСА-ВЕЛИКЕ ТИРНОВО

18:00 пн.пт. 13:00 Одеса-Софія/Одеса-София 09:45 07:20 ср., нд.

Італія: ОДЕСА-БАРІ ОДЕСА-ВЕНЕЦІЯ ОДЕСА-МІЛАН

06:00 чт.сб. 03:05 пн.сб. Одеса-Барі/Odessa-Bari
odri-ua.com
01:00 21:10 чт., нд.
05:30 11:00 Болград-Мілан/Bolhrad-Milano 11:10 00:30 ср.

Польща: ОДЕСА-ПОЗНАНЬ ОДЕСА-ЛОДЗЬ ОДЕСА-ЩЕЦИН

21:30 00:50 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
sop-trans.com
01:00 08:30 щоденно
09:30 16:25 Одеса-Зельона Гура/Odessa-Zielona Góra 10:20 14:35 щоденно
07:00 11:05 Херсон-Вроцлав/Chersoń-Wrocław
z-time.ua
11:05 20:00 вт., пт., нд.
07:00 11:05 Херсон-Ґдиня/Chersoń-Gdynia
z-time.ua
11:05 22:00 вт., пт., нд.
07:00 11:05 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
z-time.ua
11:05 22:35 вт., пт., нд.
14:30 20:05 Скадовськ-Познань/Skadowśk-Poznań
mv-transbus.com.ua
20:20 05:20 щоденно

Росія: ОДЕСА-МОСКВА ОДЕСА-САНКТ-ПЕТЕРБУРГ ОДЕСА-МАХАЧКАЛА

12:00 сб. Одеса-Махачкала/Одесса-Махачкала 10:00 09:40 вт.
19:00 16:00 Одеса-Москва/Одесса-Москва 10:10 09:15 щоденно
05:40 10:30 Ізмаїл-Санкт-Петербург/Измаил-Санкт-Петербур 10:30 17:30 вт., чт., сб.
08:10 10:30 Херсон-Санкт-Петербург: Київ 10:30 16:00 вт., чт., сб.

Чехія: ОДЕСА-ПРАГА ОДЕСА-БРНО ОДЕСА-ОСТРАВА

02:30 07:00 Херсон-Прага/Cherson-Praha
east-express.cz
07:00 15:00 вт., чт., нд.
03:30 07:20 Херсон-Прага/Cherson-Praha
armanbus.com
07:30 16:00 пн.


2015-2018