Розклад руху автобусів по автовокзалу ОДЕСА

Міжнародний автовокзал Одеса - головна автобусна станція найбільшого міста на березі Чорного моря. Розташований автовокзал по вулиці Колонтаївська, 58, у мікрорайоні Молдаванка. Біля вокзалу знаходяться зупинки громадського транспорту «Автовокзал» (автобусні, тролейбусні та трамвайна). Єдиний трамвай, який відправляється від автовокзалу, слідує за 5 маршрутом «Автовокзал-Аркадія» (через Велику Арнаутську, ринок Привоз, головний залізничний вокзал міста, Старосінну автостанцію, Театр Музкомедії, Інститут Філатова, завод Шампанських вин, санаторій ім. Чкалова, Ботанічний сад). Тролейбус, який курсує за 8 маршрутом «Суперфосфатний завод-Залізничний вокзал», з’єднує автовокзал, в одному напрямку із Малою Арнаутською, залізничним вокзалом, аграрним університетом, у зворотному - із 2-им Єврейським кладовищем, заводами Нептун, Мікрон, Кисеньмаш та Суперфосфатним заводом.


Міжміський автовокзал Одеси обслуговує рейси, які відправляються по Одеській області, Україні та за кордон. У межах Одещини із вокзалу можна доїхати до Ананьєва, Любашівки, Піщаної, Саврані. Міжобласними автобусами можна дістатися Баштанки, Бердянська, Берислава, Благовіщенського (Ульяновки), Василівки, Великої Лепетихи, Веселинового, Вінниці, Волочиська, Гайсина, Горностаївки, Дніпра, Дніпрорудного, Енергодара, Запоріжжя, Золочева, Івано-Франківська, Казанки, Кам’янець-Подільського, Кам’янка-Дніпровської, Каховки, Києва, Коблевого, Краснограда, Кривого Озера, Кривого Рогу, Летичева, Літина, Львова, Маріуполя, Мелітополя, Миколаєва, Немирова, Нікополя, Нововоронцовки, Нового Буга, Нової Каховки, Підволочиська, Покрова (Орджонікідзе), Софіївки, Тернополя, Умані, Харкова, Херсона, Хмельницького, Хмільника, Чернівців та ін.


Досить гарно налагоджено міжнародне сполучення. Скориставшись автобусними рейсами за кордон (як прямими, так і транзитними), можна дістатися багатьох європейський країн.





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати квиток на автобусний рейс. Розміщено матеріал з метою попереднього ознайомлення. Можлива відміна автобусів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів міжнародного сполучення може відрізнятися від зазначеного (можлива зміна залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Одеса
вулиця Колонтаївська, 58



тел. 0(800)304-305
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Уманський напрямок (на Київ, Львів, Вінницю)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення з Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-КИЇВ ОДЕСА-ЛЬВІВ ОДЕСА-ЧЕРНІВЦІ

21:30 00:50 Херсон-Щецин: Вінниця, Львів
goldenplustrans.com
01:00 08:30 щоденно
01:00 06:20 Херсон-Познань: Вінниця, Тернопіль, Львів
ewe.ua
06:30 11:30 щоденно
14:35 22:35 Одеса-Київ: Благовіщенське, Умань 06:40 13:45 щоденно
11:00 15:30 Одеса-Познань: Вінниця, Тернопіль, Львів
likebus.ua
08:10 13:10 щоденно
09:00 22:00 Одеса-Чернівці: Вінниця, К.-Подільський
bustrek.net
08:30 20:50 щоденно
06:00 09:55 Херсон-Пльзень: Львів, Ужгород
kasa.lux-reisen.com
10:00 19:35 через день
19:00 15:00 Одеса-Москва: Умань, Київ
likebus.ua
10:10 09:00 щоденно
07:00 11:05 Херсон-Ґдиня: Львів, Нововолинськ
z-time.ua
11:05 22:00 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.
06:30 17:00 Одеса-Хмільник: Умань, Вінниця 11:40 21:55 через день
15:30 Вт.Чт.Нд. 17:30 Одеса-Ясіня: Київ, Львів, Буковель 11:50 11:40 Пн., Ср., Пт.
12:00 Нд. 09:10 Одеса-Хуст: Вінниця, Івано-Франківськ 12:50 07:50 Пт.
10:00 Вт.Ср.Пт.-Нд. 08:00 Одеса-Москва: Умань, Київ 14:00 12:50 Пн.Ср.-Пт.Нд.
11:00 10:00 Одеса-Варшава: Вінниця, Тернопіль, Львів
likebus.ua
14:10 10:50 через день
05:40 10:45 Одеса-Гайворон: Благовіщенське, Хащувате 14:20 19:35 щоденно
06:45 11:25 Одеса-Умань: Благовіщенське 14:45 19:35 щоденно
09:20 14:30 Одеса-Умань: Благовіщенське 15:35 20:30 Пн., Пт., Нд.
05:20 14:05 Одеса-Ватутіне: Умань, Тальне, Звенигородка 16:30 23:00 Пн., Пт.-Нд.
14:30 Пт.Нд. 06:00 Одеса-Харків: Умань, Київ, Полтава 16:30 06:30 Пт., Нд.
08:05 13:10 Одеса-Голованівськ: Благовіщенське 17:05 22:10 щоденно
11:00 17:35 Одеса-Київ 17:55 00:30 Пн.Ср.-Пт.Нд.
16:00 19:10 Херсон-Познань: Вінниця, Тернопіль, Львів
ewe.ua
19:30 22:00 Пн.Вт.Пт.Сб.
16:50 21:15 Херсон-Варшава: Вінниця, Львів 21:30 19:55 через день
19:00 22:55 Ізмаїл-Київ: Умань 23:00 07:00 щоденно
22:45 Вт.Чт.Нд. 06:00 Одеса-Київ: Умань 23:00 05:55 Пн., Ср., Пт.
19:30 22:50 Херсон-Кельн: Вінниця, Львів
winew-reisen.com
23:00 17:00 Пн.
07:40 21:00 Одеса-Колобжег: Вінниця, Львів
klr.com.ua
23:30 11:30 через день
17:10 23:50 Кілія-Київ: Любашівка, Умань 23:55 06:00 щоденно

ОДЕСА-ПІЩАНА ОДЕСА-САВРАНЬ ОДЕСА-АНАНЬЇВ

04:00 09:10 Одеса-Піщана: Любашівка, Саврань 14:00 19:10 щоденно
03:30 07:20 Одеса-Ананьїв: Петровірівка, Миколаївка 17:00 20:45 щоденно

Миколаївський напрямок (на Миколаїв, Кривий Ріг, Дніпро)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:00 12:00 Одеса-Миколаїв: Коблеве 07:30 09:45 щоденно
12:00 14:00 Одеса-Миколаїв: Коблеве 09:30 11:45 щоденно
09:00 18:00 Одеса-Дніпро: Миколаїв, Кр.Ріг
avtoexpress.dp.ua
09:55 19:00 через день
10:55 19:15 Одеса-Дніпро: Миколаїв, Кр.Ріг 10:45 19:15 щоденно
14:30 16:30 Одеса-Миколаїв: Коблеве 11:30 13:45 щоденно
16:00 18:00 Одеса-Миколаїв: Коблеве 13:30 15:45 щоденно

Болгарський напрямок (на Софію, Варну)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:00 Ср. 07:00 Одеса-Варна: Galaţi, Constanţa
maximovtours.com, servistur-bg.com
13:30 07:00 Сб.
10:00 Чт.Нд. 10:00 Одеса-Софія/Одеса-София
doris-ua.com
14:00 12:00 Ср., Сб.

Молдовський напрямок (на Кишинів, Дубоссари)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ОДЕСА-ДУБОССАРИ

06:30 Одеса-Дубоссари/Odesa-Dubăsari 15:45 20:10 щоденно

ОДЕСА-КИШИНІВ

06:50 10:50 Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău
galtrans.md
08:20 13:00 щоденно
07:00 18:10 Запоріжжя-Кишинів/Zaporijjea-Chișinău 18:20 23:10 щоденно
13:45 17:45 Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău
galtrans.md
19:30 23:30 щоденно
Одеса-Кишинів/Odesa-Chișinău 23:50 06:00 щоденно

Румунський напрямок (на Бухарест)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
19:00 Пн. 07:00 Одеса-Бухарест/Odesa-București 18:00 06:00 Нд.

Польський напрямок (на Бидгощ, Познань, Щецин)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 00:50 Херсон-Бидгощ/Chersoń-Bydgoszcz 01:00 06:30 Пн., Ср., Пт.
21:30 00:50 Херсон-Лешно/Chersoń-Leszno 01:00 04:15 Пн., Ср., Пт.
21:30 00:50 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
goldenplustrans.com
01:00 08:30 щоденно
01:00 06:20 Херсон-Гдиня/Chersoń-Gdynia
ewe.ua
06:30 13:00 щоденно
01:00 06:20 Херсон-Познань/Chersoń-Poznań
ewe.ua
06:30 11:30 щоденно
11:00 15:30 Одеса-Познань/Odessa-Poznań
likebus.ua
08:10 13:10 щоденно
06:00 09:50 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
kasa.lux-reisen.com
10:00 22:35 через день
07:00 11:05 Херсон-Ґдиня/Chersoń-Gdynia
z-time.ua
11:05 22:00 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.
11:00 10:00 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
likebus.ua
14:10 10:50 через день
16:00 19:10 Херсон-Познань/Chersoń-Poznań
ewe.ua
19:30 22:00 Пн.Вт.Пт.Сб.
16:50 21:15 Херсон-Варшава/Chersoń-Warszawa 21:30 19:55 через день
07:40 21:00 Одеса-Колобжег/Odessa-Kołobrzeg
klr.com.ua
23:30 11:30 через день

Чеський напрямок (на Прагу, Пльзень)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:00 22:20 Одеса-Пльзень/Oděsa-Plzeň 07:00 19:30 два через два
13:00 Вт.Чт.Сб. 17:35 Одеса-Прага/Oděsa-Praha
likebus.ua
08:10 14:20 Вт., Чт., Нд.
06:00 09:55 Херсон-Пльзень/Cherson-Plzeň
kasa.lux-reisen.com
10:00 19:35 через день
12:05 Ср.Пт.Нд. 19:00 Одеса-Пльзень/Oděsa-Plzeň
flixbus.ua
10:55 16:50 Ср., Пт., Нд.
19:00 23:10 Херсон-Прага/Cherson-Praha
ewe.ua
23:15 07:00 Вт., Пт.
08:25 21:10 Одеса-Пльзень/Oděsa-Plzeň
kasa.lux-reisen.com
23:30 11:40 через день

Німецький напрямок (на Кельн, Карлсруе, Франкфурт-на-Майні)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 00:50 Херсон-Оснабрюк/Cherson-Osnabrück
ewe.ua
01:00 15:00 Вт.
19:30 22:50 Херсон-Кельн/Cherson-Köln
winew-reisen.com
23:00 17:00 Пн.
19:30 22:50 Херсон-Карлсруе/Cherson-Karlsruhe
winew-reisen.com
23:00 17:30 Пн.
19:00 23:10 Херсон-Кельн/Cherson-Köln
ewe.ua
23:15 14:30 Вт., Пт.
19:00 23:10 Херсон-Франкфурт-на-Майні/Cherson-Frankfurt am Main
ewe.ua
23:15 17:15 Вт.
19:00 23:10 Херсон-Оснабрюк/Cherson-Osnabrück
ewe.ua
23:15 11:00 Вт., Пт.

Литовський напрямок (на Вільнюс, Каунас, Клайпеду)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:00 00:40 Херсон-Клайпеда/Chersonas-Klaipėda 00:45 07:30 Ср., Нд.
06:00 09:55 Херсон-Вільнюс/Chersonas-Vilnius
klr.com.ua
10:00 20:20 через день

Російський напрямок (на Москву, Санкт-Петербург, Адлер)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:30 00:15 Херсон-Москва: Брянськ, Калуга
likebus.ua
00:20 22:30 щоденно
17:00 Пн.Ср.Сб. 16:00 Одеса-Москва/Одесса-Москва
dtrans.com.ua
08:00 06:15 Вт., Пт., Нд.
05:00 Вт.Пт.Нд. 20:00 Одеса-Адлер/Одесса-Адлер
dtrans.com.ua
08:00 23:55 Вт., Пт., Нд.
19:00 15:00 Одеса-Москва/Одесса-Москва
likebus.ua
10:10 09:00 ежедневно
05:30 10:20 Рені-Москва/Рени-Москва 10:30 08:00 щоденно
06:30 10:30 Ізмаїл-Санкт-Петербург/Измаил-Санкт-Петербур 10:30 20:00 Вт., Чт., Сб.
10:00 Вт.Ср.Пт.-Нд. 08:00 Одеса-Москва/Одесса-Москва 14:00 12:50 Пн.Ср.-Пт.Нд.

Італійський напрямок (на Турин, Мілан, Венецію, Барі)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Одеси Рейс Час відправлення із Одеси Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:15 00:55 Херсон-Барі/Cherson-Bari 01:00 03:00 Ср.
12:30 15:50 Херсон-Турин/Cherson-Torino 15:50 09:00 Чт.

2015-2020