Розклад руху автобусів по автовокзалу ЛЬВІВ

Автовокзал Львів (Стрийський автовокзал) - головний вокзал культурної столиці України. Розташована центральна автостанція Львова у Сихівському районі неподалік Кільцевої дороги. Завдяки розміщенню майже при виїзді із міста у напрямку Стрия, вокзал отримав у народі назву «Стрийський». Поряд із автостанцією знаходяться зупинки громадського транспорту «Автовокзал», від яких відправляються автобуси, маршрутки та тролейбуси: 3 (Автовокзал-вул. Володимира Великого-вул.Ряшівська), 20 (Центр (Університет)-Автовокзал) та 25 (Автовокзал-вул. Зелена-вул. Сихівська-проспект Червоної Калини). Вартість проїзду у тролейбусах (станом на липень 2017 року) становить 2 грн. (загальний) та 1 грн. (пільговий - для учнів та студентів).


Центральний автовокзал Львова обслуговує автобуси міжміського та міжнародного сполучення цілодобово. Дістатися із культурної столиці можна до деяких обласних центрів та великих міст країни, а також до більшості столиць європейських країн. У межах Львівської області із автостанції можна доїхати до декількох районних центрів та містечок, зокрема, Дрогобича, Стрия, Трускавця, Золочева, Миколаєва, Жидачева, Кам’янки-Бузької, Перемишлян, Радехова, Сколе, Моршина, Бібрки. По Україні зі Львова курсують автобуси до Києва, Одеси, Вінниці, Житомира, Хмельницького, Чернівців, Рівного, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Ужгорода, Кам’янець-Подільського, Мукачево, Калуша, Коломиї, Новоград-Волинського. Зі Стрийського автовокзалу Львова відправляється велика кількість транзитних автобусів до Європи (Лондон, Берлін, Мадрид, Рим, Мінськ, Відень, Гамбург, Будапешт, Варшава, Барселона, Мюнхен, Прага та ін.).





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати чи забронювати квиток на автобус. Розміщений матеріал для попереднього ознайомлення. Деякі автобусні рейси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки із різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів у міжнародному сполученні може відрізнятися від зазначеного (можлива зміна залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Львів
вул. Стрийська, 109



тел. (032)23-44-444
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Луцький напрямок (на Луцьк, Любешів, Рожище, Вараш)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 04:00 Ужгород-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 04:10 08:30 щоденно
11:30 15:15 Львів-Луцьк: К.-Бузька, Горохів
ewe.pl.ua
06:30 10:05 щоденно
14:10 17:55 Львів-Луцьк: К.-Бузька, Горохів
ewe.pl.ua
07:40 11:40 щоденно
16:20 20:05 Львів-Луцьк: К.-Бузька, Горохів
ewe.pl.ua
08:20 12:40 щоденно
07:25 08:45 Новий Розділ-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 09:10 13:25 щоденно
17:35 21:25 Львів-Луцьк: К.-Бузька, Горохів
ewe.pl.ua
10:00 13:55 щоденно
04:00 10:00 Буковель-Луцьк: К.-Бузька, Горохів
tps.lutsk.ua
10:35 14:10 щоденно
Львів-Любешів: Луцьк, Маневичі 11:15 19:35 щоденно
09:20 11:30 Трускавець-Луцьк: Радехів, Горохів 11:50 15:40 щоденно
07:00 10:00 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
12:25 15:55 щоденно
05:40 09:40 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 12:55 16:20 щоденно
04:20 10:15 Львів-Вараш/Львів-Кузнецовськ 14:00 19:20 щоденно
08:30 11:50 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 14:30 17:30 щоденно
07:00 11:20 Львів-Рожище: Горохів, Луцьк
tps.lutsk.ua
15:05 18:55 щоденно
10:10 14:15 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 15:30 19:40 щоденно
13:35 15:15 Моршин-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
15:45 19:40 щоденно
10:50 14:45 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 16:30 19:55 щоденно
12:00 15:40 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 17:00 20:00 щоденно
16:15 18:00 Моршин-Луцьк: Радехів, Горохів 18:20 22:00 щоденно
12:30 16:15 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
20:10 23:20 щоденно

Рівненський напрямок (на Рівне, Житомир, Київ, Харків)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:50 10:10 Львів-Рівне: Броди, Дубно 14:00 18:20 щоденно
17:30 19:20 Трускавець-Київ: Рівне, Житомир 19:30 05:00 щоденно
11:10 20:50 Львів-Київ: Золочів, Житомир 22:45 08:25 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

08:30 00:20 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
east-express.cz
00:30 22:00 чт., сб.
09:00 01:00 Вроцлав-Запоріжжя/Wrocław-Zaporoże
agat.eu
01:00 21:35 пн., ср., сб.
10:00 01:30 Прага-Київ/Praha-Kyjev
transtempo.ua
01:40 09:30 пн., пт., нд.
10:00 02:00 Прага-Київ/Praha-Kyjev
eclub.kiev.ua
02:00 10:00 пн., пт., нд.
11:30 02:10 Валбжих-Київ/Wałbrzych-Kijów
naszbus.com
02:20 10:45 щоденно
08:30 02:20 Прага-Кривий Ріг/Praha-Kryvyj Rih
east-express.cz
02:30 17:30 нд.
14:15 нд. 02:40 Барі-Київ/Bari-Kiev
universe.kiev.ua
02:45 11:15 вт.
09:00 нд. 02:50 Прага-Київ/Praha-Kyjev
autoflot.net
02:50 10:55 пн.
07:00 03:30 Слупськ-Запоріжжя/Słupsk-Zaporoże 03:30 02:10 нд.
04:00 05:15 Дортмунд-Київ/Dortmund-Kiew
shevchenkoreisen.com
05:15 12:30 пн.-чт.сб.нд.
02:30 05:45 Трір-Київ/Trier-Kiew
shevchenkoreisen.com
05:45 13:10 ср., сб.
05:00 06:00 Дортмунд-Київ/Dortmund-Kiew
regionavto.com.ua
06:00 13:30 ср., нд.
05:30 06:00 Дюссельдорф-Запоріжжя/Düsseldorf-Saporischschja
busreisen.com.ua
06:00 01:30 ср., нд.
05:30 06:00 Дюссельдорф-Київ/Düsseldorf-Kiew
busreisen.com.ua
06:00 13:30 пт.
05:00 05:55 Кельн-Київ/Köln-Kiew
bus-lines.com
06:00 13:30 пн.
05:30 06:00 Мюнстер-Київ/Münster-Kiew
busreisen.com.ua
06:00 13:30 ср., нд.
04:30 06:00 Гайльбронн-Запоріжжя/Heilbronn-Saporischschja
busreisen.com.ua
06:00 01:30 ср., нд.
15:50 06:45 Познань-Харків/Poznań-Charków
bus-k.com, agat.eu
07:00 23:00 щоденно
08:00 07:00 Франкфурт-на-Майні-Київ/Frankfurt am Main-Kiew
eclub.kiev.ua
07:00 15:30 пн.ср.чт.нд.
23:55 06:55 Краків-Київ/Kraków-Kijów
eclub.kiev.ua
07:00 15:30 пн.ср.чт.нд.
07:10 06:55 Росток-Київ/Rostock-Kiew
eclub.kiev.ua
07:00 15:30 пн., ср.
07:00 06:55 Штутгарт-Київ/Stuttgart-Kiew 07:00 15:30 пн.ср.чт.нд.
07:00 06:55 Кельн-Київ/Köln-Kiew
eclub.kiev.ua
07:00 15:30 ср., нд.
12:00 07:10 Прага-Київ/Praha-Kyjev
agat.eu
07:20 16:30 щоденно
03:30 07:40 Кобленц-Запоріжжя/Koblenz-Saporischschja 07:40 05:10 ср., нд.
02:30 07:50 Фрайбург-Запоріжжя/Freiburg-Saporischschja 07:50 04:00 ср., нд.
17:55 07:40 Вроцлав-Київ/Wrocław-Kijów 07:50 18:00 пн.вт.чт.-сб.
04:15 08:15 Бонн-Київ/Bonn-Kiew
shevchenkoreisen.com
08:15 16:00 чт., нд.
06:00 08:10 Кельн-Дніпро/Köln-Dnipro
ewe.ua
08:15 04:00 ср., нд.
08:30 08:10 Оснабрюк-Дніпро/Osnabrück-Dnipro
ewe.ua
08:15 04:00 ср., нд.
18:00 08:20 Відень-Київ/Wien-Kiew
eclub.kiev.ua
08:20 15:40 вт., нд.
09:30 нд. 08:30 Мадрид-Київ/Madrid-Kiev 08:30 17:30 вт.
03:30 09:35 Кобленц-Дніпро/Koblenz-Dnipro 09:35 04:50 ср., нд.
10:00 пт. 10:55 Мурсія-Київ/Murcia-Kiev
express-a.com.ua
11:00 20:00 нд.
20:00 11:35 Прага-Київ/Praha-Kyjev
transtempo.ua
11:40 19:30 вт., ср.
23:00 14:50 Прага-Київ/Praha-Kyjev
ecolines.net
15:00 22:55 щоденно
07:00 нд. 17:40 Салерно-Дніпро/Salerno-Dnipro
odri-ua.com
17:40 12:25 пн.
06:00 19:25 Вроцлав-Київ/Wrocław-Kijów
al-trans.com.ua
19:25 03:50 пн., чт., сб.
07:00 20:45 Вроцлав-Київ/Wrocław-Kijów 20:45 06:00 вт., чт.
08:30 21:00 Вроцлав-Київ/Wrocław-Kijów
novikoff.com.ua
21:00 06:20 через день
06:00 21:55 Познань-Київ/Poznań-Kijów
apogey-eurolines.com.ua
22:00 06:30 нд.
07:00 22:00 Вроцлав-Київ/Wrocław-Kijów
www.eurolines-polska.pl
22:00 07:15 вт.чт.пт.нд.

Тернопільський напрямок (на М.-Подільський, Тульчин, Умань, Одесу)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:40 12:30 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 06:10 08:55 щоденно
07:18 16:08 Львів-Хмільник: Тернопіль, Хмельницький 07:15 15:55 щоденно
12:05 22:10 Львів-Могилів-Подільський: К.-Подільський 07:45 16:50 щоденно
06:00 08:55 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 09:30 12:15 щоденно
09:45 17:30 Львів-Кам’янець-Подільський: Тернопіль 10:15 17:45 щоденно
09:00 18:50 Львів-Тульчин: Хмельницький, Вінниця
ewe.pl.ua
10:40 21:10 щоденно
06:25 Львів-Бережани: Перемишляни, Нараїв 11:25 14:15 пн.-пт.
07:20 10:15 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 12:00 14:55 щоденно
13:05 21:00 Львів-Чернівці: Тернопіль, Чортків 12:50 20:30 щоденно
06:20 12:05 Львів-Гусятин: Тернопіль, Скалат 13:40 19:05 щоденно
07:10 13:45 Львів-Заліщики: Тернопіль, Чортків 14:55 20:50 щоденно
08:20 12:55 Львів-Хоростків: Тернопіль, Скалат 15:25 20:15 щоденно
15:50 07:05 Львів-Одеса: Хмельницький, Вінниця, Умань 15:45 06:40 щоденно
06:00 13:00 Львів-Кам’янець-Подільський: Тернопіль 15:50 21:50 щоденно
07:35 11:15 Львів-Волочиськ: Тернопіль, Підволочиськ 16:10 19:45 пн.-пт.
08:00 14:25 Львів-Городок: Тернопіль, Скалат 16:35 22:25 пн., пт., нд.
09:25 14:40 Львів-Чортків: Тернопіль, Теребовля 17:05 22:10 щоденно
13:50 16:45 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 17:45 20:40 щоденно
15:00 17:55 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 18:15 21:05 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

08:00 00:05 Відень-Вінниця/Wien-Winnyzja
vtsbus.net.ua
00:10 06:30 нд.
07:30 00:25 Познань-Київ/Poznań-Kijów 00:30 10:00 ср., сб.
09:00 01:40 Прага-Херсон/Praha-Cherson 01:40 20:25 пн.
15:45 02:00 Варшава-Могилів-Подільський/Warszawa-Mohylów Podolski
shevabus.com
02:00 11:00 щоденно
08:20 02:30 Єленя Ґура-Вінниця/Jelenia Góra-Winnica 02:30 09:40 пн.-ср.пт.-нд.
07:00 02:50 Гданськ-Вінниця/Gdańsk-Winnica 02:55 09:45 щоденно
11:00 03:00 Прага-Вінниця/Praha-Vinnycja
gdamaler.com.ua
03:05 10:00 пн., вт.
07:00 03:10 Прага-Херсон/Praha-Cherson 03:10 21:10 чт.
09:00 04:00 Прага-Херсон/Praha-Cherson
east-express.cz
04:00 20:30 ср., сб.
08:15 04:20 Карлові Вари-Херсон/Karlovy Vary-Cherson
ewhd.pl
04:20 19:00 ср.
17:00 04:30 Вроцлав-Вінниця/Wrocław-Winnica
agat.eu
04:40 13:20 пн., ср.-нд.
08:30 04:25 Прага-Кам’янець-Подільський/Praha-Kamenec Podolský 04:40 09:25 пн.-ср., пт.
11:40 06:15 Вільнюс-Херсон/Vilnius-Chersonas
z-time.ua
06:30 21:50 пн., ср., пт.
16:45 07:05 Гданськ-Умань/Gdańsk-Humań 07:10 17:15 пт.
21:45 07:05 Варшава-Одеса/Warszawa-Odessa
ecolines.net
07:15 20:30 щоденно
17:55 07:40 Вроцлав-Херсон/Wrocław-Chersoń 07:50 01:15 ср., нд.
08:00 Бонн-Херсон/Bonn-Cherson 08:15 01:15 ср., нд.
08:05 Герне-Херсон/Herne-Cherson 08:15 01:15 ср., нд.
08:30 08:05 Оснабрюк-Херсон/Osnabrück-Cherson 08:15 01:15 ср., нд.
04:20 08:05 Франкфурт-на-Майні-Херсон/Frankfurt am Main-Cherson 08:15 01:15 ср., нд.
18:30 08:05 Вроцлав-Херсон/Wrocław-Chersoń 08:20 01:15 ср., нд.
06:00 08:15 Кельн-Херсон/Köln-Cherson 08:25 01:15 ср., нд.
09:30 нд. 08:30 Мадрид-Київ/Madrid-Kiev
universe.kiev.ua
08:30 17:30 вт.
08:30 08:30 Гайльбронн-Мелітополь/Heilbronn-Melitopol 08:30 04:00 ср., нд.
07:00 08:30 Карлсруе-Мелітополь/Karlsruhe-Melitopol 08:30 04:00 ср., нд.
08:00 08:30 Кельн-Мелітополь/Köln-Melitopol 08:30 04:00 ср., нд.
22:10 09:00 Вроцлав-Могилів-Подільський/Wrocław-Mohylów Podolski
shevabus.com
09:00 19:00 щоденно
11:00 09:10 Карлові Вари-Золочів/Karlovy Vary-Zoločiv
nasoroh.com.ua
09:10 10:40 чт., нд.
18:00 12:05 Щецин-Херсон/Szczecin-Chersoń 12:20 04:00 щоденно
07:30 сб. 12:25 Малага-Київ/Málaga-Kiev
universe.kiev.ua
12:30 23:50 пн.
06:00 чт.сб. 14:30 Барі-Одеса/Bari-Odessa 14:30 03:05 пт., нд.
05:00 нд. 15:55 Марсель-Київ/Marseille-Kiev 16:00 02:00 пн.
08:30 нд. 16:00 Фоджа-Херсон/Foggia-Cherson 16:00 09:30 пн.
09:00 нд. 16:00 Неаполь-Херсон/Napoli-Cherson 16:00 09:30 пн.
08:15 нд. 16:15 Салерно-Миколаїв/Salerno-Mykolaïv 16:45 07:25 пн.
08:00 нд. 17:30 Беневенто-Вінниця/Benevento-Vinnycja
al-trans.com.ua
17:40 23:35 пн.

Перемишлянський напрямок (на Бережани, Бучач, Косів, Чортків)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:45 13:45 Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 06:10 09:10 щоденно
15:10 Львів-Чортків: Бережани, Бучач 06:40 12:05 щоденно
14:50 18:05 Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 07:05 10:20 щоденно
08:05 16:00 Львів-Чернівці: Перемишляни, Івано-Франківськ 09:10 17:25 через день
13:00 19:45 Львів-Косів: Перемишляни, Ів.-Франківськ, Кути 11:10 17:35 щоденно
06:25 Львів-Бережани: Перемишляни, Нараїв 11:25 14:15 пн.-пт.
05:10 11:05 Львів-Городенка: Перемишляни, Ів.-Франківськ 13:35 19:25 щоденно
06:45 Львів-Бучач: Бережани, Монастириська 13:55 18:10 щоденно
07:55 13:10 Львів-Коломия: Перемишляни, Ів.-Франківськ 14:25 19:50 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 14:55 17:55 пт., нд.
11:50 Львів-Бережани: Перемишляни, Нараїв 15:10 17:50 щоденно
14:05 16:40 Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 18:30 21:30 щоденно
Львів-Бучач: Бережани, Монастириська 18:45 23:10 щоденно

Івано-Франківський напрямок (на Івано-Франківськ, Ворохту, Чернівці)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:30 12:40 Львів-Кути: Ів.-Франківськ, Коломия, Косів 07:30 14:30 щоденно
13:30 16:45 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 08:00 11:05 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 08:30 12:10 щоденно
08:05 16:00 Львів-Чернівці: Бібрка, Івано-Франківськ 09:10 17:25 через день
18:15 22:00 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 10:10 13:45 щоденно
15:25 18:35 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 10:35 14:05 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Рогатин 12:40 16:20 щоденно
07:20 13:30 Львів-Ворохта: Івано-Франківськ, Яремче 14:00 20:10 щоденно
10:45 13:45 Львів-Івано-Франківськ: Рогатин 14:55 17:55 пт., нд.
06:45 11:45 Львів-Яремче: Івано-Франківськ, Надвірна 16:15 21:15 щоденно
13:40 17:00 Луцьк-Буковель: Івано-Франківськ, Яремче
tps.lutsk.ua
17:10 22:10 щоденно
06:50 14:25 Львів-Чернівці: Бібрка, Івано-Франківськ 18:10 02:25 щоденно
Львів-Рогатин: Бібрка, Н.Стрілища 19:00 20:45 щоденно
09:35 14:40 Львів-Яремче: Івано-Франківськ, Надвірна 19:25 23:50 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

13:00 00:05 Ченстохова-Чернівці/Częstochowa-Czerniowce
sultantravel.pl
00:15 06:00 щоденно
11:30 00:55 Вроцлав-Верховина/Wrocław-Wierchowina
p-trans.pl
01:00 07:30 щоденно
09:20 01:25 Зелена Гура-Кам’янець-Подільський/Zielona Góra-Kamieniec Podolski
p-trans.pl
01:30 09:40 щоденно
16:00 01:30 Варшава-Чернівці/Warszawa-Czerniowce
p-trans.pl
01:40 07:30 щоденно
09:30 02:15 Єленя Ґура-Чернівці/Jelenia Góra-Czerniowce
prykarpat-expres.com
02:20 09:00 щоденно
10:00 03:15 Бидґощ-Мамалига/Bydgoszcz-Mamałyha
prykarpat-expres.com
03:20 11:20 щоденно
17:50 04:50 Варшава-Долина/Warszawa-Dołyna
turtrans.biz
05:00 09:15 щоденно
17:00 04:55 Лодзь-Долина/Łódź-Dołyna 05:00 09:10 щоденно
22:00 06:15 Брест-Чернівці/Брэст-Чарнаўцы
z-time.ua
06:30 10:45 пн., ср., пт.
16:00 06:30 Познань-Косів/Poznań-Kosów
p-trans.pl
06:40 11:00 щоденно
12:45 07:15 Щецин-Чернівці/Szczecin-Czerniowce
prykarpat-expres.com
07:30 14:30 щоденно
18:00 вт.сб. 09:40 Вільнюс-Івано-Франківськ/Vilnius-Ivano Frankivskas 09:40 11:50 ср., нд.
17:30 пн.пт. 10:50 Рига-Чернівці/Rīga-Čerņivci
olimp.lv
10:55 16:30 вт., сб.
09:30 нд. 18:45 Барі-Чернівці/Bari-Černivci
al-trans.com.ua
18:50 01:20 пн.

Жидачівський напрямок (на Калуш, Івано-Франківськ, Монастирець)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Львів-Монастирець: Миколаїв, Жидачів 10:30 12:00 щоденно
Львів-Монастирець: Миколаїв, Жидачів 10:50 12:20 щоденно
Львів-Монастирець: Миколаїв, Жидачів 11:10 12:40 щоденно
07:05 09:50 Львів-Калуш: Жидачів, Журавно 11:20 13:55 щоденно
Львів-Монастирець: Миколаїв, Жидачів 11:30 13:00 щоденно
Львів-Монастирець: Миколаїв, Жидачів 11:50 13:20 щоденно
10:10 13:20 Львів-Калуш: Миколаїв, Жидачів 13:55 16:45 щоденно
Львів-Чертіж: Миколаїв, Жидачів 16:20 19:00 щоденно
Львів-Чертіж: Миколаїв, Жидачів 17:10 19:50 щоденно
15:05 17:40 Львів-Калуш: Жидачів, Журавно 19:03 21:45 щоденно
15:05 19:20 Луцьк-Новий Розділ: Миколаїв 19:25 20:45 щоденно

Стрийський напрямок (на Дрогобич, Трускавець, Хуст, Ужгород)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:20 06:05 Київ-Трускавець: Стрий, Дрогобич 06:15 08:05 щоденно
13:35 18:45 Львів-Ужгород: Стрий, Мукачево 07:10 12:25 щоденно
08:40 16:40 Львів-Хуст: Стрий, Міжгір’я 07:40 14:55 щоденно
08:40 16:40 Львів-Хуст: Стрий, Долина, Міжгір’я 09:15 15:30 щоденно
05:20 09:00 Луцьк-Моршин: Стрий
tps.lutsk.ua
09:20 11:05 щоденно
09:55 17:50 Львів-Тячів: Стрий, Долина, Хуст 11:15 18:20 щоденно
08:00 11:40 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 12:10 15:50 щоденно
11:30 20:20 Львів-Вижниця: Стрий, Ів.-Франківськ 12:30 21:10 щоденно
06:50 10:30 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 13:15 16:40 щоденно
Львів-Хуст: Стрий, Свалява, Іршава 13:30 21:10 щоденно
06:00 15:05 Львів-Тячів: Стрий, Долина, Хуст 14:30 21:40 щоденно
10:45 14:25 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 16:20 19:20 щоденно
09:00 16:30 Київ-Ужгород
eclub.kiev.ua
16:30 21:00 чт., сб.
08:55 15:15 Львів-Городенка: Калуш, Івано-Франківськ 16:40 22:05 щоденно
10:30 19:10 Львів-Солотвино: Долина, Хуст, Тячів 17:15 00:45 чт.-сб.
11:55 15:35 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 17:25 20:55 щоденно
18:30 23:05 Луцьк-Ужгород: Стрий, Свалява, Мукачево 23:10 06:10 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

11:00 02:45 Прага-Дрогобич/Praha-Drohobyč
nikolo.cz
03:00 06:00 вт.
13:30 03:15 Вроцлав-Чернівці/Wrocław-Czerniowce
prykarpat-expres.com
03:20 10:30 щоденно
18:30 03:40 Варшава-Дрогобич/Warszawa-Drohobycz
pkspolonus.pl, ewe.ua
03:45 06:05 щоденно
09:10 03:45 Плзень-Надвірна/Plzeň-Nadwórna 03:55 13:20 пн., ср.-сб.
16:00 04:30 Вроцлав-Чернівці/Wrocław-Czerniowce
modul-trans.com
04:40 11:40 щоденно
09:30 05:35 Ліберець-Рахів/Liberec-Rachiv
dmd-ticket.eu
05:40 13:00 вт.-пт., нд.
08:50 06:15 Свіноуйсьце-Чернівці/Świnoujście-Czerniowce
turtrans.biz
06:20 12:20 щоденно
21:00 06:50 Варшава-Тячів/Warszawa-Tiacziw
agat.eu
07:00 13:20 щоденно
17:00 07:05 Гданськ-Івано-Франківськ/Gdańsk-Iwano-Frankiwśk 07:10 10:15 пн., чт.
15:30 08:05 Ліберець-Рахів/Liberec-Rachiv
dmd-ticket.eu
08:10 16:00 пн., сб.-нд.
13:00 08:15 Прага-Івано-Франківськ/Praha-Ivano-Frankivsk
ticketstravel.com.ua
08:25 12:00 щоденно
17:00 08:30 Гомель-Трускавець/Гомель-Трускавец 08:45 11:10 через день
14:00 08:40 Плзень-Чернівці/Plzeň-Černovice
prykarpat-expres.com
08:50 16:00 щоденно
15:00 09:00 Ґдиня-Чернівці/Gdynia-Czerniowce
modul-trans.com, turtrans.biz
09:10 15:40 щоденно
15:15 09:00 Прага-Чернівці/Praha-Černovice
regabus.org
09:10 16:20 пн.-ср.пт.сб.
17:50 09:10 Познань-Яремче/Poznań-Jaremcze
eurotour.if.ua
09:15 14:15 щоденно

Білоруський напрямок (на Брест, Гомель)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
19:00 20:55 Трускавець-Гомель/Трускавец-Гомель 21:10 13:00 через день
07:00 23:45 Херсон-Брест/Херсон-Брэст
z-time.ua
23:45 07:50 вт., пт., нд.

Молдавський напрямок (на Бєльці, Оргіїв, Кишинів)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:35 11:55 Львів-Кишинів/Liov-Chișinău 17:00 10:00 щоденно

Прибалтійський напрямок (на Вільнюс, Ригу)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:00 15:00 Чернівці-Рига/Čerņivci-Rīga
olimp.lv
15:05 09:00 ср., нд.
16:30 07:40 Львів-Вільнюс/Lvovas-Vilnius
eurolines.lt
17:30 10:20 щоденно
16:30 18:55 Івано-Франківськ-Вільнюс/Ivano Frankivskas-Vilnius 19:00 10:30 чт., нд.
07:00 23:45 Херсон-Вільнюс/Chersonas-Vilnius
z-time.ua
23:45 18:25 вт., пт., нд.

Польський напрямок (на Варшаву, Краків, Люблін, Щецин)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

на ЛЮБЛІН, ВАРШАВУ, ЛОДЗЬ, ПОЗНАНЬ, ЩЕЦИН

18:00 01:10 Чернівці-Щецин/Czerniowce-Szczecin
prykarpat-expres.com
01:15 18:00 щоденно
13:40 21:10 Львів-Люблін/Lwów-Lublin 07:00 13:30 щоденно
12:00 08:40 Запоріжжя-Вроцлав/Zaporoże-Wrocław
agat.eu
08:50 22:30 пн., чт., сб.
10:00 09:35 Запоріжжя-Слупськ/Zaporoże-Słupsk 09:35 03:50 чт.
12:00 22:00 Львів-Варшава/Lwów-Warszawa
pkspolonus.pl, ewe.ua
09:40 17:55 щоденно
21:30 06:45 Львів-Варшава/Lwów-Warszawa
pkspolonus.pl, ewe.ua
12:00 20:10 щоденно
09:30 12:00 Івано-Франківськ-Варшава/Iwano-Frankiwśk-Warszawa 12:15 22:50 щоденно
10:00 17:35 Львів-Люблін/Lwów-Lublin 13:00 19:20 щоденно
12:00 14:05 Трускавець-Люблін/Truskawiec-Lublin 14:15 20:00 щоденно
21:30 15:45 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin 15:55 08:30 щоденно
08:00 16:40 Мамалига-Бидґощ/Mamałyha-Bydgoszcz
prykarpat-expres.com
16:50 08:20 щоденно
06:15 17:05 Ямпіль-Свіноуйсьце/Jampol-Świnoujście 17:20 17:30 через день
08:00 16:50 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa 18:00 04:30 щоденно
11:00 18:00 Чернівці-Свіноуйсьце/Czerniowce-Świnoujście
turtrans.biz
18:20 18:00 щоденно
08:00 18:30 Київ-Лодзь/Kijów-Łódź 18:40 05:30 щоденно
17:40 20:10 Дрогобич-Варшава/Drohobycz-Warszawa
pkspolonus.pl, ewe.ua
20:20 04:20 щоденно
15:30 20:45 Косів-Познань/Kosów-Poznań
p-trans.pl
20:50 10:30 щоденно
20:00 05:25 Львів-Варшава/Lwów-Warszawa 21:00 08:30 щоденно
08:00 21:20 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
ecolines.net
21:30 09:30 щоденно
14:00 21:30 Чернівці-Гдиня/Czerniowce-Gdynia
modul-trans.com, turtrans.biz
21:40 12:20 щоденно
15:10 21:35 Тячів-Варшава/Tiacziw-Warszawa
agat.eu
21:45 06:50 щоденно
17:00 21:55 Долина-Лодзь/Dołyna-Łódź 22:00 08:00 щоденно
16:00 22:20 Чернівці-Варшава/Czerniowce-Warszawa
p-trans.pl
22:30 05:50 щоденно
19:40 22:40 Івано-Франківськ-Гданськ/Iwano-Frankiwśk-Gdańsk 23:00 13:00 пн.ср.пт.сб.
10:30 22:40 Умань-Гданськ/Humań-Gdańsk 23:00 13:00 вт., нд.
14:10 23:15 Могилів-Подільський-Варшава/Mohylów Podolski-Warszawa
shevabus.com
23:15 07:50 щоденно
07:00 23:45 Херсон-Ґдиня/Chersoń-Gdynia
z-time.ua
23:45 22:00 вт., пт., нд.

на КРАКІВ, ВРОЦЛАВ, ПОЗНАНЬ, ЩЕЦИН

16:50 00:30 Вінниця-Вроцлав/Winnica-Wrocław
agat.eu
00:40 11:10 пн., ср.-нд.
17:00 00:55 Київ-Катовіце/Kijów-Katowice
transtempo.ua
01:00 09:30 ср., пт.-нд.
18:00 00:50 Чернівці-Єленя Ґура/Czerniowce-Jelenia Góra
prykarpat-expres.com
01:10 12:50 щоденно
16:45 01:50 Київ-Валбжих/Kijów-Wałbrzych
naszbus.com
02:00 14:00 щоденно
18:00 02:30 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
novikoff.com.ua
02:30 14:00 через день
17:00 03:25 Київ-Познань/Kijów-Poznań 03:30 18:15 пн., чт.
20:15 06:00 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
www.eurolines-polska.pl
06:00 19:15 вт.чт.сб.нд.
08:15 ср. 20:00 Львів-Хожув/Lwów-Chorzów
agat.eu
06:55 15:00 вт.
23:15 07:40 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
al-trans.com.ua
08:00 19:05 ср., пт., нд.
07:30 13:00 Чернівці-Ченстохова/Czerniowce-Częstochowa
sultantravel.pl
13:10 22:45 щоденно
07:50 15:00 Київ-Краків/Kijów-Kraków
eclub.kiev.ua
15:00 23:00 ср., пт.-нд.
16:05 пт.пн. 20:20 Львів-Жешув/Lwów-Rzeszów 15:50 20:05 чт., нд.
08:00 16:50 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław 17:00 05:00 щоденно
10:00 17:55 Київ-Катовіце/Kijów-Katowice
transtempo.ua
18:00 02:00 пн.
11:00 18:00 Чернівці-Вроцлав/Czerniowce-Wrocław
modul-trans.com
18:15 04:40 щоденно
10:30 18:25 Київ-Познань/Kijów-Poznań
apogey-eurolines.com.ua
18:30 09:00 пт.
12:30 19:10 Чернівці-Вроцлав/Czerniowce-Wrocław 19:30 07:20 щоденно
12:00 19:30 Вінниця-Єленя Ґура/Winnica-Jelenia Góra 20:00 11:00 вт.-нд.
12:30 20:50 Кам’янець-Подільський-Зелена Гура/Kamieniec Podolski-Zielona Góra
p-trans.pl
21:00 12:00 щоденно
15:30 21:20 Яремче-Познань/Jaremcze-Poznań
eurotour.if.ua
21:35 11:05 щоденно
21:50 06:00 Львів-Краків/Lwów-Kraków
wencel.com.pl
22:00 06:00 щоденно
12:25 22:15 Могилів-Подільський-Вроцлав/Mohylów Podolski-Wrocław
shevabus.com
22:15 11:00 щоденно
16:00 22:25 Верховина-Вроцлав/Wierchowina-Wrocław
p-trans.pl
22:30 09:00 щоденно
19:40 22:40 Івано-Франківськ-Бидгощ/Iwano-Frankiwsk-Bydgoszcz 23:00 15:25 пн., пт.
16:00 23:30 Чернівці-Вроцлав/Czerniowce-Wrocław
prykarpat-expres.com
23:40 11:00 щоденно
07:00 23:30 Харків-Познань/Charków-Poznań
bus-k.com, agat.eu
23:40 12:30 щоденно
07:00 23:45 Херсон-Вроцлав/Chersoń-Wrocław
z-time.ua
23:45 20:00 вт., пт., нд.
07:00 23:45 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
z-time.ua
23:45 22:35 вт., пт., нд.

Чеський напрямок (на Прагу, Ліберець, Плзень)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:00 00:55 Київ-Прага/Kyjev-Praha
eclub.kiev.ua
01:00 17:00 вт., пт.-сб.
17:00 00:55 Київ-Прага/Kyjev-Praha
transtempo.ua
01:00 17:00 ср., пт.-нд.
10:00 пн.чт. 05:30 Львів-Прага/Lvov-Praha
agat.eu
12:00 06:00 вт., сб.
11:50 13:30 Золочів-Карлові Вари/Zoločiv-Karlovy Vary
nasoroh.com.ua
13:30 10:20 пн., чт.
19:00 13:45 Херсон-Прага/Cherson-Praha
ewe.ua
14:00 07:00 ср., сб.
08:00 13:45 Кам’янець-Подільський-Прага/Kamenec Podolský-Praha 14:00 07:00 вт.чт.пт.нд.
08:00 14:10 Надвірна-Плзень/Nadwórna-Plzeň 14:30 09:20 вт.-чт.сб.нд.
23:00 14:40 Херсон-Карлові Вари/Cherson-Karlovy Vary
ewhd.pl
14:55 10:30 нд.
07:00 15:00 Київ-Прага/Kyjev-Praha
ecolines.net
15:20 07:50 щоденно
12:35 15:20 Калуш-Прага/Kałusz-Praha 15:50 12:20 ср., сб.
13:30 15:45 Дрогобич-Прага/Drohobyč-Praha
nikolo.cz
16:00 07:45 сб.
16:00 16:00 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
east-express.cz
16:00 07:00 вт., нд.
09:00 16:20 Вінниця-Прага/Vinnycja-Praha
gdamaler.com.ua
16:25 06:15 пт., сб.
22:00 16:30 Кривий Ріг-Прага/Kryvyj Rih-Praha
east-express.cz
16:30 08:40 пн.
09:00 17:05 Рахів-Ліберець/Rachiv-Liberec
dmd-ticket.eu
17:15 11:00 щоденно
10:00 17:55 Київ-Прага/Kyjev-Praha
transtempo.ua
18:00 09:00 пн.
10:20 18:35 Київ-Прага/Kyjev-Praha
autoflot.net
18:35 11:45 нд.
06:30 18:50 Черкаси-Плзень/Čerkasy-Plzeň
svd.onlinebus.net
18:50 13:20 пт.
11:50 19:00 Чернівці-Прага/Černovice-Praha
regabus.org
19:10 09:00 вт.ср.пт.-нд.
01:30 20:00 Херсон-Прага/Cherson-Praha 20:00 10:50 пт.
17:05 20:40 Івано-Франківськ-Прага/Ivano-Frankivsk-Praha
ticketstravel.com.ua
20:50 14:05 щоденно
02:30 21:30 Херсон-Прага/Cherson-Praha
east-express.cz
21:30 14:00 чт., нд.
14:05 21:30 Чернівці-Плзень/Černovice-Plzeň
prykarpat-expres.com
21:40 14:05 щоденно
03:30 21:45 Херсон-Прага/Cherson-Praha 21:45 16:10 пн.
13:30 22:00 Київ-Прага/Kyjev-Praha
agat.eu
22:10 16:10 щоденно
15:30 22:25 Рахів-Ліберець/Rachiv-Liberec
dmd-ticket.eu
22:30 17:30 ср., сб.

Німецький напрямок (на Бонн, Дортмунд, Кельн, Трір, Фрайбург)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:00 14:00 Запоріжжя-Гайльбронн/Saporischschja-Heilbronn
busreisen.com.ua
14:00 15:00 вт., сб.
16:00 14:00 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
14:00 13:30 вт., сб.
06:40 14:00 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
regionavto.com.ua
14:00 14:30 вт., сб.
07:00 14:00 Київ-Дюссельдорф/Kiew-Düsseldorf
busreisen.com.ua
14:00 13:30 чт.
07:00 14:00 Київ-Мюнстер/Kiew-Münster
busreisen.com.ua
14:00 13:30 вт., сб.
16:30 14:00 Мелітополь-Гайльбронн/Melitopol-Heilbronn 14:00 17:00 вт., сб.
16:30 14:00 Мелітополь-Кельн/Melitopol-Köln 14:00 17:00 вт., сб.
20:00 14:00 Херсон-Карлсруе/Cherson-Karlsruhe 14:00 17:30 вт., сб.
19:00 13:55 Херсон-Кельн/Cherson-Köln
ewe.ua
14:00 14:30 ср., сб.
19:00 13:50 Херсон-Оснабрюк/Cherson-Osnabrück 14:00 10:50 ср., сб.
19:00 13:50 Херсон-Франкфурт-на-Майні/Cherson-Frankfurt am Main 14:00 16:55 ср., сб.
07:00 14:20 Київ-Кельн/Kiew-Köln
bus-lines.com
14:30 15:25 пт.
07:00 14:40 Київ-Трір/Kiew-Trier
shevchenkoreisen.com
14:40 15:50 вт., сб.
07:15 15:00 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
shevchenkoreisen.com
15:00 13:45 вт.-нд.
07:15 15:00 Київ-Бонн/Kiew-Bonn
shevchenkoreisen.com
15:00 18:40 ср., нд.
07:50 15:00 Київ-Росток/Kiew-Rostock
eclub.kiev.ua
15:00 17:30 пт., нд.
07:50 15:00 Київ-Франкфурт-на-Майні/Kiew-Frankfurt am Main
eclub.kiev.ua
15:00 13:30 ср., пт.-нд.
07:50 15:00 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eclub.kiev.ua
15:00 14:30 ср., сб.
20:30 18:25 Запоріжжя-Фрайбург/Saporischschja-Freiburg im Breisgau 18:30 22:30 ср., сб.
21:30 19:40 Дніпро-Кобленц/Dnipro-Koblenz 19:40 00:50 вт., пт.
22:00 19:40 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz 19:40 22:10 ср., сб.

Австрійський напрямок (на Відень, Будапешт)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 16:25 Київ-Відень/Kiew-Wien
eclub.kiev.ua
16:30 08:00 чт., сб.
10:00 16:25 Вінниця-Відень/Winnyzja-Wien
vtsbus.net.ua
16:30 06:30 чт.

Іспанський напрямок (на Малагу, Мадрид, Мурсію)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 16:55 Київ-Мурсія/Kiev-Murcia
express-a.com.ua
17:00 15:45 пт.
06:30 17:55 Київ-Малага/Kiev-Málaga
universe.kiev.ua
18:00 21:00 ср.
08:30 17:55 Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
universe.kiev.ua
18:00 17:00 чт.

Італійський напрямок (на Барі, Беневенто, Неаполь, Салерно)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:00 06:30 Херсон-Фоджа/Cherson-Foggia 06:30 12:00 чт.
13:00 06:30 Херсон-Неаполь/Cherson-Napoli 06:30 14:00 чт.
01:00 07:15 Вінниця-Беневенто/Vinnycja-Benevento
al-trans.com.ua
07:20 12:30 пт.
01:00 07:15 Чернівці-Барі/Černivci-Bari
al-trans.com.ua
07:20 14:00 пт.
13:00 09:00 Дніпро-Салерно/Dnipro-Salerno
odri-ua.com
09:00 17:50 пт.
01:00 14:00 Одеса-Барі/Odessa-Bari 14:00 21:10 чт.
23:00 14:30 Миколаїв-Салерно/Mykolaïv-Salerno 14:30 22:00 пт.
01:00 15:40 Одеса-Барі/Odessa-Bari 15:40 21:10 нд.
09:00 16:55 Київ-Барі/Kiev-Bari
universe.kiev.ua
17:00 06:55 пт.


2015-2018