Розклад руху автобусів по автовокзалу ЛЬВІВ

Автовокзал Львів (Стрийський автовокзал) - головний вокзал культурної столиці України. Розташована центральна автостанція Львова у Сихівському районі неподалік Кільцевої дороги. Завдяки розміщенню майже при виїзді із міста у напрямку Стрия, вокзал отримав у народі назву «Стрийський». Поряд із автостанцією знаходяться зупинки громадського транспорту «Автовокзал», від яких відправляються автобуси, маршрутки та тролейбуси: 3 (Автовокзал-вул. Володимира Великого-вул.Ряшівська), 11 (Автовокзал-Сихівське кладовище) та 24 (Автовокзал-вул. Зелена-вул. Сихівська-проспект Червоної Калини). Вартість проїзду у тролейбусах (станом на березень 2019 року) становить 5 грн.


Центральний автовокзал Львова обслуговує автобуси міжміського та міжнародного сполучення цілодобово. Дістатися із культурної столиці можна до деяких обласних центрів та великих міст країни, а також до більшості столиць європейських країн. У межах Львівської області із автостанції можна доїхати до декількох районних центрів та містечок, зокрема, Дрогобича, Стрия, Трускавця, Золочева, Миколаєва, Жидачева, Кам’янка-Бузької, Перемишлян, Радехова, Сколе, Моршина, Бібрки. По Україні зі Львова курсують автобуси до Києва, Одеси, Вінниці, Житомира, Хмельницького, Чернівців, Рівного, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Ужгорода, Кам’янець-Подільського, Мукачево, Калуша, Коломиї, Новоград-Волинського. Зі Стрийського автовокзалу Львова відправляється велика кількість транзитних автобусів до Європи (Берлін, Мадрид, Рим, Мінськ, Відень, Гамбург, Будапешт, Варшава, Барселона, Мюнхен, Прага та ін.).





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати чи забронювати квиток на автобус. Розміщений матеріал для попереднього ознайомлення. Деякі автобусні рейси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки із різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів у міжнародному сполученні може відрізнятися від зазначеного (можлива зміна залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Львів
вул. Стрийська, 109



тел. (032)23-44-444
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Луцький напрямок (на Луцьк, Любешів, Рожище, Вараш)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 04:00 Ужгород-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 04:10 08:30 щоденно
11:30 15:15 Львів-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 06:30 10:05 щоденно
16:20 20:05 Львів-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 08:20 12:40 щоденно
07:25 08:45 Новий Розділ-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 09:10 13:25 щоденно
17:35 21:25 Львів-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 10:00 13:55 щоденно
04:00 10:00 Буковель-Луцьк: К.-Бузька, Горохів
tps.lutsk.ua
10:35 14:10 щоденно
Львів-Любешів: Луцьк, Маневичі 11:15 19:35 щоденно
05:40 09:40 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 11:55 15:25 щоденно
07:00 10:00 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
12:25 15:55 щоденно
06:25 10:00 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 13:30 16:55 щоденно
04:20 10:15 Львів-Вараш/Львів-Кузнецовськ 14:00 19:20 щоденно
08:30 11:50 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 14:30 17:30 щоденно
07:00 11:20 Львів-Рожище: Горохів, Луцьк
tps.lutsk.ua
15:05 18:55 щоденно
13:35 15:15 Моршин-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
15:45 19:40 щоденно
10:50 14:45 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 16:30 19:55 щоденно
12:00 15:40 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 17:00 20:00 щоденно
14:50 17:15 Трускавець-Луцьк: Радехів, Горохів 17:30 20:50 щоденно
09:45 17:35 Ужгород-Луцьк: Радехів, Горохів 17:55 22:05 щоденно
12:30 16:15 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
20:10 23:20 щоденно

Рівненський напрямок (на Рівне, Житомир, Київ, Харків)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:10 20:50 Львів-Київ: Золочів, Житомир 22:45 08:25 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

08:30 00:20 Прага-Запоріжжя/Praha-Záporoží
east-express.cz
00:30 22:00 чт., нд.
08:30 00:20 Прага-Харків/Praha-Charkov
east-express.cz
00:30 16:35 ср.
09:00 01:00 Вроцлав-Запоріжжя/Wrocław-Zaporoże
перевозки.zp.ua
01:00 21:35 пн., сб.
10:00 01:30 Прага-Київ/Praha-Kyjev
transtempo.ua
01:40 09:30 ср., пт., нд.
11:30 02:10 Валбжих-Київ/Wałbrzych-Kijów
naszbus.com
02:20 10:45 щоденно
08:30 01:40 Прага-Кривий Ріг/Praha-Kryvyj Rih
east-express.cz
01:40 17:40 пн., сб.
14:15 нд. 02:40 Барі-Київ/Bari-Kiev
universe.kiev.ua
02:45 11:15 вт.
11:00 02:55 Прага-Київ/Praha-Kyjev
kpt.kiev.ua
03:00 12:55 пн., пт.
07:00 03:30 Слупськ-Запоріжжя/Słupsk-Zaporoże
odri-ua.com
03:30 02:10 нд.
04:00 05:15 Дортмунд-Київ/Dortmund-Kiew
shevchenkoreisen.com
05:15 12:30 пн.-чт.сб.нд.
04:00 05:45 Трір-Київ/Trier-Kiew
shevchenkoreisen.com
05:45 13:10 ср., сб.
05:00 06:00 Дортмунд-Київ/Dortmund-Kiew
regionavto.com.ua
06:00 13:30 ср., нд.
05:30 06:00 Дюссельдорф-Запоріжжя/Düsseldorf-Saporischschja
busreisen.com.ua
06:00 01:30 ср., нд.
05:30 06:00 Дюссельдорф-Київ/Düsseldorf-Kiew
busreisen.com.ua
06:00 13:30 пт.
05:00 05:55 Кельн-Київ/Köln-Kiew
bus-lines.com
06:00 13:30 пн.
04:30 06:00 Гайльбронн-Запоріжжя/Heilbronn-Saporischschja
busreisen.com.ua
06:00 01:30 ср., нд.
12:00 06:20 Прага-Київ/Praha-Kyjev
agat.eu
06:30 15:00 щоденно
16:55 06:30 Вроцлав-Київ/Wrocław-Kijów
ewe.ua
06:40 17:30 щоденно
15:50 06:45 Познань-Харків/Poznań-Charków
bus-k.com, agat.eu
07:00 23:00 щоденно
08:00 07:00 Франкфурт-на-Майні-Київ/Frankfurt am Main-Kiew
eclub.kiev.ua
07:00 15:30 пн.ср.чт.нд.
23:30 06:55 Краків-Київ/Kraków-Kijów
eclub.kiev.ua
07:00 15:30 пн.ср.чт.нд.
07:10 06:55 Росток-Київ/Rostock-Kiew
eclub.kiev.ua
07:00 15:30 пн., ср., нд.
07:00 06:55 Штутгарт-Київ/Stuttgart-Kiew
eclub.kiev.ua
07:00 15:30 пн.ср.чт.нд.
07:00 06:55 Кельн-Київ/Köln-Kiew
eclub.kiev.ua
07:00 15:30 ср., нд.
04:20 07:25 Франкфурт-на-Майні-Дніпро/Frankfurt am Main-Dnipro
ewe.ua
07:30 04:40 нд.
02:30 07:40 Кобленц-Запоріжжя/Koblenz-Saporischschja
odri-ua.com
07:40 05:15 ср., нд.
02:30 07:50 Фрайбург-Запоріжжя/Freiburg-Saporischschja
odri-ua.com
07:50 04:00 ср., нд.
08:15 Бонн-Київ/Bonn-Kiew
shevchenkoreisen.com
08:15 16:00 чт., нд.
19:10 08:05 Вроцлав-Дніпро/Wrocław-Dniepr
ewe.ua
08:15 04:45 ср., нд.
18:00 08:20 Відень-Київ/Wien-Kiew
eclub.kiev.ua
08:20 16:40 вт., нд.
03:30 09:35 Кобленц-Дніпро/Koblenz-Dnipro
odri-ua.com
09:35 04:50 ср., нд.
19:00 10:30 Познань-Київ/Poznań-Kijów
ewe.ua
10:45 19:45 щоденно
20:00 11:35 Прага-Київ/Praha-Kyjev
transtempo.ua
11:40 19:30 пн.вт.чт.сб.
23:00 14:50 Прага-Київ/Praha-Kyjev
ecolines.net
15:00 22:55 щоденно
16:00 нд. 15:10 Мадрид-Київ/Madrid-Kiev
grandes-tour.com.ua
15:20 00:40 вт.
07:20 16:15 Салерно-Київ/Salerno-Kiev
odri-ua.com
16:15 00:55 пт., нд.
07:00 сб. 17:40 Салерно-Дніпро/Salerno-Dnipro
odri-ua.com
17:40 12:25 нд.
09:30 нд. 19:00 Латина-Запоріжжя/Latina-Zaporižžja
bus-trans.com.ua
19:00 14:15 пн.
07:00 22:00 Вроцлав-Київ/Wrocław-Kijów
latp.com.ua
22:00 07:15 вт., чт., нд.
07:00 22:00 Вроцлав-Київ/Wrocław-Kijów
www.eurolines-polska.pl, latp.com.ua
22:00 07:15 вт.чт.пт.нд.

Тернопільський напрямок (на М.-Подільський, Тульчин, Умань, Одесу)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:18 16:08 Львів-Хмільник: Тернопіль, Хмельницький 07:15 15:55 щоденно
12:05 22:10 Львів-Могилів-Подільський: К.-Подільський 07:45 16:50 пт.-нд.
06:00 08:55 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 09:30 12:15 щоденно
09:45 17:30 Львів-Кам’янець-Подільський: Тернопіль 10:15 17:45 щоденно
09:00 18:50 Львів-Тульчин: Хмельницький, Вінниця 11:00 21:10 щоденно
06:25 Львів-Бережани: Перемишляни, Нараїв 11:25 14:15 пн.-пт.
07:20 10:15 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 12:00 14:55 щоденно
13:05 21:00 Львів-Чернівці: Тернопіль, Чортків 12:50 20:30 щоденно
06:20 12:05 Львів-Гусятин: Тернопіль, Скалат 13:40 19:05 щоденно
07:10 13:45 Львів-Заліщики: Тернопіль, Чортків 14:55 20:50 щоденно
08:20 12:55 Львів-Хоростків: Тернопіль, Скалат 15:25 20:15 щоденно
17:00 07:05 Львів-Одеса: Хмельницький, Вінниця, Умань 15:35 07:05 щоденно
06:00 13:00 Львів-Кам’янець-Подільський: Тернопіль 16:10 21:50 щоденно
09:25 14:40 Львів-Чортків: Тернопіль, Теребовля 17:05 22:10 щоденно
13:50 16:45 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 17:45 20:40 щоденно
15:00 17:55 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 18:15 21:05 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

15:45 02:00 Варшава-Могилів-Подільський/Warszawa-Mohylów Podolski
shevabus.com
02:00 11:00 щоденно
08:30 02:00 Прага-Херсон/Praha-Cherson
east-express.cz
02:00 19:10 ср., сб.
11:40 06:30 Вільнюс-Херсон/Vilnius-Chersonas
z-time.ua
06:30 21:50 пн., ср., пт.
20:30 06:50 Варшава-Одеса/Warszawa-Odessa
ecolines.net
07:20 20:10 щоденно
08:30 07:10 Прага-Кам’янець-Подільський/Praha-Kamenec Podolský
ewe.ua
07:30 12:50 щоденно
08:30 08:05 Оснабрюк-Херсон/Osnabrück-Cherson
ewe.ua
08:15 01:15 ср., нд.
06:00 08:10 Кельн-Херсон/Köln-Cherson
ewe.ua
08:15 01:15 пн.ср.сб.нд.
07:30 08:45 Майнц-Херсон/Mainz-Cherson
odri-ua.com
08:45 01:30 ср., нд.
11:00 09:10 Карлові Вари-Золочів/Karlovy Vary-Zoločiv
nasoroh.com.ua
09:10 10:40 чт., нд.
03:30 09:25 Фрайбург-Херсон/Freiburg im Breisgau-Cherson
odri-ua.com
09:25 02:05 ср., нд.
07:00 10:00 Карлсруе-Херсон/Karlsruhe-Cherson
winew-reisen.com
10:00 04:30 ср., нд.
06:00 10:00 Кельн-Мелітополь/Köln-Melitopol
winew-reisen.com
10:00 08:00 ср., нд.
16:20 09:55 Гданськ-Херсон/Gdańsk-Chersoń
ewe.ua
10:15 03:00 чт.-нд.
11:00 10:15 Мадрид-Київ/Madrid-Kiev
odri-ua.com
10:15 20:30 пн.
18:00 12:05 Щецин-Херсон/Szczecin-Chersoń
sop-trans.com
12:20 04:00 щоденно
07:30 сб. 12:25 Малага-Київ/Málaga-Kiev
universe.kiev.ua
12:30 23:50 пн.
17:00 13:50 Плзень-Херсон/Plzeň-Cherson 14:00 07:00 щоденно
06:00 чт.сб. 14:30 Барі-Одеса/Bari-Odessa
odri-ua.com
14:30 03:05 пт., нд.
09:00 нд. 16:00 Неаполь-Херсон/Napoli-Cherson
bus.sasin.com.ua
16:00 09:30 пн.
08:00 нд. 16:45 Салерно-Херсон/Salerno-Cherson
odri-ua.com
16:45 08:25 пн.
08:00 чт.нд. 17:30 Беневенто-Вінниця/Benevento-Vinnycja
al-trans.com.ua
17:40 23:35 пн., пт.

Перемишлянський напрямок (на Бережани, Бучач, Косів, Чортків)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:10 20:05 Львів-Чортків: Бережани, Бучач 06:40 12:05 щоденно
14:50 18:05 Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 07:05 10:20 щоденно
08:05 16:00 Львів-Чернівці: Перемишляни, Івано-Франківськ 09:10 17:25 через день
13:00 19:45 Львів-Косів: Перемишляни, Ів.-Франківськ, Кути 11:10 17:35 щоденно
06:25 Львів-Бережани: Перемишляни, Нараїв 11:25 14:15 пн.-пт.
07:20 Львів-Підгайці: Перемишляни, Бережани 12:50 16:15 щоденно
05:10 11:05 Львів-Городенка: Перемишляни, Ів.-Франківськ 13:35 19:25 щоденно
06:45 Львів-Бучач: Бережани, Монастириська 13:55 18:10 щоденно
07:55 13:10 Львів-Коломия: Перемишляни, Ів.-Франківськ 14:25 19:50 щоденно
11:50 Львів-Бережани: Перемишляни, Нараїв 15:10 17:50 щоденно
14:05 16:40 Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 18:30 21:30 щоденно
Львів-Бучач: Бережани, Монастириська 18:45 23:10 щоденно

Івано-Франківський напрямок (на Івано-Франківськ, Ворохту, Чернівці)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
01:45 06:15 Ковель-Чернівці: Івано-Франківськ, Коломия
z-time.ua
06:30 10:45 щоденно
05:30 12:40 Львів-Кути: Ів.-Франківськ, Коломия, Косів 07:30 14:30 щоденно
13:30 16:45 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 08:00 11:05 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 08:30 12:10 щоденно
08:05 16:00 Львів-Чернівці: Бібрка, Івано-Франківськ 09:10 17:25 через день
18:15 22:00 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 10:10 13:45 щоденно
15:25 18:35 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 10:35 14:05 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Рогатин 12:40 16:20 щоденно
07:20 13:30 Львів-Ворохта: Івано-Франківськ, Яремче 14:00 20:10 щоденно
Львів-Івано-Франківськ 15:25 18:55 щоденно
06:45 11:45 Львів-Яремче: Івано-Франківськ, Надвірна 16:05 21:15 щоденно
Львів-Бурштин 16:50 18:40 щоденно
13:40 17:00 Луцьк-Буковель: Івано-Франківськ, Яремче
tps.lutsk.ua
17:10 22:10 щоденно
06:50 14:25 Львів-Чернівці: Бібрка, Івано-Франківськ 18:10 02:25 щоденно
Львів-Рогатин: Бібрка, Н.Стрілища 19:00 20:45 щоденно
09:35 14:40 Львів-Яремче: Івано-Франківськ, Надвірна 19:25 23:50 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

13:00 00:05 Ченстохова-Чернівці/Częstochowa-Czerniowce
sultantravel.pl
00:15 06:00 щоденно
11:30 00:55 Вроцлав-Верховина/Wrocław-Wierchowina
p-trans.pl
01:00 07:30 щоденно
11:30 01:10 Лодзь-Івано-Франківськ/Łódź-Iwano-Frankiwsk
ewe.ua
01:25 06:00 щоденно
08:50 01:25 Зелена Гура-Кам’янець-Подільський/Zielona Góra-Kamieniec Podolski
p-trans.pl
01:30 09:40 щоденно
16:00 01:30 Варшава-Чернівці/Warszawa-Czerniowce
p-trans.pl
01:40 07:30 щоденно
17:50 04:50 Варшава-Долина/Warszawa-Dołyna
turtrans.biz
05:00 09:15 щоденно
07:00 05:15 Колобжег-Кам’янець-Подільський/Kołobrzeg-Kamieniec Podolski
odri-ua.com
05:15 12:30 ср., нд.
16:00 06:30 Познань-Косів/Poznań-Kosów
p-trans.pl
06:40 11:00 щоденно
13:45 10:30 Щецин-Чернівці/Szczecin-Czerniowce
prykarpat-expres.com
10:30 16:00 щоденно
17:30 пн.пт. 10:50 Рига-Чернівці/Rīga-Čerņivci
latlines.lv
10:55 16:30 вт., сб.
08:00 13:20 Севілья-Вінниця/Sevilla-Vínnytsia
odri-ua.com
13:30 23:05 вт.
09:30 нд. 18:45 Барі-Чернівці/Bari-Černivci
al-trans.com.ua
18:50 01:20 пн.

Жидачівський напрямок (на Калуш, Новий Розділ)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:05 09:50 Львів-Калуш: Жидачів, Журавно 11:20 13:55 щоденно
10:10 13:20 Львів-Калуш: Миколаїв, Жидачів 13:55 16:45 щоденно
15:05 17:40 Львів-Калуш: Жидачів, Журавно 19:03 21:45 щоденно
15:05 19:20 Луцьк-Новий Розділ: Миколаїв 19:25 20:45 щоденно

Стрийський напрямок (на Дрогобич, Трускавець, Виноградів, Ужгород)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:35 18:45 Львів-Ужгород: Стрий, Мукачево 07:10 12:25 щоденно
08:40 16:40 Львів-Хуст: Стрий, Долина, Міжгір’я 09:15 15:30 щоденно
05:20 09:00 Луцьк-Моршин: Стрий
tps.lutsk.ua
09:20 11:05 щоденно
09:55 17:50 Львів-Тячів: Стрий, Долина, Хуст 11:15 18:20 щоденно
08:00 11:40 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 12:10 15:50 щоденно
11:30 20:20 Львів-Вижниця: Стрий, Ів.-Франківськ 12:30 21:10 через день
11:30 20:20 Львів-Вижниця: Стрий, Ів.-Франківськ 12:45 21:10 через день
06:50 10:30 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 13:15 16:40 щоденно
06:05 14:05 Львів-Виноградів: Стрий, Свалява, Іршава 13:30 20:40 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 14:20 18:00 пт.
06:00 15:05 Львів-Тячів: Стрий, Долина, Хуст 14:30 21:40 щоденно
10:45 14:25 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 16:20 19:20 щоденно
07:50 16:30 Київ-Ужгород
eclub.kiev.ua
16:30 21:00 чт., сб.
08:55 15:15 Львів-Городенка: Калуш, Івано-Франківськ 16:40 22:05 щоденно
11:55 15:35 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 17:15 21:00 щоденно
18:30 23:05 Луцьк-Ужгород: Стрий, Свалява, Мукачево 23:10 06:10 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

11:00 02:45 Прага-Дрогобич/Praha-Drohobyč
nikolo.cz
03:00 06:00 вт.
13:30 03:15 Вроцлав-Чернівці/Wrocław-Czerniowce
prykarpat-expres.com
03:20 10:30 щоденно
07:35 03:40 Щецин-Кам’янець-Подільський/Szczecin-Kamieniec Podolski
odri-ua.com
03:40 10:50 пн., пт.
18:30 03:40 Варшава-Дрогобич/Warszawa-Drohobycz
pkspolonus.pl, ewe.ua
03:45 06:05 щоденно
09:10 03:45 Плзень-Надвірна/Plzeň-Nadwórna 03:55 09:40 щоденно
16:00 04:30 Вроцлав-Чернівці/Wrocław-Czerniowce
modul-trans.com
04:40 11:40 щоденно
09:30 05:35 Ліберець-Рахів/Liberec-Rachiv
dmd-group.eu
05:40 13:00 вт.-нд.
08:50 06:15 Свіноуйсьце-Чернівці/Świnoujście-Czerniowce
turtrans.biz
06:20 12:20 щоденно
21:00 06:50 Варшава-Тячів/Warszawa-Tiacziw
itravel-bus.com
07:00 13:20 щоденно
17:00 07:05 Гданськ-Івано-Франківськ/Gdańsk-Iwano-Frankiwśk
ewe.ua
07:10 10:15 пн.
15:30 08:05 Ліберець-Рахів/Liberec-Rachiv
dmd-group.eu
08:10 16:00 пн., сб.-нд.
14:00 09:00 Ґдиня-Кам’янець-Подільський/Gdynia-Kamieniec Podolski
turtrans.biz
09:10 17:30 щоденно
17:50 09:10 Познань-Яремче/Poznań-Jaremcze
eurotour.if.ua
09:15 14:15 щоденно
20:00 09:55 Вроцлав-Івано-Франківськ/Wrocław-Iwano-Frankiwsk
ewe.ua
10:00 13:20 щоденно

Білоруський напрямок (на Брест)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
19:00 23:45 Чернівці-Брест/Чарнаўцы-Брэст
z-time.ua
23:45 07:50 вт.ср.пт.сб.

Молдовський напрямок (на Бєльці, Оргіїв, Кишинів)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:35 11:55 Львів-Кишинів/Liov-Chișinău 17:00 10:00 щоденно

Прибалтійський напрямок (на Вільнюс, Ригу, Клайпеду)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:00 13:25 Херсон-Клайпеда/Chersonas-Klaipėda 13:40 07:30 вт.ср.сб.нд.
10:00 15:00 Чернівці-Рига/Čerņivci-Rīga
latlines.lv
15:05 09:00 ср., нд.
16:00 09:00 Львів-Вільнюс/Lvovas-Vilnius
eurolines.lt
16:30 09:30 щоденно
07:00 23:45 Херсон-Вільнюс/Chersonas-Vilnius
z-time.ua
23:45 18:25 вт., пт., нд.

Польський напрямок (на Варшаву, Краків, Люблін, Щецин)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

на ЛЮБЛІН, ВАРШАВУ, ЛОДЗЬ, ПОЗНАНЬ, ЩЕЦИН

13:40 21:10 Львів-Люблін/Lwów-Lublin
latp.com.ua
07:00 13:30 щоденно
06:00 08:05 Івано-Франківськ-Лодзь/Iwano-Frankiwśk-Łódź
ewe.ua
08:15 21:00 щоденно
12:00 08:40 Запоріжжя-Вроцлав/Zaporoże-Wrocław
перевозки.zp.ua
08:50 22:30 чт., сб.
10:00 09:35 Запоріжжя-Слупськ/Zaporoże-Słupsk
odri-ua.com
09:35 03:50 чт.
12:00 22:00 Львів-Варшава/Lwów-Warszawa
pkspolonus.pl, ewe.ua
09:40 17:55 щоденно
10:00 17:35 Львів-Люблін/Lwów-Lublin
latp.com.ua
13:00 18:55 щоденно
21:30 15:45 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
ewe.ua, sop-trans.com
15:55 08:30 щоденно
21:30 15:40 Херсон-Ґдиня/Chersoń-Gdynia
ewe.ua, sop-trans.com
16:00 08:00 щоденно
09:40 19:40 Львів-Варшава/Lwów-Warszawa
ewe.ua
17:15 04:30 щоденно
18:35 06:25 Львів-Лодзь/Lwów-Łódź
ewe.ua
17:30 05:30 щоденно
13:20 17:50 Івано-Франківськ-Щецин/Iwano-Frankiwsk-Szczecin
kasa.lux-reisen.com
18:00 12:00 вт., чт., сб.-нд.
11:00 18:00 Чернівці-Свіноуйсьце/Czerniowce-Świnoujście
turtrans.biz
18:20 18:00 щоденно
17:40 20:10 Дрогобич-Варшава/Drohobycz-Warszawa
pkspolonus.pl, ewe.ua
20:20 04:20 щоденно
15:30 20:25 Косів-Познань/Kosów-Poznań
p-trans.pl
20:30 10:30 щоденно
20:00 05:45 Львів-Варшава/Lwów-Warszawa
ewe.ua
21:00 08:30 щоденно
15:10 21:05 Тячів-Варшава/Tiacziw-Warszawa 21:15 07:00 через день
15:00 21:20 Кам’янець-Подільський-Колобжег/Kamieniec Podolski-Kołobrzeg
odri-ua.com
21:20 17:30 чт., нд.
08:00 21:20 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
ecolines.net
21:30 09:30 щоденно
00:10 21:05 Херсон-Гданськ/Chersoń-Gdańsk
ewe.ua
21:35 14:45 вт.-нд.
14:00 21:30 Чернівці-Гдиня/Czerniowce-Gdynia
modul-trans.com, turtrans.biz
21:40 12:20 щоденно
17:00 21:55 Долина-Лодзь/Dołyna-Łódź
eurotour.if.ua
22:00 08:00 щоденно
19:40 22:40 Івано-Франківськ-Гданськ/Iwano-Frankiwśk-Gdańsk
ewe.ua
23:00 13:00 пн.
14:10 23:15 Могилів-Подільський-Варшава/Mohylów Podolski-Warszawa
shevabus.com
23:15 07:50 щоденно
18:00 23:30 Чернівці-Щецин/Czerniowce-Szczecin
prykarpat-expres.com
23:30 18:00 щоденно
07:00 23:45 Херсон-Ґдиня/Chersoń-Gdynia
z-time.ua
23:45 22:00 вт., пт., нд.
19:00 23:45 Чернівці-Ґдиня/Czerniowce-Gdynia
z-time.ua
23:45 00:45 ср., чт., сб.

на КРАКІВ, ВРОЦЛАВ, ПОЗНАНЬ, ЩЕЦИН

16:50 00:30 Вінниця-Вроцлав/Winnica-Wrocław
agat.eu
00:40 11:10 щоденно
20:15 05:35 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
www.eurolines-polska.pl, latp.com.ua
05:45 19:15 вт.чт.сб.нд.
07:30 13:00 Чернівці-Ченстохова/Czerniowce-Częstochowa
sultantravel.pl
13:10 22:45 щоденно
18:30 13:45 Дніпро-Вроцлав/Dniepr-Wrocław
ewe.ua
14:00 00:55 ср., сб.
07:50 15:00 Київ-Краків/Kijów-Kraków
eclub.kiev.ua
15:00 23:00 пн.ср.пт.-нд.
08:00 16:50 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław 17:00 05:00 щоденно
11:30 17:00 Надвірна-Щецин/Nadwórna-Szczecin
mandrivnykp.com.ua
17:10 11:10 ср., сб.-нд.
15:00 17:20 Трускавець-Свіноуйсьце/Truskawiec-Świnoujście
ewe.ua
17:40 14:40 вт.-чт.сб.нд.
11:00 18:00 Чернівці-Вроцлав/Czerniowce-Wrocław
modul-trans.com
18:15 05:30 щоденно
12:30 18:30 Чернівці-Вроцлав/Czerniowce-Wrocław
ewe.ua
19:00 07:20 щоденно
05:00 19:20 Черкаси-Єленя Ґура/Czerkasy-Jelenia Góra
vtsbus.net.ua
19:30 11:00 щоденно
18:30 03:00 Львів-Краків/Lwów-Kraków
wencel.com.pl
20:30 04:40 щоденно
12:30 20:50 Кам’янець-Подільський-Зелена Гура/Kamieniec Podolski-Zielona Góra
p-trans.pl
21:00 12:00 щоденно
12:00 21:00 Київ-Познань/Kijów-Poznań
ewe.ua
21:15 11:30 щоденно
18:00 22:25 Косів-Вроцлав/Kosów-Wrocław
p-trans.pl
22:30 09:00 щоденно
16:00 23:10 Чернівці-Вроцлав/Czerniowce-Wrocław
prykarpat-expres.com
23:20 09:00 щоденно
07:00 23:30 Харків-Познань/Charków-Poznań
bus-k.com, agat.eu
23:40 12:30 щоденно
07:00 23:45 Херсон-Вроцлав/Chersoń-Wrocław
z-time.ua
23:45 20:00 вт., пт., нд.
07:00 23:45 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
z-time.ua
23:45 22:35 вт., пт., нд.

Чеський напрямок (на Прагу, Ліберець, Плзень, Остраву)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:00 00:45 Київ-Прага/Kyjev-Praha
transtempo.ua
00:50 17:00 пн., ср., пт.
20:35 08:25 Львів-Острава/Lvov-Ostrava
leoexpress.com
05:10 15:50 щоденно
10:00 чт. 05:30 Львів-Прага/Lvov-Praha 12:00 05:00 вт.
11:50 13:30 Золочів-Карлові Вари/Zoločiv-Karlovy Vary
nasoroh.com.ua
13:30 10:20 пн., чт.
19:00 13:45 Херсон-Прага/Cherson-Praha
ewe.ua
14:00 07:00 ср., сб.
08:00 13:45 Кам’янець-Подільський-Прага/Kamenec Podolský-Praha 14:00 07:00 пн.вт.чт.пт.нд.
08:00 14:10 Надвірна-Плзень/Nadwórna-Plzeň 14:30 09:20 щоденно
12:00 14:50 Івано-Франківськ-Ліберець/Ivano-Frankivsk-Liberec
dmd-group.eu
15:00 13:30 пн.-пт.
07:10 15:00 Київ-Прага/Kyjev-Praha
ecolines.net
15:20 07:50 щоденно
09:00 15:35 Чернівці-Прага/Černovice-Praha 15:45 08:00 пт.
09:00 15:40 Коломия-Хомутов/Kolomyja-Chomutov
nikolo.cz
15:45 10:30 вт., чт.
12:35 15:20 Калуш-Прага/Kałusz-Praha 15:50 12:20 ср.-нд.
16:00 16:00 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
east-express.cz
16:00 07:00 вт., сб.-нд.
21:00 16:30 Кривий Ріг-Прага/Kryvyj Rih-Praha
east-express.cz
16:30 08:30 пн., ср.
08:30 16:50 Київ-Прага/Kyjev-Praha
kpt.kiev.ua
17:00 09:10 вт., пт.
09:00 17:05 Рахів-Ліберець/Rachiv-Liberec
dmd-ticket.eu
17:15 11:00 щоденно
09:30 17:45 Київ-Прага/Kyjev-Praha
transtempo.ua
17:50 08:00 пн.ср.пт.сб.
11:35 23:15 Львів-Острава/Lvov-Ostrava
leoexpress.com
19:30 06:50 щоденно
13:45 20:15 Косів-Плзень/Kosiv-Plzeň
kasa.lux-reisen.com
20:25 13:15 щоденно
17:05 20:40 Івано-Франківськ-Прага/Ivano-Frankivsk-Praha 20:50 14:05 пн., ср.-нд.
02:30 21:30 Херсон-Прага/Cherson-Praha
east-express.cz
21:30 15:00 чт., нд.
12:30 21:30 Київ-Прага/Kyjev-Praha
agat.eu
21:40 15:30 через день
14:05 21:30 Чернівці-Плзень/Černovice-Plzeň
prykarpat-expres.com, nikolo.cz
21:40 14:05 щоденно

Німецький напрямок (на Бонн, Дортмунд, Кельн, Трір, Фрайбург)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:30 13:30 Мелітополь-Кельн/Melitopol-Köln
winew-reisen.com
13:30 17:00 вт., сб.
19:30 13:30 Херсон-Карлсруе/Cherson-Karlsruhe
winew-reisen.com
13:30 17:30 вт., сб.
16:00 13:30 Запоріжжя-Гайльбронн/Saporischschja-Heilbronn
busreisen.com.ua
13:30 15:00 вт., сб.
16:00 13:30 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
13:30 13:30 вт., сб.
06:30 13:30 Київ-Дюссельдорф/Kiew-Düsseldorf
busreisen.com.ua
13:30 13:30 чт.
19:00 13:55 Херсон-Кельн/Cherson-Köln
ewe.ua
14:00 14:30 ср., сб.
19:00 13:50 Херсон-Оснабрюк/Cherson-Osnabrück
ewe.ua
14:00 10:50 ср., сб.
06:40 14:30 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
regionavto.com.ua
14:30 15:30 вт., сб.
07:00 14:40 Київ-Трір/Kiew-Trier
shevchenkoreisen.com
14:40 15:50 вт., сб.
07:15 15:00 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
shevchenkoreisen.com
15:00 13:45 вт.-нд.
07:15 15:00 Київ-Бонн/Kiew-Bonn
shevchenkoreisen.com
15:00 ср., нд.
07:50 15:00 Київ-Росток/Kiew-Rostock
eclub.kiev.ua
15:00 17:30 ср., пт.-нд.
07:50 15:00 Київ-Франкфурт-на-Майні/Kiew-Frankfurt am Main
eclub.kiev.ua
15:00 13:30 ср., пт.-нд.
07:50 15:00 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eclub.kiev.ua
15:00 14:30 ср., сб.-нд.
20:30 18:25 Запоріжжя-Фрайбург/Saporischschja-Freiburg im Breisgau
odri-ua.com
18:30 22:30 ср., сб.
22:00 19:40 Дніпро-Кобленц/Dnipro-Koblenz
odri-ua.com
19:40 00:50 вт., пт.
22:00 19:40 Запоріжжя-Кобленц/Saporischschja-Koblenz
odri-ua.com
19:40 23:30 ср., сб.
02:30 19:40 Херсон-Фрайбург/Cherson-Freiburg im Breisgau
odri-ua.com
19:40 00:15 вт., пт.
02:30 19:40 Херсон-Майнц/Cherson-Mainz
odri-ua.com
19:40 20:00 ср., сб.

Австрійський напрямок (на Відень, Будапешт)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:50 16:25 Київ-Відень/Kiew-Wien
eclub.kiev.ua
16:30 08:00 чт., сб.

Іспанський напрямок (на Малагу, Мадрид, Мурсію)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:15 17:00 Вінниця-Севілья/Vínnytsia-Sevilla
odri-ua.com
17:00 21:20 чт.
07:00 17:25 Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
odri-ua.com
17:25 16:40 ср.
06:30 17:55 Київ-Малага/Kiev-Málaga
universe.kiev.ua
18:00 21:00 ср.
08:30 17:55 Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
universe.kiev.ua
18:00 17:00 чт.

Італійський напрямок (на Барі, Беневенто, Неаполь, Салерно)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:00 06:30 Херсон-Неаполь/Cherson-Napoli
bus.sasin.com.ua
06:30 14:00 чт.
10:00 06:45 Запоріжжя-Латина/Zaporižžja-Latina
bus-trans.com.ua
06:45 13:00 пт.
01:00 07:15 Вінниця-Беневенто/Vinnycja-Benevento
al-trans.com.ua
07:20 12:30 вт., пт.
01:00 07:15 Чернівці-Барі/Černivci-Bari
al-trans.com.ua
07:20 14:00 пт.
13:00 09:00 Дніпро-Салерно/Dnipro-Salerno
odri-ua.com
09:00 17:50 чт.
16:30 10:00 Херсон-Турин/Cherson-Torino
odri-ua.com
10:00 16:15 чт.
07:00 10:20 Луцьк-Л'Аквіла/Luc'k-L'Aquila
admiral.lviv.ua
10:35 17:40 чт.
19:30 12:50 Херсон-Салерно/Cherson-Salerno
odri-ua.com
12:50 21:00 пт.
01:00 14:00 Одеса-Барі/Odessa-Bari
odri-ua.com
14:00 21:10 чт.
07:00 15:40 Київ-Салерно/Kiev-Salerno
odri-ua.com
15:40 00:30 пн., чт.
01:00 15:40 Одеса-Барі/Odessa-Bari
odri-ua.com
15:40 21:10 нд.
12:00 19:25 Київ-Барі/Kiev-Bari
universe.kiev.ua
19:30 04:45 чт.


2015-2019