Розклад руху автобусів по автовокзалу ЛЬВІВ

Автовокзал Львів (Стрийський автовокзал) - головний вокзал культурної столиці України. Розташована центральна автостанція Львова у Сихівському районі неподалік Кільцевої дороги. Завдяки розміщенню майже при виїзді із міста у напрямку Стрия, вокзал отримав у народі назву «Стрийський». Поряд із автостанцією знаходяться зупинки громадського транспорту «Автовокзал», від яких відправляються автобуси, маршрутки та тролейбуси: 22 (Автовокзал-Університет) та 25 (Автовокзал-вул. Шота Руставелі). Вартість проїзду у тролейбусах (станом на липень 2022 року) становить 10 грн.


Центральний автовокзал Львова обслуговує автобуси міжміського та міжнародного сполучення цілодобово. Дістатися із культурної столиці можна до деяких обласних центрів та великих міст країни, а також до більшості столиць європейських країн. У межах Львівської області із автостанції можна доїхати до декількох районних центрів та містечок, зокрема, Дрогобича, Стрия, Трускавця, Золочева, Миколаєва, Жидачева, Кам’янка-Бузької, Перемишлян, Радехова, Сколе, Моршина, Бібрки. По Україні зі Львова курсують автобуси до Києва, Одеси, Вінниці, Житомира, Хмельницького, Чернівців, Рівного, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Ужгорода, Кам’янець-Подільського, Мукачево, Калуша, Коломиї, Новоград-Волинського, Вижниці. Зі Стрийського автовокзалу Львова відправляється велика кількість транзитних автобусів до Європи (Берлін, Мадрид, Рим, Мінськ, Відень, Гамбург, Будапешт, Варшава, Барселона, Мюнхен, Прага та ін.).





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати чи забронювати квиток на автобус. Розміщений матеріал для попереднього ознайомлення. Деякі автобусні рейси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки із різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів у міжнародному сполученні може відрізнятися від зазначеного (можлива зміна залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Львів
вул. Стрийська, 109



тел. (032)23-44-444
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та перевізників

Луцький напрямок (на Луцьк, Рожище, Вараш)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 04:00 Ужгород-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 04:10 08:30 Вт., Сб.-Нд.
11:30 15:15 Львів-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 06:30 10:05 щоденно
07:25 08:45 Новий Розділ-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 09:10 13:25 щоденно
04:00 10:00 Буковель-Луцьк: К.-Бузька, Горохів
tps.lutsk.ua
10:35 14:10 щоденно
15:50 19:15 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 11:55 15:25 щоденно
07:00 10:00 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
12:25 15:55 щоденно
05:40 09:40 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 13:30 16:55 щоденно
04:20 10:15 Львів-Вараш/Львів-Кузнецовськ 14:00 19:20 щоденно
07:00 11:20 Львів-Рожище: Горохів, Луцьк
tps.lutsk.ua
15:00 18:55 щоденно
13:35 15:15 Моршин-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
15:45 19:40 щоденно
10:50 14:45 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 16:30 19:55 щоденно
12:30 16:15 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
20:10 23:20 щоденно

Рівненський напрямок (на Житомир, Київ, Суми)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:45 03:50 Познань-Суми/Poznań-Sumy 04:00 16:20 Пн.Ср.Пт.-Нд.
05:00 05:00 Свіноуйсьце-Харків/Świnoujście-Charków 05:30 23:55 щоденно
Познань-Житомир/Poznań-Żytomierz 11:30 19:00 щоденно
11:50 22:00 Львів-Київ: Рівне, Житомир
kasa.lux-reisen.com
13:00 21:55 щоденно
22:30 Чт. 10:00 Львів-Київ: Рівне, Житомир
al-trans.com.ua
22:00 06:00 Нд.

Тернопільський напрямок (на М.-Подільський, Умань, Одесу)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 08:55 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 09:30 12:15 щоденно
09:45 17:30 Львів-Кам’янець-Подільський: Тернопіль 10:45 17:45 щоденно
16:20 11:20 Гданськ-Вінниця/Gdańsk-Winnica
ewe.ua
11:30 18:10 щоденно
07:20 10:15 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 12:00 14:55 щоденно
17:40 12:50 Гдиня-Дніпро/Gdynia-Dniepr
kasa.lux-reisen.com
13:00 07:30 через день
06:20 12:05 Львів-Гусятин: Тернопіль, Скалат 13:40 19:05 щоденно
07:10 13:45 Львів-Заліщики: Тернопіль, Чортків 14:55 20:50 щоденно
08:20 12:55 Львів-Хоростків: Тернопіль, Скалат 15:25 20:15 щоденно
09:25 14:40 Львів-Чортків: Тернопіль, Теребовля 17:05 21:50 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

15:45 02:00 Варшава-Могилів-Подільський/Warszawa-Mohylów Podolski
shevabus.com
02:00 11:00 щоденно
08:30 02:00 Прага-Херсон/Praha-Cherson
east-express.cz
02:00 19:10 ср., сб.
11:40 06:30 Вільнюс-Херсон/Vilnius-Chersonas
z-time.ua
06:30 21:50 пн., ср., пт.
14:00 06:35 Плзень-Одеса/Plzeň-Oděsa
regabus.cz
06:35 20:05 пт., нд.
20:30 06:50 Варшава-Одеса/Warszawa-Odessa
ecolines.net
07:20 20:10 щоденно
08:30 07:10 Прага-Кам’янець-Подільський/Praha-Kamenec Podolský
ewe.ua
07:30 12:50 щоденно
08:30 08:05 Оснабрюк-Херсон/Osnabrück-Cherson
ewe.ua
08:15 01:15 ср., нд.
06:00 08:10 Кельн-Херсон/Köln-Cherson
ewe.ua
08:15 01:15 пн.ср.сб.нд.
07:30 08:45 Майнц-Херсон/Mainz-Cherson
odri-ua.com
08:45 01:30 ср., нд.
11:00 09:10 Карлові Вари-Золочів/Karlovy Vary-Zoločiv
nasoroh.com.ua
09:10 10:40 чт., нд.
03:30 09:25 Фрайбург-Херсон/Freiburg im Breisgau-Cherson
odri-ua.com
09:25 02:05 ср., нд.
07:00 10:00 Карлсруе-Херсон/Karlsruhe-Cherson
winew-reisen.com
10:00 04:30 ср., нд.
06:00 10:00 Кельн-Мелітополь/Köln-Melitopol
winew-reisen.com
10:00 08:00 ср., нд.
11:00 10:15 Мадрид-Київ/Madrid-Kiev
odri-ua.com
10:15 20:30 пн.
18:00 12:05 Щецин-Херсон/Szczecin-Chersoń
sop-trans.com
12:20 04:00 щоденно
07:30 сб. 12:25 Малага-Київ/Málaga-Kiev
universe.kiev.ua
12:30 23:50 пн.
17:00 13:50 Плзень-Херсон/Plzeň-Cherson 14:00 07:00 щоденно
06:00 чт.сб. 14:30 Барі-Одеса/Bari-Odessa
odri-ua.com
14:30 03:05 пт., нд.
09:00 нд. 16:00 Неаполь-Херсон/Napoli-Cherson
bus.sasin.com.ua
16:00 09:30 пн.
08:00 нд. 16:45 Салерно-Херсон/Salerno-Cherson
odri-ua.com
16:45 08:25 пн.
08:00 чт.нд. 17:30 Беневенто-Вінниця/Benevento-Vinnycja
al-trans.com.ua
17:40 23:35 пн., пт.

Перемишлянський напрямок (на Бережани, Бучач, Косів, Чортків)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:10 20:05 Львів-Чортків: Бережани, Бучач 06:40 12:05 щоденно
14:50 18:05 Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 07:05 10:20 щоденно
08:05 16:00 Львів-Чернівці: Перемишляни, Івано-Франківськ 09:10 17:25 через день
13:00 19:45 Львів-Косів: Перемишляни, Ів.-Франківськ, Кути 11:10 17:35 щоденно
06:25 Львів-Бережани: Перемишляни, Нараїв 11:25 14:15 пн.-пт.
07:20 Львів-Підгайці: Перемишляни, Бережани 12:50 16:15 щоденно
05:10 11:05 Львів-Городенка: Перемишляни, Ів.-Франківськ 13:35 19:25 щоденно
06:45 Львів-Бучач: Бережани, Монастириська 13:55 18:10 щоденно
07:55 13:10 Львів-Коломия: Перемишляни, Ів.-Франківськ 14:25 19:50 щоденно
11:50 Львів-Бережани: Перемишляни, Нараїв 15:10 17:50 щоденно
14:05 16:40 Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 18:30 21:30 щоденно
Львів-Бучач: Бережани, Монастириська 18:45 23:10 щоденно

Івано-Франківський напрямок (на Івано-Франківськ, Ворохту, Чернівці)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:30 12:40 Львів-Кути: Ів.-Франківськ, Коломия, Косів 07:30 14:30 щоденно
13:30 16:45 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 08:00 11:05 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 08:30 12:10 щоденно
08:05 16:00 Львів-Чернівці: Бібрка, Івано-Франківськ 09:10 17:25 щоденно
18:15 22:00 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 10:10 13:45 щоденно
15:25 18:35 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 10:35 14:05 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Рогатин 12:40 16:20 щоденно
07:20 13:30 Львів-Ворохта: Івано-Франківськ, Яремче 14:00 20:10 щоденно
Львів-Івано-Франківськ 15:25 18:55 щоденно
06:45 11:45 Львів-Яремче: Івано-Франківськ, Надвірна 16:05 21:15 щоденно
Львів-Бурштин 16:50 18:40 щоденно
13:40 17:00 Луцьк-Буковель: Івано-Франківськ, Яремче
tps.lutsk.ua
17:10 22:10 щоденно
06:50 14:25 Львів-Чернівці: Бібрка, Івано-Франківськ 18:10 02:25 щоденно
Львів-Рогатин: Бібрка, Н.Стрілища 19:00 20:45 щоденно
09:35 14:40 Львів-Яремче: Івано-Франківськ, Надвірна 19:25 23:50 щоденно

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

13:00 00:05 Ченстохова-Чернівці/Częstochowa-Czerniowce
sultantravel.pl
00:15 06:00 щоденно
11:30 00:55 Вроцлав-Верховина/Wrocław-Wierchowina
p-trans.pl
01:00 07:30 щоденно
11:30 01:10 Лодзь-Івано-Франківськ/Łódź-Iwano-Frankiwsk
ewe.ua
01:25 06:00 щоденно
08:50 01:25 Зелена Гура-Кам’янець-Подільський/Zielona Góra-Kamieniec Podolski
p-trans.pl
01:30 09:40 щоденно
16:00 01:30 Варшава-Чернівці/Warszawa-Czerniowce
p-trans.pl
01:40 07:30 щоденно
17:50 04:50 Варшава-Долина/Warszawa-Dołyna
turtrans.biz
05:00 09:15 щоденно
07:00 05:15 Колобжег-Кам’янець-Подільський/Kołobrzeg-Kamieniec Podolski
odri-ua.com
05:15 12:30 ср., нд.
16:00 06:30 Познань-Косів/Poznań-Kosów
p-trans.pl
06:40 11:00 щоденно
13:45 10:30 Щецин-Чернівці/Szczecin-Czerniowce
prykarpat-expres.com
10:30 16:00 щоденно
17:30 пн.пт. 10:50 Рига-Чернівці/Rīga-Čerņivci
latlines.lv
10:55 16:30 вт., сб.
08:00 13:20 Севілья-Вінниця/Sevilla-Vínnytsia
odri-ua.com
13:30 23:05 вт.
09:30 нд. 18:45 Барі-Чернівці/Bari-Černivci
al-trans.com.ua
18:50 01:20 пн.

Жидачівський напрямок (на Калуш, Новий Розділ)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:05 09:50 Львів-Калуш: Жидачів, Журавно 11:20 13:55 щоденно
10:10 13:20 Львів-Калуш: Миколаїв, Жидачів 13:55 16:45 щоденно
15:05 17:40 Львів-Калуш: Жидачів, Журавно 19:03 21:45 щоденно
15:05 19:20 Луцьк-Новий Розділ: Миколаїв 19:25 20:45 щоденно

Стрийський напрямок (на Дрогобич, Трускавець, Виноградів, Ужгород)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:20 09:00 Луцьк-Моршин: Стрий
tps.lutsk.ua
09:20 11:05 щоденно
08:40 16:45 Львів-Хуст: Стрий, Долина, Міжгір’я 09:30 15:30 щоденно
09:55 17:50 Львів-Тячів: Стрий, Долина, Хуст 11:15 18:20 щоденно
08:00 11:40 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 12:10 15:50 щоденно
06:50 10:30 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 13:15 16:40 щоденно
06:05 14:05 Львів-Виноградів: Стрий, Свалява, Іршава 13:30 20:40 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 14:20 18:00 пт.
10:45 14:25 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 16:20 19:20 щоденно
07:50 16:30 Київ-Ужгород
eclub.kiev.ua
16:30 21:00 чт., сб.
08:55 15:15 Львів-Городенка: Калуш, Івано-Франківськ 16:40 22:05 щоденно
11:55 15:35 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 17:15 21:00 щоденно
18:30 23:05 Луцьк-Ужгород: Стрий, Свалява, Мукачево 23:10 06:10 Чт.-Пт., Нд.

МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ

11:00 02:45 Прага-Дрогобич/Praha-Drohobyč
nikolo.cz
03:00 06:00 вт.
13:30 03:15 Вроцлав-Чернівці/Wrocław-Czerniowce
prykarpat-expres.com
03:20 10:30 щоденно
07:35 03:40 Щецин-Кам’янець-Подільський/Szczecin-Kamieniec Podolski
odri-ua.com
03:40 10:50 пн., пт.
18:30 03:40 Варшава-Дрогобич/Warszawa-Drohobycz
pkspolonus.pl, ewe.ua
03:45 06:05 щоденно
09:10 03:45 Плзень-Надвірна/Plzeň-Nadwórna 03:55 09:40 щоденно
16:00 04:30 Вроцлав-Чернівці/Wrocław-Czerniowce
modul-trans.com
04:40 11:40 щоденно
09:30 05:35 Ліберець-Рахів/Liberec-Rachiv
dmd-group.eu
05:40 13:00 вт.-нд.
08:50 06:15 Свіноуйсьце-Чернівці/Świnoujście-Czerniowce
turtrans.biz
06:20 12:20 щоденно
21:00 06:50 Варшава-Тячів/Warszawa-Tiacziw
itravel-bus.com
07:00 13:20 щоденно
17:00 07:05 Гданськ-Івано-Франківськ/Gdańsk-Iwano-Frankiwśk
ewe.ua
07:10 10:15 пн.
15:30 08:05 Ліберець-Рахів/Liberec-Rachiv
dmd-group.eu
08:10 16:00 пн., сб.-нд.
14:00 09:00 Ґдиня-Кам’янець-Подільський/Gdynia-Kamieniec Podolski
turtrans.biz
09:10 17:30 щоденно
17:50 09:10 Познань-Яремче/Poznań-Jaremcze
eurotour.if.ua
09:15 14:15 щоденно
20:00 09:55 Вроцлав-Івано-Франківськ/Wrocław-Iwano-Frankiwsk
ewe.ua
10:00 13:20 щоденно

Молдовський напрямок (на Бєльці, Оргіїв, Кишинів)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:35 11:55 Львів-Кишинів/Liov-Chișinău 17:00 10:00 щоденно

Прибалтійський напрямок (на Вільнюс, Ригу, Клайпеду)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:00 13:25 Херсон-Клайпеда/Chersonas-Klaipėda 13:40 07:30 вт.ср.сб.нд.
10:00 15:00 Чернівці-Рига/Čerņivci-Rīga
latlines.lv
15:05 09:00 ср., нд.
16:00 09:00 Львів-Вільнюс/Lvovas-Vilnius
eurolines.lt
16:30 09:30 щоденно
07:00 23:45 Херсон-Вільнюс/Chersonas-Vilnius
z-time.ua
23:45 18:25 вт., пт., нд.

Польський напрямок (на Варшаву, Лодзь, Познань, Гданськ, Щецин)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 00:00 Миколаїв-Щецин/Mikołajów-Szczecin
orionbus.net
00:10 21:30 через день
08:00 00:20 Миколаїв-Гдиня/Mikołajów-Gdynia
orionbus.net
00:30 18:45 через день
02:40 Харків-Слупськ/Charków-Słupsk 02:50 щоденно
08:10 Івано-Франківськ-Лодзь/Iwano-Frankiwśk-Łódź
zesentrans.com.ua
08:20 18:50 щоденно
11:20 Маріуполь-Свіноуйсьце/Mariupol-Świnoujście 11:30 щоденно
10:00 12:20 Старий Самбір-Бидгощ/Stary Sambor-Bydgoszcz 12:40 05:00 Чт., Нд.
08:20 19:10 Львів-Варшава/Lwów-Warszawa
flixbus.ua
12:50 22:55 щоденно
18:35 06:25 Львів-Лодзь/Lwów-Łódź
ewe.ua
14:00 01:30 щоденно
07:00 13:55 Чернівці-Даугавпілс/Czerniowce-Dyneburg 14:00 14:00 щоденно
07:00 14:20 Київ-Варшава/Kijów-Warszawa
itravel-bus.com
14:30 23:20 щоденно
15:45 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
goldenplustrans.com
15:55 08:30 щоденно
17:45 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin 17:50 09:15 щоденно
09:00 18:00 Кам’янець-Подільський-Свіноуйсьце/Kamieniec Podolski-Świnoujście
turtrans-r.com
18:20 13:30 щоденно
16:10 18:30 Дрогобич-Варшава/Drohobycz-Warszawa
ewe.ua
19:00 03:00 щоденно
15:30 20:25 Косів-Познань/Kosów-Poznań
p-trans.pl.ua
20:30 10:00 щоденно
13:15 20:50 Чернівці-Варшава/Czerniowce-Warszawa 20:55 06:10 Вт., Чт., Сб.
17:00 21:00 Івано-Франківськ-Гдиня/Iwano-Frankiwśk-Gdynia
ewe.ua
21:15 14:00 щоденно
06:50 21:25 Дніпро-Познань/Dniepr-Poznań 21:30 10:15 Вт., Чт., Сб.-Нд.
13:30 21:35 Верховина-Слупськ/Wierchowina-Słupsk
modul-trans.com, turtrans-r.com
21:40 16:20 щоденно
06:40 22:00 Дніпро-Гдиня/Dniepr-Gdynia
kasa.lux-reisen.com
22:00 17:00 через день
17:00 22:05 Долина-Лодзь/Dołyna-Łódź 22:10 08:00 Вт., Чт., Сб.
16:20 22:25 Вінниця-Познань/Winnica-Poznań
ostlines.com.ua
22:30 11:50 через день

Чеський напрямок (на Прагу, Ліберець, Пльзень, Остраву)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:50 01:10 Одеса-Пльзень/Oděsa-Plzeň
east-express.cz
01:10 19:30 Пн.-Ср.Пт.-Сб.
07:00 01:30 Запоріжжя-Пльзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
01:30 19:30 Пн.-Ср., Пт.
10:00 01:30 Харків-Пльзень/Charkiv-Plzeň
east-express.cz
01:30 19:30 Сб.-Нд.
11:50 13:30 Золочів-Карлові Вари/Zoločiv-Karlovy Vary
nasoroh.com.ua
13:30 10:20 Пн.
10:20 13:40 Стебник-Карлові Вари/Stebnyk-Karlovy Vary 13:40 11:05 Чт., Сб.
10:00 13:45 Турка-Прага/Turka-Praha 13:45 08:30 Вт., Сб.
16:00 13:55 Запоріжжя-Прага/Záporoží-Praha
ewe.ua
14:00 07:00 Ср., Сб.
08:00 14:00 Городенка-Прага/Horodenka-Praha
nikolo.cz
14:00 05:20 Вт., Нд.
08:00 14:10 Надвірна-Плзень/Nadwórna-Plzeň
vlines.com.ua
14:30 09:20 щоденно
13:00 15:00 Тернопіль-Прага/Ternopil-Praha 15:00 07:00 Сб.
12:00 14:50 Івано-Франківськ-Ліберець/Ivano-Frankivsk-Liberec
dmd-ticket.eu
15:00 14:00 щоденно
08:00 15:20 Київ-Прага/Kyjev-Praha 15:30 08:30 щоденно
06:15 15:30 Кам’янець-Подільський-Пльзень/Kamenec Podolský-Plzeň 15:30 10:00 Вт., Пт.-Сб.
10:00 15:45 Городенка-Пльзень/Horodenka-Plzeň
nikolo.cz
15:45 07:00 Вт.
08:00 16:00 Кам’янець-Подільський-Карлові Вари/Kamenec Podolský-Karlovy Vary 16:00 11:00 щоденно
09:00 15:55 Чернівці-Прага/Černovice-Praha 16:00 09:30 щоденно
10:20 18:00 Київ-Прага/Kyjev-Praha
vilartrans.com
18:00 10:25 Вт., Чт., Нд.
11:50 18:15 Чернівці-Пльзень/Černovice-Plzeň
regabus.cz
18:15 08:00 щоденно
18:50 21:15 Калуш-Прага/Kaluš-Praha
nikolo.cz
21:15 12:30 Пн., Ср.-Сб.
18:45 Пн.Вт.Чт.-Сб. 06:00 Львів-Острава/Lvov-Ostrava
flixbus.ua
21:40 10:10 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
22:00 Херсон-Пльзень/Cherson-Plzeň
kasa.lux-reisen.com
22:00 17:35 щоденно
07:30 22:25 Харків-Пардубиці/Charkiv-Pardubice 22:30 16:00 щоденно

Німецький напрямок (на Берлін, Гамбург, Мюнхен, Кельн)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Мелітополь-Карлсруе/Melitopol-Karlsruhe
winew-reisen.com
04:00 17:30 Вт., Сб.
19:30 13:30 Херсон-Карлсруе/Cherson-Karlsruhe
winew-reisen.com
13:30 17:30 Вт., Сб.
15:30 13:30 Запоріжжя-Дюссельдорф/Saporischschja-Düsseldorf
busreisen.com.ua
13:30 13:30 Вт., Чт., Сб.
15:30 13:30 Запоріжжя-Карлсруе/Saporischschja-Karlsruhe
busreisen.com.ua
13:30 14:00 Вт., Сб.
06:30 13:30 Київ-Дюссельдорф/Kiew-Düsseldorf
regionavto.com.ua
14:00 15:30 Нд.
13:55 Запоріжжя-Франкфурт-на-Майні/Saporischschja-Frankfurt am Mainewe.ua 14:00 17:15 Ср., Сб.
13:55 Херсон-Кельн/Cherson-Köln
ewe.ua
14:00 14:25 Ср., Сб.
13:50 Херсон-Оснабрюк/Cherson-Osnabrück
ewe.ua
14:00 11:00 Ср., Сб.
06:30 14:00 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
regionavto.com.ua
14:00 15:30 Вт., Сб.
06:30 14:00 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
shevchenkoreisen.com
14:00 13:45 Вт., Сб.-Нд.
07:15 14:30 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
shevchenkoreisen.com
14:30 13:45 Ср.
07:50 15:20 Київ-Франкфурт-на-Майні/Kiew-Frankfurt am Main
eclub.com.ua
15:30 13:30 Вт.-Нд.
07:50 15:20 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eclub.com.ua
15:30 14:30 Вт.-Нд.
15:55 Херсон-Оснабрюк/Cherson-Osnabrück
ewe.ua
16:00 15:00 Вт.
08:00 16:00 Київ-Кельн/Kiew-Köln
wgrand.com.ua
16:00 17:15 Ср.-Чт., Сб.
09:00 15:55 Чернівці-Берлін/Czernowitz-Berlin 16:00 15:00 щоденно
05:50 20:40 Полтава-Кобленц/Poltawa-Koblenz
odri-ua.com
20:40 22:10 Ср., Сб.
05:50 20:40 Полтава-Фрайбург/Poltawa-Freiburg
odri-ua.com
20:40 00:15 Ср., Сб.
21:55 Херсон-Бонн/Cherson-Bonn
kasa.lux-reisen.com
22:00 08:50 Пн., Ср.-Сб.

Австрійський напрямок (на Відень, Будапешт)

Час відправл. із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправл. зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:50 16:25 Київ-Відень/Kiew-Wien
eclub.kiev.ua
16:30 08:00 чт., сб.

Іспанський напрямок (на Малагу, Мадрид, Мурсію)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:15 17:00 Вінниця-Севілья/Vínnytsia-Sevilla
odri-ua.com
17:00 21:20 чт.
07:00 17:25 Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
odri-ua.com
17:25 16:40 ср.
06:30 17:55 Київ-Малага/Kiev-Málaga
universe.kiev.ua
18:00 21:00 ср.
08:30 17:55 Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
universe.kiev.ua
18:00 17:00 чт.

Італійський напрямок (на Барі, Беневенто, Неаполь, Салерно)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 Запоріжжя-Латина/Zaporižžja-Latina
bus-trans.com.ua
06:00 13:00 Пт.
01:00 07:15 Вінниця-Беневенто/Vinnycja-Benevento
al-trans.com.ua
07:20 12:30 вт., пт.
01:00 07:15 Чернівці-Барі/Černivci-Bari
al-trans.com.ua
07:20 14:00 пт.
16:30 10:00 Херсон-Турин/Cherson-Torino
odri-ua.com
10:00 16:15 чт.
07:00 10:20 Луцьк-Л'Аквіла/Luc'k-L'Aquila
admiral.lviv.ua
10:35 17:40 чт.
19:30 12:50 Херсон-Салерно/Cherson-Salerno
odri-ua.com
12:50 21:00 пт.
01:00 14:00 Одеса-Барі/Odessa-Bari
odri-ua.com
14:00 21:10 чт.
07:00 15:40 Київ-Салерно/Kiev-Salerno
odri-ua.com
15:40 00:30 пн., чт.
01:00 15:40 Одеса-Барі/Odessa-Bari
odri-ua.com
15:40 21:10 нд.
12:00 19:25 Київ-Барі/Kiev-Bari
universe.kiev.ua
19:30 04:45 чт.


2015-2020