Розклад руху автобусів по автовокзалу ЛЬВІВ

Автовокзал Львів (Стрийський автовокзал) - головний вокзал культурної столиці України. Розташована центральна автостанція Львова у Сихівському районі неподалік Кільцевої дороги. Завдяки розміщенню майже при виїзді із міста у напрямку Стрия, вокзал отримав у народі назву «Стрийський». Поряд із автостанцією знаходяться зупинки громадського транспорту «Автовокзал», від яких відправляються автобуси, маршрутки та тролейбуси: 22 (Автовокзал-Університет), 23 (Автовокзал-вул. Ряшівська) та 25 (Автовокзал-вул. Шота Руставелі). Вартість проїзду у тролейбусах (станом на липень 2023 року) становить 10 грн.


Центральний автовокзал Львова обслуговує автобуси міжміського та міжнародного сполучення цілодобово. Дістатися із культурної столиці можна до деяких обласних центрів та великих міст країни, а також до більшості столиць європейських країн. У межах Львівської області із автостанції можна доїхати до декількох районних центрів та містечок, зокрема, Стрия, Золочева, Миколаєва, Жидачева, Кам’янка-Бузької, Перемишлян, Радехова, Сколе, Моршина, Бібрки. По Україні зі Львова курсують автобуси до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Миколаєва, Вінниці, Полтави, Хмельницького, Чернівців, Житомира, Сум, Рівного, Івано-Франківська, Тернополя, Кропивницького, Луцька, Ужгорода, Кременчука, Кам’янець-Подільського, Умані, Мукачево, Первомайська, Калуша, Ковеля, Коломиї, Звягеля (Новоград-Волинського), Борисполя, Нововолинська, Ромен, Вознесенська та багатьох інших. Зі Стрийського автовокзалу Львова відправляється велика кількість транзитних автобусів до Європи (Берлін, Мадрид, Рим, Відень, Гамбург, Варшава, Будапешт, Барселона, Мюнхен, Мілан, Прага, Кельн, Неаполь та ін.).





Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати чи забронювати квиток на автобус. Розміщений матеріал для попереднього ознайомлення. Деякі автобусні рейси можуть бути відмінені. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та безпосередньо на вокзалі, оскільки із різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено, а також можуть організовуватися додаткові рейси, у разі підвищення попиту пасажирів у певному напрямку (у більшості випадків - на свята та (або) у п’ятницю і неділю). Розклад руху автобусів у міжнародному сполученні може відрізнятися від зазначеного (можлива зміна залежно від затримок, пов’язаних із простоями на кордоні та пробками на дорогах).

м. Львів
вул. Стрийська, 109



тел. (032)23-44-444
Режим роботи: цілодобово





розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу та перевізників

Луцький напрямок (на Луцьк, Рожище, Вараш)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 04:00 Ужгород-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 04:10 08:30 Вт., Сб.
11:30 15:15 Львів-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 06:30 10:05 щоденно
07:25 08:45 Новий Розділ-Луцьк: К.-Бузька, Горохів 09:10 13:25 щоденно
04:00 10:00 Буковель-Луцьк: К.-Бузька, Горохів
tps.lutsk.ua
10:35 14:10 щоденно
15:50 19:15 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 11:55 15:25 щоденно
07:00 10:00 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
12:25 15:55 щоденно
05:40 09:40 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 13:30 16:55 щоденно
04:20 10:15 Львів-Вараш/Львів-Кузнецовськ 14:00 19:20 щоденно
07:00 11:20 Львів-Рожище: Горохів, Луцьк
tps.lutsk.ua
15:00 18:55 щоденно
13:35 15:15 Моршин-Луцьк: Радехів, Горохів
tps.lutsk.ua
15:45 19:40 щоденно
10:50 14:45 Львів-Луцьк: Радехів, Горохів 16:30 19:55 щоденно
16:00 17:45 Стрий-Луцьк: Радехів, Горохів 17:50 22:05 щоденно

Рівненський напрямок (на Житомир, Київ, Харків, Суми)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:30 02:00 Вроцлав-Харків/Wrocław-Charków
autotrans.lg.ua
02:00 18:20 Ср., Пт., Нд.
05:00 05:00 Свіноуйсьце-Харків/Świnoujście-Charków 05:30 21:55 щоденно
07:50 15:00 Львів-Київ: Рівне, Звягель, Житомир
eclub.com.ua
08:00 15:35 щоденно
19:00 11:25 Познань-Київ/Poznań-Kijów
ewe.ua
11:30 21:00 щоденно
08:00 12:20 Буковель-Харків: Київ, Бориспіль, Полтава 12:40 06:00 Нд.
07:00 12:55 Бонн-Харків/Bonn-Charkiw
klr.com.ua
13:00 07:30 Пн.Ср.Пт.Нд.
15:00 Вт.Пт. 11:15 Львів-Харків: Київ, Полтава 14:00 07:30 Ср., Нд.
Львів-Херсон: Умань, Одеса, Миколаїв 14:00 08:20 Ср., Нд.

Тернопільський напрямок (на К.-Подільський, Дніпро, Одесу)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
05:00 05:00 Свіноуйсьце-Одеса/Świnoujście-Odessa 05:30 18:10 щоденно
07:20 06:15 Гдиня-Кривий Ріг/Gdynia-Krzywy Róg
z-time.ua
06:30 20:05 щоденно
12:45 06:35 Прага-Полтава/Praha-Poltava 06:40 20:50 Нд.
13:00 07:05 Клайпеда-Миколаїв/Klaipėda-Mykolajivas 07:10 22:00 Вт., Пт., Нд.
06:00 08:55 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 09:30 12:15 Пн.-Сб.
06:00 13:00 Львів-Кам’янець-Подільський: Тернопіль 10:45 17:45 щоденно
16:00 11:20 Гданськ-Одеса/Gdańsk-Odessa
ewe.ua
11:30 01:50 щоденно
07:20 10:15 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 12:00 14:55 щоденно
05:40 23:00 Львів-Запоріжжя: Кропивницький, Кр.Ріг, Дніпро
klr.com.ua
13:00 09:20 щоденно
07:05 23:00 Львів-Кременчук: Умань, Черкаси, Олександрія
klr.com.ua
13:00 07:20 щоденно
17:00 12:50 Пльзень-Одеса/Plzeň-Oděsa
klr.com.ua
13:00 03:00 Вт.Ср.Пт.Нд.
22:00 13:10 Познань-Вінниця/Poznań-Winnica 13:15 20:00 щоденно
06:20 12:05 Львів-Гусятин: Тернопіль, Скалат 13:40 19:05 щоденно
Львів-Запоріжжя: Умань, Кр.Ріг, Дніпро 14:10 10:00 Ср., Нд.
07:10 13:45 Львів-Заліщики: Тернопіль, Чортків 14:55 20:50 щоденно
08:20 12:55 Львів-Хоростків: Тернопіль, Скалат 15:25 20:15 щоденно
12:00 08:25 Львів-Харків: Кривий Ріг, Дніпро 16:45 13:05 щоденно
13:50 16:45 Львів-Тернопіль: Золочів, Зборів 17:45 20:40 Пт., Нд.
10:30 04:55 Львів-Харків: Черкаси, Кременчук, Полтава 18:00 10:50 щоденно

Перемишлянський напрямок (на Бережани, Бучач, Монастириську)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:45 Львів-Бучач: Бережани, Монастириська 13:55 18:10 щоденно
06:00 09:25 Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 15:25 18:55 Пн.-Сб.
Львів-Бучач: Бережани, Монастириська 18:45 23:10 щоденно

Івано-Франківський напрямок (на Рогатин, Кути, Чернівці)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:00 05:55 Братислава-Чернівці/Bratislava-Černovice 06:00 11:00 Вт., Чт., Нд.
13:30 06:10 Харків-Буковель: Івано-Франківськ, Яремче 06:40 11:30 Сб.
05:30 12:40 Львів-Кути: Ів.-Франківськ, Коломия, Косів 07:30 14:30 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 08:45 12:10 щоденно
07:55 16:00 Львів-Чернівці: Бібрка, Івано-Франківськ 09:30 17:25 щоденно
18:15 22:00 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 10:10 13:45 щоденно
15:25 18:35 Львів-Івано-Франківськ: Бібрка 10:35 14:05 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Рогатин 12:40 16:20 щоденно
05:10 11:05 Львів-Городенка: Рогатин, Ів.-Франківськ 13:35 19:25 щоденно
Львів-Івано-Франківськ: Бібрка, Рогатин 14:55 17:20 щоденно
06:00 09:25 Львів-Івано-Франківськ: Перемишляни, Рогатин 15:25 18:55 Пн.-Сб.
06:10 10:30 Львів-Коломия: Рогатин, Івано-Франківськ 16:00 19:40 щоденно
12:00 15:25 Львів-Івано-Франківськ: Рогатин, Бурштин 16:55 19:45 щоденно
13:40 17:00 Луцьк-Буковель: Івано-Франківськ, Яремче
tps.lutsk.ua
17:10 22:10 щоденно
Львів-Рогатин: Бібрка, Н.Стрілища 19:00 20:45 щоденно

Жидачівський напрямок (на Калуш, Новий Розділ)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:10 13:20 Львів-Калуш: Миколаїв, Жидачів 06:15 08:50 щоденно
15:05 19:20 Луцьк-Новий Розділ: Миколаїв 19:25 20:45 щоденно

Стрийський напрямок (на Хуст, Виноградів, Тячів)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:10 13:50 Львів-Харків: Чернівці, Вінниця, Дніпро 07:30 07:20 щоденно
08:40 16:45 Львів-Хуст: Стрий, Долина, Міжгір’я 09:30 15:30 щоденно
08:00 11:40 Львів-Івано-Франківськ: Стрий, Калуш 12:10 15:50 щоденно
06:05 14:05 Львів-Виноградів: Стрий, Свалява, Іршава 13:30 20:40 щоденно
09:10 13:50 Луцьк-Стрий 13:55 15:00 щоденно
06:00 13:25 Львів-Тячів: Стрий, Долина, Хуст 14:50 21:10 щоденно
08:55 15:15 Львів-Городенка: Калуш, Івано-Франківськ 16:40 22:05 щоденно
18:30 23:05 Луцьк-Ужгород: Стрий, Свалява, Мукачево 23:10 06:10 Чт., Нд.

Австрійський напрямок (на Відень, Лінц, Зальцбург, Інсбрук)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 14:00 Київ-Інсбрук/Kiew-Innsbruck
bus-express.at
14:05 10:30 Пн., Чт.
07:30 14:00 Київ-Відень/Kiew-Wien
bus-express.at
14:05 05:30 Вт., Нд.
09:00 14:40 Делятин-Відень/Deljatyn-Wien
dmd-ticket.eu
14:45 11:00 щоденно
13:10 14:50 Харків-Прага/Charkiw-Prag 15:00 08:00 щоденно
06:45 14:50 Київ-Відень/Kiew-Wien
flixbus.ua
15:00 07:05 щоденно
08:00 15:20 Київ-Відень/Kiew-Wien
eclub.com.ua
15:30 09:00 Ср., Пт.-Сб.
17:00 08:30 Львів-Відень/Lwiw-Wien
dmd-ticket.eu
16:45 11:30 щоденно

Балтійський напрямок (на Вільнюс, Ригу, Таллінн)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:00 Запоріжжя-Таллінн/Zaporižžja-Tallinn 11:30 14:30 Ср., Сб.
07:00 13:50 Чернівці-Даугавпілс/Čerņivci-Daugavpils 14:00 14:00 2 через 2
10:00 15:00 Чернівці-Рига/Čerņivci-Rīga
latlines.lv
15:05 08:30 Нд.
16:30 09:40 Львів-Вільнюс/Lvovas-Vilnius
eurolines.lt
16:30 09:50 щоденно
07:30 22:55 Миколаїв-Клайпеда/Mykolajivas-Klaipėda 23:10 16:00 Вт., Чт., Сб.

Іспанський напрямок (на Мадрид, Барселону, Валенсію, Севілью)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
06:00 15:00 Київ-Мадрид/Kiev-Madrid
grandes-tour.com.ua
15:00 15:00 Вт.-Чт.

Італійський напрямок (на Рим, Л'Аквілу, Неаполь, Салерно)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 06:00 Дніпро-Салерно/Dnipro-Salerno
bus-trans.com.ua
06:00 13:00 Ср., Пт.
03:10 07:05 Хмельницький-Рим/Chmel'nyc'kyj-Roma 07:10 11:05 Чт.
22:30 09:30 Київ-Салерно/Kiev-Salerno
al-trans.com.ua
09:30 20:20 Вт.Чт.Пт.Нд.
07:00 10:20 Луцьк-Л'Аквіла/Luc'k-L'Aquila
admiral.lviv.ua
10:35 17:40 Чт.
07:45 12:50 Чернівці-Пескара/Černivci-Pescara 13:00 15:15 Ср.
07:30 15:30 Київ-Неаполь/Kiev-Napoli
transturlines.com
15:35 23:55 Вт.
09:00 16:55 Київ-Салерно/Kiev-Salerno 17:00 02:00 Ср., Нд.
06:00 20:05 Кривий Ріг-Болонья/Kryvyj Rih-Bologna 20:10 17:10 Вт.
07:00 22:25 Херсон-Мілан/Cherson-Milano
east-express.cz
22:30 06:20 Пт.
09:30 22:25 Харків-Мілан/Charkiv-Milano
east-express.cz
22:30 06:20 Пт.

Молдовський напрямок (на Бєльці, Оргіїв, Єдинці, Кишинів)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:30 12:00 Львів-Кишинів/Liov-Chișinău
galtrans.md
17:00 08:30 щоденно

Німецький напрямок (на Берлін, Гамбург, Мюнхен, Кельн)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
22:20 07:05 Київ-Мюнхен/Kiew-München 07:10 03:20 Пт.
15:40 Пт. 14:30 Львів-Карлсруе/Lwiw-Karlsruhe
hauerhof-busreisen.com
12:00 10:30 Пн.
18:00 13:10 Дніпро-Гамбург/Dnipro-Hamburg
winew-reisen.com
13:30 10:00 Вт., Чт., Сб.
06:30 13:30 Київ-Дюссельдорф/Kiew-Düsseldorf
busreisen.com.ua
13:30 13:30 Вт., Чт.-Сб.
06:00 13:30 Київ-Штутгарт/Kiew-Stuttgart
busreisen.com.ua
13:30 13:00 Вт., Чт., Сб.
06:30 13:55 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
adlertrans.com.ua
14:00 13:45 Пн.-Ср.Пт.Сб.
06:20 13:55 Київ-Франкфурт-на-Майні/Kiew-Frankfurt am Main
ewe.ua
14:00 17:15 Ср., Сб.
06:20 13:45 Київ-Кельн/Kiew-Köln
ewe.ua
14:00 14:25 Чт.
06:30 13:55 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
shevchenkoreisen.com
14:00 13:45 Сб.
06:30 13:55 Київ-Дортмунд/Kiew-Dortmund
regionavto.com.ua
14:00 15:30 Вт.Чт.Сб.Нд.
06:45 14:25 Київ-Франкфурт-на-Майні/Kiew-Frankfurt am Main
kolumb.com.ua
14:30 15:30 Ср., Пт.
13:10 14:50 Харків-Ганновер/Charkiw-Hannover 15:00 17:50 щоденно
07:50 14:50 Київ-Кельн/Kiew-Köln
eclub.com.ua
15:00 15:00 щоденно
07:00 15:00 Київ-Штутгарт/Kiew-Stuttgart
bus-lines.com
15:10 14:35 Пт.
07:05 15:40 Київ-Бремен/Kiew-Bremen
flixbus.ua
15:45 12:15 щоденно
09:30 Пт. 08:00 Львів-Оснабрюк/Lwiw-Osnabrück
ewe.ua
16:00 15:00 Вт.
07:40 16:00 Київ-Берлін/Kiew-Berlin
flixbus.ua
16:10 07:35 щоденно
22:50 18:25 Дніпро-Кобленц/Dnipro-Koblenz
odri-ua.com
18:30 22:10 Вт.
04:30 18:25 Полтава-Фрайбург/Poltawa-Freiburg
odri-ua.com
18:30 00:15 Ср., Сб.
06:30 18:25 Київ-Андернах/Kiew-Andernach
wgrand.com.ua
18:30 19:30 Ср.
07:00 22:25 Херсон-Мілан/Cherson-Mailand
east-express.cz
22:30 06:20 Пт.
09:30 22:25 Харків-Мілан/Charkiw-Mailand
east-express.cz
22:30 06:20 Пт.
12:30 22:55 Київ-Бонн/Kiew-Bonn
klr.com.ua
23:00 04:10 щоденно

Польський напрямок (на Варшаву, Лодзь, Познань, Гданськ, Щецин)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:50 00:00 Кривий Ріг-Ґдиня/Krzywy Róg-Gdynia
z-time.ua
00:05 22:00 щоденно
07:20 02:40 Харків-Свіноуйсьце/Charków-Świnoujście
ternvoyage.com
02:50 через день
08:35 21:30 Львів-Вроцлав/Lwów-Wrocław
flixbus.ua
07:05 18:55 щоденно
15:30 07:40 Одеса-Лодзь/Odessa-Łódź
ewe.ua
08:00 19:35 щоденно
09:30 18:00 Львів-Краків/Lwów-Kraków
lev-bus.com.ua
09:30 17:30 щоденно
11:00 Запоріжжя-Таллінн/Zaporoże-Tallinn 11:30 14:30 Ср., Сб.
06:45 11:50 Чернівці-Краків/Czerniowce-Kraków
flixbus.ua
12:00 20:00 щоденно
10:00 12:20 Старий Самбір-Бидгощ/Stary Sambor-Bydgoszcz 12:40 05:00 Чт., Нд.
07:40 12:45 Чернівці-Варшава/Czerniowce-Warszawa
flixbus.ua
12:50 22:55 щоденно
07:30 13:00 Чернівці-Ченстохова/Czerniowce-Częstochowa
sultantravel.pl
13:10 22:45 через день
13:15 21:15 Львів-Краків/Lwów-Kraków
lev-bus.com.ua
13:20 20:00 щоденно
18:00 13:05 Дніпро-Щецин/Dniepr-Szczecin
winew-reisen.com
13:30 06:00 щоденно
11:50 13:25 Золочів-Карлові Вари/Złoczów-Karlowe Wary
nasoroh.com.ua
13:30 10:20 Пн., Чт.
10:00 13:40 Турка-Прага/Turka-Praga 13:45 08:30 Вт., Чт., Сб.
07:00 13:55 Чернівці-Даугавпілс/Czerniowce-Dyneburg 14:00 14:00 2 через 2
18:20 06:25 Львів-Лодзь/Lwów-Łódź
ewe.ua
14:00 01:30 щоденно
06:20 13:50 Київ-Прага/Kijów-Praga
ewe.ua
14:00 07:00 Ср., Сб.
08:00 13:55 Городенка-Прага/Horodenka-Praga
nikolo.cz
14:00 06:20 Нд.
08:00 14:10 Надвірна-Пльзень/Nadwórna-Pilzno
vlines.com.ua
14:30 09:20 щоденно
09:00 14:40 Делятин-Ліберець/Delatyn-Liberec
dmd-ticket.eu
14:45 09:00 щоденно
13:10 14:50 Харків-Прага/Charków-Praga 15:00 06:30 щоденно
13:00 14:55 Тернопіль-Прага/Tarnopol-Praga 15:00 07:00 Сб.
06:15 15:20 Кам’янець-Подільський-Пльзень/Kamieniec Podolski-Pilzno 15:30 08:30 Вт., Чт.-Сб.
10:00 15:40 Городенка-Пльзень/Horodenka-Pilzno
nikolo.cz
15:45 08:20 Вт.
09:00 15:45 Вінниця-Познань/Winnica-Poznań
goldenplustrans.com
15:55 04:30 щоденно
16:30 09:40 Львів-Вільнюс/Lwów-Wilno
eurolines.lt
16:30 09:50 щоденно
08:30 16:35 Київ-Пльзень/Kijów-Pilzno 16:40 08:30 щоденно
20:00 13:30 Львів-Гданськ/Lwów-Gdańsk
jaguarautotrans.com.ua
16:50 09:00 через день
07:00 17:45 Одеса-Щецин/Odessa-Szczecin 17:50 10:10 щоденно
15:50 17:55 Івано-Франківськ-Познань/Iwano-Frankiwśk-Poznań
flixbus.ua
18:00 09:40 Ср.Чт.Сб.Нд.
09:00 18:00 Кам’янець-Подільський-Свіноуйсьце/Kamieniec Podolski-Świnoujście
turtrans-r.com
18:20 13:30 щоденно
11:00 18:30 Вінниця-Єленя-Гура/Winnica-Jelenia Góra
vtsbus.net.ua
18:30 07:30 щоденно
15:20 18:30 Івано-Франківськ-Вроцлав/Iwano-Frankiwśk-Wrocław
ewe.ua
18:45 07:20 щоденно
16:10 18:30 Дрогобич-Варшава/Drohobycz-Warszawa
ewe.ua
19:00 03:00 щоденно
10:15 19:25 Київ-Прага/Kijów-Praga
flixbus.ua
19:35 10:35 щоденно
10:30 19:45 Кам’янець-Подільський-Вроцлав/Kamieniec Podolski-Wrocław 20:00 08:30 Вт.-Нд.
18:00 20:05 Івано-Франківськ-Вроцлав/Iwano-Frankiwśk-Wrocław
grandbus.com.ua
20:15 09:25 щоденно
10:30 20:00 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
flixbus.ua
20:30 06:35 щоденно
17:00 23:00 Львів-Краків/Lwów-Kraków
ewe.ua
20:30 04:30 щоденно
15:30 20:25 Косів-Познань/Kosów-Poznań
p-trans.pl.ua
20:30 10:00 щоденно
06:00 20:25 Суми-Зелена Гура/Sumy-Zielona Góra
busik.pl.ua
20:30 11:20 Пт.
18:35 20:30 Трускавець-Катовиці/Truskawiec-Katowice
flixbus.ua
20:40 07:30 щоденно
08:00 20:45 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
flixbus.ua
20:50 06:45 щоденно
12:30 21:00 Київ-Познань/Kijów-Poznań
ewe.ua
21:15 11:30 щоденно
18:00 21:10 Івано-Франківськ-Пльзень/Iwano-Frankiwśk-Pilzno
nikolo.cz
21:15 11:30 Вт., Сб.
12:00 21:15 Кам’янець-Подільський-Гдиня/Kamieniec Podolski-Gdynia
turtrans-r.com
21:20 13:20 через день
08:45 21:30 Одеса-Прага/Odessa-Praga
flixbus.ua
21:40 15:15 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
05:30 21:50 Ізмаїл-Прага/Izmaił-Praga
lux-bus.eu
22:00 14:20 Вт., Пт., Нд.
08:00 22:05 Суми-Вроцлав/Sumy-Wrocław
panbus.net
22:10 12:20 щоденно
18:00 22:25 Косів-Вроцлав/Kosów-Wrocław
p-trans.pl.ua
22:30 09:00 щоденно
07:30 22:25 Харків-Пардубиці/Charków-Pardubice 22:30 16:00 щоденно
16:20 22:25 Вінниця-Познань/Winnica-Poznań
ostlines.com.ua
22:30 12:00 через день
09:30 22:25 Харків-Пльзень/Charków-Pilzno
east-express.cz
22:30 17:30 Пн., Сб.
07:00 22:25 Херсон-Пльзень/Chersoń-Pilzno
east-express.cz
22:30 17:30 Пн., Сб.-Нд.
06:30 22:25 Запоріжжя-Пльзень/Zaporoże-Pilzno
east-express.cz
22:30 17:30 Пн., Сб.-Нд.
09:30 22:25 Харків-Мілан/Charków-Mediolan
east-express.cz
22:30 06:20 Пт.
07:00 22:25 Херсон-Мілан/Chersoń-Mediolan
east-express.cz
22:30 06:20 Пт.
10:00 22:35 Чернігів-Вроцлав/Czernihów-Wrocław
atlas-travel.com.ua
22:40 14:00 Вт.-Нд.
07:00 22:55 Херсон-Пльзень/Chersoń-Pilzno
klr.com.ua
23:00 17:35 щоденно
07:30 22:55 Миколаїв-Клайпеда/Mikołajów-Kłajpeda 23:10 16:00 Вт., Чт., Сб.
16:30 23:50 Вінниця-Зелена Гура/Winnica-Zielona Góra
ostlines.com.ua
23:55 14:40 щоденно

Словацький напрямок (на Братиславу, Кошице, Пряшів, Жиліну)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 14:40 Делятин-Відень/Delatyn-Viedeň
dmd-ticket.eu
14:45 11:00 щоденно
06:45 14:50 Київ-Відень/Kyjev-Viedeň
flixbus.ua
15:00 07:05 щоденно
13:10 14:50 Харків-Прага/Charkov-Praha 15:00 06:30 щоденно
15:00 10:00 Львів-Ліберець/Ľvov-Liberec
dmd-ticket.eu
16:45 12:30 щоденно
09:30 17:25 Київ-Ліберець/Kyjev-Liberec 17:30 11:20 Пт., Нд.
15:30 20:50 Чернівці-Братислава/Černovice-Bratislava 21:00 13:00 Пн., Чт., Сб.

Угорський напрямок (на Будапешт, Ньїредьгазу)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:50 Пн.-Ср.Пт.-Нд. 22:30 Львів-Будапешт/Lviv-Budapest
flixbus.ua
09:10 20:50 Пн.-Вт., Чт.-Нд.
09:00 14:40 Делятин-Відень/Deljatin-Bécs
dmd-ticket.eu
14:45 11:00 щоденно
08:00 15:20 Київ-Відень/Kijev-Bécs
eclub.com.ua
15:30 09:00 Ср., Пт.-Сб.
15:30 08:30 Львів-Відень/Lviv-Bécs
dmd-ticket.eu
16:45 11:30 щоденно
09:20 18:45 Київ-Будапешт/Kijev-Budapest
flixbus.ua
18:55 06:45 Пн.-Вт., Чт.-Нд.

Чеський напрямок (на Прагу, Брно, Ліберець, Пльзень, Остраву)

Час відправлення із кінцевої (початкової) станції Час прибуття до Львова Рейс Час відправлення зі Львова Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:50 04:55 Полтава-Прага/Poltava-Praha 05:00 20:30 Пт.
11:50 13:30 Золочів-Карлові Вари/Zoločiv-Karlovy Vary
nasoroh.com.ua
13:30 10:20 Пн., Чт.
09:00 13:35 Борислав-Карлові Вари/Boryslav-Karlovy Vary 13:40 11:05 Чт., Сб.
10:00 13:45 Турка-Прага/Turka-Praha 13:45 08:30 Вт., Чт., Сб.
06:20 13:50 Київ-Прага/Kyjev-Praha
ewe.ua
14:00 07:00 Ср., Сб.
08:00 14:00 Городенка-Прага/Horodenka-Praha
nikolo.cz
14:00 06:20 Нд.
07:30 14:00 Київ-Інсбрук/Kyjev-Innsbruck
bus-express.at
14:05 10:30 Пн., Чт.
07:30 14:00 Київ-Відень/Kyjev-Vídeň
bus-express.at
14:05 05:30 Вт., Нд.
08:00 14:10 Надвірна-Пльзень/Nadwórna-Plzeň
vlines.com.ua
14:30 09:20 щоденно
08:00 14:40 Ясіня-Ліберець/Jasiňa-Liberec
dmd-ticket.eu
14:45 09:00 щоденно
13:10 14:50 Харків-Прага/Charkiv-Praha 15:00 06:30 щоденно
13:00 15:00 Тернопіль-Прага/Ternopil-Praha 15:00 07:00 Сб.
06:15 15:20 Кам’янець-Подільський-Пльзень/Kamenec Podolský-Plzeň 15:30 08:30 Вт., Чт.-Сб.
10:00 15:45 Городенка-Пльзень/Horodenka-Plzeň
nikolo.cz
15:45 08:20 Вт.
08:30 16:35 Київ-Пльзень/Kyjev-Plzeň 16:40 08:30 щоденно
15:00 10:00 Львів-Ліберець/Lvov-Liberec
dmd-ticket.eu
16:45 12:30 щоденно
09:30 17:25 Київ-Ліберець/Kyjev-Liberec 17:30 11:20 Пт., Нд.
10:20 17:55 Київ-Прага/Kyjev-Praha
vilartrans.com
18:00 10:15 Вт.-Пт., Нд.
11:50 18:15 Чернівці-Пльзень/Černovice-Plzeň
regabus.cz
18:15 08:00 щоденно
07:15 19:25 Черкаси-Хеб/Čerkasy-Cheb
svdtrans.com
19:30 12:30 щоденно
10:15 19:25 Київ-Прага/Kyjev-Praha
flixbus.ua
19:35 10:35 щоденно
18:00 21:10 Івано-Франківськ-Пльзень/Ivano-Frankivsk-Plzeň
nikolo.cz
21:15 11:30 Вт., Сб.
08:45 21:30 Одеса-Прага/Oděsa-Praha
flixbus.ua
21:40 15:15 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
09:30 22:25 Харків-Пльзень/Charkiv-Plzeň
east-express.cz
22:30 17:30 Пн., Сб.
07:00 22:25 Херсон-Пльзень/Cherson-Plzeň
east-express.cz
22:30 17:30 Пн., Сб.-Нд.
06:30 22:25 Запоріжжя-Пльзень/Záporoží-Plzeň
east-express.cz
22:30 17:30 Пн., Сб.-Нд.
07:00 22:25 Херсон-Мілан/Cherson-Milán
east-express.cz
22:30 06:20 Пт.
09:30 22:25 Харків-Мілан/Charkiv-Milán
east-express.cz
22:30 06:20 Пт.
07:30 22:25 Харків-Пардубиці/Charkiv-Pardubice 22:30 16:00 щоденно
07:00 22:55 Херсон-Пльзень/Cherson-Plzeň
klr.com.ua
23:00 17:35 щоденно

2015-2023