Автобус МАРІУПОЛЬ-БЕРДЯНСЬК-СУМИ

через Токмак, Василівку, Запоріжжя, Дніпро, Красноград, Карлівку, Полтаву, Охтирку


траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті





розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:30 Маріуполь АС Південна Донецька область A
07:50 Бердянськ АС Запорізька область B
09:15 Токмак Запорізька область C
10:00 Василівка Запорізька область
11:20 Запоріжжя АВ Запорізька область D
12:55 Дніпро АВЦ Дніпропетровська область E
15:10 Красноград Харківська область F
15:45 Карлівка Полтавська область G
16:30 Полтава АВ Полтавська область H
18:30 Охтирка Сумська область I
20:30 Суми АВ Сумська область J
Рейс виконується щосуботи.
Можливі автобуси на маршруті: MAN, VanHool.
Протяжність складає 750 км.
Сайт: berdyansk-tur.com
Розклад руху автобуса у зворотному напрямку СУМИ-БЕРДЯНСЬК-МАРІУПОЛЬ

Автобус Бердянськ-Суми з’єднує найбільші міста на Азовському узбережжі - Маріуполь та Бердянськ із обласним центром Слобожанщини - Сумами. Маршрут автобуса проходить територією шести областей: Донецькою, Запорізькою, Дніпропетровською, Харківською, Полтавською та Сумською. Відстань між містами становить 750 км. Найбільші міста, через які курсує автобус Маріуполь-Суми: Бердянськ, Токмак, Василівка, Запоріжжя, Дніпро, Красноград, Карлівка, Полтава та Охтирка. Повна тривалість поїздки складе 14 годин. Рейс здійснюється по днях.





Скориставшись автобусом Бердянськ-Суми, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Маріуполя - Маріуполь-Бердянськ, Маріуполь-Токмак, Маріуполь-Василівка, Маріуполь-Запоріжжя, Маріуполь-Дніпро, Маріуполь-Красноград, Маріуполь-Карлівка, Маріуполь-Полтава, Маріуполь-Охтирка, Маріуполь-Суми;
із Бердянська - Бердянськ-Токмак, Бердянськ-Василівка, Бердянськ-Запоріжжя, Бердянськ-Дніпро, Бердянськ-Красноград, Бердянськ-Карлівка, Бердянськ-Полтава, Бердянськ-Охтирка, Бердянськ-Суми;
із Токмака - Токмак-Василівка, Токмак-Запоріжжя, Токмак-Дніпро, Токмак-Красноград, Токмак-Карлівка, Токмак-Полтава, Токмак-Охтирка, Токмак-Суми;
із Василівки - Василівка-Запоріжжя, Василівка-Дніпро, Василівка-Красноград, Василівка-Карлівка, Василівка-Полтава, Василівка-Охтирка, Василівка-Суми;
із Запоріжжя - Запоріжжя-Дніпро, Запоріжжя-Красноград, Запоріжжя-Карлівка, Запоріжжя-Полтава, Запоріжжя-Охтирка, Запоріжжя-Суми;
із Дніпра - Дніпро-Красноград, Дніпро-Карлівка, Дніпро-Полтава, Дніпро-Охтирка, Дніпро-Суми;
із Краснограда - Красноград-Карлівка, Красноград-Полтава, Красноград-Охтирка, Красноград-Суми;
із Карлівки - Карлівка-Полтава, Карлівка-Охтирка, Карлівка-Суми;
із Полтави - Полтава-Охтирка, Полтава-Суми;
із Охтирки - Охтирка-Суми.


ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на листопад 2020 року) становить:
із Бердянська до Запоріжжя - 220 грн., до Дніпра - 260 грн., до Краснограда - 320 грн., до Карлівки - 340 грн., до Полтави - 400 грн., до Охтирки - 560 грн., до Сум - 600 грн.


Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Бердянська, Запоріжжя, Дніпра, Полтави та Сум.


2015-2020