Розклад руху автобусів по автовокзалу ВІННИЦЯ

Автовокзал Вінниця (Центральний автовокзал, Вінниця АС-1) - основна автостанція одного з найбільших міст на Південному Бузі. Розташований автовокзал по вул. Київська. Поряд із автовокзалом знаходяться зупинки громадського транспорту «Автовокзал Центральний» (автобусна та тролейбусна). Через «Автовокзал Центральний» курсують тролейбуси за такими маршрутами: 1 (ВПЗ-вулиця Лугова), 2 (вулиця Чехова-Меморіал визволення), 6 (Залізничний вокзал-Меморіал визволення), 21 (Залізничний вокзал-ВПЗ). Вартість проїзду в тролейбусі (станом на листопад 2023 року) становить 8 грн. Скориставшись тролейбусом можна доїхати в одному напрямку - до Авіаційного заводу, Інструментального заводу, Автостанції «Східна», ринку «Мрія», у другому - до міської лікарні №2, Меморіалу визволення, Зоопарку, Підшипникового заводу, у третьому - до музею М.Коцюбинського, Центрального ринку та Залізничного вокзалу.


Центральний Автовокзал Вінниці обслуговує приміські, міжміські (по Вінницькій області та Україні) та міжнародні рейси. Скориставшись міжнародними рейсами жителі та гості міста можуть доїхати до Бельгії, Болгарії, Італії, Іспанії, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Румунії, Туреччини та Чехії. У межах Вінниччини із АС-1 можна доїхати до Могилів-Подільського, Хмільника, Гайсина, Ладижина, Калинівки, Тульчина, Бершаді, Іллінців, Немирова, Ямполя, Крижополя, Тростянця, Вапнярки, Теплика, Томашполя, Городківки, Піщанки та багатьох інших населених пунктів області. Скориставшись міжобласними рейсами можна потрапити до багатьох міст країни, зокрема, до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Кривого Рогу, Миколаєва, Чернігова, Полтави, Черкас, Хмельницького, Чернівців, Житомира, Рівного, Кропивницького, Тернополя, Кременчука, Луцька, Білої Церкви, Кам’янець-Подільського, Умані, Олександрії, Бердичева, Ковеля, Сміли, Первомайська, Борисполя, Коростеня, Звягеля та інших.




Для зручності пошуку потрібних рейсів, розклад руху автобусів згруповано за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна деяких автобусів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Вінниця
вул. Київська, 8



тел. (0432)67-13-45
Режим роботи: цілодобово




розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Хмельницький напрямок (на Львів, Чернівці, Луцьк)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:30 00:05 Харків-Чернівці: Хмельницький, К.-Подільський
bustrek.net
00:10 06:00 щоденно
13:30 00:45 Харків-Чернівці: Хмельницький
nikolastrans.com
00:50 05:50 Нд.
16:30 00:55 Одеса-Вроцлав: Хмельницький, Львів
zesentrans.com.ua
01:00 19:30 щоденно
11:00 01:45 Харків-Львів: Хмельницький, Тернопіль
starbus.com.ua
01:50 08:35 щоденно
13:10 01:50 Харків-Утена: Чернівці, Ів.-Франківськ, Львів 02:00 11:40 щоденно
15:00 02:25 Харків-Софія: Хмельницький, Чернівці
nikolastrans.com
02:30 02:00 Сб.
22:45 05:55 Одеса-Кельн: Тернопіль, Львів
ewe.ua
06:00 14:25 Ср., Сб.
18:00 05:55 Дніпро-Щецин: Тернопіль, Львів
winew-reisen.com
06:00 06:00 щоденно
05:40 Пн.Пт.-Нд. 21:30 Вінниця-Ужгород: Тернопіль, Ів.-Франківськ, Хуст 07:00 21:25 Чт.-Нд.
11:00 Пн.Чт.Сб.Нд. 08:30 Вінниця-Прага: Тернопіль, Львів
gdamaler.com.ua
09:00 06:45 Вт., Чт.-Сб.
22:00 20:00 Вінниця-Познань: Тернопіль, Львів
goldenplustrans.com
09:00 04:30 щоденно
09:30 12:25 Вінниця-Слупськ: Львів, Червоноград
kantol.com.ua
09:55 09:05 щоденно
07:50 10:45 Умань-Гданськ: Тернопіль, Львів
zesentrans.com.ua
10:50 08:00 через день
07:20 06:00 Вінниця-Єленя-Гура: Тернопіль, Львів
vtsbus.net.ua
11:00 07:30 щоденно
19:00 10:50 Запоріжжя-Колобжег: Тернопіль, Львів 11:00 10:05 щоденно
07:35 16:50 Вінниця-Кельн: Тернопіль, Львів
flixbus.ua
11:20 19:35 щоденно
08:20 11:10 Умань-Варшава: Тернопіль, Львів
toco-bus.com
11:30 09:00 щоденно
07:05 08:20 Вінниця-Зелена Гура: Рівне, Луцьк, Ковель
gdamaler.com.ua
12:35 11:30 щоденно
00:10 12:35 Дніпро-Салерно: Тернопіль, Ів.-Франківськ, Стрий 12:45 04:00 Ср.
07:00 12:40 Одеса-Слупськ: Тернопіль, Львів 12:50 08:25 щоденно
06:30 12:50 Одеса-Гданськ: Тернопіль, Львів
ewe.ua
13:00 13:00 щоденно
06:30 13:25 Київ-Андернах: Тернопіль, Львів
wgrand.com.ua
13:30 19:30 Ср., Сб.
08:40 Чт.Нд. 10:40 Вінниця-Щецин: Тернопіль, Львів
gdamaler.com.ua
14:05 13:40 Вт., Пт.
08:00 14:10 Одеса-Варшава: Тернопіль, Львів
flixbus.ua
14:15 06:45 щоденно
16:30 09:30 Вінниця-Варшава: Рівне, Луцьк, Ковель 14:35 06:15 щоденно
08:00 14:40 Одеса-Прага: Тернопіль, Львів
likebus.ua
14:50 16:30 щоденно
10:00 14:50 Київ-Валбжих: Тернопіль, Львів
naszbus.com
15:00 10:25 щоденно
09:30 15:35 Одеса-Варшава: Тернопіль, Львів
ecolines.net
15:45 08:45 щоденно
06:30 15:55 Кременчук-Львів: Хмельницький, Тернопіль
klr.com.ua
16:00 23:00 щоденно
07:30 16:00 Миколаїв-Клайпеда: Тернопіль, Львів 16:10 16:00 Вт., Чт., Сб.
13:30 11:40 Вінниця-Познань: Тернопіль, Львів
ostlines.com.ua
16:20 12:00 через день
17:00 13:50 Вінниця-Вроцлав: Тернопіль, Львів
ostlines.com.ua
16:30 10:50 щоденно
17:00 13:20 Вінниця-Вроцлав: Волочиськ, Підволочиськ
ostlines.com.ua
16:50 10:40 щоденно
10:30 16:25 Київ-Вроцлав: Тернопіль, Львів
ecolines.net
16:50 12:30 щоденно
06:40 16:50 Миколаїв-Познань: Тернопіль, Львів
likebus.ua
17:00 12:50 щоденно
09:50 17:10 Кривий Ріг-Гдиня: Львів, Нововолинськ
z-time.ua
17:25 22:00 щоденно
13:10 10:05 Вінниця-Познань: Рівне, Луцьк, Ковель
gdamaler.com.ua
17:35 12:10 щоденно
07:10 17:55 Херсон-Кошалін: Тернопіль, Львів
orionbus.net
18:00 19:10 через день
07:10 17:55 Херсон-Щецин: Тернопіль, Львів
orionbus.net
18:00 18:30 через день
08:40 18:20 Херсон-Варшава: Тернопіль, Львів
pavluks-trans.com
18:25 14:30 щоденно
10:00 19:15 Херсон-Варшава: Тернопіль, Львів
likebus.ua
19:20 09:40 через день
06:40 19:30 Запоріжжя-Зелена Гура: Львів
ternvoyage.com
19:40 18:00 щоденно
07:30 19:55 Харків-Аланія: Хмельницький, Чернівці
nikolastrans.com
20:00 12:40 Ср., Нд.
09:45 20:20 Херсон-Варшава: Тернопіль, Львів
orionbus.net
20:25 10:50 через день
09:00 20:20 Запоріжжя-Познань: Тернопіль, Львів 20:30 16:30 Вт., Чт.-Сб.
15:00 21:20 Одеса-Хуст: Чернівці, Яремче, Тячів 21:40 10:45 Вт., Пт.
17:20 21:45 Київ-Верховина: Хмельницький, Чернівці, Косів
modul-trans.com
21:50 07:50 Пн., Пт.
10:00 21:50 Запоріжжя-Бургас: Хмельницький, Чернівці
avtoexpress.dp.ua
22:00 23:50 Пн., Ср., Сб.
12:00 22:10 Херсон-Познань: Тернопіль, Львів
orionbus.net
22:15 18:00 щоденно
10:00 23:10 Харків-Чернівці: Хмельницький, К.-Подільський
skorobus.com
23:15 05:30 щоденно
15:30 23:20 Одеса-Лодзь: Тернопіль, Львів
ewe.ua
23:30 19:35 щоденно
17:35 23:35 Одеса-Варшава: Тернопіль, Львів
ecolines.net
23:40 18:40 щоденно

Житомирський напрямок (на Київ, Луцьк, Полтаву, Харків)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:30 01:30 Кишинів-Київ/Chișinău-Kiev 01:40 05:00 щоденно
16:00 02:25 Верховина-Київ: Бердичів, Житомир
modul-trans.com
02:30 07:00 Пн., Пт.
19:30 04:10 Кишинів-Київ/Chișinău-Kiev
orionbus.net
04:15 08:30 Ср., Пт., Нд.
11:30 04:50 Салерно-Дніпро/Salerno-Dnipro 05:00 20:05 Вт.
10:50 13:45 Вінниця-Житомир: Калинівка, Бердичів 06:40 09:35 щоденно
07:00 16:10 Вінниця-Луцьк: Житомир, Рівне
tps.lutsk.ua
07:20 16:15 щоденно
05:20 09:10 Ямпіль-Київ: Бердичів, Житомир 09:20 14:00 щоденно
06:45 10:05 Умань-Житомир: Калинівка, Бердичів 10:35 12:40 щоденно
06:25 09:10 Вінниця-Житомир: Калинівка, Бердичів 11:00 13:55 щоденно
08:00 10:50 Вінниця-Житомир: Калинівка, Бердичів 12:00 14:55 щоденно
12:00 11:55 Софія-Харків/София-Харков
nikolastrans.com
12:00 23:00 Пн.
05:40 11:40 Вінниця-Малин: Житомир, Коростишів, Радомишль 13:00 19:00 щоденно
10:50 13:45 Вінниця-Житомир: Калинівка, Бердичів 14:15 17:05 щоденно
09:00 14:55 Чернівці-Харків: Житомир, Київ, Полтава
nikolastrans.com
15:00 05:00 Нд.
07:50 12:35 Вінниця-Звягель: Бердичів, Житомир 15:05 20:25 щоденно
06:40 15:15 Херсон-Познань: Житомир, Рівне, Луцьк 15:20 12:00 через день
09:05 14:25 Вінниця-Коростень: Бердичів, Житомир 16:05 21:15 щоденно
05:30 16:25 Павлоград-Познань: Житомир, Рівне, Луцьк 16:30 11:50 щоденно
06:30 16:40 Херсон-Ченстохова: Житомир, Рівне, Луцьк 16:45 12:25 через день
11:00 16:45 Чернівці-Харків: Житомир, Київ, Полтава
bustrek.net
16:50 06:30 щоденно
00:10 23:25 Аланія-Харків/Alanya-Harkiv
nikolastrans.com
23:30 12:10 Чт., Нд.

Київський напрямок (на Білу Церкву, Київ)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:45 18:30 Вінниця-Київ: Липовець, Оратів, Тетіїв 06:20 11:40 щоденно
07:00 11:15 Вінниця-Біла Церква: Козятин, Ружин, Сквира 11:30 15:00 щоденно
08:30 12:45 Вінниця-Київ: Козятин, Сквира, Б.Церква 13:30 17:45 щоденно

Уманський напрямок (на Черкаси, Кр.Ріг, Запоріжжя, Дніпро)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
21:30 04:50 Кишинів-Запоріжжя/Chișinău-Zaporijjea 05:00 17:00 щоденно
12:15 15:30 Вінниця-Умань: Немирів, Гайсин 07:05 10:30 щоденно
07:00 08:40 Познань-Запоріжжя/Poznań-Zaporoże 08:50 23:00 Пн.Ср.Пт.Нд.
06:30 18:45 Вінниця-Харків: Черкаси, Кременчук, Полтава 09:00 20:30 щоденно
08:45 12:10 Слупськ-Запоріжжя/Słupsk-Zaporoże 12:20 00:40 щоденно
08:45 12:10 Слупськ-Черкаси/Słupsk-Czerkasy 12:20 17:55 щоденно
07:20 12:20 Гдиня-Кривий Ріг/Gdynia-Krzywy Róg
z-time.ua
12:35 20:05 щоденно
07:35 11:25 Вінниця-Умань: Гайсин, Христинівка 13:10 17:15 щоденно
13:30 13:25 Зелена Гура-Запоріжжя/Zielona Góra-Zaporoże
ternvoyage.com
13:30 02:30 щоденно
08:40 12:20 Вінниця-Умань: Гайсин, Христинівка 14:10 17:35 щоденно
17:15 14:20 Вроцлав-Київ/Wrocław-Kijów
ecolines.ua
14:30 20:30 щоденно
09:20 12:25 Вінниця-Умань: Христинівка 14:55 17:50 щоденно
10:50 14:55 Щецин-Кропивницький/Szczecin-Kropywnycki
winew-reisen.com
15:00 23:00 щоденно
10:20 13:50 Вінниця-Умань: Гайсин, Христинівка 15:45 19:30 Пн.-Пт., Нд.
14:35 17:00 Житомир-Умань: Гайсин, Христинівка 17:30 20:25 щоденно
10:15 19:55 Утена-Харків/Utena-Charkivas 20:05 08:25 щоденно
13:00 20:45 Львів-Кременчук: Сміла, Черкаси, Олександрія
klr.com.ua
20:50 07:20 щоденно
13:00 20:55 Львів-Дніпро: Кропивницький, Кривий Ріг
klr.com.ua
21:00 07:30 щоденно
16:30 22:35 Чернівці-Харків: Умань, Кр.Ріг, Дніпро
skorobus.com
22:40 11:30 щоденно
15:45 23:10 Львів-Харків: Кривий Ріг, Дніпро
starbus.com.ua
23:15 12:50 щоденно
Вінниця-Харків: Кропивницький, Полтава 23:30 10:30 щоденно

Миколаївський напрямок (на Первомайськ, Миколаїв, Херсон)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:00 03:40 Варшава-Херсон/Warszawa-Chersoń
likebus.ua
03:45 14:40 через день
12:30 03:50 Варшава-Херсон/Warszawa-Chersoń
pavluks-trans.com
03:55 13:30 щоденно
11:00 04:00 Варшава-Херсон/Warszawa-Chersoń
orionbus.net
04:00 13:15 через день
08:10 04:00 Познань-Херсон/Poznań-Chersoń 04:10 12:45 через день
08:45 04:00 Ченстохова-Херсон/Częstochowa-Chersoń 04:10 12:45 через день
09:30 11:10 Щецин-Миколаїв/Szczecin-Mikołajów
orionbus.net
11:15 19:25 через день
07:00 11:10 Кошалін-Миколаїв/Koszalin-Mikołajów
orionbus.net
11:15 19:20 через день
07:00 12:15 Щецин-Миколаїв/Szczecin-Mikołajów 12:20 19:50 щоденно
13:00 13:50 Клайпеда-Миколаїв/Klaipėda-Mykolajivas 14:00 21:50 Вт., Пт., Нд.
13:00 20:55 Львів-Херсон: Умань, Первомайськ, Миколаїв
klr.com.ua
21:00 06:10 Пн., Ср., Сб.
12:50 23:25 Ужгород-Миколаїв: Умань, Одеса 23:30 08:00 щоденно

Одеський напрямок (на Одесу, Ізмаїл)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:45 00:50 Хуст-Одеса: Умань 01:10 07:30 Пн., Пт.
09:00 03:20 Варшава-Одеса/Warszawa-Odessa
ecolines.net
03:40 10:30 щоденно
12:30 03:50 Варшава-Херсон/Warszawa-Chersoń
pavluks-trans.com
03:55 13:30 щоденно
08:45 05:30 Вроцлав-Одеса/Wrocław-Odessa
ewe.ua
05:40 12:15 щоденно
09:45 06:35 Вроцлав-Одеса/Wrocław-Odessa
zesentrans.com.ua
06:40 12:30 щоденно
10:50 07:30 Прага-Ізмаїл/Praha-Izmajil
lux-bus.eu
08:00 18:00 Пн., Ср., Пт.
06:40 12:15 Колобжег-Одеса/Kołobrzeg-Odessa 12:20 20:45 щоденно
20:30 13:50 Варшава-Одеса/Warszawa-Odessa
ecolines.net
14:00 20:20 щоденно
16:00 19:05 Гданськ-Одеса/Gdańsk-Odessa
ewe.ua
19:10 01:50 щоденно
13:00 20:55 Львів-Одеса: Умань
klr.com.ua
21:00 05:00 Вт.Ср.Пт.Нд.
12:50 23:25 Ужгород-Миколаїв: Умань, Одеса 23:30 08:00 щоденно

Бруслинівський напрямок (на Мізяківські Хутори, Пеньківку, Супрунів)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Вінниця-Бруслинівка: М.Хутори, Пеньківка 09:30 10:20 щоденно
Вінниця-Супрунів: М.Хутори, Пеньківка 14:10 15:00 щоденно
Вінниця-Бруслинівка: М.Хутори, Пеньківка 17:45 18:35 щоденно

Гущинський напрямок (на Стрижавку, Мізяків, Гущинці)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:50 12:55 Вінниця-Гущинці: Стрижавка, Мізяків 10:30 11:35 щоденно
15:40 16:45 Вінниця-Гущинці: Стрижавка, Мізяків 14:30 15:25 щоденно
18:30 19:35 Вінниця-Гущинці: Стрижавка, Мізяків 17:15 18:10 щоденно

Хмільницький напрямок (на Уладівку, Матяшівку, Хмільник)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:50 10:10 Вінниця-Уладівка: Калинівка, Гущинці, Іванів 07:05 08:25 щоденно
05:55 07:25 Вінниця-Матяшівка: Калинівка, Слобідка, Уладівка 08:25 10:00 Пн., Ср.-Нд.
05:00 07:10 Вінниця-Хмільник: Калинівка, Гущинці, Уладівка 11:00 13:10 щоденно
10:20 12:00 Вінниця-Матяшівка: Калинівка, Слобідка, Уладівка 13:35 15:10 Пн., Ср.-Нд.
06:50 09:05 Вінниця-Хмільник: Калинівка, Гущинці, Уладівка 14:20 16:35 Пн.-Сб.
18:00 19:20 Вінниця-Уладівка: Калинівка, Гущинці, Іванів 16:25 17:45 щоденно
14:00 16:10 Вінниця-Хмільник: Калинівка, Гущинці, Уладівка 18:05 20:15 щоденно
16:00 Вінниця-Уладівка: Калинівка, Гущинці, Іванів 19:00 20:50 щоденно
15:25 17:05 Вінниця-Матяшівка: Калинівка, Слобідка, Уладівка 19:30 21:05 Пн., Ср.-Нд.

Калинівський напрямок (на Голубівку, Кучері, Чернятин)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ВІННИЦЯ-КАЛИНІВКА ВІННИЦЯ-ДОРОЖНЕ ВІННИЦЯ-САЛЬНИК

06:10 06:50 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 07:25 08:10 Пн.-Сб.
08:28 09:02 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 07:40 08:15 щоденно
09:15 10:05 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 08:15 08:50 щоденно
10:55 11:45 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 09:40 10:15 щоденно
11:20 12:10 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 10:35 11:10 щоденно
09:30 10:05 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 11:15 11:55 щоденно
10:05 10:40 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 11:40 12:15 щоденно
08:30 09:15 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 12:10 12:55 щоденно
13:12 14:02 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 12:20 12:55 щоденно
13:36 14:26 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 12:42 13:17 щоденно
14:15 14:50 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 12:55 13:30 щоденно
14:00 14:35 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 13:15 13:50 щоденно
14:50 15:40 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 14:05 14:40 щоденно
15:45 16:20 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 15:00 15:35 щоденно
13:00 13:35 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 15:30 16:05 щоденно
16:50 17:40 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 15:50 16:25 щоденно
18:10 18:45 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 16:40 17:15 щоденно
16:30 17:15 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 17:30 18:15 щоденно
19:30 20:15 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 20:35 21:10 щоденно

ВІННИЦЯ-ДРУЖНЕ ВІННИЦЯ-НОВА ГРЕБЛЯ ВІННИЦЯ-МИРНЕ

07:55 Вінниця-Дружне: Калинівка, Котюжинці 09:50 11:35 щоденно
15:00 16:40 Вінниця-Дружне: Калинівка, Котюжинці 17:40 19:25 щоденно

ВІННИЦЯ-ГОЛУБІВКА ВІННИЦЯ-ГОЛЕНДРИ ВІННИЦЯ-ЗАЛИВАНЩИНА

08:40 10:10 Вінниця-Голубівка: Калинівка, Черепашинці 06:45 08:15 щоденно
13:15 14:40 Вінниця-Голубівка: Калинівка, Черепашинці 11:30 13:00 щоденно
17:30 19:00 Вінниця-Голубівка: Калинівка, Черепашинці 15:40 17:10 щоденно

ВІННИЦЯ-РАДІВКА ВІННИЦЯ-КОРДЕЛІВКА

10:10 11:10 Вінниця-Радівка: Калинівка, Корделівка 09:00 09:55 щоденно
14:35 15:35 Вінниця-Радівка: Калинівка, Корделівка 13:25 14:20 щоденно
17:05 17:55 Вінниця-Радівка: Калинівка, Корделівка 16:00 16:55 щоденно

ВІННИЦЯ-БЕРЕЖАНИ ВІННИЦЯ-КОРДЕЛІВКА

07:15 08:07 Вінниця-Бережани: Калинівка, Корделівка 10:05 11:15 щоденно
11:30 12:30 Вінниця-Бережани: Калинівка, Корделівка 14:45 15:40 щоденно
15:55 16:50 Вінниця-Бережани: Калинівка, Корделівка 18:25 19:20 щоденно

ВІННИЦЯ-ШЕПІЇВКА ВІННИЦЯ-ПИКІВ ВІННИЦЯ-БАЙКІВКА

06:10 08:25 Вінниця-Шепіївка: Калинівка, Байківка, Пиків 10:15 12:05 щоденно
15:00 16:45 Вінниця-Шепіївка: Калинівка, Байківка, Пиків 18:15 20:00 щоденно

ВІННИЦЯ-ЧЕРНЯТИН ВІННИЦЯ-КОТЮЖИНЦІ ВІННИЦЯ-ДРУЖЕЛЮБІВКА

06:00 Вінниця-Чернятин: Дружелюбівка, Котюжинці 09:30 10:50 щоденно
14:00 Вінниця-Чернятин: Дружелюбівка, Котюжинці 16:30 17:50 щоденно

ВІННИЦЯ-ІВАНІВ ВІННИЦЯ-СЛОБІДКА

07:20 08:40 Вінниця-Іванів 11:50 13:15 щоденно
09:40 10:50 Вінниця-Іванів 13:05 14:20 щоденно
13:30 14:45 Вінниця-Іванів 15:15 16:30 щоденно
Вінниця-Слобідка: Іванів 17:20 18:45 щоденно

ВІННИЦЯ-КУЧЕРІ ВІННИЦЯ-ПАВЛІВКА ВІННИЦЯ-БІЛИЙ КАМІНЬ

09:00 09:40 Вінниця-Кучері: Павлівка 08:05 08:45 щоденно
12:00 12:40 Вінниця-Кучері: Павлівка 10:55 11:35 щоденно
15:35 16:15 Вінниця-Кучері: Павлівка 14:30 15:10 щоденно
18:15 18:55 Вінниця-Кучері: Павлівка 17:10 17:50 щоденно

Уланівський напрямок (на Уланів, Малі Кутища)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ВІННИЦЯ-УЛАНІВ ВІННИЦЯ-ЛОЗНА ВІННИЦЯ-РОГИНЦІ

09:30 11:15 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 06:50 08:35 щоденно
11:25 12:55 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 09:15 10:45 щоденно
08:35 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 10:00 12:20 щоденно
16:30 18:00 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 14:00 15:30 щоденно
18:10 19:55 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 16:20 18:05 щоденно
Вінниця-Хмільник: Калинівка, Глинськ, Уланів 18:00 21:00 щоденно

ВІННИЦЯ-МАЛІ КУТИЩА ВІННИЦЯ-ЛЮЛИНЦІ ВІННИЦЯ-ВИШНЕВЕ

08:05 Вінниця-Малі Кутища: Калинівка, Глинськ 08:45 10:40 щоденно
15:50 Вінниця-Малі Кутища: Калинівка, Глинськ 17:00 18:55 щоденно

Воловодівський напрямок (на Воловодівку, Обідне, Побережне)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 08:25 Немирів-Воловодівка: Степанівка, Обідне 08:30 09:30 Пт., Нд.
14:00 14:55 Немирів-Воловодівка: Степанівка, Обідне 15:00 16:00 Нд.
15:30 16:25 Немирів-Воловодівка: Степанівка, Обідне 16:30 17:30 Пт.

Немирівський напрямок (на Бершадь, М.Подільський, Чечельник, Ямпіль)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:15 12:00 Вінниця-Тростянчик: Брацлав, Тростянець 05:20 08:05 щоденно
10:10 13:25 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 05:55 09:10 щоденно
12:00 15:40 Вінниця-Ямпіль: Брацлав, Томашпіль 06:10 09:40 щоденно
10:30 12:15 Вінниця-Іллінці: Немирів, Жорнище 06:25 08:30 Пн.-Пт., Нд.
10:50 14:25 Вінниця-Чечельник: Тульчин, Тростянець 06:30 10:00 щоденно
09:30 12:00 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 06:40 08:30 щоденно
14:40 18:40 Вінниця-Піщанка: Немирів, Вапнярка 07:10 11:10 щоденно
13:10 17:05 Вінниця-Ольгопіль: Тульчин, Ободівка 07:15 10:50 щоденно
11:10 14:10 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 07:35 10:40 щоденно
12:20 16:00 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 07:45 10:55 щоденно
10:25 12:15 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 08:05 09:55 щоденно
15:45 19:45 Вінниця-Чечельник: Тульчин, Тростянець 08:15 12:20 щоденно
06:30 08:00 Вінниця-Петрашівка: Немирів, Печера 08:25 09:55 щоденно
05:50 07:45 Вінниця-Гайсин: Немирів, Райгород 08:45 10:40 щоденно
16:20 19:40 Вінниця-Піщанка: Немирів, Вапнярка 09:05 12:30 щоденно
12:25 14:45 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 09:05 11:30 щоденно
04:30 08:30 Вінниця-Війтівка: Ладижин, Бершадь 09:35 13:20 Пн.-Пт.
05:50 08:10 Вінниця-Кирнасівка: Брацлав, Тульчин 09:35 11:55 щоденно
05:35 08:50 Вінниця-Могилів-Подільський: Немирів 09:35 12:50 щоденно
08:10 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 09:50 12:35 щоденно
15:30 18:35 Вінниця-Ямпіль: Брацлав, Томашпіль 09:50 13:30 щоденно
05:00 08:15 Вінниця-Крижопіль: Брацлав, Вапнярка 10:10 13:45 Пн.-Пт.
05:15 08:40 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 10:20 13:40 щоденно
06:45 08:55 Вінниця-Ладижин: Немирів, Гайсин 10:20 12:45 щоденно
17:25 20:55 Вінниця-Ямпіль: Брацлав, Томашпіль 10:40 14:40 Вт.-Нд.
05:00 07:40 Вінниця-Ободівка: Тульчин, Тростянець 10:50 13:35 Пн.-Сб.
05:30 07:50 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 11:05 13:25 Пн.-Сб.
08:10 09:55 Вінниця-Тульчин: Немирів, Брацлав 11:15 12:55 щоденно
16:10 20:10 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 11:25 14:25 щоденно
14:05 16:20 Вінниця-Гранів: Немирів, Гайсин 11:35 13:50 щоденно
07:00 10:10 Вінниця-Томашпіль: Брацлав, Вапнярка 11:45 14:50 Пн.-Сб.
05:00 Вінниця-Чернівці: Немирів, Шпиків 11:45 14:50 щоденно
05:20 09:10 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 11:50 15:30 щоденно
06:20 08:25 Вінниця-Ладижин: Немирів, Гайсин 11:55 14:15 Пн.-Пт.
04:40 08:15 Вінниця-Ольгопіль: Тульчин, Ободівка 12:10 15:45 щоденно
05:10 08:10 Вінниця-Глибочок: Брацлав, Тульчин 12:20 15:15 Пн.-Пт.
05:00 08:50 Вінниця-Піщанка: Немирів, Вапнярка 12:25 16:00 щоденно
07:00 09:40 Вінниця-Джуринці: Немирів, Райгород 12:35 15:15 Пн., Ср., Пт.
16:20 18:50 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 12:40 15:00 щоденно
16:05 17:45 Вінниця-Тульчин: Немирів, Брацлав 12:45 14:30 Пн.-Пт., Нд.
04:45 09:20 Вінниця-Шляхова: Тульчин, Бершадь 13:05 17:30 щоденно
08:50 11:55 Вінниця-Городківка: Тульчин, Вапнярка 13:10 16:25 щоденно
15:40 18:10 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 13:30 15:20 щоденно
17:20 20:45 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 13:40 17:05 щоденно
11:25 13:20 Вінниця-Гайсин: Немирів, Райгород 13:45 15:40 щоденно
07:10 11:20 Вінниця-Городківка: Тульчин, Вапнярка 13:45 17:55 щоденно
17:35 Вінниця-Іллінці: Немирів, Жорнище 13:50 15:30 Пн.-Пт., Нд.
04:40 08:25 Вінниця-Демівка: Брацлав, Тростянець 13:55 17:15 щоденно
05:00 08:10 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 14:00 16:45 щоденно
07:00 10:25 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 14:15 17:40 щоденно
08:10 10:15 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 14:25 16:25 Пн.-Пт.
06:00 10:25 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 14:25 18:05 щоденно
18:05 20:55 Вінниця-Тростянчик: Брацлав, Тростянець 14:35 17:30 щоденно
06:55 11:10 Вінниця-Бершадь: Гайсин, Теплик 14:50 18:10 щоденно
07:05 11:30 Вінниця-Шляхова: Тульчин, Бершадь 15:00 19:10 щоденно
08:50 Вінниця-Василівка: Тульчин, Ободівка 15:05 18:20 Пн.-Пт.
17:30 19:20 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 15:05 16:55 щоденно
06:15 13:50 Вінниця-Подільськ: Тульчин, Чечельник 15:15 21:25 щоденно
Вінниця-Гайсин: Немирів, Райгород 15:20 17:00 Пн.-Пт.
09:50 13:50 Вінниця-Піщанка: Немирів, Вапнярка 15:25 19:30 щоденно
09:30 13:05 Вінниця-Бершадь: Гайсин, Теплик 15:35 19:10 щоденно
Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 15:40 17:45 Пн.-Пт.
Вінниця-Петрашівка: Немирів, Печера 15:45 17:20 щоденно
12:05 14:25 Вінниця-Кирнасівка: Брацлав, Тульчин 15:50 18:10 щоденно
07:10 09:55 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 16:00 18:35 Пт.
04:30 08:10 Вінниця-Красносілка: Немирів, Бершадь 16:10 19:40 Пн.-Пт.
13:30 16:20 Хмельницький-Гайсин: Немирів, Райгород 16:20 18:15 щоденно
10:40 15:00 Вінниця-Ямпіль: Тульчин, Томашпіль 16:25 20:45 щоденно
09:40 13:05 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 16:30 19:55 Пт.
06:30 10:05 Вінниця-Ольгопіль: Тульчин, Ободівка 16:50 20:25 щоденно
13:20 16:00 Вінниця-Ладижин: Немирів, Гайсин 16:55 19:20 щоденно
13:10 16:50 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 17:10 19:55 щоденно
16:15 Вінниця-Павлівка: Брацлав, Вапнярка 17:25 20:20 Пн.-Пт., Нд.
11:30 14:55 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 17:30 20:55 щоденно
14:45 17:05 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 17:50 20:15 Пт.
14:50 16:35 Вінниця-Тульчин: Немирів, Брацлав 17:55 19:45 щоденно
07:20 09:45 Вінниця-Гранів: Немирів, Гайсин 18:10 20:30 щоденно
13:40 17:35 Вінниця-Ямпіль: Тульчин, Томашпіль 18:25 21:30 щоденно
14:00 17:25 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 19:45 23:10 щоденно
15:40 20:25 Київ-Ямпіль: Немирів, Тульчин 20:30 23:35 щоденно

Тиврівський напрямок (на Могилів-Подільський, Піщанку, Ямпіль)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:00 15:10 Вінниця-Могилів-Подільський: Шпиків 06:00 09:20 Пн.Вт.Чт.-Нд.
10:05 12:50 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 06:50 09:20 щоденно
11:30 14:15 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 07:30 10:15 щоденно
04:50 07:10 Вінниця-Чернівці: Шпиків, Березівка 08:15 10:30 щоденно
14:25 17:15 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 08:45 11:05 Пн.-Пт.
13:30 17:15 Вінниця-Буша: Томашпіль, Ямпіль 08:45 11:45 Сб.-Нд.
14:10 18:10 Вінниця-Шляхова: Тульчин, Бершадь 08:50 13:10 щоденно
05:00 08:20 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Чернівці 09:55 14:35 Пн.-Сб.
07:00 09:25 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 10:15 12:55 щоденно
08:50 Вінниця-Городківка: Вапнярка, Крижопіль 11:20 14:30 щоденно
05:00 08:40 Вінниця-Довжок: Томашпіль, Ямпіль 11:30 15:20 щоденно
05:45 09:10 Вінниця-Велика Кісниця: Шпиків, Ямпіль 12:10 15:40 щоденно
16:00 18:30 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 12:45 15:15 щоденно
08:30 11:15 Вінниця-Бабчинці: Шпиків, Томашпіль 13:15 16:00 щоденно
Вінниця-Цекинівка: Шпиків, Ямпіль 13:20 16:45 щоденно
05:45 09:00 Вінниця-Томашпіль: Шпиків, Джурин 13:25 16:30 щоденно
07:45 Вінниця-Моївка: Шпиків, Чернівці 14:00 17:05 щоденно
11:45 13:25 Вінниця-Вила: Шпиків, Томашпіль 14:10 16:30 щоденно
08:00 11:05 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 15:00 17:55 щоденно
Вінниця-Стіна: Шпиків, Томашпіль 15:05 18:25 Пт.
05:45 08:30 Вінниця-Бабчинці: Шпиків, Томашпіль 15:15 18:00 щоденно
07:00 09:20 Вінниця-Рожнятівка: Шпиків, Томашпіль 15:50 18:20 щоденно
08:50 12:50 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Чернівці 16:15 19:50 щоденно
19:00 21:40 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 16:30 19:00 Пт.
11:00 13:55 Вінниця-Піщанка: Шпиків, Вапнярка 16:40 19:45 Пн.-Сб.
13:55 16:15 Вінниця-Михайлівка: Тиврів, Шпиків 17:00 19:25 Пн., Ср., Пт.
13:20 16:10 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 17:20 19:55 щоденно
10:30 13:35 Вінниця-Чернівці: Шпиків, Березівка 17:30 20:05 щоденно
12:00 15:00 Вінниця-Піщанка: Шпиків, Вапнярка 18:00 21:05 щоденно
16:05 17:45 Вінниця-Томашпіль: Шпиків, Левківці 18:05 19:50 Пт., Нд.
14:30 17:10 Вінниця-Могилів-Подільський: Шпиків 18:10 20:55 щоденно

Новодністровський напрямок (на М.Курилівці, Кельменці, Чернівці)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:00 14:10 Вінниця-Чернівці: Новодністровськ, Кельменці 15:30 20:30 Пн.-Пт., Нд.

Балтійський напрямок (на Каунас, Вільнюс, Ригу, Клайпеду)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:10 01:50 Харків-Утена/Charkivas-Utena 02:00 10:35 щоденно
15:45 Пт. 17:20 Вінниця-Рига/Vinnica-Rīga
latlines.lv
09:00 10:35 Нд.
08:00 14:40 Одеса-Вільнюс/Odesa-Vilnius
likebus.ua
14:50 18:20 щоденно
07:30 16:05 Миколаїв-Клайпеда/Mykolajivas-Klaipėda 16:10 16:00 Вт., Чт., Сб.

Бельгійський напрямок (на Брюссель, Антверпен)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:30 17:50 Миколаїв-Антверпен/Mykolajiv-Antwerpen
east-express.cz
18:00 12:50 Чт.
08:40 18:20 Херсон-Брюссель/Cherson-Brussel
pavluks-trans.com
18:25 12:55 щоденно

Болгарський напрямок (на Софію, Варну, Бургас)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:00 02:25 Харків-Софія/Харков-София
nikolastrans.com
02:30 02:00 Сб.
07:30 19:55 Харків-Аланія/Харков-Алания
nikolastrans.com
20:00 12:40 Ср., Нд.
10:00 21:50 Запоріжжя-Бургас/Запорожие-Бургас
avtoexpress.dp.ua
22:00 21:50 Пн., Ср., Сб.

Іспанський напрямок (на Мадрид, Барселону, Валенсію, Севілью)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
14:00 Пт.-Нд. 19:00 Вінниця-Мадрид/Vínnitsa-Madrid
grandes-tour.com.ua
07:00 15:00 Вт.-Чт.

Італійський напрямок (на Рим, Мілан, Неаполь, Салерно)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:00 02:55 Одеса-Салерно/Odessa-Salerno
al-trans.com.ua
03:00 21:00 Вт.Чт.Пт.Нд.
07:30 Чт. 03:00 Вінниця-Салерно/Vinnycja-Salerno
akvitania-trans.com.ua
09:05 02:00 Нд.
00:10 12:40 Дніпро-Салерно/Dnipro-Salerno 12:45 04:00 Ср.
05:30 14:20 Миколаїв-Мілан/Mykolaïv-Milano
east-express.cz
14:30 06:20 Пт.
08:40 18:20 Херсон-Неаполь/Cherson-Napoli
pavluks-trans.com
18:25 23:10 Вт., Пт.

Молдовський напрямок (на Кишинів, Бельці, Оргіїв, Єдинці)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
20:00 01:10 Київ-Кишинів/Kiev-Chișinău
orionbus.net
01:15 08:45 Вт.-Нд.
06:20 18:20 Запоріжжя-Кишинів/Zaporijjea-Chișinău 18:30 04:30 щоденно
16:30 21:00 Київ-Ясси/Kiev-Iași 21:20 09:20 через день

Нідерландський напрямок (на Амстердам, Венло, Роттердам)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:40 18:20 Херсон-Роттердам/Cherson-Rotterdam
pavluks-trans.com
18:25 12:55 щоденно

Німецький напрямок (на Берлін, Бонн, Мюнхен, Гамбург)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
17:40 05:55 Дніпро-Ганновер/Dnipro-Hannover
winew-reisen.com
06:00 10:00 Вт., Сб.
22:00 05:55 Одеса-Гамбург/Odessa-Hamburg
winew-reisen.com
06:00 05:00 Чт.
20:30 05:55 Одеса-Оснабрюк/Odessa-Osnabrück
ewe.ua
06:00 11:00 Ср., Сб.
07:35 16:50 Вінниця-Кельн/Winnyzja-Köln
flixbus.ua
11:20 19:35 щоденно
23:45 11:55 Миколаїв-Кобленц/Mykolajiw-Koblenz
odri-ua.com
12:00 22:10 Ср., Сб.
06:00 12:10 Одеса-Кобленц/Odessa-Koblenz
odri-ua.com
12:15 23:30 Вт.
06:30 12:50 Одеса-Оснабрюк/Odessa-Osnabrück
ewe.ua
13:00 18:00 Вт.
06:30 12:50 Одеса-Франкфурт-на-Майні/Odessa-Frankfurt am Main
ewe.ua
13:00 22:50 Чт.
06:30 13:20 Київ-Андернах/Kiew-Andernach
wgrand.com.ua
13:30 19:30 Ср., Сб.
05:30 14:20 Миколаїв-Мілан/Mykolajiw-Mailand
east-express.cz
14:30 06:20 Пт.
06:30 15:55 Кременчук-Бонн/Krementschuk-Bonn
klr.com.ua
16:00 04:10 щоденно
08:30 17:50 Миколаїв-Антверпен/Mykolajiw-Antwerpen
east-express.cz
18:00 12:50 Чт.
08:40 18:20 Херсон-Констанц/Cherson-Konstanz
pavluks-trans.com
18:25 12:15 щоденно

Польський напрямок (на Вроцлав, Гданськ, Гдиню, Познань)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:30 00:55 Одеса-Вроцлав/Odessa-Wrocław
zesentrans.com.ua
01:00 19:30 щоденно
13:10 01:55 Харків-Утена/Charków-Uciana 02:00 10:35 щоденно
18:00 06:00 Дніпро-Щецин/Dniepr-Szczecin
winew-reisen.com
06:00 06:00 щоденно
22:45 05:55 Одеса-Прага/Odessa-Praga
ewe.ua
06:00 07:00 Ср., Сб.
06:45 07:50 Хмільник-Прага/Chmielnik-Praga 08:00 08:15 Вт., Чт.-Сб.
22:00 20:00 Вінниця-Познань/Winnica-Poznań
goldenplustrans.com
09:00 04:50 щоденно
11:00 Пн.Чт.Сб.Нд. 08:30 Вінниця-Прага/Winnica-Praga
gdamaler.com.ua
09:00 06:45 Вт., Чт.-Сб.
08:20 09:50 Бердичів-Слупськ/Berdyczów-Słupsk
kantol.com.ua
09:55 09:05 щоденно
08:25 09:55 Бердичів-Бидгощ/Berdyczów-Bydgoszcz
kantol.com.ua
10:00 07:30 щоденно
07:50 10:45 Умань-Гданськ/Humań-Gdańsk
zesentrans.com.ua
10:50 08:00 через день
07:20 06:00 Вінниця-Єленя-Гура/Winnica-Jelenia Góra
vtsbus.net.ua
11:00 07:30 щоденно
19:00 10:55 Запоріжжя-Колобжег/Zaporoże-Kołobrzeg 11:00 10:05 щоденно
08:20 11:25 Умань-Колобжег/Humań-Kołobrzeg
toco-bus.com
11:30 13:00 щоденно
05:50 12:05 Черкаси-Каліш/Czerkasy-Kalisz 12:25 07:00 Чт.
07:05 08:20 Вінниця-Зелена Гура/Winnica-Zielona Góra
gdamaler.com.ua
12:35 11:30 щоденно
06:15 12:45 Миколаїв-Колобжег/Mikołajów-Kołobrzeg 12:50 14:05 щоденно
06:30 12:50 Одеса-Гданськ/Odessa-Gdańsk
ewe.ua
13:00 13:00 щоденно
08:40 Чт.Нд. 10:40 Вінниця-Щецин/Winnica-Szczecin
gdamaler.com.ua
14:05 13:40 Вт., Пт.
08:00 13:55 Черкаси-Щецин/Czerkasy-Szczecin 14:05 14:15 Сб.
08:00 14:10 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
flixbus.ua
14:15 06:45 щоденно
05:30 14:25 Миколаїв-Мілан/Mikołajów-Mediolan
east-express.cz
14:30 06:20 Пт.
16:30 09:30 Вінниця-Варшава/Winnica-Warszawa
gdamaler.com.ua
14:35 06:15 щоденно
08:00 14:50 Одеса-Прага/Odessa-Praga
likebus.ua
14:50 16:30 щоденно
10:00 14:50 Київ-Валбжих/Kijów-Wałbrzych
naszbus.com
15:00 10:25 щоденно
08:45 14:50 Одеса-Прага/Odessa-Praga
flixbus.ua
15:00 15:15 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
05:30 15:10 Нікополь-Слупськ/Nikopol-Słupsk
caznatrans.com.ua
15:15 18:30 щоденно
06:40 15:15 Херсон-Познань/Chersoń-Poznań 15:20 12:00 через день
09:30 15:35 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
ecolines.net
15:45 08:45 щоденно
05:30 15:40 Ізмаїл-Прага/Izmaił-Praga
lux-bus.eu
15:45 14:20 Вт.Чт.Пт.Нд.
06:30 15:55 Кременчук-Пльзень/Krzemieńczuk-Pilzno
klr.com.ua
16:00 17:35 щоденно
07:30 16:05 Миколаїв-Клайпеда/Mikołajów-Kłajpeda 16:10 16:00 Вт., Чт., Сб.
13:30 11:40 Вінниця-Познань/Winnica-Poznań
ostlines.com.ua
16:20 12:00 через день
17:00 13:50 Вінниця-Вроцлав/Winnica-Wrocław
ostlines.com.ua
16:30 10:50 щоденно
05:30 16:25 Павлоград-Познань/Pawłohrad-Poznań 16:30 11:50 щоденно
06:30 16:40 Херсон-Ченстохова/Chersoń-Częstochowa 16:45 12:25 через день
17:00 13:20 Вінниця-Вроцлав/Winnica-Wrocław
ostlines.com.ua
16:50 10:40 щоденно
10:30 16:25 Київ-Вроцлав/Kijów-Wrocław
ecolines.net
16:50 12:30 щоденно
06:40 17:00 Миколаїв-Познань/Mikołajów-Poznań
likebus.ua
17:00 12:50 щоденно
09:50 17:10 Кривий Ріг-Гдиня/Krzywy Róg-Gdynia
z-time.ua
17:25 22:00 щоденно
13:10 10:05 Вінниця-Познань/Winnica-Poznań
gdamaler.com.ua
17:35 12:10 щоденно
07:10 17:55 Херсон-Кошалін/Chersoń-Koszalin
orionbus.net
18:00 19:10 через день
07:10 17:55 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
orionbus.net
18:00 18:30 через день
07:00 17:50 Херсон-Пльзень/Chersoń-Pilzno
east-express.cz
18:00 19:30 Пн., Сб.-Нд.
08:30 17:50 Миколаїв-Антверпен/Mikołajów-Antwerpia
east-express.cz
18:00 12:50 Чт.
08:40 18:20 Херсон-Варшава/Chersoń-Warszawa
pavluks-trans.com
18:25 14:30 щоденно
10:00 19:20 Херсон-Варшава/Chersoń-Warszawa
likebus.ua
19:20 09:40 через день
06:40 19:30 Запоріжжя-Зелена Гура/Zaporoże-Zielona Góra
ternvoyage.com
19:40 18:00 щоденно
09:45 20:20 Херсон-Варшава/Chersoń-Warszawa
orionbus.net
20:25 10:50 через день
09:00 20:20 Запоріжжя-Познань/Zaporoże-Poznań 20:30 16:30 Вт., Чт.-Сб.
12:00 22:10 Херсон-Познань/Chersoń-Poznań
orionbus.net
22:15 18:00 щоденно
15:30 23:20 Одеса-Лодзь/Odessa-Łódź
ewe.ua
23:30 19:35 щоденно
17:35 23:35 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
ecolines.net
23:40 18:40 щоденно

Румунський напрямок (на Бухарест, Ясси, Бакеу, Сучаву)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
15:00 02:25 Харків-Софія/Harkov-Sofia
nikolastrans.com
02:30 02:00 Сб.
07:30 19:55 Харків-Аланія/Harkov-Alanya
nikolastrans.com
20:00 12:40 Ср., Нд.
16:30 21:00 Київ-Ясси/Kiev-Iași 21:20 09:20 через день
10:00 21:55 Запоріжжя-Бургас/Zaporijjea-Burgas
avtoexpress.dp.ua
22:00 21:50 Пн., Ср., Сб.

Турецький напрямок (на Стамбул, Ізмір, Анталію, Аланію)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 19:55 Харків-Аланія/Harkiv-Alanya
nikolastrans.com
20:00 12:40 Ср., Нд.

Чеський напрямок (на Брно, Прагу, Пльзень, Хеб)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:00 00:55 Херсон-Прага/Cherson-Praha
zesentrans.com.ua
01:00 04:50 щоденно
13:10 01:55 Харків-Прага/Charkov-Praha 02:00 07:10 щоденно
22:45 05:55 Одеса-Прага/Oděsa-Praha
ewe.ua
06:00 07:00 Ср., Сб.
06:45 07:50 Хмільник-Прага/Chmilnyk-Praha 08:00 08:15 Вт., Чт.-Сб.
11:00 Пн.Чт.Сб.Нд. 08:30 Вінниця-Прага/Vinnycja-Praha
gdamaler.com.ua
09:00 06:45 Вт., Чт.-Сб.
08:20 11:10 Умань-Пльзень/Umaň-Plzeň
toco-bus.com
11:30 14:30 Ср.-Чт., Нд.
07:15 12:50 Черкаси-Хеб/Čerkasy-Cheb
svdtrans.com
13:00 12:30 щоденно
05:30 14:20 Миколаїв-Мілан/Mykolajiv-Milán
east-express.cz
14:30 06:20 Пт.
08:00 14:50 Одеса-Прага/Oděsa-Praha
likebus.ua
14:50 16:30 щоденно
08:45 14:50 Одеса-Прага/Oděsa-Praha
flixbus.ua
15:00 15:15 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
05:30 15:40 Ізмаїл-Прага/Izmajil-Praha
lux-bus.eu
15:45 14:20 Вт., Пт., Нд.
06:30 15:50 Кременчук-Пльзень/Kremenčuk-Plzeň
klr.com.ua
16:00 17:35 щоденно
07:00 17:50 Херсон-Пльзень/Cherson-Plzeň
east-express.cz
18:00 19:30 Пн., Сб.-Нд.
08:30 17:50 Миколаїв-Антверпен/Mykolajiv-Antverpy
east-express.cz
18:00 12:50 Чт.

2015-2023