Розклад руху автобусів по автовокзалу ВІННИЦЯ





Для зручності пошуку потрібних рейсів, розклад руху автобусів згруповано за напрямками. Щоб переглянути потрібний рейс, необхідно натиснути на напрямок.

Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО забронювати або придбати квиток на той чи інший автобусний рейс. Розміщений матеріал носить ознайомчий характер. Можлива відміна деяких автобусів. Інформацію стосовно будь-якого рейсу УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автостанції та безпосередньо на вокзалі, оскільки з різних причин розклад окремих маршрутів може бути змінено.

м. Вінниця
вул. Київська, 8



тел. (0432)67-13-45
Режим роботи: цілодобово




розклад руху автобусів УТОЧНЮЙТЕ у довідковій автовокзалу

Хмельницький напрямок (на Львів, Чернівці, Луцьк, Ужгород)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:00 00:10 Одеса-Варшава: Тернопіль, Львів
ecolines.net
00:20 18:40 щоденно
12:00 01:50 Харків-Львів: Хмельницький, Тернопіль 01:50 08:25 щоденно
12:00 02:00 Запоріжжя-Свіноуйсьце: Тернопіль, Львів 02:00 12:25 щоденно
05:55 Херсон-Кельн: Тернопіль, Львів
ewe.ua
06:00 14:25 щоденно
21:30 06:25 Кропивницький-Щецин: Хмельницький, Львів
winew-reisen.com
06:30 06:00 щоденно
11:00 Пн.Чт.Пт.Нд. 10:00 Вінниця-Прага: Тернопіль, Львів
gdamaler.com.ua
09:00 06:45 Вт.Ср.Пт.Сб.
21:30 08:50 Херсон-Щецин: Тернопіль, Львів
goldenplustrans.com
09:00 08:30 щоденно
13:00 14:50 Вінниця-Щецин: Тернопіль, Львів
toco-bus.com
11:30 12:20 щоденно
Вінниця-Зелена Гура: Рівне, Луцьк
gdamaler.com.ua
12:35 11:30 щоденно
07:00 12:40 Одеса-Слупськ: Тернопіль, Львів 12:50 08:25 щоденно
12:50 Херсон-Гдиня: Тернопіль, Львів
ewe.ua
13:00 13:00 щоденно
Вінниця-Варшава: Рівне, Луцьк, Ковель 14:35 06:15 щоденно
09:15 14:55 Черкаси-Пльзень: Тернопіль, Львів
kasa.lux-reisen.com
15:00 17:35 щоденно
10:00 14:50 Київ-Валбжих: Тернопіль, Львів
naszbus.com
15:00 10:25 щоденно
08:30 15:15 Одеса-Прага: Хмельницький, Тернопіль
likebus.ua
15:20 14:30 щоденно
06:30 15:35 Харків-Чернівці: Хмельницький, К.-Подільський
bustrek.net
15:40 21:00 щоденно
09:30 15:35 Одеса-Варшава: Тернопіль, Львів
ecolines.net
15:45 08:50 щоденно
09:30 15:25 Київ-Вроцлав: Тернопіль, Львів
ecolines.net
15:50 11:30 щоденно
08:30 15:50 Одеса-Чернівці: Хмельницький, К.-Подільський
bustrek.net
16:00 20:50 щоденно
13:30 11:30 Вінниця-Познань: Тернопіль, Львів
ostlines.com.ua
16:20 11:50 через день
13:00 13:20 Вінниця-Зелена Гура: Тернопіль, Львів
ostlines.com.ua
16:30 14:30 щоденно
17:00 13:20 Вінниця-Вроцлав: Тернопіль, Львів
ostlines.com.ua
16:50 11:10 щоденно
09:50 17:10 Кривий Ріг-Гдиня: Львів, Нововолинськ
z-time.ua
17:25 22:00 щоденно
Вінниця-Щецин: Рівне, Луцьк, Ковель 17:35 16:40 щоденно
08:40 17:30 Дніпро-Чернівці: Хмельницький, К.-Подільський
bustrek.net
17:40 22:30 щоденно
08:00 17:55 Миколаїв-Гдиня: Тернопіль, Львів
orionbus.net
18:00 18:45 через день
08:00 17:55 Миколаїв-Щецин: Тернопіль, Львів
orionbus.net
18:00 21:30 через день
08:00 18:25 Харків-Львів: Хмельницький, Тернопіль 18:30 00:30 щоденно
06:40 19:30 Запоріжжя-Гдиня: Тернопіль, Львів
ternvoyage.com
19:40 19:20 щоденно
12:15 20:20 Миколаїв-Варшава: Тернопіль, Львів
orionbus.net
20:25 10:50 щоденно
09:00 20:20 Дніпро-Познань: Тернопіль, Львів 20:30 16:30 Вт.-Нд.
10:00 21:50 Запоріжжя-Бургас: Хмельницький, Чернівці
avtoexpress.dp.ua
22:00 23:50 Пн., Ср., Сб.
17:00 23:25 Одеса-Вроцлав: Тернопіль, Львів 23:30 16:30 щоденно

Житомирський напрямок (на Київ, Полтаву, Харків)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
16:25 19:20 Вінниця-Житомир: Калинівка, Бердичів 08:10 11:00 щоденно
06:45 10:05 Умань-Житомир: Калинівка, Бердичів 10:35 12:40 щоденно
06:25 09:10 Вінниця-Житомир: Калинівка, Бердичів 11:00 13:55 щоденно
08:00 10:50 Вінниця-Житомир: Калинівка, Бердичів 12:00 14:55 щоденно
07:00 11:45 Чернівці-Харків: Житомир, Київ, Полтава
bustrek.net
12:00 21:20 щоденно
05:40 11:40 Вінниця-Малин: Житомир, Коростишів, Радомишль 13:00 19:00 щоденно
07:00 13:00 Вінниця-Рівне: Житомир, Новоград-Волинський 14:35 21:00 щоденно
09:05 14:25 Вінниця-Коростень: Бердичів, Житомир 16:05 21:15 щоденно
15:00 18:00 Вінниця-Житомир: Калинівка, Бердичів 18:20 21:00 щоденно

Київський напрямок (на Київ)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
13:45 18:30 Вінниця-Київ: Липовець, Оратів, Тетіїв 06:20 11:40 щоденно
Вінниця-Київ 07:00 11:20 щоденно
Вінниця-Київ 09:00 13:00 Вт.-Пт.
Вінниця-Київ 13:50 17:50 щоденно
Вінниця-Київ 15:50 20:50 щоденно
Вінниця-Київ 17:00 21:00 щоденно
10:00 19:30 Кишинів-Київ/Chișinău-Kiev
bus-lines.com
19:35 23:15 Ср., Сб.

Уманський напрямок (на Черкаси, Кр.Ріг, Запоріжжя, Дніпро)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:15 15:30 Вінниця-Умань: Немирів, Гайсин 07:05 10:30 щоденно
07:00 08:20 Познань-Запоріжжя/Poznań-Zaporoże 08:30 20:00 Пн., Чт., Сб.
11:30 09:00 Валбжих-Дніпро/Wałbrzych-Dniepr
naszbus.com
09:15 19:10 щоденно
07:00 12:00 Чернівці-Дніпро: Умань, Кропивницький
bustrek.net
12:10 21:00 щоденно
07:35 11:25 Вінниця-Умань: Гайсин, Христинівка 13:10 17:15 щоденно
07:10 13:20 Львів-Запоріжжя: Кривий Ріг, Дніпро 13:30 02:30 через день
09:20 12:25 Вінниця-Умань: Христинівка 14:55 17:50 щоденно
10:20 13:50 Вінниця-Умань: Гайсин, Христинівка 15:45 19:30 щоденно
17:00 21:00 Пльзень-Черкаси/Plzeň-Čerkasy
kasa.lux-reisen.com
21:05 05:00 щоденно

Миколаївський напрямок (на Херсон, Маріуполь)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 05:30 Ченстохова-Маріуполь/Częstochowa-Mariupol 05:35 21:40 через день
09:30 11:10 Щецин-Херсон/Szczecin-Chersoń
orionbus.net
11:15 20:25 через день
09:50 13:20 Щецин-Херсон/Szczecin-Chersoń
ternvoyage.com
13:30 23:15 через день

Одеський напрямок (на Одесу)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
09:00 Чт.Нд. 06:30 Познань-Херсон/Poznań-Chersoń 06:40 18:10 Пн., Пт.
06:30 08:05 Хмільник-Одеса: Умань, Благовіщенське 08:20 17:00 щоденно
01:30 09:20 Львів-Херсон: Умань, Одеса, Миколаїв
luxtrans.com.ua
09:30 20:25 через день
07:20 12:20 Гдиня-Херсон/Gdynia-Chersoń
z-time.ua
12:35 22:30 Пн.Ср.-Пт.Нд.
13:00 Вт.Сб. 13:50 Клайпеда-Херсон/Klaipėda-Chersonas 14:00 23:30 Ср., Нд.
09:00 14:20 Чернівці-Одеса: Гайсин, Умань
bustrek.net
14:30 22:00 щоденно
08:25 14:50 Пльзень-Одеса/Plzeň-Oděsa
kasa.lux-reisen.com
14:55 21:25 через день
16:20 19:00 Гданськ-Херсон/Gdańsk-Chersoń
ewe.ua
19:10 07:00 щоденно
18:00 20:00 Щецин-Херсон/Szczecin-Chersoń
goldenplustrans.com
20:10 06:30 щоденно
17:00 20:40 Пльзень-Херсон/Plzeň-Cherson
kasa.lux-reisen.com
20:50 07:00 щоденно

Бруслинівський напрямок (на Стрижавку, Мізяківські Хутори, Пеньківку)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Вінниця-Бруслинівка: М.Хутори, Пеньківка 09:30 10:20 щоденно
Вінниця-Бруслинівка: М.Хутори, Пеньківка 17:45 18:35 щоденно

Гущинський напрямок (на Стрижавку, Мізяків, Гущинці)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
11:50 12:55 Вінниця-Гущинці: Стрижавка, Мізяків 10:30 11:35 щоденно
15:40 16:45 Вінниця-Гущинці: Стрижавка, Мізяків 14:30 15:25 щоденно
18:30 19:35 Вінниця-Гущинці: Стрижавка, Мізяків 17:15 18:10 щоденно

Хмільницький напрямок (на Уладівку, Матяшівку, Хмільник)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
08:50 10:10 Вінниця-Уладівка: Калинівка, Гущинці, Іванів 07:05 08:25 щоденно
05:55 07:25 Вінниця-Матяшівка: Калинівка, Слобідка, Уладівка 08:25 10:00 Пн., Ср.-Нд.
05:00 07:10 Вінниця-Хмільник: Калинівка, Гущинці, Уладівка 11:00 13:10 щоденно
10:20 12:00 Вінниця-Матяшівка: Калинівка, Слобідка, Уладівка 13:35 15:10 Пн., Ср.-Нд.
06:50 09:05 Вінниця-Хмільник: Калинівка, Гущинці, Уладівка 14:20 16:35 Пн.-Сб.
18:00 19:20 Вінниця-Уладівка: Калинівка, Гущинці, Іванів 16:25 17:45 щоденно
14:00 16:10 Вінниця-Хмільник: Калинівка, Гущинці, Уладівка 18:05 20:15 щоденно
16:00 Вінниця-Уладівка: Калинівка, Гущинці, Іванів 19:00 20:50 щоденно
15:25 17:05 Вінниця-Матяшівка: Калинівка, Слобідка, Уладівка 19:30 21:05 Пн., Ср.-Нд.

Калинівський напрямок (на Голубівку, Кучері, Чернятин)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ВІННИЦЯ-КАЛИНІВКА ВІННИЦЯ-ДОРОЖНЕ ВІННИЦЯ-САЛЬНИК

06:10 06:50 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 07:25 08:10 Пн.-Сб.
08:28 09:02 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 07:40 08:15 щоденно
06:30 07:10 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 08:00 08:35 Пн.-Пт.
09:15 10:05 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 08:15 08:50 щоденно
10:55 11:45 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 09:40 10:15 щоденно
11:20 12:10 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 10:35 11:10 щоденно
09:00 09:35 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 10:50 11:25 Пн.-Пт.
09:30 10:05 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 11:15 11:55 Пн.-Сб.
10:05 10:40 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 11:40 12:15 Пн.-Пт.
08:30 09:15 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 12:10 12:55 щоденно
13:12 14:02 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 12:20 12:55 щоденно
13:36 14:26 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 12:42 13:17 щоденно
14:15 14:50 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 12:55 13:30 щоденно
14:00 14:35 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 13:15 13:50 Пн.-Пт.
14:50 15:40 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 14:05 14:40 щоденно
15:45 16:20 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 15:00 15:35 щоденно
13:00 13:35 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 15:30 16:05 Пн.-Пт.
16:50 17:40 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 15:50 16:25 Пн.-Пт., Нд.
18:10 18:45 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 16:40 17:15 Пн.-Пт., Нд.
16:30 17:15 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 17:30 18:15 щоденно
Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 17:50 18:25 Пн.-Пт.
19:30 20:15 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 20:35 21:10 щоденно
20:05 20:40 Вінниця-Калинівка: Дорожне, Сальник 21:00 21:40 щоденно

ВІННИЦЯ-ДРУЖНЕ ВІННИЦЯ-НОВА ГРЕБЛЯ ВІННИЦЯ-МИРНЕ

07:55 Вінниця-Дружне: Калинівка, Котюжинці 09:50 11:35 щоденно
15:00 16:40 Вінниця-Дружне: Калинівка, Котюжинці 17:40 19:25 щоденно

ВІННИЦЯ-ГОЛУБІВКА ВІННИЦЯ-ГОЛЕНДРИ ВІННИЦЯ-ЗАЛИВАНЩИНА

08:40 10:10 Вінниця-Голубівка: Калинівка, Черепашинці 06:45 08:15 щоденно
13:15 14:40 Вінниця-Голубівка: Калинівка, Черепашинці 11:30 13:00 щоденно
17:30 19:00 Вінниця-Голубівка: Калинівка, Черепашинці 15:40 17:10 щоденно

ВІННИЦЯ-РАДІВКА ВІННИЦЯ-КОРДЕЛІВКА

10:10 11:10 Вінниця-Радівка: Калинівка, Корделівка 09:00 09:55 щоденно
14:35 15:35 Вінниця-Радівка: Калинівка, Корделівка 13:25 14:20 щоденно
17:05 17:55 Вінниця-Радівка: Калинівка, Корделівка 16:00 16:55 щоденно

ВІННИЦЯ-БЕРЕЖАНИ ВІННИЦЯ-КОРДЕЛІВКА

07:15 08:07 Вінниця-Бережани: Калинівка, Корделівка 10:05 11:15 щоденно
11:30 12:30 Вінниця-Бережани: Калинівка, Корделівка 14:45 15:40 щоденно
15:55 16:50 Вінниця-Бережани: Калинівка, Корделівка 18:25 19:20 щоденно

ВІННИЦЯ-ШЕПІЇВКА ВІННИЦЯ-ПИКІВ ВІННИЦЯ-БАЙКІВКА

06:10 08:25 Вінниця-Шепіївка: Калинівка, Байківка, Пиків 10:15 12:05 щоденно
15:00 16:45 Вінниця-Шепіївка: Калинівка, Байківка, Пиків 18:15 20:00 щоденно

ВІННИЦЯ-ЧЕРНЯТИН ВІННИЦЯ-КОТЮЖИНЦІ ВІННИЦЯ-ДРУЖЕЛЮБІВКА

06:00 Вінниця-Чернятин: Дружелюбівка, Котюжинці 09:30 10:50 щоденно
14:00 Вінниця-Чернятин: Дружелюбівка, Котюжинці 16:30 17:50 щоденно

ВІННИЦЯ-КУЧЕРІ ВІННИЦЯ-ПАВЛІВКА ВІННИЦЯ-БІЛИЙ КАМІНЬ

09:00 09:40 Вінниця-Кучері: Павлівка 08:05 08:45 щоденно
12:00 12:40 Вінниця-Кучері: Павлівка 10:55 11:35 щоденно
15:35 16:15 Вінниця-Кучері: Павлівка 14:30 15:10 щоденно
18:15 18:55 Вінниця-Кучері: Павлівка 17:10 17:50 щоденно

Уланівський напрямок (на Уланів, Малі Кутища)

Час відправлення із кінцевої станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність

ВІННИЦЯ-УЛАНІВ ВІННИЦЯ-ЛОЗНА ВІННИЦЯ-РОГИНЦІ

09:30 11:15 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 06:50 08:35 щоденно
11:25 12:55 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 09:15 10:45 щоденно
08:35 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 10:00 12:20 щоденно
16:30 18:00 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 14:00 15:30 щоденно
18:10 19:55 Вінниця-Уланів: Калинівка, Глинськ 16:20 18:05 щоденно
Вінниця-Хмільник: Калинівка, Глинськ, Уланів 18:00 21:00 щоденно

ВІННИЦЯ-МАЛІ КУТИЩА ВІННИЦЯ-ЛЮЛИНЦІ ВІННИЦЯ-ВИШНЕВЕ

08:05 Вінниця-Малі Кутища: Калинівка, Глинськ 08:45 10:40 щоденно
15:50 Вінниця-Малі Кутища: Калинівка, Глинськ 17:00 18:55 щоденно

Воловодівський напрямок (на Воловодівку, Обідне, Побережне)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 08:25 Немирів-Воловодівка: Степанівка, Обідне 08:30 09:30 Ср., Пт., Нд.
15:30 16:25 Немирів-Воловодівка: Степанівка, Обідне 16:30 17:30 Ср., Пт.

Немирівський напрямок (на Бершадь, М.Подільський, Чечельник, Ямпіль)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
10:10 13:25 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 05:55 09:10 щоденно
12:00 15:40 Вінниця-Ямпіль: Брацлав, Томашпіль 06:10 09:40 щоденно
10:50 14:25 Вінниця-Чечельник: Тульчин, Тростянець 06:30 10:00 щоденно
09:30 12:00 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 06:40 08:30 щоденно
14:40 18:40 Вінниця-Піщанка: Немирів, Вапнярка 07:10 11:10 щоденно
13:10 17:05 Вінниця-Ольгопіль: Тульчин, Ободівка 07:15 10:50 щоденно
11:10 14:10 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 07:35 10:40 щоденно
12:20 16:00 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 07:45 10:55 щоденно
10:25 12:15 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 08:05 09:55 щоденно
15:45 19:45 Вінниця-Чечельник: Тульчин, Тростянець 08:15 12:20 щоденно
06:30 08:00 Вінниця-Петрашівка: Немирів, Печера 08:25 09:55 щоденно
05:50 07:45 Вінниця-Гайсин: Немирів, Райгород 08:45 10:40 щоденно
16:20 19:40 Вінниця-Піщанка: Немирів, Вапнярка 09:05 12:30 щоденно
12:25 14:45 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 09:05 11:30 щоденно
05:50 08:10 Вінниця-Кирнасівка: Брацлав, Тульчин 09:35 11:55 Пн.-Сб.
05:35 08:50 Вінниця-Могилів-Подільський: Немирів 09:35 12:50 щоденно
05:30 07:15 Вінниця-Іллінці: Немирів, Жорнище 09:50 11:35 щоденно
08:10 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 09:50 12:35 щоденно
15:30 18:35 Вінниця-Ямпіль: Брацлав, Томашпіль 09:50 13:30 щоденно
05:00 08:15 Вінниця-Крижопіль: Брацлав, Вапнярка 10:10 13:45 Пн.-Сб.
05:15 08:40 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 10:20 13:40 щоденно
06:45 08:55 Вінниця-Ладижин: Немирів, Гайсин 10:20 12:45 щоденно
17:25 20:55 Вінниця-Ямпіль: Брацлав, Томашпіль 10:40 14:40 щоденно
05:00 07:40 Вінниця-Ободівка: Тульчин, Тростянець 10:50 13:35 Пн.-Пт.
05:30 07:50 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 11:05 13:25 Пн.-Пт.
08:10 09:55 Вінниця-Тульчин: Немирів, Брацлав 11:15 12:55
16:10 20:10 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 11:25 14:25 щоденно
14:05 16:20 Вінниця-Гранів: Немирів, Гайсин 11:35 13:50 щоденно
05:00 Вінниця-Чернівці: Немирів, Шпиків 11:45 14:50 щоденно
05:15 09:35 Вінниця-Крижопіль: Тульчин, Ободівка 11:50 16:05 Пт., Нд.
05:20 09:10 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 11:50 15:30 щоденно
06:20 08:25 Вінниця-Ладижин: Немирів, Гайсин 11:55 14:15 Пн.-Пт.
04:40 08:15 Вінниця-Ольгопіль: Тульчин, Ободівка 12:10 15:45 щоденно
05:00 08:50 Вінниця-Піщанка: Немирів, Вапнярка 12:25 16:00 щоденно
16:20 18:50 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 12:40 15:00 щоденно
16:05 17:45 Вінниця-Тульчин: Немирів, Брацлав 12:45 14:30 Пн.-Пт., Нд.
07:45 11:40 Вінниця-Бершадь: Гайсин, Теплик 13:05 16:50 щоденно
04:45 09:20 Вінниця-Шляхова: Тульчин, Бершадь 13:05 17:30 щоденно
08:50 11:55 Вінниця-Городківка: Тульчин, Вапнярка 13:10 16:25 щоденно
15:40 18:10 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 13:30 15:20 щоденно
17:20 20:45 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 13:40 17:05 щоденно
11:25 13:20 Вінниця-Гайсин: Немирів, Райгород 13:45 15:40 щоденно
07:10 11:20 Вінниця-Городківка: Тульчин, Вапнярка 13:45 17:55 щоденно
17:35 Вінниця-Іллінці: Немирів, Жорнище 13:50 15:30 Пн.-Пт., Нд.
06:00 09:50 Вінниця-Піщанка: Немирів, Вапнярка 14:10 17:55 щоденно
07:00 10:25 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 14:15 17:40 щоденно
08:10 10:15 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 14:25 16:25 Пн.-Пт.
06:00 10:25 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 14:25 18:05 щоденно
05:20 09:05 Вінниця-Ямпіль: Брацлав, Томашпіль 14:25 18:05 щоденно
06:55 11:10 Вінниця-Бершадь: Гайсин, Теплик 14:50 18:10 щоденно
07:05 11:30 Вінниця-Шляхова: Тульчин, Бершадь 15:00 19:10 щоденно
17:30 19:20 Вінниця-Ладижин: Немирів, Райгород 15:05 16:55 щоденно
13:00 14:30 Вінниця-Петрашівка: Немирів, Печера 15:10 16:45 щоденно
09:50 13:50 Вінниця-Піщанка: Немирів, Вапнярка 15:25 19:30 щоденно
09:30 13:05 Вінниця-Бершадь: Гайсин, Теплик 15:35 19:10 щоденно
12:05 14:25 Вінниця-Кирнасівка: Брацлав, Тульчин 15:50 18:10 щоденно
07:10 09:55 Вінниця-Теплик: Гайсин, Кивачівка 16:00 18:35 Пт.
08:30 15:50 Нетішин-Тульчин: Немирів, Брацлав 16:10 18:10
13:30 16:20 Хмельницький-Гайсин: Немирів, Райгород 16:20 18:15 щоденно
10:40 15:00 Вінниця-Ямпіль: Тульчин, Томашпіль 16:25 20:45 щоденно
09:40 13:05 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 16:30 19:55 щоденно
13:00 14:45 Вінниця-Іллінці: Немирів, Жорнище 16:45 18:30 щоденно
06:30 10:05 Вінниця-Ольгопіль: Тульчин, Ободівка 16:50 20:25 щоденно
13:20 16:00 Вінниця-Ладижин: Немирів, Гайсин 16:55 19:20 щоденно
13:10 16:50 Вінниця-Соболівка: Немирів, Гайсин, Теплик 17:10 19:55 щоденно
13:10 16:15 Вінниця-Крижопіль: Брацлав, Вапнярка 17:25 19:50 щоденно
11:30 14:55 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 17:30 20:55 щоденно
07:20 09:45 Вінниця-Гранів: Немирів, Гайсин 18:10 20:30 щоденно
13:40 17:35 Вінниця-Ямпіль: Тульчин, Томашпіль 18:25 21:30 щоденно
Вінниця-Петрашівка: Немирів, Печера 18:30 20:00 Пт.
14:00 17:25 Вінниця-Бершадь: Брацлав, Ободівка 19:45 23:10 щоденно

Тиврівський напрямок (на Могилів-Подільський, Піщанку, Ямпіль)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
12:00 15:10 Вінниця-Могилів-Подільський: Шпиків 06:00 09:20 щоденно
10:05 12:50 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 06:50 09:20 щоденно
11:30 14:15 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 07:30 10:15 щоденно
04:50 07:10 Вінниця-Чернівці: Шпиків, Березівка 08:15 10:30 щоденно
14:25 17:15 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 08:45 11:05 Пн.-Пт.
13:30 17:15 Вінниця-Буша: Томашпіль, Ямпіль 08:45 11:45 Сб.-Нд.
14:10 18:10 Вінниця-Шляхова: Тульчин, Бершадь 08:50 13:10 щоденно
05:00 08:20 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Чернівці 09:55 14:35 Пн.-Сб.
07:00 09:25 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 10:15 12:55 щоденно
06:00 08:25 Вінниця-Михайлівка: Тиврів, Шпиків 11:00 13:20 Сб.-Нд.
07:30 11:10 Київ-Кишинів: Могилів-Подільський
bus-lines.com
11:15 20:45 Вт., Пт.
08:50 Вінниця-Городківка: Вапнярка, Крижопіль 11:20 14:30 щоденно
05:00 08:40 Вінниця-Довжок: Томашпіль, Ямпіль 11:30 15:20 щоденно
16:00 18:30 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 12:45 15:15 щоденно
08:00 11:05 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 15:00 17:55 щоденно
19:00 21:40 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 16:00 18:45 щоденно
08:50 12:50 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Чернівці 16:15 19:50 щоденно
11:00 13:55 Вінниця-Піщанка: Шпиків, Вапнярка 16:40 19:45 щоденно
13:55 16:15 Вінниця-Михайлівка: Тиврів, Шпиків 17:00 19:25 Пн.-Ср.Пт.Нд.
13:20 16:10 Вінниця-Ямпіль: Шпиків, Томашпіль 17:20 19:55 щоденно
10:30 13:35 Вінниця-Чернівці: Шпиків, Березівка 17:30 20:05 щоденно
12:00 15:00 Вінниця-Піщанка: Шпиків, Вапнярка 18:00 21:05 щоденно
14:30 17:10 Вінниця-Могилів-Подільський: Шпиків 18:10 20:55 щоденно
15:50 18:30 Житомир-Могилів-Подільський: Шпиків 18:40 20:55 щоденно
15:40 20:20 Київ-Ямпіль: Тиврів, Томашпіль 20:30 23:10 щоденно

Молдовський напрямок (на Кишинів, Бельці, Оргіїв)

Час відправлення із початкової станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
07:30 11:10 Київ-Кишинів/Kiev-Chișinău
bus-lines.com
11:15 20:45 Вт., Пт.

Польський напрямок (на Вроцлав, Гданськ, Гдиню, Познань)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
18:00 00:10 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
ecolines.net
00:20 18:40 щоденно
05:55 Херсон-Прага/Chersoń-Praga
ewe.ua
06:00 07:00 Ср., Сб.
06:20 Мелітополь-Щецин/Melitopol-Szczecin
winew-reisen.com
06:30 06:00 щоденно
06:45 07:50 Хмільник-Прага/Chmielnik-Praga 08:00 08:15 Вт., Чт., Сб.
07:20 10:30 Вінниця-Слупськ/Winnica-Słupsk
mustang-trans.net
08:10 12:30 через день
11:00 Пн.Чт.Нд. 10:10 Вінниця-Прага/Winnica-Praga
gdamaler.com.ua
09:00 06:45 Вт., Пт.-Сб.
08:50 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin
goldenplustrans.com
09:00 08:30 щоденно
10:50 Херсон-Щецин/Chersoń-Szczecin 11:00 12:40 щоденно
13:00 14:50 Вінниця-Щецин/Winnica-Szczecin
toco-bus.com
11:30 12:20 щоденно
07:05 08:20 Вінниця-Зелена Гура/Winnica-Zielona Góra
gdamaler.com.ua
12:35 11:30 щоденно
07:00 12:40 Одеса-Згожелець/Odessa-Zgorzelec 12:50 щоденно
12:50 Херсон-Гдиня/Chersoń-Gdynia
ewe.ua
13:00 14:00 щоденно
16:30 09:05 Вінниця-Варшава/Winnica-Warszawa
gdamaler.com.ua
14:35 06:15 щоденно
09:15 14:55 Черкаси-Гдиня/Czerkasy-Gdynia
kasa.lux-reisen.com
15:00 17:00 через день
13:40 Пн.Вт.Чт.-Сб. 12:40 Вінниця-Прага/Winnica-Praga
flixbus.ua
15:00 15:15 Пн.Ср.Чт.Сб.Нд.
08:30 15:10 Одеса-Прага/Odessa-Praga
likebus.ua
15:20 14:30 щоденно
09:30 15:35 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
ecolines.net
15:45 08:50 щоденно
13:30 11:30 Вінниця-Познань/Winnica-Poznań
ostlines.com.ua
16:20 11:50 через день
13:00 13:20 Вінниця-Зелена Гура/Winnica-Zielona Góra
ostlines.com.ua
16:30 14:30 щоденно
05:40 16:30 Дніпро-Свіноуйсьце/Dniepr-Świnoujście 16:30 17:00 через день
17:00 13:20 Вінниця-Вроцлав/Winnica-Wrocław
ostlines.com.ua
16:50 11:10 щоденно
07:15 17:10 Дніпро-Варшава/Dniepr-Warszawa
naszbus.com
17:15 07:10 щоденно
10:15 17:20 Одеса-Варшава/Odessa-Warszawa
likebus.ua
17:30 07:35 щоденно
17:20 Павлоград-Познань/Pawłohrad-Poznań 17:30 12:10 щоденно
16:10 10:05 Вінниця-Лодзь/Winnica-Łódź 17:35 09:40 щоденно
07:00 17:55 Запоріжжя-Кошалін/Zaporoże-Koszalin
caznatrans.com.ua
18:00 20:30 щоденно
08:00 17:55 Миколаїв-Гдиня/Mikołajów-Gdynia
orionbus.net
18:00 18:45 через день
08:00 17:55 Миколаїв-Щецин/Mikołajów-Szczecin
orionbus.net
18:00 21:30 через день
10:50 17:50 Одеса-Пльзень/Odessa-Pilzno
east-express.cz
18:00 19:30 Пн.Вт.Чт.Пт.Нд.
07:10 18:20 Запоріжжя-Гдиня/Zaporoże-Gdynia
z-time.ua
18:30 22:00 щоденно
06:40 19:30 Запоріжжя-Гдиня/Zaporoże-Gdynia
ternvoyage.com
19:40 19:20 щоденно
12:15 20:20 Миколаїв-Варшава/Mikołajów-Warszawa
orionbus.net
20:25 10:50 через день
09:00 20:20 Запоріжжя-Познань/Zaporoże-Poznań 20:30 16:30 Вт.-Нд.
17:00 23:20 Одеса-Лодзь/Odessa-Łódź 23:30 18:50 щоденно

Чеський напрямок (на Брно, Прагу, Пльзень)

Час відправлення із початкової (кінцевої) станції Час прибуття до Вінниці Рейс Час відправлення із Вінниці Час прибуття на кінцеву станцію Періодичність
Вінниця-Пльзень/Vinnycja-Plzeň 07:10 06:30 Пн.-Ср.Пт.Сб.
19:00 07:50 Нова Каховка-Пльзень/Nova Kachovka-Plzeň
east-express.cz
08:00 09:00 Пн.-Ср.Пт.Сб.
06:45 07:50 Хмільник-Прага/Chmilnyk-Praha 08:00 08:15 Вт., Чт., Сб.
11:00 Пн.Чт.Нд. 10:00 Вінниця-Прага/Vinnycja-Praha
gdamaler.com.ua
09:00 09:05 Вт., Сб.
11:00 Пн.Чт.Нд. 10:00 Вінниця-Прага/Vinnycja-Praha
gdamaler.com.ua
09:00 06:45 Пт.
07:30 13:30 Одеса-Прага/Oděsa-Praha
likebus.ua
13:40 14:20 Вт., Чт., Нд.
06:00 16:20 Херсон-Пльзень/Cherson-Plzeň
kasa.lux-reisen.com
16:30 19:35 щоденно

2015-2020