Розклад руху приміських поїздів по станції ГАДЯЧ ІМЕНІ СЕРГІЄНКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА

Гадяч імені Сергієнка М.І. - пасажирська залізнична станція Південної залізниці. Знаходиться у тупику ділянки Лохвиця-Гадяч, яка в свою чергу відгалуджується від лінії Ромодан-Ромни-Бахмач, у місті Гадяч. Відстань до станції Лохвиця (знаходиться у селі Піски Миргородського району) - понад 40 км. Вокзал станції Гадяч імені Сергієнка М.І. знаходиться у північній частині міста, неподалік (близько 1 км) від головної автостанції міста.

Від станції відправляється єдиний потяг сполученням Гадяч імені Сергієнка М.І.-Кременчук. Скориставшись поїздом Гадяч-Лохвиця-Кременчук жителі та гості міста можуть доїхати до Осняг, Петрівка-Роменської (залізнична станція Венеславівка), Коновалового, Пісків (залізнична станція Лохвиця), Бодакви, Вирішального (залізнична станція Сенча), Ромодану, Хоролу, Семенівки (залізнична станція Веселий Поділ), Глобиного та Кременчука. Досить зручний розклад руху приміських потягів по станції Лохвиця дозволяє пасажирам із Гадяча зробити пересадку у напрямку Бахмача (до таких станцій як Сула (місто Заводське), Юсківці, Андріяшівка, Біловоди (село Бобрик Сумської області), Засулля, Ромни, Рогинці (село Ріпки Сумської області), Талалаївка, Блотниця (село Плугатар Чернігівської області), Рубанка (селище міського типу Дмитрівка Чернігівської області), Григорівка (селище Веселе Чернігівської області) та Бахмач-Пасажирський). Також, доїхавши до Ромодану, можна пересісти на поїзда, які слідують до Києва, Вінниці, Хмельницького, Львова, Івано-Франківська, Яремче, Ворохти або Миргорода та Полтави.


Важливо! На сайті НЕМОЖЛИВО придбати або забронювати квиток на поїзд. Матеріал розміщено для попереднього ознайомлення. Для надійності УЗГОДЖУЙТЕ розклад руху поїздів із поточною інформацією на станції, оскільки із різних причин розклад поїздів може бути змінено або відмінено на певних ділянках чи повністю (у більшості випадків на поїздах приміського сполучення), крім того можуть бути призначені додаткові потяги на свята або вихідні на напрямках, які користуються підвищеним попитом у пасажирів.

м. Гадяч
вул. Вокзальна, 16


розклад руху поїздів УЗГОДЖУЙТЕ з поточною інформацією на станції

Лохвицький напрямок (на Лохвицю, Ромодан, Кременчук)

Час відправлення із Кременчука Час прибуття до Гадяча Номер поїзда Маршрут Час відправлення із Гадяча Час прибуття у Кременчук Періодичність
08:05 13:03 6684 Гадяч імені М.І. Сергієнка-Кременчук 13:53 19:14 Пн.Вт.Чт.-Нд.

2015-2020